Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Kosmonauta

Naredszcie koniec tej psedudofirmy , na TPG tak cienko chyba jeszcze nie było , teraz przejmuje TPG chyba najgorszy z najgorszych Tomasz .B i do końca skończy ten wydział , i tak cud że go jeszcze nie zwolniłi za to co wysyłał do USA

Lekarz
@Kosmonauta

Tomasz B. zawsze w cudowny sposób naprawia kable pod koniec miesiąc, i teraz są efekty.

Ojciec sukcesu

Spokojnie,to że na produkcji niema co robić to jest mało istotne ,ważne że w biurach mamy coraz więcej roboty ,okazuje się że biura są się w stanie utrzymać bez produkcji ,co prawda trochę zbyt duży nawał pracy ostatnio ale damy radę no i może za to większe premie bedą

Firma od ponad pół roku odrzuca około 70 procent zamówień ,poprostu następuje powolne wygaszanie Wielkiego Pieca,a wam tylko mydlą oczy ze tych zamówień brakuje ,zainteresowani już o tym wiedzą od dawna ,pozdrawiam

Boleslaw

To nic że na produkcji postoje co drugiej maszyny ,za to w biurach ruch jak w ulu nagle każdy ma tam tyle roboty że się wyrobić nie może ,ciekawy przypadek błazenady ,co oni nie potrafią zrobić żeby się kierownikowi przypodobać ,a już dzisiaj od rana to przechodzą samych siebie na Txl- u ...

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Bartek

Racja ,niektórzy się wręcz wpraszają na bezpłatne nadgodziny ,później się dziwią że są zwolnienia na niektórych stanowiskach ,ale co w tym dziwnego jak chcąc zapunktować u kierownika robią roboty za dwóch ,to później się takiemu kierownikowi wydaje że ma za dużo ludzi i zwalnia , zwykły wyścig głupich (usunięte przez administratora).Aż żal na to patrzeć jak wchodzą (usunięte przez administratora)kierownikom .A później wielki płacz ???? że likwidacja stanowiska .Niema co żalowac takich ludzi co pokazują że zrobią więcej od drugiego na tym samym stanowisku ...

Ona
@Bartek

Na produkcji roboty tyle co kot napłakał ,większość maszyn ma postoje ,ale nagle w biurach kazdy ma tyle roboty że niewie za co się złapać i się wyrobić co drugi nie może .Panika tam jest widoczna gołym okiem

Mati

Hej chciał bym zatrudnić się w telefonika kable w Krakowie na Wielickiej ale nie wiem co i jak mogę uzyskać jakąś szczerą odpowiedź.

Ciepły Opałka

Myślenice do zamknięcia to będą przenosili swoich znajomych i rodziny do Krakowa bo przecież ich nie zwolnią. Teraz dopiero się zacznie jazda. Lepiej na l4 iść i nie widzieć tego (usunięte przez administratora) który będzie robiony w czerwcu..

Kononowicz

Witam. Jestem pracownikiem Telefoniki w Myślenicach i powiem wam chłopaki, że u nas wcale kolorowo nie jest. Chodzą plotki po zakładzie że do końca 2023 roku zakład w Myślenicach ma być zamknięty. Nie wiem jak u was w Krakowie bo tam nie zostałem wysłany ale większość maszyn u nas stoi bo nie ma zleceń. Ostatnimi czasy robiliśmy na 3 zmiany a teraz to nie wiem, czy nie będą 2... Większość chłopaków to siedzi na urlopach zaległych, lub nowych, albo na chorobowych. Ci co nie mieli na tyle urlopów to błąkali się po hali i sprzątali, albo ścinali resztki, które zalegały w kątach, czy w magazynie Latami! W ogóle chłopaków od nas, czy to w listopadzie czy w grudniu powysyłali do was a majstrów to tak rękami i nogami trzymali, że po 3 na dwóch zmianach siedzieli i ch**a robili.. W marcu na cały zakład było 2 chłopaków i robili na przewijarce ale 2 majstrów i sapowiec do tego musiało być, no bo jak to tak?!

