Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Niki

Czy orietuje sie ktoś ile można zarobić na produkcji w telefonice

Mag
@Niki

7tys

@Mag

Jak jesteś mistrzem lub technologiem

Zielony

Mistrzowie po 13, technolodzy 20 pamiętajmy o inflacji

@Niki

Daj sobie spokój z tym zakładem ,bo to jest (usunięte przez administratora) . . Więcej kierownictwa niż pracowników i trzeba zap,,,,ać na to nieróbstwo .

Rambo
@Mag

Najniższa średni krajowa plus +500plus za brak absencji i marne grosze za nocki i święta

Jak tam (usunięte przez administratora) Cupiała? Święta w pracy? Sylwester i nowy rok też? Widać że kabel ważniejszy od rodziny to pracujecie za parę groszy a i tak was... Pozdrawiam

Hugo

Nie wszyscy ,ale i tak klęska po całości

@Hugo

Jak sobie pozwalacie tak macie, ale się boicie i nic z tym nie robocie.

Tpg

No cóż kabel, artykuł pierwszej potrzeby ....

@Hugo

Haha sprzedać się za 500zl by we święta robić, Jesteście tam dobrzy takich tam ludzi trzeba oddanych ????

Bez jaj
@Tpg

NAPRAWDĘ pracowaliście w święta?

Monalisa
@Bez jaj

Sylwester marzeń .Zaprasza Wielicka 114.

ciapuś

jeden z wielu wkurzonych na tą decyzję

@ciapuś

Sami jesteście tego winni . Życzę wiele zdrowia i zmiany , dyrektora. A i diobeł opamiętania

Tak
@Bez jaj

Tak ale to nie sprawiedliwe. Większość miała wolne. Nie powinno tak być że inne wydziały mają wolne. Inne poszły na l4 a dwie , trzy osoby pracują same na całym zakładzie.

Wirus

Kwarantanna zbiera swoje żniwo w naszych szeregach pracowniczych.

Jakiś technolog (najlepiej z Myślenic) podzieli się opinią o pracy?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Święta

Podobno tpg robi w pierwszy i drugi dzień świąt

fix
@Święta

Jak ktoś jest na tyle głupi i daje sie wykorzystywać to niech robi Niech sobie biurowcy przyjdą do pracy w święta jak tacy mądrzy!

Mag
@fix

Podobno daja 500 za dzien swiateczny.

Zielarz

Już daja 700

Tomeczek
@Święta

Ja nie robię, ludzie szanujcie się trochę. Dodali stówkę więcej niż normalna dniówkę i myślą że ktoś przyjdzie specjalnie do pracy

@Tomeczek

Strzecha się nie szanuje i na pewno przyjdzie bo brakuje mu na cukierki .A zresztą takich jest więcej

Zielarz

I śrubokret tez

Haczyk
@Zielarz

Kasę dostaje tylko pierwsza zmiana. I potwierdzam jest to 700 zł.

Psycha siada
@Zielarz

Śrubokręt sam siedzi w domu to woli przyjść do pracy. Dostanie ciepły posiłek a nie tylko konserwa turystyczna i precel

Jep 3
@Haczyk

Brutto

O kurka wodna
@Jep 3

Tak brutto, zawsze brutto podają.

@Święta

Tak, i w Nowy Rok też .Jak można zmieniać grafik w ostatnim tygodniu ?? To się nadaje do zgłoszenia do inspekcji pracy

Łukasz
@Tpg

To w sumie co cię broni przed zgłoszeniem? Może warto w końcu podjąć jakieś działania zamiast tylko narzekać :)

Ezehiel3
@Tpg

Mamusiu, gdzie jest tatuś ? Dlaczego nie je z nami Wigilii, dlaczego nie śpiewa z nami kolęd, dlaczego nie bawi się z nami, przecież obiecał ... :( - Tatuś jest w pracy. - To zadzwoń do Świętego Mikołaja i powiedz, że nie chcę innych prezentów tylko żeby Tatuś był z nami. - Niestety nawet Mikołaj nie jest w stanie tego zrobić ale Tatuś bardzo Was kocha i tęskni... też chciałby być z nami.

Tylko pytam
@Psycha siada

Śrubokręt ma 16 miesięcy do odsiadki zawieszone na 4 lata. Dlatego chodzi do pracy aby nie wariował w domu.

