Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Blondi

Na technologa przy rekrutacji sprawdzają znajomość angielskiego, czy się ma certyfikat? Bo w ogłoszeniu jest podane, że trzeba znać, ale ja papierów nie mam. To duży problem? I ogólnie dużo się pracuje w tym języku tak w mowie?

WYPŁYWKA

Jeden SAP-apwiec na wszystkie wydziały Po prostu wspaniały pomysł.... :-( Współczuję chłopakom ....

Postman

Po zebraniu zarządu wydłużono żywotność wydziałów tke i tks dla wybranych maszyn na okres realizacji zawartych już kontraktów na poszczególne kable ,tym samym niektórym pracownikom produkcji odroczy się koperta na jakis czas ,z tym że wszystko toczy się bardzo dynamicznie

Postman
@Postman

Z nowości,na niektórych stanowiskach będą próby zastąpienia człowieka sztuczną inteligencją ,próby te obejmą wszystkie placówki TF ,proces ten wdrażany będzie systematycznie i z wyliczeń wynika że pozwoli na ogromne oszczędności dla firmy , .jest obszar na którym zmiany te powinny się stopniowo udać i docelowo zlikwidowanych zostanie sporo stanowisk pracy okoloprodukcyjnych jak i biurowych ..świat się zmienia w zaskakującym tempie ....

szakalaka

praktycznie produkcji nie ma , zamówień jak kot napłakał i będą dalej zwolnienia, ludzie urlopów nie mają bo tak są czyszczeni i co bezpłatny im zostaje lub chore bo wątpie żeby postojowe dali a na produkcji taki badziew się robi że w koło się łupie i naprawia

Szymon

Racja przecież oni nic nie robią tylko symulują że czymś zarządzają , że za coś odpowiadają. Gdyście byli świadkiem ich codziennych pseudo narad i tego bełkotu który się tam toczy prawie codziennie to zobaczylibyście co za marność nad marnościami tam istnieje więc zapomnijcie o pozytywnej zmianie Trupa nie da się zreanimować .

Grzegorz z pizzy

8 tys na rękę to teraz zarabiają praktycznie wszędzie niewykwalifikowani pracownicy ,to co się dziwić że w telefonice na start jest 10 tysięcy ,a to i tak żadne kokosy jak na 4 brygadowke.

@Grzegorz z pizzy

Ja pracuję w podobnej branży i zarabiam 8 tysięcy na rękę tyle że od poniedziałku do piątku po 8 h,ale chcę się przenieść do telefoniki ,co prawda 4 brygadowka ale 10 tysięcy na start to kusząca propozycja ,myślę że spróbuję swoich sił w TF

fix
@Grzegorz z pizzy

Oczywiście że co za problem zarobić na rękę 8000 zł. Tylko jak robisz 10-12 godz.dziennie od pon.do soboty Ha,ha,ha

@Grzegorz z pizzy

chyba kwartalnie te 10k dają Ha Ha !!!!

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

NIJAKI

NIECH KUPUJĄ JESZCZE WIĘKSZE DZIADOSTWO ODPADY NIE SUROWCE DO PRODUKCJI JAK DAWNIEJ OBECNIE JEST ZAMIENNIK ZAMIENNIKA,BARWNIKI NIC NIE WARTE TRACĄ KOLOR POD WPŁYWEM TEMPERATURY PRZY WULKANIZACJI.KTO TAM PRACOWAŁ TO WIE O CZYM PISZĘ,NIE OBARCZAJCIE PRACOWNIKÓW ZA GŁUPIE DECYZJE KIEROWNIKA WSZYSCY WIEDZĄ KTÓREGO.TECHNOLODZY SĄ OD SIEDMIU BOLEŚCI TAK ZNAJĄ SIĘ NA ROBOCIE JAK PIJANY ZAJĄC NA LATANIU. JAK BYŁA PANI B.KUBATY WSZYSTKO WIEDZIAŁA CO I JAK TECHNOLOG Z KRWI I KOŚCI

Technolog
@NIJAKI

Na tą chwilę produkcja na mikserach stała się nieoplacalna ,z uwagi na wysokie koszty produkcji względem bardzo niskiej jakości ,gdzie w 50 % przypadków trzeba sprowadzać gotowy produkt ponieważ ten wyprodukowany na mikserach nie nadaje się do dalszej produkcji.