Mądry po szkodzie
@Kononowicz

Na wielickiej dokładnie to samo ,na produkcji pustki,wiatr hula po chalach ,ale tych wszystkich w biurach jakoś nie ubywa ,siedzą i się nudzą dzień w dzień ,no ale dopóki ktoś im za to prawie nic nie robienie płaci to ok

Sicario

Zaczynają krzesła parzyć w (usunięte przez administratora),Rysiek dostał zielone światło na pozbycie się ludzi którzy chodzby w małym stopniu nie podporządkowują mu się i nie wykonują na ślepo jego poleceń i nie chodzi tu o ludzi z maszyn ...zacznie się teraz inwazja pociotków z zakładu w Myślenicach na ciepłe posady

Anty dyr

I przyszła kryska na knapczyka dziś zwolniony ,ciekawe co z resztą choloty i chamów co rysiem zawalili kable do Simensa tak to jest jak się zwalnia technologow z latami praktyki i bierze się jakiś pociotków czerwienia tak jak to na Txl co gość nie ma bladego pojęcia o produkcji kabli i jak to zrobili z z planista i mistrzami co lata przepracowali a wstawili Rysia kolegę Korbuta co nie ma pojęcia o niczym tylko (usunięte przez administratora)drżeć na mistrzów a on sam nie robi nic i cygala co (usunięte przez administratora)do dyr do Czepiela .Czepiel piłeczkami to w domu i rysunkami z dziećmi się pobaw a pojęcia nie masz o niczym jak i Korbut

Bagira

Ale będzie płaczu ,jak to dużo dawali firmie i zostali tak docenieni ,zasada jest prosta im się więcej starasz tym gorzej na tym wychodzisz ..

Luk
@Bagira

Pierwszy powinien lecieć nierób z Txl Rysiu to ciota dyr dareczka i siedzi taki niby zastępca kier.co nie potrafi nic nie ma pojęcia i produkcji kabli siedzi i tylko tablice go interesuje.pani prezes kto trzyma takiego darmozjada i nieroba i co stosuje mobing !!!

Bolo jang @@
@Luk

Koniec Telefoniki czy zmiana właściciela firmy bo Monika przekazuje Kraków innym właścicielom i dlatego robi zmniejszenie ilości osób które przeszkadzają a nie przynoszą zysku firmie. Czerwony, Sander migomat, i ziomek Korbut, który ma wykładzinę, Ryś zielony i brak wkładu a nawet przynosi szkodę, co prawda robi to niechcący bo nie wie co robić. Jedyny kierownik to Kudłaty z tpg . A pozostali kierownicy się wysługują takimi ludźmi jak Ryszarda z pustą głową i dobrą wypłatą.na koniec może nowy inwestor będzie umiał sobie poradzić z tą chołotą . Cała prawda, więcej niebawem

@Bolo jang @@

Ciekawe czy właściciel wie że Korbut będąc kierownikiem metalowni , po relokacji 1KV z BFK na wielicką nigdy nie osiągnął założonych mocy produkcyjnych wg projektu na metalowni. Gdy portfele wydziałów finalnych opiewały na pełne moce , kupowano wtedy ukradkiem linki aluminiowe u naszej konkurencji w Skawinie aby zaspokoić potrzeby wydziałów gumowego i kablowego więc to też ograniczało opłacalność produkcji asortymentu 1KV. Jeżeli taki N (usunięte przez administratora) chłopczyk jest dyrektorem i odpowiada za produkcję całego zakładu a nie radził sobie na jednym wydziale to jak ma być dobrze w firmie skoro właściciel dostaje niespójne dane na podstawie których próbuje sterować firmą.

Irena

Taka ciekawostka .W tym miesiącu to nie kierownictwo decyduje o zwolnieniach ,więc zwolnione zostaną osoby które ze względów ekonomicznych najłatwiej firmie zwolnić .

Wyrocznia
@Irena

Tak to prawda ,więc jeśli ktoś jest przesuwany ze swojego stanowiska pracy na inne za tzw skoczka ,może spodziewać się wypowiedzenia ,poprostu chcą wykorzystać pracownika ile można na koniec ..

