Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

bida

gdzia ty josteś rabolu. bidna było wypłota jok tok dolej pójdzie to tylko chapole byndom jyść korpia no świnta nom zostonom tylko poluszki

bida

Cuś dyskusja uciachła chybo zobrokło intoligontnych ludziuf.

ProroczySen
@bida

Z pewnego źródła wiem ze w lutym 2017 w Zakładzie w Bydgoszczy ma ruszyć budowa metra między NH i Rumunią. Na przyszły rok jest też zaplanowana budowa portu na Brdzie mogącego przyjąć kontenerowiec Maersk Mc-Kinney Moller. Ponadto firma zatrudni dodatkowo ok 30 sekretarek po jednej na każdą maszynę. W związku z natłokiem zleceń jaki jest przewidywany na przyszły rok urlopy zostaną wstrzymane do 2018r. Zostanie rozszerzony system kamer i czujników w maszynach do tego stopnia, aby każdy w domu mógł sprawdzić co będzie robić i już przed wyjściem do pracy odpowiednio się przygotować. Zostaną zainstalowane automatyczne spłuczki w sedesach i pisuarach aby nie tracić czasu na spuszczanie wody. Plany napięte jak plandeka na Żuku więc i zarobki pójdą w górę. Ze wstępnych analiz wynika że przeliczniki maszynowe zostaną zwiększone o 32% dla operatorów i 28% dla pomocników. Planowane jest rozszerzenie programu pilotażowego o III oraz IV próg (odpowiednio 35% oraz 50%) Kolor kamizelek biurowych jakże nielubianych przez pracowników produkcji zostanie zmieniony z zielonego na różowy. Na placu koło H1 zostanie zbudowane baza noclegowa dla osób chcących w całości poświęcić się pracy. Zapisy na własne lokum będą prowadzone od Grudnia. Na halach mają pojawić się dystrybutory z darmowymi lekami przeciwbólowymi i psychotropowymi aby wydajność każdego pozostawała na równym, wysokim poziomie. Smaczku całej inwestycji ma dodać truskawkowy Dar Natury. W przypadku planowej realizacji zleceń w roku 2017 w ramach podziękowania pracownikom planuje się budowę promenady nad Brda wraz z cała infrastrukturą toalet, barów szybkiej obsługi, kawiarni, oraz jakże lubianych sklepów monopolowych. Gorąco zachęcam wszystkich do katorżniczej pracy! W kupie siła!

@ProroczySen

nie ma go-go, więc lipa

@ProroczySen

jeszczo jeszczo. Ty muj bochatyrze

bida

Łu nos na tpp som AUDITY. Jo dzisiaj zrobia audit mistrzawki ila jo mom łurlopu. Bo trzyba zaplonować świnta. Chyba mom jeszcza 9 dniów jak to dobrze zaplanować z chorubowym noprzyłomie to może być nowet miło.

bida

A dla czemu jo musz procować w dzioń ustowowo wulny łod procy?? wszystkie normolne ludzio byndom no cmyntożoch a jo bonde wdychoł pruszek i inno syfy. w Zyszłyum ruku to symo.

Kierownik TPŚ

I bardzo dobrze takie wsiowe janusze jak ty i bida musza (usunięte przez administratora) na okrągło.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
rOB

Kolejna zmiana za mną. Czas w pracy upłynął mi szybko i miło. Mistrz był dzisiaj bardzo uprzejmy i pogadaliśmy sobie o różnych sprawach. Jutro czeka mnie kolejny wspaniały czas w pracy. Już się nie mogę doczekać spotkania z inteligentnym kierownikiem! Nie powiedział nikt nigdy do Czyża.

bida

mom plon dzisiaj gwizdno trucha pruszku z purtiera i poczenstuje rudzine. A zapomniołem żuna odyszła bo cigle byłem w procy.

bida

tok ale dlo robolów zotrudniom store mietły pochnonce muczem i kokom.

bida

dostojesz zielony stroj i łobcionczki i cheja no moszyne

Dragan

Za biurko to obsadzamy swoich potrzebujemy karnych, uległych roboli.

baab

Jestem ciekaw z kim potrafisz się dogadać? W Bydgoszczy kierownik TPŚ potrafi się dogadać tylko ze swoim bratem gdy są jakieś prace budowlane do wykonania i braciszek dostaje zlecenia. CZYŻby nepotyzm? Ciekawe co na to mały dragan?

bida

mni sim nie podoba bordzo dużo zmionnych w wypłocie np: stowko osobista, stowka moszynowa, premnia uznaniowa, promia zadaniowa, pronie szmot, dodutek zo nucki, dodutek zo wikendy. Jo jestom wyksztołciuch i so poiczo czy mni w koko nie ropim, alo wiekszość gamoniów togo nie łogornio. Najgorsza jet uwolenie cołej promi za ponod 3 dni chorobowego idzie zima i znowu coły wydzio bendzie koszloł i pluł bo chapole loczyć siom nio chcom i zorożojom innych szonujomcych siem łobywotoli.

bida

Jo nie lubio cio josteś nowiedzony churobom koblowom.

