Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Я не рекомендую!

Odradzam Bydgoszcz. Pracowałem w kilku zakładach, ale to, co jest w Bydgoskim oddziale Telefoniki to porażka. Ktoś napisał, że trzeba było się uczuć lub coś swojego otworzyć jak wytłumaczyć, iż na produkcji mamy pracowników z wyższym wykształceniem a brygadzista lub mistrz posiadają średnie? Żyj dalej w takiej dziecinnej naiwności. Natomiast, co do swojej działalności to jak ktoś wyżej napisał o bracie Arkadiusza kierownika TPŚ, taką działalność biorę w ciemno, gdzie wciska Maciejowi zlecenia. Dużym minusem są niekompetentni ludzie obsadzeni na stanowiskach (tzw. zielone kamizelki) zarządzających produkcją, przez których błędy i niedopatrzenia na produkcji kręgosłupy gną się w chińskie osiem. Posiadają narzędzia, z których nie potrafią korzystać SAP a na produkcji biegamy między halami za narzędziami, dla przykładu pomiędzy „nową halą” a „Rumunią” jest przeszło 400m tak działa 5S ; -). Pieniądze zdecydowanie za małe w stosunku do odpowiedzialność i uciążliwość pracy oraz bardzo niejasne sposoby ich przyznawania. Pamiętam jak Draganek piął się po szczeblach kariery to wiedział, jak porozmawiać z robotnikami, gdy były jakieś problemy, szkoda „DEREKTORZE”, że nie działa to w dwie strony i nie masz czasu dla nas. Draganek mam cichą nadzieję, że kiedyś trafisz na takiego oportunistę jak Ty.

????

Ale mistrz się inaczej pisze ... ☺☺☺

FU tf CK
@Я не рекомендую!

Dziękuję za pomocną opinię.

Ogryzek

Tylko Telefonika ! Lekka praca w dobrych warunkach i dobra wypłata.

VOX POPULI

Panie Draganek czy mój brat też może liczyć na jakieś lukratywne zlecenie z TFK Bydgoszcz czy tylko brat kierownika TPŚ ma specjalne względy?

@VOX POPULI

Zlecenie od TF przyjmę.

@VOX POPULI

Zlecenie od TF przyjmę.

vic

Już nie pitolcie farmazonów o zarobkach w tej firmie Pracując w systemie na produkcji zarobki są w ok. 3000 tys. na rękę a w dobrym miesiącu + jakieś nadgodziny wychodzi blisko 4000 Oczywiście ktoś kto dopiero się przyjmie przez pierwsze miesiące o takich zarobkach może zapomnieć

Puszek okruszek
@vic

Kup sobie bajkopisarzu kolo i pier.... Sie w czoło. 2tysie to max chyba że włączysz gałkomacik w mistrzówce to ci dadzą 100zł więcej a tak wogole to noe opowiadaj glupot bo i tak kazdy wie ze dajesz na pigalaku za piątala 5 ==))))

@Puszek okruszek

Pokaz kwitek to zobaczymy ile się zarabia

@Exit

Prześlij swój adres email,to wyślę ci skan zarobków z ostatnich miesięcy

@Puszek okruszek

To jak ty robisz za 2 tys.to masz chyba coś z głową że tak się dajesz dymać Na produkcji i w systemie nikt nie będzie człowieku robił jak nie zarobi tych 3000 i tyle bez problemów się wyciąga

@vic

Mam pytanie czy obecnie w Kablu na produkcję w Krakowie są przyjęcia? Coś więcej o tej pracy?

@Domi

Przyjęcia na produkcje są O szczegóły to już musisz pytać na spotkaniu rekrutacyjnym,bodajże we wtorki i czwartki są zbiórki na portierni przy Wielickiej

@sic

Powiedz proszę czy dużo dziewczyn pracuje na produkcji czy to praca bardziej dla mezczyzn? Ile miesięcznie można zarobić?

były
@Domi

Zależy jak dobrze gałkę robisz i ogólnie twoja uroda... ;)

@były

Na wstępie widać kto tam pracuje.Patologia...

anonimus
@Domi

hehe zgadzam sie w 100 % pracuje tam patologia wszyscy chodzą na bani albo zjarani i tylko oczy im się świco. Szefowie udają że nie widzą i nic nie wiedzą bo niemaja jak zwolnić bo im ludzi brakuje hahaha mój były przelozony z brygady a codziennie wychodząc z mistrzówki mija

anonimus
@Domi

nafuranego stresa pod nawijarką ale udaje że nic nie widzi bo robote robi i c ... u jjjjj że sie tam zatacza pomiedzy guma a nawijarą ha ===))))))

@anonimus

Czy na produkcji pracują tez kobiety? Ciężka ogólnie praca?

krótki

i wlasnie taka patola tam pracuje za 1700 max 2 tysiace ale z fajka w bhuzi w mistrziowce inaczej 2 klockow nie przekroczysz.

były

skond wiedziołeś xD

Tomek.ziomek@o2.pl Mowiszbi masz

@sic

Akurat po wyplacie to na bierzaco

Domi

Dzięki za normalna odpowiedz bo widzę jacy ludzie tam pracują po niektórych odpowiedziach.Mieszkam na Złocieniu i bym miała blisko.Ale 2000 to śmieszna kasa.