NIJAKI
@Technolog

PROSZĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM JAKOŚĆ SUROWCA JEST WAŻNA ,ZA NAJGORSZEJ JAKOŚCI SUROWCE OBSŁUGA MIKSERA NIE ODPOWIADA.FILTR UV KTÓRY SIĘ NIE ROZPUSZCZA W MIESZANCE TAKIE MAŁE KULECZKI KUPOWANY JEST GORSZEJ JAKOŚCI, JAK I WIELE INNYCH ŚRODKÓW .TECHNOLODZY NIE POTRAFIĄ ZROBIĆ RECEPTY I ZA NIC NIE ODPOWIADAJĄ.NIE POTRAFIĄ PODAĆ PARAMETRÓW DO WYTŁOCZENIA GUMY (TEMPERATURY ,PRĘDKOŚCI WSTĘGI ,GRUBOŚCI,MIKSOWANIA KOLORÓW,MYLĄ GUMY,PRAWIDŁOWEGO CIŚNIENIA ,TEMPERATURY SKŁADOWANIA GUMY JAK I SUROWCÓW.WIĘC O CZYM TU MÓWIĆ.

Korbut
@NIJAKI

W tej sytuacji wysłać tam trzeba Szymonka . To złoty , przepraszam rudy chłopiec który to uzdrowi jak kablowy, Bo kablowy i TKS juz wyłączony to teraz własciciel zarabia . Gdy upadnie mikser to wtedy tez bedzie zarabial,] Dajcie tam rudego.

Jatek

Jeden z lepszych fachowców w swojej dziedzinie ,nie mogę zrozumieć hejtu w jego kierunku

Symek dlaczego znowu na kablowym lupano kable jedożyłowe.Czy flameblocery potraficie zrobic tak aby sie nie paliły? Darek, chłopy słabo to wygląda. Może trzeba do każdego bębna gratisowo dokładać gaśnice proszkową. Pasuje kogoś za to zwolnić ale nie ma już kogo bo kurna sami swoi zostali.

Motto

Bardzo fajny facet a do tego świetny fachowiec ,zaangażowany w pracę wydziału w 100 procentach,pierwszy kierownik tego wydziału od 20 lat który robi widoczny progress na każdym kroku , Od kiedy jest kierownikiem nasz wydział pnie się systematycznie w górę we wszystkich statystykach,zostawiając daleko w tyle inne wydziały,mam nadzieję że będzie kierownikiem na długie lata ,ale pewnie jak zostanie dostrzeżony jego potencjał to go szybko awansują na dyrektora.

Kajtek

Ja pracuję ad 5 lat w kontroli jakości w Myślenicach. Nasze zarobki w kontroli to średnio 7,5 tys zł netto +do tego premia 20% to nam wychodzi ponad 10 tyś na rękę. Ale mamy bardzo dużą odpowiedzialność w pracy. Poza tym musimy robić wszystko sami przygotować sobie sami kabel do sprawdzenia! Sprawdzić go na wysokich lub niskich częstotliwościach, próby napięciowe w takiej klatce co ledwo by 10 kur weszło nie mówiąc o dużych bębnach już! A potem sami musimy je zakończyć. Nie to co w Krakowie w kontroli! Na Wieliczkiej! Gdzie od przygotowania i zakańczania bębnie są tzw. boxerzy! A kontroler w Krakowie tylko sprawdza i nić więcej. Wstyd dla kierownictwa za taką sprawiedliwość że, jeden zakład a takie rzeczy są!!!! Jeden ma się w Myślenicach zarąba..... robotą a w Krakowie święte krowy.

Lenin

Czy pracownika który pracuje na 3 zmiany, nie w czterech brygadach, można zmusić do pracy w dni świąteczne,,czy raczej to zgłosić do PIP?

Kogut

TPG to najlepszy wydział do pracy w tf,atmosfera super,praca spokojna i zdrowa żadnych środków szkodliwych dla zdrowia a i kasa bardzo dobra ,atmosfera super,polecam

Bażant
@Kogut

Tak mogę to potwierdzic ,pracuje tam 27 lat i jest spoko ,luźna atmosfera,szkodliwych warunków zero, pieniążki elegancko,tak że zachęcam do pracy na tym wydziale

Olaf

Tak potwierdzam ,każdy chce pracować na tym wydziale ,ale trudno się tam dostać z uwagi na lekką pracę i wyrozumiałe kierownictwo ,zarobki zaczynają się od 9 tysiecy

