Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

zwolnili cały Warsztat A dziś produkcja

Wera

A niech wszystkich zwolnia

@Wera

Znów posypały się zwolnienia

Kamila
@Mucha

A jak wygląda sytuacja w Dziale Marketingu?

@Kamila

Z tego co mi wiadomo też czystki będą. co się nie robi dla pieniędzy Telefoniko

Kamila
@Mucha

Myslalam, ze ten Dzial uchronią...

Korek
@Kamila

Tam jest nowa bardzo dobra Pani od PR, myslalem, ze ona postawi ten dzial na nogi..

Tak to prawda

Po godzinie 10 pewnie będę nowe informacje o zwolnieniach!!!!!#!

Mucha

zwolnienia znów na Bierzanowie się zaczęły

Lolo
@Mucha

Kogo tym razem wzięli na celownik?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Inżynier Wsparcia Uslug IT/ IT Service Desk Specialis
Zielona Góra
LUG Light Factory Sp. z o. o.
(2087 opinii)
Karol

Kogo tym razem zwolnili ?

@Karol

dopiero się zaczną kto się obawia to na l4 trochę sie uchroni o 1 miesiac

Wera

Panowie gdzie są wszystkie bębny metalowe bo na Txl nie ma a może oddali na złom bo kasy nie mają na gorze

Łysy

W firmie nerwowo wszystkie bezmuzgowcy trzepią porami???? Wraca stara filozofia "Zarządzanie przez Zastraszanie"

Szczecha

ZM.C operator na kwarantannie TPG

@Szczecha

Uuu.....??? i co zamkną zakład ??? Nigdy w życiu. To po co to piszesz ???i wkur..... ludzi???

Nieznajomy
@Szczecha

Człowieku jeśli nie masz informacji z pierwszej ręki to nie wypisuj bzdur. A jak Ci sie nudzi to idz wyłóż sobie wór. Tyle w temacie pajacu!!!!

uwaga uwaga życzliwy ostrzaga
@Szczecha

Jeden z młodych majstrów wykazuje objawy chorobowe, ostatnio zrobił się cały czerwony(podwyższona temperatura), oraz przy probie krzyku, zaczął wydawać dziwne dzwięki podobne do kasłana. Pozostali pracownicy po kontakcie z nim skarżą się na bóle głowy, zmęczenie i obniżeniu stanu psychicznego. Niestety problem jest jak dotychczas bagatelizowany, a osobnik o którym mowa nie został objety przymusową kwarantanną.

Szczecha
@uwaga uwaga życzliwy ostrzaga

Chyba wiem o kim mowa :)

@Tpg

I zamknęli gumę. Podobno awaria miksera.

Mokry
@Szczecha

Szczecha kup sobie podwiązki i przebierz się w mistrzówce, ty zniewieściały wychudzony miłośniku ptaszków.

ENP08

Panowie, co sądzicie o ekipach pracujących na telefonce na wielickiej?

O jaka ekipę ci chodzi?

@Mucha

O zmianę D, planuje się tam przenieść

Byly pracownik
@ENP08

Zmiana spoko gdyby nie podpieprzali, brak pomocy u kolegow z sasiadujacych maszyn jak ci pomoga to bedzie za pozno, jak cos zawalisz to masakra. Arogancka zmiana szkoda slow. Bez tych minusow to najlepsza zmiana w TF

OMK
@Byly pracownik

Masz chłopie rację szkoda słów na tą zmiane

@Byly pracownik

A pracowałeś na tej zmianie? Jak jest majstrami? Mocno męczą człowieka czy są ok?

Byly pracownik
@ENP08

Bylem na tej zmianie. Robilem za pomocnika i musiale mieszac recznie chyba tone tworzywa z barwnikiem masakra. Na innych zmianach operator sam mieszal. Majstrowie sa upierdlwi. Czemu na ta zmiane chcesz sie przenies? I na jaka maszyne?

