logo Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.

Kraków

Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.

Początkujący 2017-02-11 09:06
pytanie zadałem a nie ....
iRobol 2017-02-11 11:42
Niakt cia wuzić nia bydndzie. Cu du zorobków tu jok no puczuntek dustoniasz 2300 no ranke tu możysz bać szczonśliwym człekem. Twaim gławnym zojanciem no paczuntku badzie robianie sapa no czatniku koduw kryskowych, szpalowanie dratu, ukłodonie klinów pud bymbnomi i przykłodek pod szpalumi z dratem, sprzontunie i mycia moszyn, molowanie posów i rubionie sopa.
Początkujący 2017-02-11 18:07
No i wszystko jasne dzięki za odp
MUCHA - motorek i piwo kosztuje. 2017-02-20 11:42
Średnia kwota wynagrodzeń pod koniec roku 2016 osiągnęła 4635,77 zł, co przekłada się na miesięczne wpływy w granicach 3300 zł.

Teraz jeżeli jesteś pracownikiem fizycznym pracującym w brygadzie proszę spójrz na pasek z wypłaty:

- zobacz jaką masz stawkę i przemnóż ją przez ilość godzin które przepracowałeś
- porównaj i pamiętaj 3300 netto
- dolicz sobie dodatki z tytułu pracy w dni świąteczne i nocne
- znów porównaj
- dolicz sobie premię oraz system pilotażowy
- porównaj

- następnie spójrz w lustro i sam sobie odpowiedz czy warto
...czy czujesz się odpowiednio doceniony za czas i trud który jest włożony w pracę którą
wykonałeś
...czy to, że pracujesz w systemie 4/3 jest korzystne dla Twojego życia i otoczeni, jaki ma to wpływ na Twoją rodzinę.

A teraz pomyśl ile ostatnio zapłaciłeś za media, czynsz, czy nawet wyjście na "miasto", zobacz ile musisz zapłacić za OC samochodu, zobacz ile kosztuje fryzjer oraz pomyśl ile zostawiłeś u mechanika przy ostatniej wizycie.

