Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

realista

to jest już koniec - 2012-06-04 21:50:05 Trzeba skończyć te śmieszne związki które nic nie robią w tym zakładzie Musimy się zorganizować i stworzyć na zewnątrz poza tym syfem prawdziwy związek pracowniczy z prawnikami i ludżmi kompetentnymi. A więc do dzieła panowie i panie (rozmowy w toku).Dajcie rozgłos.chłopie ty chyba krowie spod ogona wyskoczyłeś..........widać że śnisz o nie możliwym , przypomnij sobie od jak dawna mówi się o zmianach w TF i co ?????????????? ......i wielkie [usunięte przez moderatora] zapamiętaj moje słowa , tam się nic nie mieniło od początku trwania tego forum i nic się nie zmieni przez dłuuuuuuuugi czas w TF, a dlaczego ? Sam powinieneś dobrze wiedzieć .

Gonzo
@realista

Właściciel firmy uważa że człowiek pracujący w stresie pracuje wydajniej...i dlatego tak jest...

lancik

Pijaństwo na zmianie to standard... W sumie do pracy już przyjeżdżają pijani... Ostatnio szedłem za panem który ledwie stał na nogach, zaparkował niedaleko auto (GOLF IV nr KMY EM18) I do tej firmy doszedł.. Szkoda nerwów na podejmowanie pracy w tej firmie... Tam alkomat to powinien być na porządku dziennym.

GG
@lancik

To w takim razie gdzie jest ten sługus S..derski, który kiedyś w nocy z piątku na sobotę przychodził na hale produkcyjne i sprawdzał czy ludzie nie śpią, lub czegoś innego nie robią?

Gonzo
@lancik

Pracowałem tam do 2008 roku i jak były odprawy to odszedłem. Akurat z tym piciem to jest dobrze. Fajnie jest zrobić kilka browarów na drugiej czy trzeciej zmianie. Teraz robię na budowie i nie ma tu picia w pracy bo jest kierownik. Ale mam zawsze na rano i mogę się napić popołudniu albo w nocy. Czyli mam po staremu...

Pracownik na 3 zmiany

Ukraiński (usunięte przez administratora) koncentracyjny dla Polaków. To miejsce jest piekłem, tak jak całe to brudne miasto. Albo uda mi się wyjechać do Skandynawii, albo ze sobą skończę... Zabiję się w miejscu pracy, kabli tam nie brakuje...

ZAPOMNIJ
@Pracownik na 3 zmiany

Na tpg rozdają kalkulatory, żeby ludzie nie siedzieli na telefonach i udawali że coś obliczają

kj3

Widać brak szacunku dla niego . Powinien wypiąć się na nich

ToJa

Widocznie taki Ukrainiec jest bardziej robotny, odpowiedzialny i doceni taką robotę... a wam to sie w (usunięte przez administratora) przewraca od dobrobytu!

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

KJ2

Święte słowa jeden nawet musiał iść na L4 na miesiąc bo dostał spermotoku a teraz go schowali przed Cygalem żeby go nie znalazł

Oponiasty

Co tam u zmiany d na telefonce? jest mi ktoś w stanie powiedzieć kto jeszcze jest a kto odszedł ze starej gwardii?

Witam,zastanawiam sie nad spotkaniem rekrutacyjnym na wielickiej,ale zanim sie tam pojawie chetnie poznam realne oceny pracownikow.Stawki poczatkowe wiadomo sa jakie sa,pytanie czy jest u was jakas realna siatka plac?? zalezna chocby od stazu,doswiadczenia,umiejetnosc?Czy wszystkich pakuja do jednego wora?Jak u was ogolnie z przemialem ludzi.Sa operatorzy z duzym stazem,czy ciagle rotacje?Ciekawi mnie takze sprawa socjali,jakies dodatki typu wczasu pod grusza?dodatki swiateczne?Bylbym wdzieczny za realne odpowiedzi. pozdrawiam

Wujek
@Zainteresowany

Socjal jest jaki jest. Jest grusza i dodatek na sw. Do podwyzek firma zabiera sie jak pies do jeza. Ale za nadgodziny firma placi dobrze tylko siedzieć w robocie 16 godz lub 12 albo 7 dni w tygodniu to slabo wyglada.

Małgorzata
@Wujek

A gruszy ile dostajecie?

@Wujek

A jak to wyglada jesli chodzi o staz pracownikow,przemial ludzi,odejscia.To akurat duzo mowi o caloksztalcie pracy .

