Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Śruba

Co z podwyżkami i nie chodzi o mormy

Kj
@Śruba

Podwyżki są dla planistów technologów i kierowników bo to dzięki nim plan wykonany i firma się rozwija. A operatorzy to tylko koszty

Kok Jambo
@Kj

Sprzedaj takiego do skupu jak wys sz

Szczecha z Ukrainy

Ja z Zielonym zgodziłem się na 12 h , moje M2 ma duże potrzeby !!

Emeryt
@Szczecha z Ukrainy

Ja jestem emerytem i myślę że Ty pracę będziesz zabierał innym pracownikom co pracują po 8 godz. Nie jest Ci głupio z tego powodu? Chyba że pracujesz od niedawna i nie znasz reali .

@Szczecha z Ukrainy

Z was dwóch największy pożytek jak siedzicie w domu. Nie ma chyba większych złomiarzy na hali. Świeżaki tyle złomu nie najada jak wasza dwójka, a robią po 10 lat.

Tpg

Kiedy zaczynamy szczepienia w zakładzie?

Taki tam
@Tpg

Co to była wczoraj za akcja na nocce? Ktoś z drogi wbiegł na zakład, mijając szlabany.

Gajda

Robi na wielickiej gołąb ze zlocienia?

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Serwisant IT - praca mobilna
Personnel and Media Solutions
Sokół

Szukam na wielickiej kogoś kto jeździ samochodem w stronę Alwerni lub po trasie

Święto

Jaki grafik na Boże Ciało?

fix
@Święto

A niby jaki ma być? Robota na okrągło na 3 zmiany!

Gadaja
@fix

Nocka zamykam nocka otwiera Podobno

Szczecha
@Gadaja

To m przyjść do roboty czy nie?

Biały miś

Znam gościa 20lat temu pracował na wielickiej, wydział tpg

m.s.

czemu zadajesz to pytanie na forum, czy chcesz coś od niego, czy tylko obrabiasz mu cztery litery jeśli coś to mam numer do niego

INŻYNIER

To jak Ci nie pasuje to znajdź sobie lepszego......

Mega akcja

Są masowe przyjęcia teraz więc będzie miał kto pracować!!!!!!

GG
@Mega akcja

Przecież rok temu były masowe zwolnienia. No gdzie tu logika i mądrość właścicieli.

Gajekbezjajek
@Mega akcja

Tak chyba jedynie z Ukrainy haha

Jan

Ja pracuje w firmie 5 lat i nie narzekam. Mam dobrą zmianę i fajnego mistrza. Lepiej tu praca niż na magazynie.

Dawid
@Jan

Juz 2 lata mi w tej firmie minęło,też polecam z sumieniem.

Szału nie ma
@Dawid

Hahaha chyba ktoś z biura to piszę z polecenia od dyrekcji żeby robić sztuczny tłok to może ktoś się nabierze :) ja przerobiłem kilkanaście lat i nie polecam z roku na rok było coraz gorzej a od tamtego roku ta firma sięgnęła dna, z resztą widać kogo już przyjmują do (usunięte przez administratora)

Tragedia
@Jan

Najgorsze jak nie masz swojej maszyny to poniewierka za 2900zł cały czas!!!!!

Gajekbezjajek
@Jan

Tys widział dobrą pracę hahaha

Szczecha z Ukrainy

Dziś ostatni dzień miesiąca i znów wirtualny plan na TPG zrobiony , kasa w kieszeni musi się zgadzać .... Ciekawe czy znów będą zabijać deskami bębny żeby nikt nie widział co puszczają do klienta

@Szczecha z Ukrainy

Taka tradycja, jak dojrzewające kable za przewijarkami które przez cały miesiąc czekają na decyzję a pod koniec miesiąca Tomasz własną ręką magicznie je naprawia A jak klient znajdzie wodę w kablu to pewnie podczas sztormu na morzu zamokły. W przypadku uszkodzenia powłoki winne są oczywiście szczury z magazynu bądź ładowni statki

PATOLOGIA

Zostawcie szczury w spokój, to pewnie C19 to zrobił

Francesco
@Tpg

Kto tam jest teraz szefem w Krakowie? Dalej kucyk czy ktoś nowy?

Ehh
@Francesco

Cholerna wie, zmieniają się jak skarpetki haha

Paker z siłowni
@Tpg

Za te bębny naprawiane w 30sekund to powinni karać więzieniem!!!!!! Niech kogoś zabije albo coś.

były
@Francesco

Kucyk to Knapczyk?

