logo Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.

Kraków

Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.

bida 2016-12-26 00:36
To znoczy mom iść do kierowniaka :)
bida 2016-12-26 00:37
Bo łun mo komery
iRobol 2016-12-27 11:38
Tok. Mo kumary i nia zuwocho sia ih łużyć.
Kut@s nie dyrektor 2016-12-27 14:54
bida i iRobol życze wam z całego mojego dupianego serca by was wyjeb@li z TF na zbity wieśniacki ryj :D
iRobol 2016-12-27 18:34
Zwalnić tu pawinnu sio ciabiu za łoczernionie nuszago derykturo. Jo jastem przyjoznym rubolem i nikugo nia łobrożom w maim pomiantniaku.
Uważam że 2016-12-28 09:05
Draganek?
bida 2017-01-08 16:32
bida z nyndzom. Bokuje tu inteligontnych ludziów do kunwersocji
bida 2017-01-10 16:30
Szczyże to nuda ile moża pisoć że firmo ( usunięte przez administratora )hapole itok robium swoje. Grunt że po wypłocie czujo siem jok niedorubiony milionyr
maszynista_myślenice 2017-01-16 18:13
Dlaczego notorycznie usuwane są posty? My tylko szkalujemy tą zjeb@na firme...
gumowe ucho 2017-01-18 17:17
Robol to ktoś z biurowych robiący za durnia (czego wcale nie musi udawać) aby ośmieszyć to forum i aby nikt nie pisał na nim poważnie.Prawda to najgorsza rzecz dla tej firmy.
iRobol 2017-01-18 20:07
Mosz rocje, jo nia jostem Robolem. Jo jystym iRobolem. Aly z tym biarem tu przesodziłeś.
genas 2017-02-05 20:59
Znowu na wdzialach pracownicy spoufalaja sie z majstrami albo odwrotnie. A mialy nastepowac zmiany co pewien okres i co. Odnosi sie to do zakladu w Bydgoszczy
iRobol 2017-02-07 20:55
Spaufolojom sie rubole z mojsyromi żyby no nuccy mojstor siy nie czepioł jok no kumarze widzji ży moszyna idzio no autopilucie albu fcole.
Początkujący 2017-02-10 14:02
Witam Panowie
ile tak realnie może wyciągnąć początkujący pracownik i czy są jakieś busy zakładowe które rozwożą pracowników ?
iRobol 2017-02-11 08:24
Zmioń nieck no "kosmito".
Początkujący 2017-02-11 09:06
pytanie zadałem a nie ....
iRobol 2017-02-11 11:42
Niakt cia wuzić nia bydndzie. Cu du zorobków tu jok no puczuntek dustoniasz 2300 no ranke tu możysz bać szczonśliwym człekem. Twaim gławnym zojanciem no paczuntku badzie robianie sapa no czatniku koduw kryskowych, szpalowanie dratu, ukłodonie klinów pud bymbnomi i przykłodek pod szpalumi z dratem, sprzontunie i mycia moszyn, molowanie posów i rubionie sopa.
Początkujący 2017-02-11 18:07
No i wszystko jasne dzięki za odp
MUCHA - motorek i piwo kosztuje. 2017-02-20 11:42
Średnia kwota wynagrodzeń pod koniec roku 2016 osiągnęła 4635,77 zł, co przekłada się na miesięczne wpływy w granicach 3300 zł.

Teraz jeżeli jesteś pracownikiem fizycznym pracującym w brygadzie proszę spójrz na pasek z wypłaty:

- zobacz jaką masz stawkę i przemnóż ją przez ilość godzin które przepracowałeś
- porównaj i pamiętaj 3300 netto
- dolicz sobie dodatki z tytułu pracy w dni świąteczne i nocne
- znów porównaj
- dolicz sobie premię oraz system pilotażowy
- porównaj

- następnie spójrz w lustro i sam sobie odpowiedz czy warto
...czy czujesz się odpowiednio doceniony za czas i trud który jest włożony w pracę którą
wykonałeś
...czy to, że pracujesz w systemie 4/3 jest korzystne dla Twojego życia i otoczeni, jaki ma to wpływ na Twoją rodzinę.

A teraz pomyśl ile ostatnio zapłaciłeś za media, czynsz, czy nawet wyjście na "miasto", zobacz ile musisz zapłacić za OC samochodu, zobacz ile kosztuje fryzjer oraz pomyśl ile zostawiłeś u mechanika przy ostatniej wizycie.

