Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Może ktoś racjonalnie wytłumaczyć zakup przez firmę telewizorów i ich montaż na halach produkcyjnych które od kilku lat wiszą i spełniają funkcję ozdobną co najwyżej, czyj to był pomysł i kto roztrwonił w ten sposób pieniądze firmy która jest cały czas w kryzysie ,i niech mi ktoś powie że tą firmą nie zarządzają(usunięte przez administratora)w ludzkiej skórze

Roberts

(usunięte przez administratora) zastraszanie zabieraniem pieniędzy pracownikom poskutkowało kolejnymi pozwami ,a po zebraniu wiadomo że będzie ich więcej ,ta fala obronną ruszyła i się nie zatrzyma ,czas zmuszania i wykorzystywania pracownika dobiegł końca ,każde naruszenie będzie skutkowało tym samym

Izolator braków

Haha jałmużna nie podwyzka

Tokarz

Nikt przy zdrowych zmysłach nie podpisze niższej podwyżki niż 1000 PLN do podstawy

Vat

Czy to prawda że na mixerach i tdl podwyżki były 12 %,a na txl i tpg natomiast 18% ,skąd takie różnice ?

Odp
@Vat

Kto ma więcej lat przepracowanych ten dostanie mniejsza podwyżkę ,tak to sobie ułożyli na górze i takim schematem przydzielają nowe angaże

Związkowiec
@Vat

Ale pitolicie głupoty narazie żadne podwyżki nie są zaklepane nie moga się dogadać ile i dla kogo pewnie jak zawsze zamiast podnieść sam angaż to jak już coś zdecydują to nam to rozloza na premie absencję i dodatek za soboty i święta ale na razie o podwyżkach możemy zapomnieć może do maja się dogadają

Po zawodach
@Związkowiec

35 procent załogi już dostało nowe angaże ,reszta dostanie jak się ruszy robota w listopadzie ,jak wcześniej nie dostaną wypowiedzenia

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Cichosz

Znając ta firmę mam dylemat.... Bo jak dostanę podwyżkę to już głupieje w co zainwestować. Myślałem nad zakupem samochodu, później może kasyno. Teraz się gnebie czy za miesiaczna podwyżka nie pójść w nieruchomości. Wiem wiem to nie będą cuda ale może mała działka tak z 1,5hektara lub mieszkanie pod wynajem? No oszaleje... Napewno zmienię babę bo dotychczas ona mnie utrzymuje bo moja wypłata idzie na dojazdy do pracy.

A ja

A już w celach humorystycznych miałem napisać że właśnie byłem podpisać nowy angaż i dostałem 19% i później mieć ubaw z tych co się będą szarpać :) ale daruje sobie bo cała firma na to liczy a tylko poza głupotami nikt o tych podwyżkach nie słyszał, szkoda

Madafaka

Hahah tu było tyle tu tyle.... Szkoda tylko że nikt na tcl i reszcie nie widział i nie słyszał o nowych angażach :) Jak to się fajnie czyta i bulwersuje czymś co nie ma miejsca.... Ktoś dostał podwyżkę? Jakoś nikt. Tylko takie tępe wpisy napędzające sielankę złośliwości i dramaturgii byle by już mieć się do czego przyczepić.... Bo tam dostali tyle pffff śmiech na sali..... Guzik było a nie podwyżki więc ludziska skończcie farmazon siać, jak będą to podpiszecie a narazie poza klocem w sedesie nic nie ma

Nawijacz

Uważam takie zachowanie za (usunięte przez administratora) w czystej postaci ,są jakieś granice absurdu a na wydziale txl zostały one przekroczone w sposób niewyobrażalny dla psychicznie zdrowego człowieka,afera to mało powiedziane ,za to są poważne wyroki sądowe ,mam nadzieję że się ktoś zreflektuje szybko i to na prostuje w przeciwnym razie nie wyobrażamy sobie dalszej współpracy

Non profit

Z tego co mi wiadomo to tylko na mixerach ulubieńcy dostali spore podwyżki ,ale to tylko kilka osób raptem 5, no i na wydziale txl na dwóch zmianach kilka osób podobnie operatorzy wytłaczarek 6 osób ,niewiem dlaczego tylko wybrańcy dostali te podwyżki ,może dlatego że jeden mistrz ma siłę przebicia a inni tylko są od parady ,nie mi to oceniać