Wujek
@Zainteresowany

Firma zwalniala ludzi z wieloletnim stazem hurtowo aby nie przekroczyc limitu zwolnien grupowych w danym miesiacu. Slyszalem ze ludzie zrobili uprawnienia np na wozek widlowy (firma dala pieniadze) a miesiac pozniej dostali wypowiedzenie. Pozniej pracownicy sami odchodzili. Dyrekcja obudzila sie z reka w nocku ze nie ma kto robic to dzwonili po ludziach czy nie chca wrocic a ja powiedzialem ze dziekuje. Mam teraz wolne weekendy swieta i zarabiam wiecej niz w tym kolchozie pracy. Dziwie sie ze ludzie jeszcze robia tf.

ŻalMiWas

A może Lala co Nataszke tra La La La :) nawet mieszkanie wynajął hahaha

Kj

Proszę nie obrażać kierownika

Baszta
@ŻalMiWas

Jak mieszkanie wynajął to tralala robil i fajna fura wozil

Emeryt
@Kj

Na TPG jest takie kierownictwo że Polaków gonią do roboty jak (usunięte przez administratora) a Ukraińcy siedzą po 12 godzin pod ścianą i grają na telefonach a kierownik przechodzi koło nich i żadnej reakcji.

o
@Emeryt

Ciekawe.

Wanda
@Emeryt

Naprawdę? Dziwne w sumie, no to jak w takim razie firma funkcjonuje?

Dobrodziej

Super praca. Ludzie pozytywni i uśmiechnięci, bardzo pomocni w trudniejszych sytuacjach na produkcji. Mistrzowie mili i dobrze traktujący swoich ludzi. Zarobki bardzo dobre. Chyba najlepsze w Krk w branży produkcyjnej (4 do 5 k) . Polecam

Awaria
@Dobrodziej

Chyba brutto ;) a i tak naciągane :)

Ale jak?
@Dobrodziej

To są jakieś żarty co tu jest napisane

wooow
@Dobrodziej

ciekawe którzy tacy mili jak zgłaszasz awarie to jest usuwana jak się np zatrze łożysko albo spali silnik

@Dobrodziej

A kto tyle zarabia? Bo napewno nie zwykły pracownik.

Beata
@000

Kwestia wynagrodzenia to rzecz bardzo indywidualna i często zależy od wielu czynników, chociażby takich jak dotychczasowe doświadczenie czy wykształcenie. Rozumiem, że Ty także pracujesz w Tele-Fonika Kable - czy mógłbyś w takim razie podać jakieś realne, Twoim zdaniem, widełki zarobków oraz czy pracownicy mogą liczyć jeszcze na jakieś pozapłacowe dodatki?

tomi
@Dobrodziej

gdzie te zarobki takie dobre daj znać

dział Metalowy
@Dobrodziej

haha fajny (usunięte przez administratora) ale musze przyznać troche racji. patrzac na ukrainców to mnie majster chciał mnie po (usunięte przez administratora) całować zebym tylko nie szedł na urlop

dział Metalowy
@Beata

starszy operator na TDL wielociągi 3500zł netto w tym wylotki w pracy i 2 maszyny.

@Dobrodziej

potwierdzam jestem pracownikiem TF wielu lat na stanowisku operator 5k luźno + lata wysługi razem 8k a są tacy co jako operatorzy biorą nawet 12k :)

Pracownik !!
@Dobrodziej

Dobrodziej sam chyba nie wiesz co mówisz nixc pozytywnego lipa i tyle!!

Rambo
@Dobrodziej

Zarobki zależy jak często siedzisz pod stołem.

@Dobrodziej

Z tymi ludźmi to zależy gdzie pracujesz ( dział, wydział ) / jak trafisz na sukę, która przyszła do tej firmy z polecenia tatusia z KGHM to po ponad 25 latach pracy wylecisz ... Bo jej nie pasujesz ... / Już kilkunastu ludzi z którymi pracowałem i byli super, zrezygnowało z pracy w TF i to byli ludzie, którzy w wielu przypadkach byli na wysokich, kluczowych stanowiskach ... / niestety w tej firmie od paru lat liczy się tylko tzw. kumoterstwo

Paulina

Ironizujesz?

krakus

Witam,czy ktos tutaj moglby przedstawic mi rzetelna opinie warunkow pracy oraz zarobkow(jakies widelki?premie?dodatki?),chodzi o wielicka,krakow-operator maszyn.Z gory dzieki za odpowiedz