Jeżeli nadal jest OK, to nie czytaj dalej ... bo dla mnie jest daleko od OK nie mówię tu o jakimś extra wynagrodzeniu mówię wyłącznie o uczciwej zapłacie za wykonaną pracę oraz trud i poświęcenie włożone w nią. Wiem, że nikt mnie tu nie trzyma i mam drogę wolna z której zamierzam skorzystać lecz piszę to aby uświadomić Wam jak dużo a zarówno jak nie wiele dzieli Was od średniego wynagrodzenia i ile trzeba włożyć wysiłku oraz zarwać weekendów i nocek aby to osiągnąć
BucCzyż 2017-02-24 16:52
W związku z zakupem bardzo wydajnej niszczarki do papieru proszę wszystkie podania o podwyżkę kierować bezpośrednio do mnie.
Pozdrawiam,
Arkadiusz
neostreet 2017-02-27 20:04
Witam czy w firmie TFkable są dostępne karty multisport dla pracowników w większości firm posiada a czy tutaj to jest ? proszę o odpowiedź
iRobol 2017-02-27 22:09
My momy multisport w procy.
gormit 2017-02-28 12:10
Szymuś i minionek,. dwa debile
Takietam 2017-02-28 16:46
W związku za awansem naszego wielmoznego Pana imperatora w rankingu forbs na pozycje 9 najbogatszych ludzi w Polsce postanawiam poruszyć sprawę podwyżek grup pracowniczych na szczeblu produkcyjnym.
Operator TFI 5 2017-02-28 17:10
Witam
Majatek Pana Cupiala
Wzrusl w ciągu roku o 308% !!!
Zysk tele foni kiedy o 70%
A zwiazki dowiedza się ze jest źle a będzie jeszcze gorzej! !!
Co wy na to
Pozdrawiam
bida 2017-03-01 18:42
A dla czemu już koniec przymusowgo wolnego :( ja niechcem tam wrocać :( Dlaczemu na tym TPP coraz gorzej ??
iRobol 2017-03-01 20:40
Bu paczuntek miasiańco jost i wpodło pore km linki du zjochonia. W dragiej puławie miasiańca znawu wulne, chybo że nimo to bydzio posy molowoł albu jokiś bosen nu ciangurce pucuwoł. Plon jost toki żab robul lotem nie mioł już łurlopu.
bida 2017-03-02 08:49
rubol tyż ni bendzio mioł churobowego bu prymia extra za nichorowanie.
noc 2017-03-07 08:39
Jak tylko zaczynasz rozważać odejście to starają się załagodzić sytuacje. Lecz patrząc z perspektywy czasu okres spędzony w TFK był czasem straconym, przez ten okres dostałem raz podwyżkę, raz regulaminową regulacje...
teraz czytam ze jeden z marketów podnosi pensje dla pracowników do wysokości 3,3kzł, TFK proponowała tokarzom 3,6kzł +20% premii, wczoraj czytałem, że nowo otwarte centrum logistyczne nie może znaleźć pracowników - więc rynek się zmienia, już Tilt śpiewał
Jeszcze będzie przepięknie
Jeszcze będzie normalnie
TPP. 2017-03-11 23:59
Pracuje w tej firmie co prawda dopiero ponad rok, ale stanowczo moge powiedziec: Nie polecam!!!
Jak tylko znajdzie sie praca to odchodzę!!!
Pieniadze sa nie adekwatne do czasu poza domem, i tego ile trzeba poświęcić...
Robię na TPP (brygady nie zdradzę), nasz majster i brygadzista walą tak w ch*ja ze masakra.... Nic nie robią tylko każą z 30 ray kolo ciebie i ciągle pytają jak tam?, a jak ma byc!!! Tak samo jak minie temu!!!
Btw. Jak w "innych" cos wpiszesz to Kuźwa afera bo tak nie może być, ale pomijając fakt ze to nie twoja wina np ze zerwali drut czy cos...
Majster sra po gaciach przed sprężyną (kierownik tpp) a brygadzista łazi i cieszy GAŁE...
Obydwoje siebie warci...
Po prostu nie polecam... Mi na rozmowie kwalifikacyjnej kierownik takie rzeczy opowiadał o tej firmie, ze mogę się rozwinąć itp, zd awans, ze piękna praca itp, ze zero wysiłku... A tu co chwile cos, jak nie jakies karty jdr'a to karta wykonanej produkcji, itd... Ile razy to można pisac!!!? Toć Kuźwa to wszystko jest w SAP'ie!!!, ale nie... Bo robol ma zapieprzać i sie wyrobić....
Porażka totalna... Czas uciekać!!!
Pozdro dla lesserow: Gały i litlle pony!
Brygadzista 2017-03-12 12:28
Oj Are.k...
M... 2017-03-12 12:35
Ja ted pracuje ponad rok na top i wiem o kim mowa (gala i pony) i nie jest tak zle... Moze być gorzej.
Pieniadze nie są zbyt fajne co prawdę i jest coraz więcej pracy papierkowej ale jakos da sie to ogarnac. No jedno mi sie nie podoba ze ciężko o wyrozumiałość ze strony kierownictwa jesli cos się dzieje podczas produkcji...
No i skoda ze nie ma szans na awans i podwyżkę... Tez się zastanawiam nad zmiana pracy...
Ogólnie jak ktoś ma rodzine to ciężko mu bedzie w tej pracy, bo przez system rzadko sie bywa w domu. To chyba all z mojej strony. Joł.
bida 2017-03-15 18:56
jo tyrom już 10lot zobroli mistrza a ciemniok awonsował a nic niezmundrzałł jako mojster.
bida 2017-03-15 21:33
Przypomina mi się rozmowa kwalifikacyjna ze starym kierownikiem Kluchą szacunek dla człowieka. Lekka robota można posiedzięc gazetę poczytać i co jakiś czas obserwować proces technologiczny. :) A od tego czasu tylko gożej :). Widzę Irobol za dużo smorku łuknoł bu milczy.
iRobol 2017-03-15 22:46
Tok nuprowde wszastku sia zoczało krzonić w mumencio jok zuczali wpruwodzoć sopa. Putam tu jaż kibal. Storemu kierawnikowi no som kuniec tyż zoczało cus szwonkować z rawnowagą duchuwom.
Robol 2017-03-17 12:38
Witam ile u Was zarabia operator walców i miksera czekam na poważne odpowiedzi
bida 2017-03-22 18:46
wielkie G
tdelowiec 2017-03-22 20:20
Które wydziały pracują w święta tylko tdl Kraków czy coś więcej mowa o wszystkich świątecznych dniach.
iRobol 2017-03-23 17:48
Nimo sia cu pudniecoć. Zowsze no swinta wszastku pilna jost.
Szczecha 2017-03-23 17:53
TPG wszystkie dni świąteczne !
BucCzyż 2017-03-26 09:54
Musicie zapierb@lać w swięta żebym mógł piękne pensyjki odbierać wraz z moimi poplecznikami.

