Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Kierownik

Coście tak cicho roboloe coście tak cicho !!!???

@Kierownik

Czekamy na wypłatę i nie wiemy ile nam premii ofiarowałeś.

Premii powinno być 1000zł

Czołgista

Dyrekcja myślała że ludzie będą się zabijać o miejsce na Wielickiej i się przeliczyli bo wystarczy marne 3 wypłaty odprawy i większość chce uciec z tego (usunięte przez administratora)!!! (usunięte przez administratora)

Syreni głoś

Lepsze to.... niż z 2018 !!!

Czołgista

Znajomy znajomego chce otworzyć mały cichy lokalik, chłopcy z dużymi ustami potrzebni od zaraz !!! Zarobki nawet 10000pln!!! Kurdupel nie idź na bsl-a, lubisz ciepłą kiełbasę dasz se radę!!! Ruszyła maszyna i nic jej nie zatrzyma haha

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Paker z siłowni

I zawsze chodził w ciasnej koszuli bo mowił że go na siłowni tak przyrosło, barki robił 4 serie

Kiero

Jaki (usunięte przez administratora) ? Z Bieżanowa?

Łukasz

Time to say goodbye Roberto! gdzie Ty chlopie teraz robotę znajdziesz z takim ilorazem inteligencji? Jeep się sam nie spłaci!

Dobra Zmiana
@Łukasz

Roberto ma znajomości w InPoście. Już raz dorabiał rozwoził paczki to go znają więc robotę ma pewną hahaha

@Dobra Zmiana

A kto to jest Roberto co jeździ czarnym jeepem jaki wydział i jaka zmiana

Chętny!!!
@Wera

Tak naprawdę to spoko majster, ludzie mu zazdroszczą sukcesu!!!!

Operator
@Chętny!!!

Jakiego sukcesu? Dużo ludzi straciło przez niego pracę bo każdego(usunięte przez administratora), gość sie kompletnie nie znał na robocie to nadrabiał donoszeniem do szefa, pracuje tu kilkanaście lat i większego cepa niż on za majstra jeszcze nie miałem

@Dobra Zmiana

Pracuje w telefonice ok 20 lat i nie znam żadnego Roberta może powie mi ktoś z jakiego jest wydziału no chyba że jest z bierzanowa albo jest z metalowni

Bania
@Chętny!!!

Jakiego sukcesu ?! Puknij się w łeb ! Cała zmiana się cieszy bo nie jednego z ucha strzelił, tak to w życiu jest karma wróciła i na odchodne od ludzi ma co chciał : )

Operator

Czy to prawda że na wielickiej mistrzowie zabieraja pracownikom fiszki np o 22 i oddaje 6 ??

Niestety tak
@Operator

To już jest od dawna!!!!!!!!

Aaa
@Niestety tak

A jak ktoś by nie dał to co wtedy?

@Operator

A ciekawy czy jest ten postój bo jestem na urlopie i nie wiem

Tpg
@Operator

Tak to prawda, śmieszne .

Tog

Powinni nam jeszcze obroże elektroniczne na nogę założyć

Niewolny

A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że ludzie dali się tak wytresować że sami te fiszki oddają. A z drugiej strony majstrzy mówili żeby nikt nie schodził z maszyny przed końcem zmiany a wszyscy mieli to w nosie to mają za swoje

KrętaczZzawodu
@Operator

Ale dajecie sobą pomiatać :D Tylko narzekacie i nic nie zrobicie... kozak w necie a nie muszę mówić kto na zakładzie :P Przynajmniej majster i dyrekcja wie że jesteście posłuszni jak baranki i nic poza gadaniem nie zrobicie :D Jak w tym kraju ma być lepiej jak ludzie godzą się na coś takiego... Robole nie ludzie :)

Małolat
@KrętaczZzawodu

Proste : ) zawsze to mówiłem że jest przyebane przez tych przydupasów bo na szatni potrafią perdolić a przy kierowniku cichutko , tresowane wyrobniki niech yebią :)

Taka prawda
@Małolat

Bo w telefonice najlepiej jest przytaknąć, ale robić swoje.

OMK

Ile osób idzie na wydział TPG? Słyszałem że tam grasuje rottweiler. Jak tak to zmieniłbym wydział na TDL.

GG

Przyjdziesz to się przekonasz.

GG

No i należy powiedzieć, żeby dla własnego bezpieczeństwa się zaszczepił. Nigdy nic niewiadomo.

Dobra rada he he he he

Ogryzek

Jak wygląda sytuacja w Myślenicach ?

Leszek
@Ogryzek

Spore zmiany.

Wszystko jasne

Na Bieżanowie juz rozdane przydziały gdzie kto ma iść. Koniec ery na.Zlocieniu

Postój

Bieżanów postój od 1lipca , zamyka druga zmiana, pracownicy nie przychodzą już na nocna zmiane!!!!!

Ciągle zmiany

Nie będzie postój jak dobrze pójdzie inwentarz

@Postój

Ciekawe skąd masz takie info jak dziś nocka Bieżanów pracuje normalnie barania torbo

Hurtownia

Na Bieżanowie to powinni zrobić hurtownie elektryczna, jest spoko dojazd, kabla by docinali ile kto chce, ceny hurtowe.