Tolkien

Świetna sprawa w TF jest też to jak firma dba o wypoczynek swoich pracowników i ich rodzin,co roku każdy pracownik otrzymuje bon na 10 dniowe wakacje z najbliższa rodzina tj żona i dzieci,w tym roku takie bony na darmowe wakacje były na Cypr,rok temu była to Chorwacja ,cały pobyt jest opłacony ,wystarczy zabrać kilka groszy jedynie jeśli ktoś chce sobie kupić pamiątki z wakacji

Robert

Aktualnie poszuje pracy chciał bym się przyjąć do telefoniki jako operator maszyn kablowych. Jakie są tam zarobki dodatki w niektórych opiniach na tym profilu przeczytałem że po latach pracy niektórzy pracownicy zarabiają nawet po 8 tys czy 12 tys jak to jest mogę dostać szczerą i prawdziwą opinie bo mi ciężko uwierzyć że tyle można zarobić. Chyba że liżąc (usunięte przez administratora) szefowi.

@Robert

Nie wierzę jako były operator, ja na metalownii pracowałem i gumowym lata temu. To chyba brutto i tak ciężko w to uwierzyć, Za 8 000 zł na rękę nie chciał bym pracować w tym co robiłem.

Olga

Wiadomo w takim razie, skąd takie plotki mogą się brać? Czyli jeśli podobno 8000 brutto jest ciężko wyciągnąć, to ile tobie się tak na serio udawało? I za jaką konkretnie pracę?

To poczytaj sobie opinie ile teraz zarabiają nawet po 10 tys.

fix
@Robert

Jeżeli faktycznie są przyjęcia co mnie dziwi bo co miesiąc zwalniają To na początek nie zarobisz więcej niż 3500-4000 max. netto Zazwyczaj na maszynach w dobrym miesiącu w okolicach 5000 netto

Stanowisko

Witam mam pytanie ,pracuje w tej chwili w innej firmie na stanowisku mistrza wydziału,ale myślę nad zwolnieniem się ponieważ od 3 lat pensja stoi w miejscu na poziomie 18 tysięcy na rękę ,i teraz mam pytanie ile mógłbym zarobić na stanowisku mistrza w TF ? Bo że więcej to napewno ,pytanie tylko o ile więcej ?w tak potężnej firmie i na tak prestiżowym stanowisku zarobki napewno są na wysokim poziomie

Miszcz
@Stanowisko

Witaj kolego w TF mistrz zarabia około 18 tys ale tygodniówki , oczywiście praca mistrza w tej firmie nie jest łatwa ,na początku każdej zmiany mistrz wydziału po kolei zbroi samodzielnie każda maszynę ,wprowadza dane startowe do komputera każdej maszyny przed rozpoczęciem produkcji ,po czym pracownik produkcji wciska zielony guzik startu maszyny ,mistrzem wydziału nie zostaje się też tak od razu ,nauka na mistrza trwa w zależności od ilości maszyn na danym wydziale i przykładowo 5 maszyn to 5 lat nauki na mistrza ,9 maszyn to 9 lat nauki ,jedna maszyna odpowiada jednemu rokowi nauki na mistrza ,oczywiście czas nauki jest płatny dokładnie tak samo jak sama już praca na stanowisku mistrza .

Zorro bez centry

Jeżeli ktoś wierzy w te fejkowe wpisy o zarobkach to jest w niezłej bajce , obecnie mega zwolnienia cięcia kosztów ten zakład upada więc każdemu odradzam zresztą nikogo nie przyjmują jak tu piszą niektórzy , (usunięte przez administratora)

Witam chce przyjąć się do pracy w telefonice kable na Wielicką w Krakowie tylko chce się dowiedzieć jakie mniej więcej są zarobki ile można zarobić był bym wdzięczny za odpowiedź. Czy zeczywiscie można zarobić te 8000tys na miesiąc i duże podwyżki są.

@Piotr

8 tysięcy to się zarabiane małych firmach ,w telefonie nikt nie schodzi poniżej 10 tys na produkcji ,no i praca lekka niema co mówić ,zapraszamy

Waldek
@Konrad

O kurcze a ile dni w miesiącu pracujących tak mniej więcej jest.