GajekbezjajekK
@OMK

Większość wpisów usuwacie, a szkoda bo ludzie wiele mogli by się dowiedzieć o tych mistrzach i kierownikach w odblaskowych kamizelkach , jak wykorzystują ludzi fizycznie i psychicznie , mobing na każdym kroku łamanie przepisów i podkręcanie norm do góry , obsadzanie stanowisk na TDL swoimi kolegami przez kierownika , porażka zakład , nikomu nie polecam , uwarzajcie i wystrzegajcie się tego miejsca , (usunięte przez administratora)

Mucha

Witam ciekawi mnie czy Tele-FONIKA starała się o dofinansowanie z tarczy antykryzysowej czy też nie .

Jest teraz problem

3250zł na konto zawsze jest, izolarka czasami ma postój ale i tak jest ok. Majster który na niczym się nie znał poszedł do KJ więc jest święty spokój, on naprawdę byl dziwny!!!!!!!

Lipa po całości

Zwalniaja tylko na Biezanowie??????

Awaria
@Lipa po całości

Na wielickiej też, co najlepsze z różnych stanowisk a nawet ludzi z plecami (podobno)

@Lipa po całości

Nie tylko ale znów pod koniec miesiąca mają się zaczna

GG
@Mucha

Może my pracownicy produkcyjni złóżmy wszyscy wypowiedzenia? Ciekawi mnie jaka będzie reakcja ze strony przełożonych.

@GG

Znajdz tylu chętnych którzy by to zrobili każdy boi się o własną(usunięte przez administratora) kozaczą to wszyscy ale nikt nie ma odwagi żal aż słuchać niektórych co oni by nie zrobili A Telefonika nie jest jedynym zakładem są inne zakłady i ludzie w nim rządzący tak jest prawda

sic

To albo był na chronionym albo nie Jeżeli by był to na pewno nie mógł dostać wypowiedzenia

Amigo

zostałem zwolniony z tf , po kilkunastu latach pracy , kilku młodzych pracowników zostało , a mnie na pysk .A teraz mi się wmawia że odprawa się nalezy przy zwolnieniu grupowym 30 osób na minimum 300 w zakładzie . Wiem o kilkunastu zwolnionych w kwietniu ,ale moje pytanie ; Ukraincy pracowali na czarno ? przecież ich było ponad 100 ? kodeks mówi nie ważne jaka umowa ,więc co ? Nie jest to zwolnienie grupowe ?

Ds
@Amigo

Umowa tymczasowa się nie liczy. Zwalniają 29 osob na miesiąc więc wszystko jest zgodne z prawem

karol

Widzę że tele-panika się rodzi

Tak to prawda

Bieżanów zostaje, ale sama konfekcja ma być

Cyc

Armagedon na Wielickiej. Wypowiedzeniami sypią jak z "górki" borkowskiej. Bulterrier nowy- stary szef robi miejsce dla swoich pociotków z bieżanowa. Brak słów żeby to opisać.

????
@Cyc

Kwadratowy?

GG

Poczekaj trochę na ciebie też przyjdzie czas.Nie tacy jak ty kozaczyli i już ich nie ma.

A dają odprawy ??

Mucha

Łaski nie robią zalezy kto jakie dostał wypowiedzenie muszą dać jak nie to sprawę do sądu zgłosic a ja dostana dofinansowanie z tarczy to sprawe do sadu tez najlepiej to pozew grupowy zrobic i do sadu

Olo
@Mucha

Dochodzić prawa do odprawy można do trzech lat od ustania stosunku pracy, więc jest czas.Po przejściu wirusa trzeba się wziąść za to , myślę że najpierw trzeba będzie uderzyć do inspekcji pracy

Basza podobno na wylocie

karol

To ten kulejący na jedna nogę przebiera się na szatni TKS

szkodnik
@karol

Chodza słuchy że pewien fan jabłek z telefonki też jest podejrzany.

Maqciek
@szkodnik

Z którego zakładu?

shí sì 十四
@szkodnik

Jakby tak było! Dawno bym wykitował ;)

Cyc
@karol

Nie, na TXL obok "górki" z piaskiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 294, z czego 93 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.