Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poczekam!!!!

Na metalowni kolejnych trzecg na przymusowym siedzeniu w domu! CO NA TO ZWIĄZKI?????? Przecież im płacimy!!!!!!!

Biały miś

Związki ha ha ha

@Poczekam!!!!

I jak tam kablowcy COVIDOWCY żyjeta,jeszcze ???

Czarny miś
@Poczekam!!!!

Cupiałowie o wiele lepiej płacą dla tego związkowcy siedzą cicho w każdym temacie, proste.

Korasek
@Czarny miś

Związkowcy ci co pierdzą w stołki mają płacone pensje majstrowe czyli około 5000netto jak by zaczęli skakać to by im odebrali, a tak to siedzą cicho pierdzą w stołki ale piątka za nic wpada ;)

Posejdon

Myślenice do końca sierpniamają być zlikwidowane!!!Pewne info!!!

,,,,

Biura czy produkcja?

Leszek
@,,,,

Całe miasto.

@Posejdon

I za chwilę zlikwidują wielicką

Tpg

Trzyciąż zaprasza operatorów, pociotków też ale muszą zacząć pracować. Jako operator dostałem dużo lepsza stawkę i spotkałem kilka znajomych twarzy z kabla

@Tpg

Myślisz że jest tam lepiej tam jest taki sam (usunięte przez administratora) jak w całej telefonice jak myślisz że puścisz maszynę to się grubo mylisz puscisz maszynę i sprzątanie tak jak na wielickiej

@Wera

Tam jest lepiej. Ciężka praca - dobra płaca. Dla mnie nie jest problemem posprzątać po sobie przy maszynie, wiesz inne standardy. Każdy sprząta po sobie i jest względny porządek

Fagsh
@Tpg

A ile tam miesięcznie się wychodzi

Kable

3200-3300 na rękę chyba że rypiesz soboty nadgodziny

Fagsh
@Kable

A z sobotami i nadgodzinami ile ja pracuję na gumowym jako prowadzący i jako pomocnik na izolatkach na oponie drukarki ogarnięte generalnie wszystko

Poczytaj
@Fagsh

Popatrz sobie na ich forum i poczytaj też nie jest kolorowo , sa tam też pociotki z tamtych rejonów po znajomości i z nadgodzinami jest różnie, jedna z opinii z ich forum cytuje kogoś kto to napisał: Jak to jest na 3 wydziale że jedni biorą w piątek wolne przychodzą w sobotę na 12 i na koniec miesiąca okazuje się że mają pięć i poł tygodnia nadgodzin A drugi chce sobie zrobić że 2 soboty i nie może Albo nie może przyjść na swoją maszynę w sobotę bo już ustalone z góry kto przychodzi.

Dupy_nie_urywa
@Fagsh

Czyli żeby coś zarobić trza tyrać nadgodziny po 12g w soboty, zostaje niedziela wolna i do pracy od poniedziałku, dziękuję postoje z boku

Guma w majtkach
@Posejdon

No jest początek listopada i Myślenice dalej robią, nie gorzej jak wielicka

@Guma w majtkach

Myślenice zostają Wielicka do likwidacji,

PATOLOGIA

Ludzie na szatni kaszla, smarkaja, pluja flegma po umywalkach. Robi się już mało śmieszne powolutku!!!!

Wiesiek
@PATOLOGIA

Mało śmieszne jest to że są jeszcze ludzie którzy robią w tej "firmie"

Dzięki Bogu
@Wiesiek

Jak dobrze że z tej zdziadziałej do reszty pseudo firmy uciekłem teraz jak była szansa i jeszcze odprawę cztery wypłaty przytuliłem :) nie żałuje pomimo że dużoo lat tam przepracowałem ! Z perspektywy czasu to jedynie żałuję że już z 5 lat temu się nie zwolniłem z tego kołchozu zmianowego za takie wynagrodzenia co płacili i płacą... Za te pieniądze ludzie na produkcji szkoda zdrowia w tym systemie , biura w ciula lecą i się śmieją grając na komórkach a wy wyrobnicy na nich zapier....@lacie jak oni w weekendy z rodzinami odpoczywają...

Cmentarny_wiatr

Nie wchodźcie w to bo to (usunięte przez administratora) nie dajcie się nabrać kablowy covidowcy !

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Bogdan Kurka

Na txlu 2 potwierdzone covidy, a robota caly czas pełną parą, kierownik chodzi i pyta co robić. Jedyna taka firma ????????