Pamietajcie " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;.
iRobol 2017-03-26 22:47
Szkudo ży nio puzwolojom num tylywizaro pszy moszanie łoglundoć. Muszo spycjolnie no nukje łozić żyby duwiadzieć sio joki je wanik moczu.
BucCzyż 2017-03-29 11:41

Pamietajcie " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;
BucCzyż 2017-03-30 23:13

Pamietajcie "Arbeit macht frei"
Iwona 2017-03-31 14:48
Pracujesz w Tele-Fonika Kable? Chętnie dowiemy się na jakie obecnie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy. Jakie benefity oferuje firma?
nick 2017-04-05 18:54
TPŚ od wtorku po świętach
TF 2017-04-06 18:11
Prawdziwy z Ciebie BUC
Alek 2017-04-07 20:02
Ja pracuje w TF od września 2016 i mniej niż 2000 nie dostałem , zwykle 2100,2300 . Jestem na stanowisku : operatora maszyn kablowych . Robota jest strasznie odpowiedzialna na te zarobki No ale wczasy pod gruszą są, pożyczke dostaniesz 0% , różne doinwestowania : w sensie jak Ci się dziecko urodzi , czy ubezpieczenie zdrowotne tez super . Ogólnie socjal na poziomie , premia na święta , premia gdy nie weźmiesz chorobowego w miesiącu . Zadowolony jestem powiedzieć nie mogę .
iRobol 2017-04-08 20:33
Dubrom kose dustojesz. Nupewno jok idziosz no turg tu poczom sia nu ciabie jok nu baguczo. Z tokim storzem josteś opieratotem muszyn a nie " operatorem".
szczena 2017-04-15 08:36
Praca w swieta hahaha , spoko ! Ale wy to juz od piatku macie wolne zeby jajka zdazyc poswiecic ! ja sobie to jeszcze odbije oszusci w odblaskowych kamizelkach ! Bony na swieta daja a z wyplaty odbijacie , to sie nazywa porzadna firma , brawo Marek!
Zostaw swoją opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.