Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.

Kraków

Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.

iRobol 2016-11-02 20:32
Tylku churubowe zuplanuj no świnto a nio łodwrutnie bu niaby struszom że nimo rubuty a jok przajdum ty łuprugniune świnto to byndziosz zopierdzialoł miandzy swintomi bu nogle wszastko pilne i joszcze no inwanture w dyszczu no lagistyke. Chisturio zno tokie przypudki no tpp.
bida 2016-11-06 07:58
Cuś dyskusja uciachła chybo zobrokło intoligontnych ludziuf.
ProroczySen 2016-11-08 11:35
Z pewnego źródła wiem ze w lutym 2017 w Zakładzie w Bydgoszczy ma ruszyć budowa metra między NH i Rumunią. Na przyszły rok jest też zaplanowana budowa portu na Brdzie mogącego przyjąć kontenerowiec Maersk Mc-Kinney Moller. Ponadto firma zatrudni dodatkowo ok 30 sekretarek po jednej na każdą maszynę. W związku z natłokiem zleceń jaki jest przewidywany na przyszły rok urlopy zostaną wstrzymane do 2018r. Zostanie rozszerzony system kamer i czujników w maszynach do tego stopnia, aby każdy w domu mógł sprawdzić co będzie robić i już przed wyjściem do pracy odpowiednio się przygotować. Zostaną zainstalowane automatyczne spłuczki w sedesach i pisuarach aby nie tracić czasu na spuszczanie wody. Plany napięte jak plandeka na Żuku więc i zarobki pójdą w górę. Ze wstępnych analiz wynika że przeliczniki maszynowe zostaną zwiększone o 32% dla operatorów i 28% dla pomocników. Planowane jest rozszerzenie programu pilotażowego o III oraz IV próg (odpowiednio 35% oraz 50%) Kolor kamizelek biurowych jakże nielubianych przez pracowników produkcji zostanie zmieniony z zielonego na różowy. Na placu koło H1 zostanie zbudowane baza noclegowa dla osób chcących w całości poświęcić się pracy. Zapisy na własne lokum będą prowadzone od Grudnia. Na halach mają pojawić się dystrybutory z darmowymi lekami przeciwbólowymi i psychotropowymi aby wydajność każdego pozostawała na równym, wysokim poziomie. Smaczku całej inwestycji ma dodać truskawkowy Dar Natury. W przypadku planowej realizacji zleceń w roku 2017 w ramach podziękowania pracownikom planuje się budowę promenady nad Brda wraz z cała infrastrukturą toalet, barów szybkiej obsługi, kawiarni, oraz jakże lubianych sklepów monopolowych. Gorąco zachęcam wszystkich do katorżniczej pracy! W kupie siła!
Robol_z_kablowego 2016-11-08 12:10
nie ma go-go, więc lipa
bida 2016-11-08 18:20
jeszczo jeszczo. Ty muj bochatyrze
bida 2016-11-11 16:51
gdzia ty josteś rabolu. bidna było wypłota jok tok dolej pójdzie to tylko chapole byndom jyść korpia no świnta nom zostonom tylko poluszki
iRobol 2016-11-11 18:24
No bidno to wypłoto aly jo ni nurzekom. No zokupy no torgu jokuś mi wystorczy jok byde kupywoł pu puł toczki.
TPŚ mam gdzieś 2016-11-12 00:01
Ale dzisiaj stresa złapałem w robocie, leże sobie na krześle z kołami na głowicy żeby nogi ogrzać i oglądam mecz (pięknie 0-3) aż tu nagle chłopaki skandują „Polska BucCzyż czerwony” wystraszyłem się, że kiero wpadł na wydział i zacząłem udawać przez chwilę, że jestem zainteresowany produkcją. Normalnie byłem w szoku a to była 11 minuta i Kamil Glik strzelił pierwszą bramkę, ale najważniejsze, że wygraliśmy, więc zaśpiewajmy

POLSKA BUCCZYŻ CZERWONY!!!
POLSKA BUCCZYŻ CZERWONY!!!

