Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

KierownikMaszynyTPG

Dlaczego nie dali dodatku za wysokie temperatury. Zawsze dawali

sic
@KierownikMaszynyTPG

Bo takich mamy związkowców Są widoczni tylko przed wyborami A wywieżć ich w (usunięte przez administratora) na taczkach poza zakład

kabel

To co piszecie nie jest optymistyczne ! A czy można przynajmniej zaruchać gdzieś za bębnem ?

Madalena
@kabel

Coś ty chcial prawde uslyszeć czy baśnie ?! No to jak z toba jest. Gdyby nie wypadki w tej firmie to moze bym tam został. NAwet za to 2200 no ale. Wypadki przez stare niedzialajace maszyny co tydzien na jakims z dzialów dochodzi do powaznym

RafalaTPG

Pewnie że można ale żeby nikt nie widział polecam od 16OT(bęben) w górę

Lola
@kabel

Jest teraz na zmianie a kilka mlodych chetnych ukrainek:) jak sie dobrze zakrecisz to masz szanse zamoczyć. Tylko nie zapomnij poinformować o tym adasia na l4 zebyscie sie nie slizgali po jednym g. .... Bo to takie niehigieniczne:)

@Lola

A to adaś taki kasanowa czy alfons zakładowy ?

Śruba
@kabel

(usunięte przez administratora) straszliwy wiec lepiej mu zglos którą ułanke chcesz zapiąć w kibelku:)

Lola
@kabel

Zgadzam się Adaś to turbo popychacz taniej siły roboczej z bliskoego wschodu nie przepuści nawet tyczki prawie 2x większej od noego :)

@kabel

Nawet ruchania nie ma , jedyny plus przy marnej pensji ! W takim razie coś mi się wydaje, że w tej firmie to Ciebie ruchają !

Kadafi dance mision

Witam, czy komuś coś wiadomo co z kalim który miał wypadek na 9 u rolnika na gumie bo jaloś ostatnio w firmie ucichło na ten temat ??????????????

WSH TXL

Czy ktoś mi tu powie czemu wszyscy się zwalniają ??? Co jest grane takiej bidy z ludźmi nigdy nie było ??? Czy na innych wydzialach też tak jest ?

RafalaTPG
@WSH TXL

Nawet Ukraińcy się zwalniają , jak stawki nie pójdą w górę daje ten firmie góra dwa lata

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Cześć. Widzę że jest oferta pracy jako technolog. Powiecie coś jak wyglądają zarobki i praca na tym stanowisku?? Np. w jakich godzinach się pracuje. Bardzo proszę o poważne opinie

@Zainteresowany

Jak jestes zewnatrz to sie nie pchaj bo o produkcji nie masz pojecia

@Marek

Ale mam pojęcie o technologii metali, jestem po metalurgii na agh i szybko się uczę

Kondor
@Zainteresowany

Robota na 3 zmiany zarobki pożal się boże jednym slowem gra nie warta swieczki chyba ze 2500 to dla ciebie dobry hajs haha ???

Vox populi

I jeszcze jeden i jeszcze raz 100 lat 100 lat nie żyje nam 100 lat 100 lat 100 lat niech zyje nam a kto stresuuuuuu - bania bania i stresika zdrowie gul gul gul noe pierdul @@))))))))) popieram w tfk na brygadzie a jeden wielki melanż.

Powyginany

Takich oto tfk zatrudnia ludzi taki stresik którego telepie od 22 a ile tu jeszcze do 6 rano boże kochany zlitujcie sie dajcie mu gorzałe - widok stresika o 00 40 więcej warty niż karta master card.

Powyginany

Widze że stresik się czepie ledno stoi bidok przy zdawczym - wódki mu dać bo zaraz padnie ×××)))))) a szkoda chłopoka.

Gumowe ucho

Jeżeli nowy jest takim wybitnym fachowcem od zarządzania to czy to nie dziwne że pozwolono mu odejść do innej firmy.wybitnych fachowców trzyma sie za wszelka cenę chyba że dość mieli jego nowatorskich pomysłów?Teoria do praktyki ma sie jak pięść do nosa.Ilu już spadochroniarzy uzdrawialo tą firmę?

Lucky luck
@Gumowe ucho

Rudy tańczy jak szalony :) nic z nim sie nie zmieni - zmienili tylko figurującego manekina.