Ezehiel

To jest hańba!!! Dla tego zakładu, że ludzie muszą na produkcji i w kontroli pracować w święta Bożego Narodzenia. Wstyd! Dla właściciela i zarządu. W tygodniu przed świętami stratergiczne maszyny stoją z powodu nieudolności waszych planistów, kierowników i dyrektorów a w święta będziecie ludziom kazać przychodzić pod groźbą utraty premi i dodatków. Trzeba wszelkimi siłami zwalczać ten krwiożerczy kapitalizm. Pracowników wam brakuje na produkcję? Już niedługo właściciel TF dostanie teczkę prawdy i dowie się jak zdegradowani mistrzowie i kierownicy na nowych stanowiskach operatorów maszyn poustawiani są w biurze, gdzie sobie pracują tworząc fikcyjne etaty na produkcji, gdzie brakuje rąk do pracy!!! Już wszystko jest przygotowane i prawda ujrzy światło dzienne.

Ezehiel2
@Ezehiel

Oprócz właściciela powinny się również dowiedzieć o tym media i inspekcja pracy. Tam panuje totalny bałagan, stanowiska niezgodne z wykonywaną pracą (co wiąże się z tym, że pracownicy nie mają wykonywanych odpowiednich badań lekarskich) i przede wszystkim zbyt mała liczba osób ( często jest tak, że osoba zatrudniona na jednym etacie wykonuje obowiązki za 3 lub 4 osoby. To się nazywa wyzysk...zaniżanie maksymalnie pensji podstawowej po to, żeby Ci którzy chcą żyć na godnym poziomie brali nadgodziny, pracę w święta, chorzy przychodzili do pracy itp. Takie traktowanie pracowników jest nie do przyjęcia w cywilizowanym świecie, niestety firmy zapominają, że tak samo jak maszyny, budynki - to wlaśnie ludzie zwłaszcza wykwalifikowani ale również młodzi pracownicy, których trzeba zachęcić, aby zostali dłużej i przejęli obowiązki tych, którzy odejdą na emeryturę SĄ KAPITAŁEM FIRMY. Wielka szkoda, że firma w której kiedyś zatrudnienie było prestiżem, doprowadziła do tego że ludzie wstydzą się przyznać gdzie pracują.

Obcy

Fajnie tam macie w tej pracy ,hehehe

Mroczny Rycerz Nocy

Witam forumowiczów, macie może pojęcie kto brał czynny udział w aferze posiłkowej na Wielickiej 114 ?

fix
@Mroczny Rycerz Nocy

Możesz rozwinąć temat?

PRAWDA BOLI

Nie cukierki tylko kremy do ciała!

Żaba

To od kiedy został przywrócony do tele-foniki?

Makumba

Czy to prawda że Majstry na tpg o 21.50 wchodzą pracownikom pod prysznice na szatni ?

@Makumba

Teraz nie będą wchodzić bo niema pryszniców

Jep 3

Na tpg

Pampers

Ja chce więcej zarabiać bo na pampersy mi nie wystarcza i pieluchy tetrowe już w zastępsnie używam a pralka ledwo zipie

Aj boli

Wracam do mojej ukochanej pracy Nie ma kto robić wiatru

@Aj boli

Tak bo tego (usunięte przez administratora) nigdzie nie chcą więc wrócił do tfk

Mnie nie boli
@Aj boli

Nieroby tak mają

Ignacy

Myślenice pracują w 1 Listopada Dzień Wszystkich Świętych. Wstyd dla dyrektorów i ich zastępców którzy boją się odezwać do GÓRY o wolne dla swoich pracowników w święto. Robicie kariery kosztem dnia wolnego wstyd Panowie. Sami będziecie mieć wolne. I dziwicie się że nikt w tym (usunięte przez administratora) w tak chorym systemie czterobrygadowym nie chce pracować, za tak marne pieniądze. Lepiej gdyby Pan (usunięte przez administratora)choć raz przeszedł się po tych Myślenicach i zobaczył ten (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) gdzie nie ma na nic miejsca bo poupychaliście maszyny gdzie się dało i niema warunków do normalnej pracy. Jedyny plus jest taki że wypłaty są na czas i jest socjalne.

Jurij

Ktoś mi powie co mają na celu te nocne spacery dyrekcji po zakladzie ? Wydaje mi się że znow chcą powtórkę z wiosny i utratę kolejnej sporej części ludzi.

Werka
@Jurij

Trzeci kwartał był słaby wolumenowo i kwotowo, jesteśmy sporo w plecy a kończy się umowa z dostawcą energii a nowe ceny są wyższe o ok 43% więc szukają oszczędności

Gadaja

Pracujemy 1 listopada?