iRobol 2016-11-12 09:45
Tszybo by było zrabić no rumunii ołdyt i łuświodomić chłupokom żaby sia nia buwili pytordomi.
bida 2016-11-13 10:13
jo ciem przeproszam ale kulega jest niedoumiany mawia się AUDIT
iRobol 2016-11-13 11:50
Nu fuktycznie, burdzo przaproszom. Cuzo głumb za mnio.
bida 2016-11-17 17:43
Byncie nuwa edycjo rolniak szuka żuny i siem zopisza moża mnie jakoś pinkna rulniczka zychca. Już mom doświadczynie w grzybaniu w gnuju i sprzuntoniu . Rabolu tyż idziosz? Tom byndom pyro zo durmo i moża jokoś włochotka do mucenia
iRobol 2016-11-17 18:46
Jo już duwno zgłusiłem siam du tagu pragrumu aly nu kustinguch mnia łodrzucojum bu muwium że mojo toczko przyz tum loturke lyd nodoje mi zo nuwoczasnego looku.
iRobol 2016-11-17 19:33
Tu bordzo dubry pumysł. Dzianki zo padpuwiodz. A cu mysliosz jok bam łubtuł tum noszom zialunum czopke z duszkuem?
Tosiek_sprosiek 2016-11-18 08:09
Bida i iRobol, dla was to tylko pijany rusek, żeby was ruchał a nie polskie dziewczyny. :D
bida 2016-11-20 09:10
Tosiek chodzź z nomi mosz idolane imie do tygo programu
iRobol 2016-11-28 19:36
Bucu pogudoj z mujimi przełażonymi żyby doli mi w subute dd bu umawiłem sio z bumbrem no torguwisku, mo dlo mnia ziemnioni w przystympnyj canie. Łoni ciabie słuchojom wianc pugudosz?
iRobol 2016-11-29 18:25
Zostonuw sia joszcze bo "on jast buguty a nimo no kwioty".
BucCzyż 2016-11-29 18:45
Do programu rolnik szuka żony to najbardziej ja się nadaję ja BucCzyż spytacie, dlaczego już tłumaczę.
Kiedyś zostałem zapytany czy jest mi znane słowo "HEKTOR" a ja po konsultacji z moim giermkiem "łaciatym Robertem" odpowiedziałem, że tak.
Wytłumaczyłem, że to moje pole za domem około jeden hektor.