Kj
@Paker z siłowni

Jeden z Kj już beknął za takie "naprawy" kierowników.

magnum

Trochę z innej strony co do kabli firma duża pracownicy ok ale jest ale...ochrona w zakładzie w Krakowie czy w Bydgoszczy dosłownie (usunięte przez administratora) i może nie sami ochroniarze ale ich pierdolniete szefostwo są bardziej papieski jak papież a już miałem kilka przypadków ze stare rozpadające się puste bebny plombuja jak by były warte gigantyczny pieniądze ale jak mówi polska definicja nikt tak polaka nie (usunięte przez administratora) jak Polak a ten kto miał coś do czynienia z tym faktem to wie o czym mówię. pozdrawiam

Podobno znaleźli 100 puszek po Harnasiu ukrytych na TPG

Jakie zarobki takie piwo :D

Śrubokręt
@Andrzej

Wara od moich puszek! Dobrze że tych pełnych nie zabrali.

@Szczecha z Ukrainy

Dobrze że nie sprawdzili śmietnika na szkło

Niestety tak

109sztuk

NiToNiedźwiedźNiTechnolog

Fantastyczna praca, minimalna krajowa, nawet czasem jej nie ma, wyzysk, wszyscy na stołkach to jak nie rodzina to sąsiedzi, nie mają pojęcia o produkcji tylko cały czas"czy nie da się szybciej" porażka

Niestety tak

Jeszcze 4 godziny i można jechać do rodziny!!!!!!

Stara gwardia

RAJSKI KAPUŚ JESZCZE PRACUJE czy poszedł na chronioną fabryke w Myślenicach??????

Lacki
@Stara gwardia

Pracuje i ma się dobrze!!!!!!

Miki

Jak tam panowie z Wielickiej gotowi na przeprowadzkę? Szafki wysprzątane? Proszę rozmontować maszyny. Jest kupiec na działki i trzeba zabierać bałagan z Krakowa

kikuś
@Miki

Jak na kablowym przygotowywują miejsce na nową maszynę...

Pitupitu
@kikuś

Na nową ? Nówkę sztukę rocznik 2021 wow to będzie linia :) pewnie będzie szła 2000m/min jak nowa chyba że nowa mówisz na te stare strupy przed lub po wojenne ;););)

Lipa po całości

Na ciągarni podobno była impreza!!!! Szkoda ludzi!!!!!

Bob
@Lipa po całości

Jaka impreza?

Ehh
@Lipa po całości

Co się podziało?

@Ehh

Co dzieje się na ciągalni zostaje na ciągalni

Kabareciarz

A Kto ze 'Sztachetki z magazynu zrobił teraz audytora i pokój ma swój na niebieskim, ludzie czy was(usunięte przez administratora) przecież ten gość na niczym się nie zna, ma on wogóle maturę :D

LGBT
@Kabareciarz

Bo gej wszędzie wepchnie swoją (usunięte przez administratora)

Monalisa

Walcie się psychole ,orientacja seksualna nie jest powodem do dyskryminacji człowieka ale wy jeszcze niedorośliście do tego ,prymitywy z was

Gumowe ucho
@Monalisa

Ale jeżeli orientacja seksualna jest główna przyczyna awansu to tez nie można się odezwać ?

Zielony
@Gumowe ucho

Może chodzi o parytety. Nowoczesny lider na rynku międzynarodowym musi mieć jakiś procent lgbtqwerty na biurowych stanowiskach.

Złodziej

Panie Send... jak to jest zniszczyć zakłady co?? zwolnić tylu operatorów i kłamać właściciela za kasę Ty i Twoi pomocnicy zrobicie wszystko, kucyk i dyr który niedawno jeszxze ma maszynie robił ha ha, pacynki dwie sprzedawczyki

Bezsilny
@Złodziej

Operator jest w tej firmie nikim, choć na nas tą firma stoi, zero szacunku, byle plan zrobić i premie wziasc, planistów kierowników (usunięte przez administratora) to interesuje

Obi
@Bezsilny

Ale nie brakuje naiwniaków by przyjść do tego syfu za 2300.Ludzie szanujcie się !

@Obi

Nie brakuje również liżyworów którzy przyjdą nawet we święta za parę srebrników .Rzygać mi się chce jak ich widzę . Sprzedawczyki !!!

Ludzie!!!!!!
@Tpg

Podobno nie będzie kasy za święto tylko wylotka do odbioru!!!

Tragedia
@Ludzie!!!!!!

Podobno pani prezes się nie zgodziła na kase!!!! Tylko do odbioru jest.

POMYŁKA
@Tpg

Dzisiaj chyba telefonika nie robi jednak tylko metalownia.

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 360.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 295, z czego 93 to opinie pozytywne, 102 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.