@Jurij

Jakbyś nie miał gdzie mieszkać , też byś tak robił.

@PRAWDA BOLI

A po co te tablice przecież mamy komputery, a może kierownictwo nie umie ich obsługiwać ????

XXX

Ludzie po co pracujecie cały miesiąc za 3000-4000 zł jak byle Andrzej z Wieśkiem za położenie płytek czy paneli po piwie i z petem w gębie za 5-6 dni roboty po 8 g wołają 4000-5000 zł do łapy oczywiście bez faktury i robota byle jak zrobiona to paradox jest

NOWOŚĆ

Od 1 kwietnia, przechodzimy stopniowo na 3 zmiany

@NOWOŚĆ

Zarobki też pewnie będą stopniowo malały :(

sic
@Andrzej

I dużo ludzi też stopniowo zacznie się zwalniać Nikt nie będzie robił za takie śmieszne pieniądze na 3 zmiany

Kon
@sic

A teraz na ile zmian robią ludzie za te śmieszne pieniądze

Dobry operTor
@NOWOŚĆ

Które wydziały? To od pon do pt to będzie i weekend wolny??

@sic

W tele-fonice nigdy ludzi nie braknie.Jedni się zwalniają a następni przychodzą. Zakład nikogo na siłę nie trzyma ,chcesz to pracuj nie chcesz to sie zwolnij .

Bob
@Dobry operTor

I kasa mniejsza

@Emeryt

Tylko co z takich ludzi jak się bucefała znają na robocie i daj takiego na linię niech robi kabel ;D

sic
@Emeryt

Wielu starych pracowników złożyło wypowiedzenia,takie są fakty A to że przychodzą nowi nie mający pojęcia o pracy niczego nie zmienia Popracują trochę zobaczą jak jest i odejdą do innej,lepiej płatnej pracy

@Pitupitu

Każdy kto przychodzi do fabryki nie umie produkować. Ale jest czas na naukę i o ile mi wiadomo do tej pory taki okres przyuczenia jest a doświadczenia nabiera się z czasem. Ja przepracowałem kilkadziesiąt lat w tym zakładzie i nie spotkałem nikogo nowego żeby od razu w pierwszy dzień pracy wszystko wiedział.

@Emeryt

No tak masz rację tylko że jak ja się przyjmowałem do tf to czekałem rok bo przyjmowali wtedy dwie trzy osoby w roku na produkcję, a teraz przyjmują w miesiącu 10 po sześciu klasach albo alkoholików patologię więc jest różnica, nawet jeszcze dziadki przed emeryturą co zostały jak widzą takich nowych to odechciewa się uczyć bo i tak z tego nic nie będzie... Baciuchy z UA i patolka to przyszłość tej firmy na produkcji jak starzy kablarze odejdą na emeryturę za nie długo. Młodzi z doświadczeniem już prawie wszyscy pozwalniali się, ja bym na ten moment tam nie wrócił za 5000 Netto , jak by przywracali Bieżanów to mogę wrócić na swoją linię za minimum 8000 netto za mniej niech robią baciuchy z ua

@NOWOŚĆ

No toście po przechodzili :) i znów cztero brygadówka z powrotem :)

Awaria
@Pitupitu

Ciekawe kim obsadzą te 4 brygady

Taka prawda
@Awaria

Na kablowym teraz majstrowie jeżdżą sami na wózkach, i czasami ktoś z ciagarni im pomaga!!!!

t
@Emeryt

Zejdz na ziemię, miesiąc sprzątasz , potem dają cię na dyszel a potem stwierdzają ze umiesz prowadzić maszynę. Jak to mówią wszędzie przyciski takie same. Zresztą big bagi wszystko przyjmą. (usunięte przez administratora)

@NOWOŚĆ

I gdzie masz te trzy zmiany pajacu

Zdziczały
@Emeryt

O czym Ty człowieku mówisz..jaki czas na naukę. Operator pokaże Ci co w trawie piszczy dwa dni i lecisz z wyrobem. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.. a jak się nie nadajesz to pójdziesz na przewijarki do łupania na tydzień i zobaczysz który dzień dłuższy:)

@t

Przecież na rynku jest dużo pracy , i nie tylko TeleFonika przyjmuje pracowników. Chyba na siłę w tym zakładzie nikogo nie trzymają.