Niestety jakiś ignorant próbował mi wmówić, że to mityczny królewicz Trojański syn Priama.
Ale mieliśmy z "łaciatym Robertem" ubaw...
bida 2016-12-02 11:25
Tylko Pozazdrośić intoligancji szkuda że unos togich mondrych nimo :( muga siem przynieść do wos no jokies stonowisko do opierdolonia ??
Uważam że 2016-12-09 09:41
DRAGANEK?
bida 2016-12-09 19:39
Zemrazgłodu i dziciuki ni dostunom zobowki moża coś z potyka im wystrugom. bida bida stroszna bida
iRobol 2016-12-09 21:02
Nio jost tuk źly. Wyź wutnij 1 cm JDRa i już musz niazłum łuzdube no biarko dziecioków. Wmaw im ży to przacisk du dukumantów. Tulku przt wycinoniu łuwożoj żyby nia trofić akurot no frugmant gdzio jost smor bu tu bordzu bradzunce dziodustwo.
bida 2016-12-12 18:39
dom dziciukowi smor i powiem pley doh przeterminowany
bida 2016-12-17 07:53
Czymu tu toka ciszo?? Za dobrzo wom??
Rudy kierownik 2016-12-17 10:26
Bida wsiowy głupku do roboty, bo ci tylko potem zostanie żarcie smaru z setica.
iRobol 2016-12-19 20:31
Wszastcy pijum i nia sum w stunie już pisoć.
bida 2016-12-24 11:08
Wszystkiego najlepszego dla TPP z wyjątkiem znienawidzonego mistrza
iRobol 2016-12-24 17:01
Aly josteś zuwzianty i pomiętliwy. Mum nudzieje ży nie nusisz du procy klyju. Wesułych świunt.
bida 2016-12-24 23:20
A dloczemu zawiostny to kuwoł gnuja. Cikowy jostem kto był klyjmojstrem?
iRobol 2016-12-25 19:58
Spytoj sio tych co zowsze wszastku wiedzum o wszystkich. Moży Ci puwiadzum.
bida 2016-12-26 00:36
To znoczy mom iść do kierowniaka :)
bida 2016-12-26 00:37
Bo łun mo komery
iRobol 2016-12-27 11:38
Tok. Mo kumary i nia zuwocho sia ih łużyć.
Kut@s nie dyrektor 2016-12-27 14:54
bida i iRobol życze wam z całego mojego dupianego serca by was wyjeb@li z TF na zbity wieśniacki ryj :D
iRobol 2016-12-27 18:34
Zwalnić tu pawinnu sio ciabiu za łoczernionie nuszago derykturo. Jo jastem przyjoznym rubolem i nikugo nia łobrożom w maim pomiantniaku.
Uważam że 2016-12-28 09:05
Draganek?
bida 2017-01-08 16:32
bida z nyndzom. Bokuje tu inteligontnych ludziów do kunwersocji
bida 2017-01-10 16:30
Szczyże to nuda ile moża pisoć że firmo ( usunięte przez administratora )hapole itok robium swoje. Grunt że po wypłocie czujo siem jok niedorubiony milionyr
maszynista_myślenice 2017-01-16 18:13
Dlaczego notorycznie usuwane są posty? My tylko szkalujemy tą zjeb@na firme...
gumowe ucho 2017-01-18 17:17
Robol to ktoś z biurowych robiący za durnia (czego wcale nie musi udawać) aby ośmieszyć to forum i aby nikt nie pisał na nim poważnie.Prawda to najgorsza rzecz dla tej firmy.
iRobol 2017-01-18 20:07
Mosz rocje, jo nia jostem Robolem. Jo jystym iRobolem. Aly z tym biarem tu przesodziłeś.
genas 2017-02-05 20:59
Znowu na wdzialach pracownicy spoufalaja sie z majstrami albo odwrotnie. A mialy nastepowac zmiany co pewien okres i co. Odnosi sie to do zakladu w Bydgoszczy
iRobol 2017-02-07 20:55
Spaufolojom sie rubole z mojsyromi żyby no nuccy mojstor siy nie czepioł jok no kumarze widzji ży moszyna idzio no autopilucie albu fcole.
Początkujący 2017-02-10 14:02
Witam Panowie
ile tak realnie może wyciągnąć początkujący pracownik i czy są jakieś busy zakładowe które rozwożą pracowników ?
iRobol 2017-02-11 08:24
Zmioń nieck no "kosmito".
Początkujący 2017-02-11 09:06
pytanie zadałem a nie ....
iRobol 2017-02-11 11:42
Niakt cia wuzić nia bydndzie. Cu du zorobków tu jok no puczuntek dustoniasz 2300 no ranke tu możysz bać szczonśliwym człekem. Twaim gławnym zojanciem no paczuntku badzie robianie sapa no czatniku koduw kryskowych, szpalowanie dratu, ukłodonie klinów pud bymbnomi i przykłodek pod szpalumi z dratem, sprzontunie i mycia moszyn, molowanie posów i rubionie sopa.
Początkujący 2017-02-11 18:07
No i wszystko jasne dzięki za odp
MUCHA - motorek i piwo kosztuje. 2017-02-20 11:42
Średnia kwota wynagrodzeń pod koniec roku 2016 osiągnęła 4635,77 zł, co przekłada się na miesięczne wpływy w granicach 3300 zł.

Teraz jeżeli jesteś pracownikiem fizycznym pracującym w brygadzie proszę spójrz na pasek z wypłaty:

- zobacz jaką masz stawkę i przemnóż ją przez ilość godzin które przepracowałeś
- porównaj i pamiętaj 3300 netto
- dolicz sobie dodatki z tytułu pracy w dni świąteczne i nocne
- znów porównaj
- dolicz sobie premię oraz system pilotażowy
- porównaj

- następnie spójrz w lustro i sam sobie odpowiedz czy warto
...czy czujesz się odpowiednio doceniony za czas i trud który jest włożony w pracę którą
wykonałeś
...czy to, że pracujesz w systemie 4/3 jest korzystne dla Twojego życia i otoczeni, jaki ma to wpływ na Twoją rodzinę.

A teraz pomyśl ile ostatnio zapłaciłeś za media, czynsz, czy nawet wyjście na "miasto", zobacz ile musisz zapłacić za OC samochodu, zobacz ile kosztuje fryzjer oraz pomyśl ile zostawiłeś u mechanika przy ostatniej wizycie.

Jeżeli nadal jest OK, to nie czytaj dalej ... bo dla mnie jest daleko od OK nie mówię tu o jakimś extra wynagrodzeniu mówię wyłącznie o uczciwej zapłacie za wykonaną pracę oraz trud i poświęcenie włożone w nią. Wiem, że nikt mnie tu nie trzyma i mam drogę wolna z której zamierzam skorzystać lecz piszę to aby uświadomić Wam jak dużo a zarówno jak nie wiele dzieli Was od średniego wynagrodzenia i ile trzeba włożyć wysiłku oraz zarwać weekendów i nocek aby to osiągnąć
Zostaw swoją opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.