Zagryzek

Zarobki 3500-4800 plus premia, robota spokojna i super załoga

krakus
@Zagryzek

dzieki za odpowiedz

SZCZECHA
@krakus

Realnie ....dla nowego OMK 2 tys + premia , straszna panika w pracy ,jedno się zgodzę załoga ok TPG

gandzia
@krakus

siemaneczko ja zarobiłem 1600 w 2 miesiącu pracy a 2000 to zarabia ten co ciągnie druta w mistrzówce przynajmniej na brygadzie A. wie c zapomnij o n2 tysiakach w tfk a pozatym co to za hajsiwo jest 2 kola to nic ale tfk nawet tyle nie daje.

@SZCZECHA

nie siej propagandy sabotażysto jeb... To prawda że jesteś dziw... rafała ???

Mucha
@krakus

Moja dobra rada nie spakuj się do Telefoniki zarobki marne A uzapiwrdzielasz się jak dziki!!! 3zm. 4 brygady światek piątek i niedziela na początku fajnie ładnie potem stres nerwy itp szkoda Twojego zdrowia znajdz sobie lepszą pracę i płace

Monalisa
@Zagryzek

Nie pieprz głupot o super zarobkach rzędu 4800 bo to zależy od stanowiska i od lat pracy .Na początku to najniższa krajowa

Towarzysz
@krakus

Na początek około 2300 przez pierwsze 3msc później gdzieś 2500, warunki dobre oprócz jednego wydziału, załoga dobra tylko trzeba trafić na dobrą zmianę

Monalisa
@Towarzysz

Tak ,warunki bardzo dobre gołąbki srają na głowę .W zimie 4 stopnie ciepła. A latem 40 stopni

@Monalisa

Dlatego się zwolniłem jak zobaczyłem te wszystkie ptaszki latające nad głowami. Na bieżanowie był inny świat wielicka to kilka epok wstecz. Dramat jednym słowem

Fabianos
@Monalisa

Święta prawda ! Na Bieżanowie jak były duże mrozy to jeszcze herbata najtańsza minutka od kierownika była i gorąca woda. Do tego przekroczona norma hałasu, wdychanego dziadostwa w powietrzu i praca w systemie zmianowym bez dodatku za system ominięta śmiesznym wolnym weekend em raz na trzy miesiące.

Pracuje 6 lat
@krakus

Zarobki 3 maks 4 tys. jak pracujesz 20 lat.

k

2800 na rękę , i traktowanie jak parobka,

Były

Omijać szerokim łukiem

@krakus

Nie mogę rzetelnie do końca napisać ale pewnie nic się nie zmieniło. Chyba w 2006 zarabiałem 3 i w sumie prawie leżałem, było nie najgorzej później czekałem na lepsze czasy po 8 latach 1800 3 maszyny na 2 norma. 2 podwyżki w tym czasie, zmiana systemu wynagrodzeń nie za pracę, stawka maszynowa może głupio było za złom, później nastały czasy za wskaśniki za wygląd, komunikację, oceny podwładnych którzy raz Cię widzieli na oczy. Ale pomyśl praca w systemie 4 brygadowym, przemysł ciężki, zależne od maszyn itp. wachania temperatur, hałasu, środków chemicznych, z czasem żeby ułatwić sobie pracę nauczyś się naprawiać maszyny sposobami wziętymi rodem ze średniowiecza nie obrażając. Psycha może siąść od mobbingu ale co gorsza od nie racjonalnych decyzji przełożonych.

baks
@krakus

na początek jakieś 2300 netto do pół roku 2400-2600 netto jak coś już umiesz to 3000 - 3400 netto ze sporym doświadczeniem 3400 - 3600 netto przy nadgodzinach wyjdzie więcej

WPX

Jest dokładnie tak jak piszesz... Byłem w tym (usunięte przez administratora) 2006-2012 w Myślenicach.

Moki
@krakus

Chlopie nawet się tam nie wybieraj szkoda twojego zdrowia

baks
@krakus

zależy na jakie stanowisko. Najczęściej potrzeba operatorów. Na początek jest podstawa 2800 plus dodatki (premia, dodatek za pracę w systemie, dodatek za brak absencji). w sumie nowy może liczyć na ok. 4300 brutto. Jak się już czegoś nauczy to więcej. Mogą dojść nadgodziny, bo ludzi brakuje. Średnio operator zarabia ok 5600 brutto, ale to nie od razu.

