Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Początkujący

Witam Panowie ile tak realnie może wyciągnąć początkujący pracownik i czy są jakieś busy zakładowe które rozwożą pracowników ?

Początkujący

pytanie zadałem a nie ....

Początkujący

No i wszystko jasne dzięki za odp

Alek
@Początkujący

Ja pracuje w TF od września 2016 i mniej niż 2000 nie dostałem , zwykle 2100,2300 . Jestem na stanowisku : operatora maszyn kablowych . Robota jest strasznie odpowiedzialna na te zarobki No ale wczasy pod gruszą są, pożyczke dostaniesz 0% , różne doinwestowania : w sensie jak Ci się dziecko urodzi , czy ubezpieczenie zdrowotne tez super . Ogólnie socjal na poziomie , premia na święta , premia gdy nie weźmiesz chorobowego w miesiącu . Zadowolony jestem powiedzieć nie mogę .

@Początkujący

Tak są busy zakładowe 69,89 tramwaj do wyboru do koloru ;) zarobisz gorzej niż w markecie

@Alek

Chłopie ty głupi jesteś... Doinwestowania? Ubz grupowe z PZU gdzie sam za to płacisz tak Ci się podoba? Wypłata 2100/2300 za pracę w 4 brygadowce swiatek, piątek czy niedziela też Ci się podoba? Przecież w lidlu, biedronce, Ikei dostaniesz więcej na dzień dobry Telepanica potrzebuje takich Chińczyków jak Ty Brawo Ty

@Alek

Zapomniałem się spytać jaka premia na święta? Chodzi Ci o te 150 zł na wigilię?? Wczasy pod grusza 500zł które dostajesz po urlopie i to są pieniądze z Naszego socjalu, a nie ze zakład Ci coś daje. Co do pożyczki to spróbuj wziąść zobaczysz jak Ci dadzą ;)

Robi

Zarobisz tyle co w markecie tylko tyle że będziesz robił na 3 zmiany

Telepanica do kitu
@Robi

Nie na 3 zmiany tylko w 4 brygadowce, a to różnica. O zarobkach jak w markecie też bym dyskutowal bo na początek to więcej w lidlu dostaniesz

Wawra Szubin

Alek jaka premia na swięta? Młody jesteś to nie pamiętasz jak TelePanika dała 500zł na wielkanoc a potem odciągneli z wypłaty, bo to podobno zaliczka była. Takie numery tylko w TelePanice.A to, że awansowałeś z miotły do cięcia złomj nie robi z ciebie operatora.

opierator
@Wawra Szubin

Strasznie mnie bolą plecy po 8h. Nie da się jakoś przerobić tych szpularek żeby nie trzeba było się ciągle schylać. Do roboty kaizenowcy.....

@opierator

Niedo przerobic. No nich czyko ciem tylo śmirć.

@opierator

Wawra weź zjedz 3 próg to Ci zaraz ból minie ;)

opierator
@Szajba

Ja do pracy przychodzę zarabiać kasę i nie odpuszczę żadnych procentów. Jak ktoś mi zazdrości to trudno, mam to w nosie. Weźcie się do roboty i też róbcie procenty a nie tylko zazdrościcie komuś jego zajebistości.

@opierator

Faktycznie zajebisty jesteś ;) zrobić swoje trzeba, ale nie na górkę za darmo. Nowy ranking Forbes widzieliście? Z 51 na 9 pozycje Ciupa wyskoczyła. 4 krotnie zwiększył zysk, a My nadal tyle samo zarabiamy....

szczena

Praca w swieta hahaha , spoko ! Ale wy to juz od piatku macie wolne zeby jajka zdazyc poswiecic ! ja sobie to jeszcze odbije oszusci w odblaskowych kamizelkach ! Bony na swieta daja a z wyplaty odbijacie , to sie nazywa porzadna firma , brawo Marek!

nick

TPŚ od wtorku po świętach

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Iwona

Pracujesz w Tele-Fonika Kable? Chętnie dowiemy się na jakie obecnie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy. Jakie benefity oferuje firma?

BucCzyż

Musicie zapierb@lać w swięta żebym mógł piękne pensyjki odbierać wraz z moimi poplecznikami. Pamietajcie "Arbeit macht frei"

TF
@BucCzyż

Prawdziwy z Ciebie BUC

BucCzyż

Musicie zapierb@lać w swięta żebym mógł piękne pensyjki odbierać wraz z moimi poplecznikami. Pamietajcie " (usunięte przez administratora) quot;.