@Waldek

Od 10 do 20 dni roboczych w zależności ile chcesz pracować dni ,można sobie wybrać 10 dni roboczych 5 tysięcy na rękę 20 dni 10 tysięcy ,tak to działa w tej firmie , ludzie są zadowoleni ,jak chcesz pić szampana to pracujesz 20 dni ,jak wystarczy ci wojak mocny to 10 dni pracy wystarczy

Konrad

Praca lekka ,wszystko jest w pełni zmechanizowane ,codziennie utrzymanie ruchu robi przeglądy maszyn usuwając na bieżąco małe usterki ,co skutkuje brakiem awarii i zachowaniem ciągłości produkcji ,świetnie to wszystko jest zaplanowane ,dlatego też praca przyjemna be stresu i zarobki wysokie nie odbiegające od europejskich standardów

Szczepan

Jakich bonusów to pracując np. 3 lata na jaką mniej więcej wypłatę mogę liczyć to zależne od maszyny na jakiej się pracuje. Chce się dowiedzieć proszę o informację bo chce się przyjąć.

Kondrat
@Szczepan

10 tys to jest na start ,niezależnie co robisz ,ważne żebyś chodził do pracy i nie bumelował za dużo ,po 3 latach pracy są 3 bonusy tzw bonusy trojkołowe ,nazwę zawdzięczają temu że ich wartość miesięczna to około 3 tysiące ,

Olek
@Kondrat

To do ilu tysięcy maks można zarobić co miesiąc ze wszystkimi dodatkami.

Jakub
@Olek

Niektórzy na produkcji zarabiają nawet po około 30 tysięcy ,ale umieją pracować na kilku maszynach co najmniej na dwóch,oczywiście chodzi tutaj przede wszystkim o chęci do pracy,bo wszystkie maszyny pracują na tej samej zasadzie czyli dwóch przycisków zielonego start i czerwonego stop ,jest też trzeci przycisk tzw AWARYJNY ale ten przycisk jako jedyny jest zakurzony na każdej maszynie ponieważ maszyny są nowe i codziennie serwisowane więc żadnych awarii poprostu niema

Dzień dobry, zostałem zatrudniony i mam zacząć pracę na zmianie D na telefonce. Ktos podzieli się opinią o atmosferze na tej zmianie, o majstrze i ekipie? Pozdrawiam.

Żartujecie sobie, a ja serio jestem zestresowany przed pierwszym dniem w nowej pracy... bez komentarza.... Mam nadzieje że operator na ENP 08 jest wporządku, mam się uczyć też podobno na dyszlu? na maszynie za ścianą, taką z długą wanną

Ogólnie było nas przyjętych razem ze mną 8 osób ale każdy wylądował gdzie indziej,może ma pan dla mnie jakaś dobrą radę na początek pracy ?

Waldek
@Nowy

To w telefonice nie zwalanją pracowników bo roboty nie ma. Słuchy chodziły ze pracowników pozwalniali.

@Waldek

Zwalniają tylko tych z dużym stażem ,żeby nie płacić odpraw , doświadczenie tu niema żadnego znaczenia ,maszyny proste jak budowa cepa ,średnio inteligentna małpa pojmie w dwa dni każda maszynę

Stefek
@Waldek

Nikogo nie zwalniają to jakieś bajki chyba ,wręcz przeciwnie cały czas są przyjęcia ,oczywiście ludzie zwalniają się też sami to zrozumiałe jak ktoś dostanie propozycje pracy o 5 tysięcy lepsza to się zwalnia normale zjawisko,nie każdego przecież satysfakcjonuje 10 tys miesięcznie na rękę na początek jak to jest w telefonice.

@Marek

Haha a co tu dwa dni niby pojmować ,mi operator pokazał i w 2 minuty prowadziłem maszynę ,są tylko dwa przyciski zielony start maszyny i czerwony stop maszyny trudno by się było nie nauczyć ,przykładowo o 6 rano przychodzisz i wlanczasz start a o 14 wlanczasz stop ,ważne tylko żeby nie pomylić startu ze stopem bo wtedy by maszyna stała przez 8 h ,

Lucek

Dziś była moja pierwsza wypłata ,pracuje tu pierwszy miesiąc jako drugi pomocnik,rowniutkie 10 tysięcy na rękę ,co prawda myślałem że będzie trochę więcej ponieważ się bardzo angażowałem jak na początek pracy ,ale dobre i 10 tysięcy , oczywiście nie wszystko jest takie kolorowe jak myślałem ponieważ nocne zmiany mnie męczyły i musiałem się przespać tak ze 2 czasami 3 godzinki na szatni ,ale to zrozumiałe że w nocy organizm się trochę buntuje ,na szczęście można wyłączyć maszynę w każdej chwili i się zdrzemnąć ,zresztą regulamin na to pozwala .