Rasputin

Nareszcie się się wzięli za myślenicki zakład, kierowników, mistrzów, dyrektorów w Myślenicach. To było państwo w państwie. Cała rodzina poustawiana, gdzie się dało. Liczyło się tylko czy masz tatusia! czy wujka! i jak sępy rzucały się na stanowiska mistrzów czy paveusera-SAP, technologii, handlu, gdzie popadnie. W papierach udawali operatorów a byli kierownikami - i dalej tak jest. Nie liczyły się kompetencje czy staż pracy tylko jw. Mogłeś być po studiach, pracować ponad 15 lat a i tak brali synków po 2-3 latach na mistrzów. Jeśli, któryś w niektórych sytuacjach, był niekompetentny i zwracało się ich szefom uwagi! To potrafili szukać dziury u drugiej strony. Układ, który przez lata się wzajemnie chroni. Kumoterstwo, fikcyjne etaty, za to powinni się wziąć na całego w Myślenicach. Tylko nie w taki kosmetyczny sposób, że przesuwa się stanowiska, jak to ma miejsce. Tylko, ciąć ostro ten cały wrzód, który nabrzmiał już i jest fazie że, nie da się już na to patrzeć.

Bóg istnieje
@Rasputin

To jak wzięli się za Myślenice to nie zlikwidują Bieżanowa bo gdzie oni pójdą

Ka
@Rasputin

Spokojnie dla wszystkich pociotków drzwi szeroko otwarte na Wielickiej. Tam już zwalniają od operatorów przez mistrzów do planistów

BilskiWylizJaja
@Rasputin

Dokładnie tak ! To kumoterstwo pociotków zniszczyło Bieżanów bo ile lat można było utrzymywać fikcyjne stanowiska, dobrze się stało że ten wrzód pękł ; ) bezcenne widzieć tych nie robów obsranych że mogą dostać wypowiedzenie haha a jak dostają biurowi powrót na maszynę to już dyrektory z nich i nie przyjmują ; ) na rano akwarium bieżanowa same tłuściochy tylko na papierosku rozkmina co z nami będzie , a yeeeebać wAS ! Pozdro dla kumatych !

Wielicka rulez

Prawda to że w poniedzialek na wielickiej 3 osoby z warsztatu dostały wypowiedzenia?? I kilka na produkcji

Niestety tak
@Wielicka rulez

W Myślenicach też parę osób.

Filip

Czytam wiele komentarzy odnośnie pracy na produkcji, a co z dzialami administracji, handlu, etc.? Może ktoś się podzieli opinia?

@Filip

Dobre pytanie, tez interesują mnie inne dzialy, szczególnie dzial marketingu.

jestem
@Kasia

w dziale handlu w kwietniu zwolnili 3 osoby w maju 3 osoby same daly wypowiedzenie...teraz czerwiec i sie okaze do jutra co dalej

wujek dobra rada

Cześć wszystkim.jeżeli myślicie że nie macie nic do powiedzenia to błąd.Musicie mieć świadomość że to wy jesteście wartością dodaną tej firmy.To wy pracując przynosicie zysk tej firmie.Możecie się zbuntować . Nie możecie strajkować bo musicie mieć poparcie związków , ale oni są uzależnieni od pracodawcy .On ich utrzymuje więc siedzą cicho i nie walczą o ludzi (wstyd panowie ) Ale jest coś takiego jak strajk włoski. Zgłaszamy wszystkie awarie i zmuszamy pracodawcę do działania . Mówiąc kolokwialnie panowie nie spuszczajcie się , nie naprawiajcie maszyn taśmą Hawaną tylko zgłaszajcie awarie i czekajcie na naprawę. Jeżeli liczycie że was nie zwolnią to błąd.(usunięte przez administratora)Ludzie weście spawy w swoje ręce i walczcie o tą firmę. Guma to już przeszłośc bo w Ameryce recesja i Tramp gumy nie kupi.Panie prezesie na czym Pan będzie zarabiać pieniądze ? Hurtownie czekają na przewody a ich nie ma . Klienci pujdą do konkurencji .Śruba dostałeś dyscypliniarkę ale miej świadomość że zmianę wcześniej gościu jechał też (usunięte przez administratora) i jego ne ukarali i żyły złupali bo to zmiana A .

Ciekawy
@wujek dobra rada

Bo to zmiana A - czyli co tam ludzie mogą być spokojni ich nie zwolnią? Jak możesz rozwiń swoją myśl

aveyo666
@wujek dobra rada

jego udupił majster tak to by nic nie było każdemu może sie zdarzyć poślizg ale oczywiście majsterek pobiegł o nagane . Wszyscy którzy zostają zwolnieni są wytypowani przez majstrów!!!