@Emeryt

No masz rację na siłę nikogo nie trzymają, ale w każdej pracy należy się szacunek do pracownika, ty emerycie teraz ci łatwo pisać ale ciekawe jak pracowałeś w tf to zawsze ci wszystko pasowało? No chyba że nigdy fizyczny nie byłeś

@Emeryt

Z tego co piszesz to niezły nierób z ciebie był jak tak sobie chwalisz pracę w tf

@Biały miś

Jak jest tak źle to dlaczego nie zmienisz pracy?

@Biały miś

Pierwsze lata mojej pracy to były fizyczne. Po 8 latach awansowałem i pracowałem 47 lat.

@Emeryt

A co ty wiesz o pracy w tf dzisiaj,więcej przepracowałeś w KFK to były inne czasy, trochę liznołeś Tf i emeryturka

o
@Emeryt

Dużo się dorobiłeś?że się chwalisz.Tylko frajerzy tyle lat (usunięte przez administratora).Są tacy ktorzy nie pracują,a lepij żyją i więcej mają.Jeżdżą po świcie,zwiedzają,odpoczywają,cieszą się życiem,a ty swoje życie zmarnowałeś w telefonice.Robota dom i nic więcej,żadnej korzyści z życia po to żeby dostać marną emeryturkę.,

Zniesmaczony

Jutro już ostatni, jutro będzie się paliło pod tyłkami planistów i kierowników, jutro będzie palma

@Zniesmaczony

A na tpg jest już nowy kierownik czy dopiero w listopadzie?

Radd

A za kogo ma być ten nowy? Za kucyka?

Czy firma Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Tpg

Kobiety zarabiają więcej na równorzędnych stanowiskach i mają przydzielanego Omk do pomocy, który oprócz obsługiwania swojej maszyny ma obowiązek jej pomagać. Kobietom dowiesz łatwiej awansować na stanowiska biurowe bezpośrednio na produkcji

Gumiorz

Chodzisz w spodniach to robisz tyle samo co ci co chodzą w spodniach. Proste. To nie przedszkole, niektórym jednak to się myli, chcieli by za siedzenie na krześle brać pieniądze. Nikt ci nie każe tu pracować, do okoła dużo zakładów.

Kobieta
@Gumiorz

Ale ja uwielbiam swój zielony mundurek ha ha ha

Aj boli

Pozdrowienia dla 4W :D z gumowego

Wózek

Praca w tej firmie to istna tragedia. 3000 zł na rękę bez żadnych premii jako wózkowy a nie daj boże się rozchorujesz albo zabierzesz NŻ to już 300 zł mniej na wypłacie... Trzeba być już totalnie głupim desperatem żeby w tych czasach pracować za takie marne pieniądze Już w MANie lub innych zakładach na tym samym stanowisku płacą 600-700 zł więcej z takim samych systemem pracy jaki oferuje TF.

iii
@Wózek

Myślisz,że w innych firmach jest lepiej?Nie ma rarytasów.Niektórzy nawet tyle nie zarabiają.A co do mana idż i popróbój to zobaczysz.Żebyś tylko nie płakał.I co? Znowu będziesz wylewał swoje żale na forum,że krzywda ci się dzieje.Biedaczyno z przedmieścia.Przestań się mazać bo jesteś żałosny

Bieżanów
@iii

Ty mądrala (usunięte przez administratora)! Biurowe nie Roby są robakiem tej firmy koszą dobra kasę a na produkcji powiedzą że 3000 to jest lux nie dajcie się Panowie na 4 zmianowkę nie opłaca się za te grosze pracować w takim (usunięte przez administratora)

Wózek
@iii

Po pierwsze to nie obrażaj ludzi (skąd wiesz że jestem z przedmieścia mądralo) po drugie swoimi wypocinami pokazałeś kto jest bardziej żałosny. Skoro dajesz sam się rypać za 3 koła na miesiąc to pokazuje jakie masz ambicje. Uciekłem z TF i nie żałuje bo teraz wiem za co pracuje.

@Wózek

Na wõzkach to też dramat mają jak piszesz, praktycznie jeżdzisz po całym zakładzie, śniadanie jedzone we wõzku, a jeszcze jak pójdzie ktoś na urlop to już naprawdę katastrofa.

Wózek lipa
@PRAWDA BOLI

Wózkowym to zazdroszczę im , że falują między halami jak na morzu statkiem! Darmowy relaks.

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 357.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 293, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.