Karol
@Bogdan Kurka

Boguś, do nie covid tylko choroba alkoholowa... typowe wśród pracowników txl

@Bogdan Kurka

Nic się nie martw, podobno na gumowym jedna osoba miała pozytywny wynik i przechodziła bez objawowo. Chodził do pracy, napewno zarażała innych a kierownictwo nic sobie z tego nie zrobiło bo produkcja ma być.

Tpg

Na gumowym Covid Covidem pogania .A jak pytasz co się dzieje to nikt nic nie wie.

Kokos

Który?

Kawa na ławę

Na 80% na zlocień wraca produkcja, anglia i plakie kable

GG
@Kawa na ławę

Nie wiesz przypadkiem kto tam będzie robił? Przecież tylu ludzi stamtąd zwolnili, natomiast reszta samą odeszła lub odchodzi.

Dobre
@Kawa na ławę

Wysłowić się nie potrafisz a jakieś farmazonidła rozsiewacz o produkcji parobku ! To że byś chciał nie znaczy że tak będzie, pierdnięcie usłyszałeś i przekazujesz dalej jak covid19

Operator tdl maszynista

Czy w tym zakładzie pracują kobiety bo z tymi chłopaki nie idzie pogadać jedno i to samo A tak z Wami kobitki to zawsze jakiś uśmiech na twarzy się pojawi :):)

Dobre
@Operator tdl maszynista

Haha w tf srablu kobitki :) chyba raczej stare raśple i kwasiur w majtkach :D

To samo

Ja jak zwykle 2811,56zl i tak już chyba z trzy lata w tych okolicach

Kreon

Jaskółki śpiewają że na 80% koniec zakładu w Myślenicach do końca roku produkcja. I przenoszenie sposobem na Bieżanów.

Mucha
@Kreon

Ludzie ogarnijcie się psełdo Telefonika to robi dla pieniędzy dostali dotacje z Uni mieszają jak chcą i robia z ludźmi co chcą to dlamnie chory zakład A przede wszystkim zarządzający w nim kierownictwo jest tyle firm porządnych od Telefoniki takie jest moje zdanie zakład psychiatry byłem i widziałem i nigdy nie powrócę A na Bierzanowie to wszystko sprzedane widziałem zagospodarowanie przestrzenne Bierzanowa na 2021 tam powstaną bloki i znów wam mieszają w glowach

Izolarka ok
@Mucha

Za co dostali kase z Unii????? Na walke z wirusem czy innowacje????

Roland szef

Witam szanowne grono, chcial bym uzyskać opinie o pracowniku M S (usunięte przez administratora), czy jest to dobry pracownik, czy dobrze wykonuje swoje obowiązki a także czy jest godny zaufania

Miastowy

Jestem juz po imprezie i nie wiem kiedy przyjade na 6 w niedzielę czy w poniedziałek?

Maciej

Dalej na sur Wielickiej pracują Ci co w łapę biorą od wszystkich firm w koło??? Marcinek i Krzysiek??? Czy już się nimi zajęli? Pewnie dalej bracia z wrsztatu pracują dla innych firm w godzinach pracy a oni hajsy biorą. Przyznać się pani Monice jak ja okradacie....

Jeden z wielu

Zarobki.... Ja pracuje od 4 lat i jeszcze nigdy 3400 nie zarobiłem , tak koło 2900 zarobisz tylko pomysł sobie 4 zmiany powinien być dodatek ale nie ma bo omijają prawo Ty dasz czasem po 5 nocek albo dniowek albo popoludni, a jak nie masz żadnych nadgodzin to gole brutto 2700 jaka firma teraz płaci 2700 brutto? Żadna niestety Mam daje 4 , całej 3800 sabaj serwis 3700 opłaca się w (usunięte przez administratora) robić gdzie ci ptaki na głowę srają?

piki
@Jeden z wielu

ja pracuję 28 lat na zmiany i mam 2700 na reke.

Ciekawy
@piki

Czyli rozumiem że Ci to pasuje

@piki

To jesteś pewnie leniuch wiecznie siedzący na L4 bo ja pracuje 2 lata i mniej niż 3200 jeszcze nie miałam

Monalisa
@Tpg

Może powiedz co robisz, że po dwóch latach tyle zarabiasz??? Też bym tak chciał.

gugu

wszystko zalezy jaka masz podstawe jak np.masz 2900 to na reke nie wyciagniesz wiecej jak 2900 srednio liczac,tam ci dochodza dodatki sobota niedziela ,raz masz wiecej raz mniej.

Wice kierownik

Ludzie się obawiali o zwolnienia a sami po 10 składają wypowiedzenia. Na gumowym dwie osoby już złożyły wypowiedzenia z jednej zmiany.