To ciekawie

Roberto czarny jeep, startował kiedyś na szefa związków zawodowych, widzę ,że ładnie się sprzedał!!!!!!!

mixer
@To ciekawie

to chyba chce zaistnieć na wielicką i być guru jak bieżanów zamkną

Postój

Wielicka od 1 do 22 lipca postój. Niby na wstawianie maszyny. Ale i duże roszady pracownicze.

Straszenie
@Postój

Nam już to majster mówił w niedzielę, że nikt nie może być pewny pracy. Bo mogą cofnąć wypowiedzenia a dac komuś innemu.

@Straszenie

Czyli ma się rozumieć,że po dwudziestym czerwca należy oczekiwać i spodziewać się wypowiedzenia?

Awaria
@Postój

Postój pewny dla całej wielickiej czy tylko niektóre wydziały?

Tak
@GG

Zwolnienia daja 29 i 30 czerwca.

Całość
@Awaria

Cały zaklad będzie miał postój.

@Postój

Wy wszyscy jestascie (usunięte przez administratora) żadnego przestoju nie będzie zrozumcie to wszyscy i nie piszcie już bzdur czy będzie przestój czy też nie telefoniki na to nie stać

@Postój

Wy wszyscy jestascie (usunięte przez administratora) żadnego przestoju nie będzie zrozumcie to wszyscy i nie piszcie już bzdur czy będzie przestój czy też nie telefonika nie może sobie pozwolić na to

Kamil
@Postój

czy dzial marketingu tez ma się bac?

Marketing geje
@Kamil

My mamy coś takiego jak MARKETING??? ZWALNIAĆ ICH ODRAZU, CO SPRZEDALI ubrania na allegro

Kamil

No jest przecież dzial PR z Pania Menager

CYKU
@Wera

Oobawiam sie ze jednak bedzie postój. Ktoś ma to już potwierdzone?

Zardzewiałe Wiadro
@Straszenie

Jest to oczywiście nieprawda, cofanie wypowiedzeń w zakładzie pracy, w którym są związki zawodowe nie jest proste. Wiem, że związki w TF kable to fikcja, pomimo tego muszą wyrazić opinię, a w szczególności muszą pracodawcy odpowiedzieć czy konkretna osoba jest w związkach zrzeszona - warunkują to przepisy o przetwarzaniu danych osobowych RODO. Nie słuchajcie bzdur, które wam przekazują brygadziści, oni doskonale wiedzą kto zostanie zwolniony, gdyż oni sami te osoby typowali. Ponadto, procedury które przewiduje KP powodują, że tego typu działania muszą podejmować z wyprzedzeniem. Przyciśnijcie brygadzistów żeby się przyznali kogo będą zwalniać.

Zardzewiałe Wiadro
@GG

Przyjacielu idź do związków zawodowych i ich zapytaj czy będą zwolnienia i kto nimi zostanie objęty. Jeżeli Ci nie udzielą odpowiedź, złóż to pytanie na piśmie i prześlij do centrali związkowej oraz PIP.

@Zardzewiałe Wiadro

Wypowiedzenie mogą cofnąć kiedy im się podoba nawet w ostatni dzień pracy

Podobno po 20 lipca

GG

Mogą cofnąć, ale ostateczna decyzja należy już do pracownika. Jeśli znalazł pewną pracę, bo miał na to trzy miesiące, z chwilą upłynięcia ostatniego dnia wypowiedzenia jest człowiekiem wolnym. Bez jego zgody nie ma mowy o jakimkolwiek cofnięciu wypowiedzenia.

CYKU

Zobaczymy. Stawiam ze bedzie

Fajnie jest

Postój pewny bierzesz ,,wczasy pod gruszsza" i jest spoko.

Nocka dzisiaj

Podobno w piątek nominacje na Bieżanowie , pancerki , SN1, oraz duża skrecarka

Mucha
@Nocka dzisiaj

To prawda na Bieżanowie koniec. zwolnienia złapią wszyscy operatorzy maszyny będą wywozi biura z Wielickiej przenosić do akwarium na Bieżanow kto sie boi L4

@Nocka dzisiaj

Na Bieżanowie zaczęło się od rana z zwolnieniami ???? time to say goodbye ????

Mucha
@Wołodyjowski

Zaczynają się zwolnienia wody apaczów czarna chmura wczoraj drukował zwolnienia na Bieżanów

@Mucha

No dziś rano inspektor strzałka dostał na Bieżanowie tak że lecimy dalej !

@Wołodyjowski

Jaki strzałka??????

Wołodyjowski

No z bieżanowa, pewnie z Wielickiej to nie znasz

Bazyliszek

O kim mowa przyjacielu?

Wera

Święta racja z tym strajkiem włoskim i chyba nie ma takiej maszyny w tym (usunięte przez administratora) żeby była całkiem sprawna lepiej narysować stopki przy Txlu i robić z majstrów (usunięte przez administratora) ogólnie z ludzi to jest jakaś szopka co tutaj się dzieje s-5 a nie zajmą się jakością ale tak to jest jak się nie ma zajęcia bo się spadło ze stołka to trzeba coś robić jak się nic nie potrafi

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 359.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 295, z czego 93 to opinie pozytywne, 102 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.