korbutniety

W tej farmie gdzie rządzą trzy (usunięte przez administratora) jest sprawdzona zasada. Jeżeli za coś się wezmą to klęska pewna -przykłady : prawie rok temu została zamontowana nowa duża nawijarka na przewijarce na hali Tks-u dla wydziału TPG - maszyna stoi bo się nie nadaje ze wzgledu na wielkość opakowania które gumowemu nie podchodzą - wyrzucone pieniądze właściciela w błoto. - roblon na kablowym rok temu przeniesiono z jednej lokalizacji do drugiej ,lecz do dziś jest nie uruchomiony z powodu niepodpiętego zasilania - właściciel wyrzucił za tą robotę kolejną kasę w błoto bo maszyna stoi jako mebel - nowa linia wytłaczarkowa dla wydziału gumowego montowana na hali txl-u -zapowiada się że nic nie wyprodukuje bo gumowy nie ma zamówień. - wymienione odciągi w liniach wytłaczarkowych na przełomie roku na kablowym w liniach które obecnie stoją z braku zamówień - kolejne pieniądze właściciela utopione - nowe głowice w izolarkach, przeniesiony Norton do cienkich sektorów , oplatarki na gumowym itd.- takich przykładów można by opisywać jeszcze wiele ale szkoda czasu natomiast zmierzam do remontu parkingu przed zakładem który jest teraz robiony. Czyżby był to kolejny motyw z powyższej serii - jak myślicie ? No właśnie też wydaje mi się że jest to znak - jak go wyremontują to teraz nie będzie już nikomu potrzebny , bo nie będzie miał kto już na nim stać .

Wera

Były omk może dobrze że się zwolniłem ok 3miechy temu bo obserwuje opinie na bieżąco i jeśli to jest prawda co piszecie o kondycji firmy to krok po kroku rozjebia cały zakład no chyba że gumowy poratuje zyski TFK-3

Omk

Myślę że dostanie słońcu rys i cygal albo wyjazd na maszyny ale oni nie potrafią nic tylko dyr fajeczke pociągnąć .I ta cała Pato dyr ,pseudo jak ich nazwać poławiaczy kasy aby jak najwięcej zdobyć od prezesa i nagadac jak to jest źle ,prezes powinien ich(usunięte przez administratora) zniszczenie zakładów i ludzi pracujących w tym zakładzie .

Zmiana E

Cygal spoko gość, nie gadaj. Zrobił ci.cos że tak brzydko na niego piszesz? No wlasnie. Poza tym co majstrowie mają wspólnego z obecną sytuacją firmy że tak o nich piszecie? "Góra" już od dawna miała to wszystko zaplanowane i jak będą chcieli zlikwidować połowę zakładu to tak zrobią a nam pozostaje czekać albo już szukać czegoś innego bo przyszłości to ja tutaj nie widzę.

koralik

Ciekawe kiedy to wszystko padnie, zakład zdeprawowany i bogaty w papierologie i kumoterstwo. Najwazniejsze sa tabelki i wykresy, jakosc nikogo nie obchodzi. Czas najwyższy zamykać ten interes skoro już bawet klienci zrozumieli że nie ma tu czego sensownego szukać w tym "kabelku" ...

trupek

Czy ktoś z was wie ,dlaczego na kablowym złomują kable z wydziału gumowego ,(usunięte przez administratora) Ekonomia i podejście biznesowe (usunięte przez administratora) w tym zakładzie to pojęcie im nieznane lub bynajmniej egzotyczne . Mając specjalistyczny zakład w Bukownie do recyklingu , wiecie co oni robią ? - dokładnie tak nie zgadniecie , nawet w (usunięte przez administratora) takie podejście byłoby nie akceptowalne w zakladach państwowych które były niedochodowe a co dopiero w prywatnym biznesie który stworzony jest dla generowania jak największych zysków . Za ich wiedzą są kupowane setki nowych bigbagów które nie są tanie, a do których operatorzy ładują ściany złom. Robią to sprzętem który nie jest do tego przeznaczony z racji wydajności za co płacą mnóstwo roboczogodzin operatorom maszyn a następnie wysyłają transporty do zakładu który ma do tego sprzęt i specjalizuje się w tej profesji i zrobiłby to dużo mniejszym kosztem generując wartość dodaną a nie stratę która powstaje przez (usunięte przez administratora) Ps. koledzy mam do was prośbę , piszcie o konkretach aby wiedza o panującym tu klimacie była treściwa i pomocna dla chcących skorzystać z tego medium .Pisanie językiem rynsztokowym nie ma sensu bo to nie zainteresuje ciekawych naszych relacjj .