FIS
@krakus

Witam. Panowie widziałem ogłoszenie o pracę w TF-KABLE na Wielickiej. Proszę powiedzcie jaka tam atmosfera panuje? Jak wygląda praca i tryb pracy? Wiem,że jest system 3 zmianowy w 4 brygadowce wiec święta nie swieta w pracy. Tylko czy jest to rekompensowane przy wypłacie? Jako świeży pracownik na linii produkcyjnej zarobi się te 4 tysiące na łapę? Jestem z poza Krakowa wiec rosnaca inflacja plus koszta paliwa nie mogą się zerować z płacą bo nie chce dokładać a zarabiać. Proszę o szczere odpowiedzi jak tam naprawdę jest bo nie wiem czy nie zmarnuje czasu idąc na rozmowę kwalifikacyjną.

@FIS

Od początku pracy3200-3800 netto, zależy to od ilośći nadgodzin

FIS
@pracownik

A jak z atmosfera w pracy? Jak wygląda sama praca?

@FIS

Atmosfera w pracy jest dobra. Jak wygląda sama praca? We wtorek wycieczki do fabryki dla chętnych pracować. Ale najpierw musisz przesłać swoje CV.

Szabaśnik

Jak tam chłopaki z tpg coś się polepszyło? Czy dalej wam się leje pot po jajach

Dram

Z jakiego miejsca w Krakowie odjezdza autobus pracowniczy?

mpk.krakow.pl

taki sobie
@Dram

Zaparkuj pod McDonalds (oczywiście na parkingu firmowym) stamtąd rowerem pod bramę lub 5 min na piechotę :)

Auto służbowe
@Dram

Majstry na gumowym, dostają samochody służbowe Skody Fabię z fabrycznym gazem. Miejsca imienne na parkingu już mają też.

Dawid
@Auto służbowe

Taaa...Kierownicy wydz. nie mają a majstry by mieli, co za bzdury.

PRAWDA BOLI
@Dawid

Ale kierownik wydziałowy, ma płacony bon paliwowy. Jedzie do kościoła w niedzielę a ma płacone jak do pracy.

Sylwia

on jest darmowy ?

Jarosław
@PRAWDA BOLI

Nie jest rozliczany z tego bonu? Przecież można sprawdzić ilość zużytego paliwa i przebieg licznika. No chyba że można używać samochodu i paliwa do celów prywatnych.

driver
@Jarosław

Jak sie dogadasz to tak.

@driver

To na pewno duży plus dla wielu osób, to fajnie że firma idzie pracownikom na rękę w tej kwestii. A jak potem rozliczanie wygląda?

Adaś

Szach mat!! GAME OVER

Josiek z brazzers
@Adaś

Adaś wróć, trza by na dwa baty...

Inspektor muł

Brrrrrr nie ma to jak na wystawie rasowych mułów

Tatiana

A ja ciebie nie

Kiedy podwyżka inflacyjna, należy się jak psu buda

Jep 3

Dostałeś przecież podwyżkę,tylko że norm he he

Łukasz

Oj nie jesteś jedyny. Kiedy były w ogóle ostatnie podwyżki u was?

***** ***

inflacyjne dostali tylko automatycy a (usunięte przez administratora)robia

Dawid
@***** ***

Ale się znają na robocie.

Aaa

A ten największy kapus na dl ziemba został planista to największy kapus i jego kuzyn ze zm C takich to mamy ludzi i to ma być dobrze w firmie ziemba(usunięte przez administratora)

złota rączka

czy was tez za przeproszeniem wku..wia wielki diler z naszego wydziału .? nie bede pisać jakiego bo skuma i jeszcze mnie pobije … bo to w jego STYLU.je…bać takich pseudokoz aakow

Drwal

Ta firma zaczyna tonąć jak tytanic

pacownik
@Drwal

Nie, Titanic szybko zatonął, fabryka działa jeszcze.

Jarosław
@pacownik

To chyba dobrze ze działa i daje zatrudnienie, co? Przyjmują teraz do roboty? Wiesz coś może? Bez doświadczenia też mógłbym się dostać?

pacownik

min. brutto 3500

Paulina

Na jakim stanowisku ? :)

@Paulina

to minimum na wszystkich.

Ukrainka

Zwlasca za oplatarkami Lubiał do nas chodzić

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 357.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 293, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.