Jeżeli nadal jest OK, to nie czytaj dalej ... bo dla mnie jest daleko od OK nie mówię tu o jakimś extra wynagrodzeniu mówię wyłącznie o uczciwej zapłacie za wykonaną pracę oraz trud i poświęcenie włożone w nią. Wiem, że nikt mnie tu nie trzyma i mam drogę wolna z której zamierzam skorzystać lecz piszę to aby uświadomić Wam jak dużo a zarówno jak nie wiele dzieli Was od średniego wynagrodzenia i ile trzeba włożyć wysiłku oraz zarwać weekendów i nocek aby to osiągnąć
BucCzyż 2017-02-24 16:52
W związku z zakupem bardzo wydajnej niszczarki do papieru proszę wszystkie podania o podwyżkę kierować bezpośrednio do mnie.
Pozdrawiam,
Arkadiusz
neostreet 2017-02-27 20:04
Witam czy w firmie TFkable są dostępne karty multisport dla pracowników w większości firm posiada a czy tutaj to jest ? proszę o odpowiedź
iRobol 2017-02-27 22:09
My momy multisport w procy.
gormit 2017-02-28 12:10
Szymuś i minionek,. dwa debile
Takietam 2017-02-28 16:46
W związku za awansem naszego wielmoznego Pana imperatora w rankingu forbs na pozycje 9 najbogatszych ludzi w Polsce postanawiam poruszyć sprawę podwyżek grup pracowniczych na szczeblu produkcyjnym.
Operator TFI 5 2017-02-28 17:10
Witam
Majatek Pana Cupiala
Wzrusl w ciągu roku o 308% !!!
Zysk tele foni kiedy o 70%
A zwiazki dowiedza się ze jest źle a będzie jeszcze gorzej! !!
Co wy na to
Pozdrawiam
bida 2017-03-01 18:42
A dla czemu już koniec przymusowgo wolnego :( ja niechcem tam wrocać :( Dlaczemu na tym TPP coraz gorzej ??
iRobol 2017-03-01 20:40
Bu paczuntek miasiańco jost i wpodło pore km linki du zjochonia. W dragiej puławie miasiańca znawu wulne, chybo że nimo to bydzio posy molowoł albu jokiś bosen nu ciangurce pucuwoł. Plon jost toki żab robul lotem nie mioł już łurlopu.
bida 2017-03-02 08:49
rubol tyż ni bendzio mioł churobowego bu prymia extra za nichorowanie.
noc 2017-03-07 08:39
Jak tylko zaczynasz rozważać odejście to starają się załagodzić sytuacje. Lecz patrząc z perspektywy czasu okres spędzony w TFK był czasem straconym, przez ten okres dostałem raz podwyżkę, raz regulaminową regulacje...
teraz czytam ze jeden z marketów podnosi pensje dla pracowników do wysokości 3,3kzł, TFK proponowała tokarzom 3,6kzł +20% premii, wczoraj czytałem, że nowo otwarte centrum logistyczne nie może znaleźć pracowników - więc rynek się zmienia, już Tilt śpiewał
Jeszcze będzie przepięknie
Jeszcze będzie normalnie
TPP. 2017-03-11 23:59
Pracuje w tej firmie co prawda dopiero ponad rok, ale stanowczo moge powiedziec: Nie polecam!!!
Jak tylko znajdzie sie praca to odchodzę!!!
Pieniadze sa nie adekwatne do czasu poza domem, i tego ile trzeba poświęcić...
Robię na TPP (brygady nie zdradzę), nasz majster i brygadzista walą tak w ch*ja ze masakra.... Nic nie robią tylko każą z 30 ray kolo ciebie i ciągle pytają jak tam?, a jak ma byc!!! Tak samo jak minie temu!!!
Btw. Jak w "innych" cos wpiszesz to Kuźwa afera bo tak nie może być, ale pomijając fakt ze to nie twoja wina np ze zerwali drut czy cos...
Majster sra po gaciach przed sprężyną (kierownik tpp) a brygadzista łazi i cieszy GAŁE...
Obydwoje siebie warci...
Po prostu nie polecam... Mi na rozmowie kwalifikacyjnej kierownik takie rzeczy opowiadał o tej firmie, ze mogę się rozwinąć itp, zd awans, ze piękna praca itp, ze zero wysiłku... A tu co chwile cos, jak nie jakies karty jdr'a to karta wykonanej produkcji, itd... Ile razy to można pisac!!!? Toć Kuźwa to wszystko jest w SAP'ie!!!, ale nie... Bo robol ma zapieprzać i sie wyrobić....
Porażka totalna... Czas uciekać!!!
Pozdro dla lesserow: Gały i litlle pony!
Brygadzista 2017-03-12 12:28
Oj Are.k...
M... 2017-03-12 12:35
Ja ted pracuje ponad rok na top i wiem o kim mowa (gala i pony) i nie jest tak zle... Moze być gorzej.
Pieniadze nie są zbyt fajne co prawdę i jest coraz więcej pracy papierkowej ale jakos da sie to ogarnac. No jedno mi sie nie podoba ze ciężko o wyrozumiałość ze strony kierownictwa jesli cos się dzieje podczas produkcji...
No i skoda ze nie ma szans na awans i podwyżkę... Tez się zastanawiam nad zmiana pracy...
Ogólnie jak ktoś ma rodzine to ciężko mu bedzie w tej pracy, bo przez system rzadko sie bywa w domu. To chyba all z mojej strony. Joł.
bida 2017-03-15 18:56
jo tyrom już 10lot zobroli mistrza a ciemniok awonsował a nic niezmundrzałł jako mojster.
bida 2017-03-15 21:33
Przypomina mi się rozmowa kwalifikacyjna ze starym kierownikiem Kluchą szacunek dla człowieka. Lekka robota można posiedzięc gazetę poczytać i co jakiś czas obserwować proces technologiczny. :) A od tego czasu tylko gożej :). Widzę Irobol za dużo smorku łuknoł bu milczy.
iRobol 2017-03-15 22:46
Tok nuprowde wszastku sia zoczało krzonić w mumencio jok zuczali wpruwodzoć sopa. Putam tu jaż kibal. Storemu kierawnikowi no som kuniec tyż zoczało cus szwonkować z rawnowagą duchuwom.
Robol 2017-03-17 12:38
Witam ile u Was zarabia operator walców i miksera czekam na poważne odpowiedzi
bida 2017-03-22 18:46
wielkie G
tdelowiec 2017-03-22 20:20
Które wydziały pracują w święta tylko tdl Kraków czy coś więcej mowa o wszystkich świątecznych dniach.
iRobol 2017-03-23 17:48
Nimo sia cu pudniecoć. Zowsze no swinta wszastku pilna jost.
Szczecha 2017-03-23 17:53
TPG wszystkie dni świąteczne !
BucCzyż 2017-03-26 09:54
Musicie zapierb@lać w swięta żebym mógł piękne pensyjki odbierać wraz z moimi poplecznikami.

Pamietajcie " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;.
iRobol 2017-03-26 22:47
Szkudo ży nio puzwolojom num tylywizaro pszy moszanie łoglundoć. Muszo spycjolnie no nukje łozić żyby duwiadzieć sio joki je wanik moczu.
BucCzyż 2017-03-29 11:41

Pamietajcie " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;
BucCzyż 2017-03-30 23:13

