Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Asxsn

A ja jestem dumny że mogę pracować w tak wspaniałej firmie. Atmosfera jest świetna, ludzie o wysokich kwalifikacjach, o nienagannej kulturze osobistej, wszyscy mili i pomocni, po prostu aż chce się iść do pracy. Kadra zarządzająca również świetnie sobie radzi, zawsze potrafią rozwiązać każdy problem a dzięki 5S praca stała się jeszcze bardziej przyjemna i wydajna. :) Polecam tą firmę każemy kto ma chęci do pracy i chce być dumny z tego gdzie i z kim pracuje. :)

Figurant Dragan
@Asxsn

Pięknie to ująłeś po prostu kwintesencja TPŚ w Bydgoszczy "każemy kto ma chęci do pracy i chce być dumny z tego gdzie i z kim pracuje." Sigmund Freud się kłania.

@Asxsn

A z jookiej plonety kulega pochodzi?? Chyba ży kulega ze storego purtiera i zo dużo pruszku??

lepper

chodoki mom kiche po 8 zeta i głowizne rowniez kiełbache wiejskom dzisioj ide na popoludnie dupcocha wziol 2 kilo i sie mu slina po brodzie leje pozdrawiam caly biezanow

satan

zobaczymy ile teraz zwije zakladaja kamery i juz kula u nogi

Fake Taxi

Dobrze że TF to nie jedyne źródło mojego utrzymania. Najwarzniejsze że mam opłacony ZUS.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
TYLKO TF

Pracuje na maszynie w Kablu już kilka lat i jest super. Kasa bardzo dobra jak na produkcje, umowa o prace. System czterobrygadowy dość męczący i to jest największy minus. Zdążają sie nerwowe sytuacje jak wszędzie. Pracowałem w kilku podobnych zakładach i w innych bywało gorzej. Minusem jest duża liczba nidorozwoji i alkoholików pracujących na produkcji. Generalnie praca nie jest zła a Ci co tu tak narzekają to typowe lesery co ida do pracy i licza ze nic nie beda musieli robic. Jak sie nie podoba to trzeba było sie uczyć albo otworzyć coś swojego.

Owad
@TYLKO TF

Pracowałem w kilku zakładach ale to, co jest w Bydgoskim oddziale Telefoniki to porażka. Ktoś napisał, że trzeba było się uczuć lub coś swojego otworzyć jak wytłumaczyć, iż na produkcji mamy pracowników z wyższym wykształceniem a brygadzista lub mistrz posiadają średnie? Żyj dalej w takiej dziecinnej naiwności. Natomiast, co do swojej działalności to jak ktoś wyżej napisał o bracie Arkadiusza kierownika TPŚ, taką działalność biorę w ciemno gdzie wciska Maciejowi zlecenia. Dużym minusem są niekompetentni ludzie obsadzeni na stanowiskach (tzw. zielone kamizelki) zarządzających produkcją, przez których błędy i niedopatrzenia na produkcji kręgosłupy gną się w chińskie osiem. Posiadają narzędzia, z których nie potrafią korzystać SAP a na produkcji biegamy między halami za narzędziami dla przykładu pomiędzy „nową halą” a „Rumunią” jest przeszło 400m tak działa 5S ; -). Pieniądze zdecydowanie za małe w stosunku do odpowiedzialność i uciążliwość pracy oraz bardzo niejasne sposoby ich przyznawania.

Zapracowany nokista

Jestem ciekaw z kim potrafisz się dogadać? W Bydgoszczy kierownik TPŚ potrafi się dogadać tylko ze swoim bratem gdy są jakieś prace budowlane do wykonania i braciszek dostaje zlecenia. CZYŻby nepotyzm? Ciekawe co na to mały dragan?

TF_Janusze_kablownictwa

Czemu produkujecie takie badziewie? W zasadzie nigdzie już waszych wyrobów nie widać o ile jeszcze w castoramie kilka lat temu były to teraz same chinczyki i Ełk. Nie mówiąc już o XTP gdzie dominuje cat 6e bez TF... Żal, żal...