Syndyk

Jeszcze niech tylko sierpień minie i najgorsze miesiące będą za nami ,przecież od dawna wiadomo że miesiące od kwietnia do września są najgorsze dla budownictwa i wtych miesiącach nigdy niema zamówień na kable ,jesień i zima to będzie prawdziwy bum produkcyjny mnóstwo zamówień ,ciężko będzie się wyrobić z produkcją,no i co za tym idzie oczywiście duże podwyżki to chyba zrozumiałe ,od września 30% w górę w biurach ,a od grudnia około 50% na produkcji,inflacja rośnie ,ceny kabli rosną a co za tym idzie wypłaty tez rosną to zrozumiałe,a do tego od stycznia po wygranej (usunięte przez administratora) 800+ i życie jak w bajce ,czego więcej chcieć od życia .pozdrawiam i życzę miłego dnia w pracy .ps dopije kawusie,zajaram,i sam też się biorę za robotę.

Sylwek
@Syndyk

To aż tak dobrze płacą w tej telefonice?

Syndyk
@Sylwek

Jak pracujesz w telefonice ,to za granicę do pracy cię nie ciągnie bo prawie te same zarobki i na miejscu

Donald
@Sylwek

Pomysł tylko 10 koła na miesiąc ,lekka praca ,darmowe posiłki ,miła atmosfera,możliwości rozwoju zawodowego,socjal na bąbelki,dodatki do paliwa ,samochody służbowe po 10 latach pracy ,a to tylko niektóre udogodnienia z wielu ,

Patryk

10 tys to jest standard ,podstawa,ja akurat mam tak że całe 10 tys odkładam na konto oszczędnościowe ,a na życie to nam 2500 PLN z programu 500 +,mieszkanie mam socjalne ,w firmie co miesiąc pisze o zapomogę na dzieci ze mi brakuje na książki i ubrania i mam dodatkowe 2 tys,do tego nagroda kierownika co miesiąc 500 PLN, zbieram do tego drewno na zakładzie 1 PLN za tonę ,później sprzedaje za 1000 PLN ,i tak zbiera się ładna sumka a to i tak nie wszystko

U mnie w pracy tez popijają. Atmosfera jest jaka jest chce się zwolnić to skoro na początek takie duże zarobki to ile zarabia tak pracownik co pracuje tam 20 czy 30 lat.

Karol
@Marcin

Myślę że niema się nad czym zastanawiać ,zwalniaj się ze swojej pracy i przychodź do telefoniki .

Witam ,mam pytanie ,na który z wydziałów najlepiej się przyjąć do pracy ? Bo jutro mam rozmowę kwalifikacyjną i może ktoś mi podpowie gdzie na początek najlepiej zacząć przygodę z tą firmą.Z góry dziękuję za pomoc

Smakołysz

Mam pytanie ,bo zauważyłem pewną tendencje na jednym z wydziałów planiści mistrzowie poprostu ci którzy siedzą w biurze niechce zgadywać jakie mają stanowiska, tak gdzieś co godzinę na około 15minut wychodzą na papierosa po kilka osób ,i teraz mam pytanie ile razy na papierosa może wychodzić pracownik?bo z moich obserwacji wynikło że z 2 godziny się uzbierało dziennie tym panom ,i czy tak samo pracownicy produkcji mogą sobie robić nieograniczoną liczbę przerw na papieroska?proszę o merytoryczne odpowiedzi

Kodeks moralny
@Smakołysz

Panie Smakołyszu ,ilość przerw na papierosa jest wprost proporcjonalna do chęci pracy danego pracownika i ilości obowiązków jakie ma do wykonania ,oraz od tego czy kierownik ma zamiar długo przymykać oko na takie zachowanie ,krótko mówiąc jak ktoś jest często widziany na papierosku to znaczy że mu się nudzi w pracy ...

Smakolysz

Pan dyrektor Senderski jest dla telefoniki jak papież dla Watykanu, tylko on może uzdrowić ten choro funkcjonujący zakład ,i rozbić klikę nieudaczników którzy w nim pracują i klepią się wzajemnie po plecach co miesiąc po wykonaniu planu z dużymi stratami głównie surowców,poprzez powtórzenia którym niema końca ,no chyba że płonące kable to będzie wizytówka Wielickiej

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 357.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 293, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.