Owad

Pracowałem w kilku zakładach ale to, co jest w Bydgoskim oddziale Telefoniki to porażka. Ktoś napisał, że trzeba było się uczuć lub coś swojego otworzyć jak wytłumaczyć, iż na produkcji mamy pracowników z wyższym wykształceniem a brygadzista lub mistrz posiadają średnie? Żyj dalej w takiej dziecinnej naiwności. Natomiast, co do swojej działalności to jak ktoś wyżej napisał o bracie Arkadiusza kierownika TPŚ, taką działalność biorę w ciemno gdzie wciska Maciejowi zlecenia. Dużym minusem są niekompetentni ludzie obsadzeni na stanowiskach (tzw. zielone kamizelki) zarządzających produkcją, przez których błędy i niedopatrzenia na produkcji kręgosłupy gną się w chińskie osiem. Posiadają narzędzia, z których nie potrafią korzystać SAP a na produkcji biegamy między halami za narzędziami dla przykładu pomiędzy „nową halą” a „Rumunią” jest przeszło 400m tak działa 5S ; -). Pieniądze zdecydowanie za małe w stosunku do odpowiedzialność i uciążliwość pracy oraz bardzo niejasne sposoby ich przyznawania.

To chyba JEDYNY pozytyw pracy w TF

Nieudolny Arek król TPŚ

Terminowa może i jest, ale jej wielkość i sposoby naliczania pozostawiają wiele do życzenia. Zbyt dużo zmiennych wpływających na jej wielkość. Po otrzymaniu znika jak kamfora,

Robol_z_kablowego

Stażystki sa potrzebne wiadomo w jakim celu ;)

Owad

Aniu czy ty myślisz, że dostaniesz się do biura bez protekcji? Kocham twoją naiwność.

Tosiek.

Ponieważ operatorzy maszyn kablowych są wykształceni, mają wyższe i nie jest im obojętne, czy mają autyt, czy audit. Tosiek

Tosiek

To było do Tego adresata: Robol_z_kablowego 2016-10-07 17:58:57, a nie do Ciebie iRobol 2016-10-07 18:35:16 .Miłego dnia Tosiek.

wiem

Słowo audit w praktyce jest błędnie stosowane zamiennie ze słowem audyt. Pomimo tego, że słowo audit nie jest poprawnym terminem i nie występuje w słowniku języka polskiego, jednak na stałe wpisało się w słownictwo osób (audytorów, konsultantów, menedżerów) zaangażowanych w systemy zarządzania jakością, środowiskiem i bhp. Stosowanie słowa audit jest skutkiem błędnego tłumaczenia norm ISO 9001 i ISO 14001 przez Polski Komitet Normalizacyjny (PKN) – nie jest on jednak konsekwentny w stosowaniu tej formy, gdyż w normie PN-ISO/IEC 27001:2007 użyto terminu audyt.

Robol

ŁOkropno

Napiszę lapidarnie. 1 Człowiek człowiekowi wilkiem 2 Wyścig szczurów 3 Za 20zł premi "kolega" "kolege" sprzeda!

bida

Człowieku bądź poważny w tej firmie niema imprez masowych. Chyba że kołchoz to impreza

Dragan

Jakie imprezy masowe moje robole mają pracować a nie imprezować. Organizują sobie sami imprezy na Lukoil. Od zakładu dostają "Dar Natury" i to powinno im wystarczyć jestem bardzo szczodry bo daje im do wyboru cieplły lub zimny. Ignavia corpus hebetat, labor firmat I wszystko jasne.

BucCzyż

Za biurko to obsadzamy swoich potrzebujemy karnych, uległych roboli.

Maciej Czyżyk

Ja też jestem zadowolony. Brat załatwia zlecenia interes rodzinny się kręci ludzie na nas pracują żyć nie umierać. Ci, którzy narzekają nie mają po prostu znajomości. Mój brat zapracował sobie ciężko na to stanowisko dźwigając teczkę "juniorowi". Pozdrawiam Roberta W.

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 359.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 295, z czego 93 to opinie pozytywne, 102 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.