Pamietajcie "Arbeit macht frei"
Iwona 2017-03-31 14:48
Pracujesz w Tele-Fonika Kable? Chętnie dowiemy się na jakie obecnie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy. Jakie benefity oferuje firma?
nick 2017-04-05 18:54
TPŚ od wtorku po świętach
TF 2017-04-06 18:11
Prawdziwy z Ciebie BUC
Alek 2017-04-07 20:02
Ja pracuje w TF od września 2016 i mniej niż 2000 nie dostałem , zwykle 2100,2300 . Jestem na stanowisku : operatora maszyn kablowych . Robota jest strasznie odpowiedzialna na te zarobki No ale wczasy pod gruszą są, pożyczke dostaniesz 0% , różne doinwestowania : w sensie jak Ci się dziecko urodzi , czy ubezpieczenie zdrowotne tez super . Ogólnie socjal na poziomie , premia na święta , premia gdy nie weźmiesz chorobowego w miesiącu . Zadowolony jestem powiedzieć nie mogę .
iRobol 2017-04-08 20:33
Dubrom kose dustojesz. Nupewno jok idziosz no turg tu poczom sia nu ciabie jok nu baguczo. Z tokim storzem josteś opieratotem muszyn a nie " operatorem".
szczena 2017-04-15 08:36
Praca w swieta hahaha , spoko ! Ale wy to juz od piatku macie wolne zeby jajka zdazyc poswiecic ! ja sobie to jeszcze odbije oszusci w odblaskowych kamizelkach ! Bony na swieta daja a z wyplaty odbijacie , to sie nazywa porzadna firma , brawo Marek!
Wawra Szubin 2017-04-27 23:53
Alek jaka premia na swięta? Młody jesteś to nie pamiętasz jak TelePanika dała 500zł na wielkanoc a potem odciągneli z wypłaty, bo to podobno zaliczka była. Takie numery tylko w TelePanice.A to, że awansowałeś z miotły do cięcia złomj nie robi z ciebie operatora.
opierator 2017-04-28 09:48
Strasznie mnie bolą plecy po 8h. Nie da się jakoś przerobić tych szpularek żeby nie trzeba było się ciągle schylać. Do roboty kaizenowcy.....
bida 2017-05-02 18:59
Niedo przerobic. No nich czyko ciem tylo śmirć.
Szajba 2017-05-06 07:41
Tak są busy zakładowe 69,89 tramwaj do wyboru do koloru ;) zarobisz gorzej niż w markecie
Szajba 2017-05-06 07:52
Chłopie ty głupi jesteś... Doinwestowania? Ubz grupowe z PZU gdzie sam za to płacisz tak Ci się podoba? Wypłata 2100/2300 za pracę w 4 brygadowce swiatek, piątek czy niedziela też Ci się podoba? Przecież w lidlu, biedronce, Ikei dostaniesz więcej na dzień dobry

Telepanica potrzebuje takich Chińczyków jak Ty

Brawo Ty
Szajba 2017-05-06 07:59
Zapomniałem się spytać jaka premia na święta? Chodzi Ci o te 150 zł na wigilię?? Wczasy pod grusza 500zł które dostajesz po urlopie i to są pieniądze z Naszego socjalu, a nie ze zakład Ci coś daje. Co do pożyczki to spróbuj wziąść zobaczysz jak Ci dadzą ;)
Szajba 2017-05-06 08:02
Wawra weź zjedz 3 próg to Ci zaraz ból minie ;)
opierator 2017-05-07 19:19
Ja do pracy przychodzę zarabiać kasę i nie odpuszczę żadnych procentów. Jak ktoś mi zazdrości to trudno, mam to w nosie. Weźcie się do roboty i też róbcie procenty a nie tylko zazdrościcie komuś jego zajebistości.
Robi 2017-05-09 20:44
Zarobisz tyle co w markecie tylko tyle że będziesz robił na 3 zmiany
Szajba 2017-05-10 19:36
Faktycznie zajebisty jesteś ;) zrobić swoje trzeba, ale nie na górkę za darmo. Nowy ranking Forbes widzieliście? Z 51 na 9 pozycje Ciupa wyskoczyła. 4 krotnie zwiększył zysk, a My nadal tyle samo zarabiamy....
Telepanica do kitu 2017-05-10 19:49
Nie na 3 zmiany tylko w 4 brygadowce, a to różnica. O zarobkach jak w markecie też bym dyskutowal bo na początek to więcej w lidlu dostaniesz
Iwona 2017-05-19 15:27
Co możecie powiedzieć na temat tego jak w firmie wygląda odbywanie stażu lub praktyk? Czego mogą się spodziewać uczniowie/studenci?
Czyż gamoń 2017-05-19 18:07
Zwiedzania zakładu i słuchania jak tu nie jest wspaniale, super jakość wszystko zautomatyzowane i w ogóle cudownie. Rzeczywistość jest taka że na każdej maszynie mało co działa jak powinno, a jakość jest tylko na papierze. Zresztą jak cała ta fabryka wszystko na pokaz i nic więcej... Kierownictwo co nic nie potrafi załatwić bo Kraków rządzi. Zaraz obudza się z palcem w nocniku jeśli podwyżek nie będzie. Ludzie odchodzą, a oni chyba zapomnieli że dzięki ludzi na produkcji, którzy ogarniaja ten cały bałagan oni mają pracę....
bida 2017-05-22 06:17
Wom siem joszcze neiz znudziało?? Bo mnie tok.
Jok to jet możliawe że na TPP pomimo broku ludziów zwolnio siem jednego z nojlepszych opieratorów?? (REKIN)
iRobol 2017-05-22 16:52
Widoć że mojom opieratorów i operatorów za darniów. Zyro zoufoniu talko ciungle nodzur i czypionie sia pumimo ży robuto zrubiona.
Zostaw swoją opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.