@Domi

Domi, nie przejmuj się mam małego tak że nie będzie bolało...

@Roberto P.

Mnie nie ale Ciebie będzie bolało bo go stracisz buroku...

@Domi

Lubie takie ostre sunie... ;) Pomimo rozmiarów

@Roberto P.

A ja nie lubię takich (usunięte przez administratora)

@Domi

Wesołych świąt Domi, może pomalujesz mi pisanki i pogłaszczesz kiełbaskę? ;)

Pirania
@vic

Noe wciskaj ludziom ciemnoty kolego ograniczony gdyby tal bylo to by nie bylo 5 dni w tygodniu relrutacji racja ?????? Ludzie mlodzi przychodza i za noecale 2 kola no czasem 2200 noe beda roboc jak woły w warunkach szlodliwych w dodatku na zmoany no bez jaj.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Praco

Wesołych Świat !!!

Bomba
@Praco

Ty odz kolego lepiej do miszczowki bo masz tam robote do zrobienoa pod stołem.

poprawka

Kto jeszcze nie wie niechaj się dowie że trzeba uciekać z tf kable w krakowie ta firma jest istnym nieporozumieniem po 3 dniach zrezygnowałem i innym radze to samo umowy dają dopiero po 2 tygodniach kpina.Nie dajcie się omamić.

@poprawka

Dostałem umowę w pierwszym dniu pracy

BUCzyż

DRAGANEK?! Mam pytanie ile zarobił brat kierownika TPŚ na zleceniach z TFK oddział Bydgoszcz i dlaczego jego firma otrzymała zlecenia. CZYŻ to nie jest nepotyzm.

Я не рекомендую
@BUCzyż

CZYŻby Dragankowi się opłacało to zlecenie?! Coś tu brzydko pachnie z kilometra. Smiać mi się chce jak Draganek opowiada na (usunięte przez administratora) jak o każdy grosz walczy a tu takie kwiatki. CZYŻby hipokryta, blagier, oportunista. Oceńcie sami! Pozdrawiam :-))

@Я не рекомендую

Oj Draganek brzydko postępujesz.

@BUCzyż

Я не рекомендую!

@Я не рекомендую!

wujek

A jak wygląda praca w zakładzie w Bukownie? Zarobki i atmosfera. Praca na dwie, trzy czy cztery zmiany?. Zarabiam 2200-2500 zależy od miesiąca. Jest możliwość nadgodzin. Czy opłaca się zwalniać i jeździć 30 km?

Śruba

Wiadomo coś o przenosinach myslenic na Bierzanów

Znajomy
@Śruba

Wiadomo ze czesc maszyn bedzie na Wielickiej

Antek
@Śruba

Bieżanów - (usunięte przez administratora)

KOŁTUN

CIĘŻKA TO PRACA ,TRZEBA COŚ DZWIGAĆCZY TYLKO OPERATOR MASZYN

Gałeczka Draganek
@KOŁTUN

Dostaniesz przepukliny i tyle ;)

Śruba

Chyba nici z przenosin Myślenic na rybitwy

Iwona

Przypominam wszystkim użytkownikom o obowiązujacym na forum regulaminie (link - https://www.gowork.pl/regulamin) który akceptujecie publikując komentarz. Komentarze niezgodne z regulaminem będą zgłaszane do administracji i mogą być usunięte z wątku.

Papryk Vege
@Iwona

Spierdalaj stara kurwo

Plamiasty Roberto

Czuć piniondz od naszej firmy.

Czy Myślenice przenoszą na Bierzanów Ktoś coś

Piorun
@Śruba

Ment wes się za robotę na bex a nie pierdoły szukasz

ed flinston

Wszystkim co mają zamiar zwiać z tego (usunięte przez administratora) harytatywnej radzę człapnąć na l4 to najlepsza opcja. pozdrawiam niewolników z kabla.

Lichwiarz

O tej formie mogę powiedzieć tylko tyle legalne białe niewolnictwo za niecale 1700zl miesiecznie. Hahahahahahaha zarty jakoes.

Owca
@Lichwiarz

Skończ pier#$&ic chłopie... Pracuje w TFK od roku owszem pierwsza wyplata była bez żadnych dodatków około 1700 zł ale później nie zdążyło się żebym wziol mniej jak 2700 zł a zdarzało się 3200 zł wiem nie są to kokosy ale jak na polskie realia to nie jest źle.

parasol

zzęby to tylko stresu taki powyginany chodził to byłoby dobrze w firmie. A jest tragicznie odradzan z penym przekonaniem.

Sen

TF-JDR:)

Sen

TF-JDR

Jaskółka

Podobno w Myślenicach w miejscu zakładu TF ma powstać centralny magazyn firmy kurierskiej. Czy ktoś słyszał o tym?

Ogryzek
@Jaskółka

Trzeba jakoś spłacić te długi

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 294, z czego 93 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.