Wywiad KGB
@trupek

Masz całkowitą rację ,na kablowym od dłuższego czasu urządzono sobie drugie Bukowno ,wszystkie straty z wydziałów aby poukrywać złomowano na kablowym w. Ilościach hurtowych ,zaniedbując przy tym całkowicie produkcję na tym wydziale ,ludzie się pytali kierownictwa dlaczego nie pracują na maszynach i nie produkują wyrobów skoro jest dużo zamówień ,odpowiedź zawsze była ta sama ZLOMOWANIE jest pilniejsze ,i do czego takie zarzadzanie doprowadziło?wydział okazał się nierentowny bo za mało produkował !tylko jak miał produkować jak musiał złomować dzień w dzień i ukrywać przy tym straty na jakie narazili firmę zarządzający ....nie pozdrawiam

Mojżesz
@Wywiad KGB

Mało tego to teraz nasza nieudolna Dyrekcja przenosi maszyny z kablowego do Myślenic za duże pieniądze a Zarządowi wmawiają że to kolejna dobra i potrzebna inwestycja .Myślę że najwyższy czas żeby PROKURATOR zająl się takim zarządzaniem czyt.trwonieniem pieniędzy za które można by budować stabilność tej firmy

symuś
@Wywiad KGB

Fakt - od dziesięciu miesiecy wydział kablowy wykazuje co miesiąc straty na odpadzie rzędu prawie trzech milionów. Taka strata wykazana na wydziale który produkuje na 1/3 swoich możliwości ciągnie opłacalność tej komórki znacząco w dół. Przez ten okres taka strata na samym tylko odpadzie jest potężną kotwicą która topi ten wydział bo kto z ludzi biznesu pogardziłby 30mln złotych w niespełna rok nie licząc do tego pozostałych kosztów. Mając takich nieudaczników jako dyrektorów nie można liczyć na nic innego jak na samozagładę . Znając ich zdolność do manipulowania, za pewnie wciskają kit właścicielom że to wszystko przez brak pieniędzy z KPO lub tureckiej konkurencji która rzekomo rozdaje kable prawie za darmo na rynku, że konkurencja też ma takie problemy itd. farmazony. A o dziwo konkurencja zamiast się kurczyć ,prężnie się rozwija przejmując rynek krajowy oraz zdobywa coraz to lepsze rynki eksportowe. Apeluję do Was nie nazywajcie ich dyrektorami bo to uwłacza tej funkcji lub inaczej . Wg mojej opinii są oni - Grabarzami Telefonki

korbutniety

Już rozkładają namioty na parkingu gdzie będą kotwiczyć maszyny w trzeciej potędze kablowej środkowej europy , chyba że nasze dyrektory zadecydują że będą stać pod gołym niebem. W zasadzie na wielickiej stały na niby halach lecz warunki były takie jak pod gołym niebem. W upale można było (usunięte przez administratora), w zimne dni przemarznąć , a w deszczowe stać w gumiakach i pod parasolem. Dodatkowo mogłeś zostać (usunięte przez administratora)przez gołębie. Więc po co nawet stawiać namioty - zakładam że trzy ćmoki wpadną na taki pomysł .Tylko który z nich przekaże go właścicielowi ? Też tak myślę że będzie to ten - chłopczyk w krawacie po kolana i w ciemnych goglach . Bo pozostali dwaj to tylko potrafią narzekać na wszystko i popadać w samozachwyt.

Proszek

Czy w związku ze zwolnieniami zwolniły się jakieś vipowskie numerowane miejsca postojowe? Bo mnie koparka rozkopała moje ulubione miejsce i muszę jechać pod txl ????

Nad Rabą

Ktoś ma może jakieś informacje na temat dużych roszad czyt.zwolnień na txl-u ?

emajster
@Nad Rabą

Niema tu żadnych tajemnic do końca maja leci jeden planista ,jeden z raportowania ,i technolog ,sapowcy to już wszyscy wiedzą aut ,docelowo jeden mistrz ,drugi na sapie jako zastępstwo .plan dość prosty i w założeniu dyrekcji ma się sprawdzić i raczej się sprawdzi ,z produkcji o ile nie będzie większych zawirowań to zwolnień ma nie być

Ktoś się orientuje czy mając 11 dni urlopu można pójść na grusze w tej firmie ?

@Nowy

Można iść ,musisz mieć 10dni urlopu

TKN
@Nowy

Grusza to 14 dni ciaglego urlopu wlicza sie tez dni wolne od pracy

Ciepły Opałka

Ciekawe roboty ma nie być, ludzi na urlopy w połowie maja mają wysyłać a ci co z Myślenic przyjechali nie tak dawno to ponoć teraz wracają na Myślenice. To co, w Krakowie roboty nie będzie a w Myślenicach już tak?

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 357.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 293, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.