Ihaaa
@Gumowe ucho

Poco się pajacu wypowiedasz na temat nowego starego noe znasz go i tyle zobaczymy jak bedzie. Zajmij sie lepiej tym co zrobic zeby chlopaki przEstali wydawac cala kase ktora zarabiaja na ukrainki? Bo to jest w tym momencie wiekszy problem - jak sie dalej wszyscy beda grzmocic na zmiane z tymi ulanskimi dziewkami to im kokony popuchna i co wtedy cala firma bedzie na l4 ? ? ? Ludzie zlitujcie sie odpalcie reczne bo je zajedziecie jak starego poloneza.

Kmwtw

Lidziska wiejcie z tej pożal soe boze firmy pjko czas tam ano noe zarobicie jak ludzoe ano noc to taka firma bardziej z tych co zatrudniaka za 2 kola na 3 moechy i potem dowidzenua szukaja dalej murzynów - nie polecam tej filii pracy to wspolczesny (usunięte przez administratora) zaglady z umowa o prace a ludzoe soe tam wykańczają w brudzie i smrodzie nie z tej ziemi szkoda hadac o nilt z tym nic nierobi wyzysk.

Schorowana

Dobry wieczór, całkiem niedawno miałam wypadek przy maszynie i czekam na odszkodowanie i komisje z zusu i kase z nnw dodatkowego które większość z nas płaci . chcę się dowiedzieć czy moge liczyć na jakies pieniadze od naszego pracodawcy telefoniki kable bo wypadek nie byl z mojej winy i uwazam ze nalezy mi sie odszkodowanie co powinnam zrobic ? Pomóżcie prosze.

@Schorowana

Panstwowa Inspekcja Pracy PIP

Oleg
@Schorowana

Olać to dzIadostwo i dać ich o odszkodowanke i zadość Uczynienie. I znaleźć prace w normalnej firmie. Masz protokol powypadkowy co cj tam napisali ??? Jezeli napisali ze to noe twoka wina to oczywiste ze ich idz po odszkodowanie. Noe daj sie.

Borysss

puszczam mega bąka w bączka i jego bande meneli tfk = legalne białe niewolnictwo za 1800 ihaaaaaaaa

A Co Mi Tam Powiem Jak Jest !!

Dobra wypłata w tym mirsiącu oby tak dalej. Tak trzymać.

bobo

Tele -Fonika Kable wielicka 114 = Legalne białe Niewolnictwo !!!

Stefan TXL

nie dajcie się omamić że jest inaczej kamizelki szukają oszczędności doczepiając się o wszystko i do wszystkiego byle tylko Ci kasę zabrać jak nie grubość ścianek to porządki itd kasa nie jest w ogóle adekwatna do tego co się robi zero dodatków za system nie wspomnę o głupiej wodzie która masz tylko z dystrybutora a smakuje pewnie nie lepiej od wody w wannie ..... Taka sprzątaczka dostaje zgrzewke cisowianki...brak jakiegokolwiek szacunku dla szeregowego pracownika .... Będziemy się śmiać jak przyjdzie okres wakacyjny czy wtedy będzie miał kto pracować....fikcyjne posady po znajomosciach operatorzy maszyn z funkcjami technologów mistrzów brygadzistów, mistrzowie pełniący funkcję kierowników zmian itd itp a na produkcji nie ma kto pracować bo wszystko po biurach rozlokowane.....związki które udają że coś robią ...... Jednym słowem kolesiostwo od najwyższych szczebli po najniższe kamizelkowe.......w takim systemie z takim zarządzaniem daje max 2-3 lata że to się wszystko będzie jakoś pchało bo pomimo pseudo podwyżek (ponoć to tylko wyrównania były a podwyżki mają być) ludzie dalej się zwalniają i to ze sporym stażem i doświadczeniem......tyle w temacie i pozdrawiam tych co na sile chcą napisać jak w TF jest pieknie

Bomba
@Stefan TXL

Zgadzam sie z toba w 100% srammmm ma seledynowe karaluchy zwlaszcza tych inekow bączucha i kadafiego ihaaaaaaa