Czarny
@TF_Janusze_kablownictwa

To proste firma szuka oszczędności .Nie zamawia dobrych surowców tylko zamienniki zamienników i końcowy efekt widać

Tosiek

Chętnie bym sie wrócił do TF tak fajnie było podpierdsalać kolegów w pracy...

bida

plonowane sum przyjoncia no niewolniaków czyli łoperotorów moszyn.

bolo

iRobol mosz nawalona w głowa jak baranu w torbiszonie.

Bida
@bolo

Jo tyz tok bym chciol mic

Podnośnikowy

Mam do Was nietypowe pytanie. Działa Wam na terenie zakładu aplikacja Pokemon Go?

BucCzyż
@Podnośnikowy

U mnie działa, dzisiaj jak wszedłem do biura to myślałem, że złapałem jednego Łaciatego Pikachu a to się okazało, że to Robert wcześniej przyszedł do pracy.

bida

u nos tokie pokamouny nozywa siem chapaczami i jest ich conojmniej 70% wydziołu.

Tosiek
@bida

Bo mają jedną pracę i z niej żyją, dlatego ciężko pracują. A nie pracują na "podotek" , bo mają hektary i flaszkę po robocie. Miłego dnia. Tosiek

@Tosiek

jo ni mom firmy ni mom hektorów ale mom szocunek dlo somego sibie. Nie szrpie się jak nie idzie zjechać nurmy, zgłoszom aworie a inni jodom no roje..... bylo pracenty zrubić, jok jetam chury to ida do lykarza i tu wszystko a ni łoża zapluty po wydziole. Unassom som trzy rodazje pokamonów. Rude łod midiz, czorne łod łoleju i czorno biołe od pruszku i smoru. Te pruszkowe som nojbordziej pokryncone bo pruszek szkudzi no musk.

Smeja

Myślę że największym problemem w tej firmie są zwykli pracownicy. Doświadczyłem z ich strony samych nieprzyjemnych sytuacji.

WP7
@Smeja

Jeśli byłeś volksdojczem kamizelek to jak najbardziej zaśłużyłeś !!!

Wacek CZ.

Zapraszam do biura na wielke obciąganie mojej pały za awanse.

Były

Weźcie sobie opinie @Tomasz do serca kandydaci do TF !

Tomasz

W Myślenicach jest tak samo, rodzina dyrektora i kierowników ma pierwszeństwo w awansach nieważne ze pracujesz 1,5 czy 5 lat liczą się znajomości układy. Ja zatrudnię twojego w Myślenicach ty zatrudnisz mojego w Krakowie i tak działa układ który się wzajemnie broni. Są pracownicy na produkcji w tej firmie co harują po 15-20 lat maja wyższe wykształcenie i naprawdę zasługują na awans . W tej firmie nie liczy się staż pracy ani doświadczenie tylko nepotyzm. Dlatego coraz bardziej to widać i coraz bardziej się ten RAK rozwija, dlatego pracownicy produkcyjni się zwalniają. Będzie coraz gorzej i gorzej takie praktyki tylko niszczą firmę. Bo TF zamiast rozwijać się na zdrowych i uczciwych zasadach poszanowaniem sprawiedliwości i uczciwości moralnej i równego traktowania swoich pracowników idzie droga zatracenia.

Były

do @maja i @Tomasz, ta firma to syf kiła i mogiła jeśli chodzi o prace na maszynach. Natomiast praca biurowa jest dostępna po znajomościach, tyle w temacie.

BucCzyz

Maja, w Bydgoszczy sitwa wszystko opanowała. Bez znajomości nic tu nie osiągniesz nie ważne jak będziesz sie starać bez protekcji to jak krew w piach.

Tomasz

Panowie posługujący się nickiem iRobol i bida przestańcie się ośmieszać waszymi wpisami na tym forum. To jest żenujące jak małpujecie tutaj tymi waszymi tekstami. Nawet bym się nie zdziwił gdyby to był jakiś ważniak z tf, który stara się w ten sposób zniechęcać innych normalnych pracowników do wyrażania opinii tutaj. Jeszcze raz apeluje do wasz Panowie iRobol i bida nie ośmieszajcie tego forum i samych siebie wstyd normalnie wstyd mi za was.

Witaj w klubie :D

bida

Jok pod tym tysco zoboczys łałtobus z zilonom churongiewkom to łuciekoj.

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 359.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 295, z czego 93 to opinie pozytywne, 102 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.