@Wice kierownik

Dobrze robią!!! Ludzie na gumowy to bym za 4000zł nie poszedł pracować za fiksa! Brud, smród i warunki szkodliwe szkoda gadać... Że są jeszcze matoły które tam rypią za marną jałmużnę, który mocniejszy ma organizm to pewnie emerytury dożyję tylko ile takich co nie dadzą rady :( uciekajcie ludziska z tego syfu niech se planisty i kierowniki sami zadupiają w systemie szkodliwym za taką kasę.

@Wice kierownik

(usunięte przez administratora) Za chwilę będziemy robić za najniższą krajową

Zielony
@Cmentarny_wiatr

Na gumowym nikt nie zarabia mniej niż 4200

Zielony

Ja co miesiąc mam taką i z tego co rozmawiałem z kierownikiem i kolegami to wszyscy tak zarabiają. Podstawa dodatek za maszynę za noce i święta nagroda kierownika i absencyjne to tyle wychodzi

GG
@Zielony

To musisz być bardzo uległy w stosunku do przełożonych, że cię tak doceniają. Swoją drogą nie wiem czy masz pojęcie że są ludzie na innych wydziałach, którzy zarabiają w systemie obecną najniższą krajową, mimo że pracują ponad dziesięć lat. Zresztą nie ma ci się co dziwić, że ci wyprali mózg, przecież w telefonie pracują najlepsi specjaliści od socjotechniki ( manipulacji), których guru był niejaki " Margaryna" którego namaścił niejaki Wacław ówczesny "Dyrektor". Więc nie dziwię się, że wierzysz w te brednie o super zarobkach o których ci opowiadają.

Jaka nagroda!???
@Zielony

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-szwecja-w-sztokholmie-rosnie-liczba-zakazen/8qtx81j,79cfc278 taka nagroda ?? Hahaha

Nagroda wąsy i broda
@Zielony

cała prawda o nagrodach !!!

Nagroda wąsy i broda
@Zielony

Nie wyświetliło mojego odnośnika to macie linka ;) https://iv.pl/image/Gtmfcly

Kamila
@Nagroda wąsy i broda

A jak wygląda sytuacja w Dziale Marketingu?

Zdrowie

Sam nie wiem co lepsze gumowy, czy ciągarnia bo jak widzę operatorów jakie maja ubrania z opiłkami na odzieży to napewno to samo maja w płucach.

Roberto

Planistów multum Bóg wie na co bo wszystkie kable są na wczoraj albo za rok . Kierowników multum Bóg wie od czego bo niby od wszystkiego ale jak chcesz coś załatwić to żaden nie jest decyzyjny , bałagan logistyczny takie że głowa boli a im wyżej w hierarchii ,,dyrektor,, czy jakaś inna (usunięte przez administratora)

@Roberto

Zapomniałeś o technologiach od siedmiu boleści, co na niczym się nie znają

Kokos

Mówicie o tym -" Wina mistrzów" lub "Sprawa technologiczna"?

Rrrr

W tf jest super człowiek wie że żyje, ciągle nerwy, pot się po wożę leje, wieczne pretęsję od przełożonych, przerwy niema żeby coś zjeść więc można zchudnąć, o co wam chodzi luks robota

Polonistka
@Rrrr

Ty skończyłeś chociaż szkołę podstawową ?

Czarnulka
@Rrrr

Na Tdl masz nom stop przerwę.Bo maszyny wraki z 80 lat hihi

Operator tc
@Czarnulka

Robisz tam ??;)

Operator tc

Jak ci się pracuje tam:)

Operator
@Czarnulka

Koleżanka pracuje na tdlu??

Były

Jak dobrze że mnie zwolnili, wkońcu mi się oczy otworzyły gdzie i w jakich warunkach pracowałem, 12lat życia zmarnowane

Były

Pracuje, trochę za mniejsze pieniądze, ale weekend wolny

Maqciek
@Były

Naprawdę w krk da się jeszcze pracować za.mniejsze pieniądze ? To po tylu latach w tfk nie nabyłeś żadnych kwalifikacji by podjąć pracę za lepsze pieniądze . Ludzie szanujmy sami siebie bo nikt nas szanować nie będzie .

Monalisa

A odprawę dali??

@Maqciek

Niewiem ile ty zarabiasz w tf, ja dostałem 3300zł, w nowej firmie na początek i weekend wolny

@Maqciek

A ile w tf dają nowemu?

@Były

2600-2700 za zmiany i w weekend y :)

Oferty

Oknoplast Man Potrzebują ludzi na już. Jak przyjdziesz w.sobote wieksza kasa jak u nas w boksie.

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 359.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 295, z czego 93 to opinie pozytywne, 102 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.