@Bomba

Ihaaaaa

Grzechu PN PzDr Jaracz

Do wszystkich tych co tam jeszcze pracuja albo sie tam wybieraja do pracy. nie słuchajcie tych bredni na rozmowach rekrutacyjnych i szkoleniach to jedno wielkie oszustwo firma nieporozumienie. Nie maja za grosz szacunku do drugiego człowieka normą są teksty typu jak ci sie niepodoba to won. Napewno nie można tego nazwać stałą robotą. Tyrka cięzka w stresie i z pampersem w gaciach bo od maszyny nie odejdziesz. O przrwach 20 czy tam 30min zapomnij niema tam czegoś takiego szczasz tu gdzie bębny na polu i tyle tak jest na wydziale tpg (usunięte przez administratora) za tymi wiekszymi bebenkami pamiętaj to czym wycierasz tyłek wrzucasz do srodka bębna bo jak cie złapią to masz lipe :( Łazienka co prawda jest ale w takim stanie że szczury z klopa wychodzą i słyszałem że kiedyś jakąś ukrainke szczur capnął za kuśke i musiała iść na l4 na 3tygodnie wiec nie radze. Jesz posiłek w brudzie i (usunięte przez administratora) nawet mydła ani papieru niema w łazience dlatego każdy tam łazi z nawilżanymi chusteczkami. Jeżeli chodzi o kase to 2500 to absolutny maks. Mistrzowie poza ojojem reszta do pieca chamy i gbury jakich mało. Kierownicy ok dopuki jesteś na 3 miesięcznym okresie próbnym a potem się zaczyna ucinanie kasy sprzatanie zamiatanie non stop itp. robota we wszystkie swięta świątek piatek i niedziela nieporozumienie !!!!! Ludzie wołaja o pomste do nieba patologia z najgorszych dzielnic krakowa i okolic szkoda gadać. Nie polecam.

iRobol
@Grzechu PN PzDr Jaracz

Kiodyś znolozłem w popudze zurzytum gumko. Sugieruwołem nowet kierowniakowi zyby ustolił sprowce przyz bodonia DNA, aly sprowo ku mujamu zdziwioniu utknyło w mortwym pankcie.

Młoda

Witam Na jakie zarobki można liczyć jako kontroler jakości?? Czy praca jest na zmiany?? Czy jest możliwość awansu? Czy kontroler jakości pracuje tylko na hali czy także w biurze? Pozdrawiam i liczę na konkretne odpowiedzi

Rafalala TPG
@Młoda

Zarobki ,awans zależy jak wyglądasz i czy masz korzenie ukraińskie , praca 2 zmianowa , praca w biurze ale równiez na hali

iRobol
@Młoda

Dubro ruboto. Mużno sio spaźnioć, pić kowusie, wcinoć sarniczek, głapi i tampi robule somi przanuszom cinżkie prabki no papoładniówco bu kiarowniacy wydziołów bujom sio kuntroli i zrubiom wszastko żyby kantruli nio padpuść. Dubro rubota.

Baron
@iRobol

Jestem barmonem,nadom sie

Młoda
@Młoda

Bardzo proszę o poważne odpowiedzi

Rysiek
@Młoda

O jakiej jakości ty mówisz ? Tu produkuje się głównie złom.

@Młoda

Nawet sie na to niepisz 2100 praca na 3 zmiany i poniewiera ludxmi straszna a jak podpadniesz to bedziesz musiała czasem chapnąć co nieco do paszczury :) także raczej to nie praca dla ciebie chyba że lubisz sex bez zobowiazań to składaj cv zabawie się z tobą jak z ułańską dziołchą ==)))

ricky martin
@Młoda

Jak mam być szczery to odradzam ci prace w tej smiesznej firemce dymaja ludzi na kase czepaja się o wszystko robiłem tam 3 miechy i wystarczy koniec z niewolnictwem tfk koniec szukajcie niewolników gdzie indziej !!! Ponadto napewno nie wiesz ale na przełomie lipca i sierpnia zwolniło się z tele fonika 40 osób około a dlaczego dlatego że kroją wyplaty premie i wszystko jak sie da a teraz czasy pracownika niedaja sie juz ludzie (usunięte przez administratora) na 2 tysiące 3 to minimum szukaj młoda gdzie indziej pozdrawiam.

Automatyk

Ile w firmie może zarobić kumaty automatyk ?

Nic

Nic

Szczurek
@Automatyk

Kumaty automatyk nigdy nie przyjdzie do pracy w Tele-Fonice.

Kokos
@Automatyk

Praca charytatywna bo prace za 2 tysie tak mozna nazwać.

bobo

Kurcza paka co się dzieje w obozie tele foniki - wszyscy liczą bułe ale szkoda że do 2200 za taka ciężka ore, żal mi tych ludzi strasznie. Naszczęscie mni9e juz tam niema i to najważniejsze koniec z dymaniem co miesiąc na kase koniec !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

były-mce
@bobo

Brawo Ty ! :)

Rysiek

Jak się przychodzi na nocną zmianę to tak jakby się przyszło do meliny jak z Misia.

@Rysiek

i to do takiej meliny jak z lat 90 :)

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 294, z czego 93 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.