Szczecha

TPG wszystkie dni świąteczne !

tdelowiec

Które wydziały pracują w święta tylko tdl Kraków czy coś więcej mowa o wszystkich świątecznych dniach.

Robol

Witam ile u Was zarabia operator walców i miksera czekam na poważne odpowiedzi

@Robol

wielkie G

bida

Przypomina mi się rozmowa kwalifikacyjna ze starym kierownikiem Kluchą szacunek dla człowieka. Lekka robota można posiedzięc gazetę poczytać i co jakiś czas obserwować proces technologiczny. :) A od tego czasu tylko gożej :). Widzę Irobol za dużo smorku łuknoł bu milczy.

bida

jo tyrom już 10lot zobroli mistrza a ciemniok awonsował a nic niezmundrzałł jako mojster.

M...

Ja ted pracuje ponad rok na top i wiem o kim mowa (gala i pony) i nie jest tak zle... Moze być gorzej. Pieniadze nie są zbyt fajne co prawdę i jest coraz więcej pracy papierkowej ale jakos da sie to ogarnac. No jedno mi sie nie podoba ze ciężko o wyrozumiałość ze strony kierownictwa jesli cos się dzieje podczas produkcji... No i skoda ze nie ma szans na awans i podwyżkę... Tez się zastanawiam nad zmiana pracy... Ogólnie jak ktoś ma rodzine to ciężko mu bedzie w tej pracy, bo przez system rzadko sie bywa w domu. To chyba all z mojej strony. Joł.

TPP.

Pracuje w tej firmie co prawda dopiero ponad rok, ale stanowczo moge powiedziec: Nie polecam!!! Jak tylko znajdzie sie praca to odchodzę!!! Pieniadze sa nie adekwatne do czasu poza domem, i tego ile trzeba poświęcić... Robię na TPP (brygady nie zdradzę), nasz majster i brygadzista walą tak w ch*ja ze masakra.... Nic nie robią tylko każą z 30 ray kolo ciebie i ciągle pytają jak tam?, a jak ma byc!!! Tak samo jak minie temu!!! Btw. Jak w "innych" cos wpiszesz to Kuźwa afera bo tak nie może być, ale pomijając fakt ze to nie twoja wina np ze zerwali drut czy cos... Majster sra po gaciach przed sprężyną (kierownik tpp) a brygadzista łazi i cieszy GAŁE... Obydwoje siebie warci... Po prostu nie polecam... Mi na rozmowie kwalifikacyjnej kierownik takie rzeczy opowiadał o tej firmie, ze mogę się rozwinąć itp, zd awans, ze piękna praca itp, ze zero wysiłku... A tu co chwile cos, jak nie jakies karty jdr'a to karta wykonanej produkcji, itd... Ile razy to można pisac!!!? Toć Kuźwa to wszystko jest w SAP'ie!!!, ale nie... Bo robol ma zapieprzać i sie wyrobić.... Porażka totalna... Czas uciekać!!! Pozdro dla lesserow: Gały i litlle pony!

Brygadzista
@TPP.

Oj Are.k...

noc

Jak tylko zaczynasz rozważać odejście to starają się załagodzić sytuacje. Lecz patrząc z perspektywy czasu okres spędzony w TFK był czasem straconym, przez ten okres dostałem raz podwyżkę, raz regulaminową regulacje... teraz czytam ze jeden z marketów podnosi pensje dla pracowników do wysokości 3,3kzł, TFK proponowała tokarzom 3,6kzł +20% premii, wczoraj czytałem, że nowo otwarte centrum logistyczne nie może znaleźć pracowników - więc rynek się zmienia, już Tilt śpiewał Jeszcze będzie przepięknie Jeszcze będzie normalnie

bida

rubol tyż ni bendzio mioł churobowego bu prymia extra za nichorowanie.

bida

A dla czemu już koniec przymusowgo wolnego :( ja niechcem tam wrocać :( Dlaczemu na tym TPP coraz gorzej ??

Takietam

W związku za awansem naszego wielmoznego Pana imperatora w rankingu forbs na pozycje 9 najbogatszych ludzi w Polsce postanawiam poruszyć sprawę podwyżek grup pracowniczych na szczeblu produkcyjnym.

Operator TFI 5
@Takietam

Witam Majatek Pana Cupiala Wzrusl w ciągu roku o 308% !!! Zysk tele foni kiedy o 70% A zwiazki dowiedza się ze jest źle a będzie jeszcze gorzej! !! Co wy na to Pozdrawiam

gormit

Szymuś i minionek,. dwa debile

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 294, z czego 93 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.