Kadom
@Non profit

Byla podwyzka, niewielka ale zawsze te dwie 3 stowki wpadly Wybranym bo oni jeszcze zostana, reszte beda upychac ukraincami na zlecenie az do calkowitej likwidacji zakladu. Juz nawet najwieksze robole poodchodzili, znajomi kamizelek i koledzy… O czym to swiadczy? TF Wielicka jeszcze moze z rok pociagnie nie wiecej

I co dalej z tych wytycznych wynika? co ma się z ta wspomniana kartką stać? Dużo tych usterek teraz w tym momencie by wyszło? Wcześniej jak z nimi mieliście?

Zorro bez centry

Telefonika to dla pracowników fizycznych okropna praca , inaczej jest w biurze praca spokojna bez stresu i odpowiedzialnośc bo i tak wszystko potem ukryją , dziwię się wlaścicielowie że przez tyle czasu nie reaguje na to co dzieje się na Wielickiej , ale jak w sumie kasa się zgadza po co ma to robić , jakby trochę popatrzył na to w innej strony mógłby mieć dwa razy więcej , nie spodziewajmy się po nim jakieś inicjatywy skoro traktuje ludzi jak traktuje , A operator w TFK 3 zawsze był i będzie winien

Kierowmik
@Zorro bez centry

Co się dziwić ,po nocnej zmianie po jakim byś wydziale nie przejmował zmiany to widok ten sam (usunięte przez administratora)obok maszyn po całonocnym chlaniu ,a mało tego to (usunięte przez administratora)w pisuarach ,no i weź i pracuj zgodnie z 5S ,i za co byście te podwyżki chcieli nieroby i pijaki ,co innego w biurach tu jest kultura czysciutko ,każdy skupiony na swojej pracy w 100 procentach tutaj podwyżki są jak najbardziej potrzebne to chyba oczywiste

Komputeł
@Kierowmik

W pełni się zgadzam ,w biurach każdy jest schludnie ubrany ,czysciutko,na biurku poukładane ,myszka na swoim miejscu ,długopisy poukładane kolorami,kubek z kawą stoi tak żeby nie przeszkadzał w pracy ,niema się do czego doczepić ,nie to co na produkcji ,każdy chodzi umorusany po pachy chyba specjalnie się tak brudzą żeby ktoś pomyślał że ciężko pracują ,poza tym narzędzia porozrzucane wkoło maszyny na opak ,no i o czym to świadczy ,brak kultury totalny ,ah brak słów ,między biurem a produkcja jest przepaść nie tylko umysłowa ale też pod względem kultury pracy .pozdrawiam

Zorro bez centry

I znowu kolejne święta w pracy , wigilia na maszynie i jak zwykle 12 potraw

Sopel
@Zorro bez centry

Zawsze w tf w święta było najwięcej roboty , inne miesiące brak zamówień ale jak święta to roboty w (usunięte przez administratora) ,niewiem to chyba złośliwość władzy wobec ludzi na maszynach ,takie upodlenie macie(usunięte przez administratora) kiedy my chcemy

Bubu
@Sopel

Jak pracuje tu 26 lat to nie widziałem żeby w święta na którym kolwiek wydziale nie lała się gorzałka ,tak czy siak ludzie umieją świętować nawet w pracy

Robol
@Zorro bez centry

Kolego, dlaczego godzicie się na pracę w święta? Święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc są dniami ustawowo wolnymi od pracy i tylko od Was zależy czy się na to godzicie. Zawsze można wziąć urlop na żądanie. Pozdrawiam i życzę rodzimych świąt

Tpgowiec
@Robol

Grafik idzie czy święta czy nie. Za urlop na żądanie a nawet monitor na dziecko mamy -500 zł . A dużo ludzi pazernych idzie w święta pracować za dodatkowe 150 brutto ...

Pan Z

Cześć, w Myślenicach otworzyli rekrutacje "Business Key User - Finanse". Ktoś może powiedzieć coś więcej o stanowisku i aktualnej sytuacji w firmie?

Pan Z

A konkretnie? Telefonika już wiele razy "upadała", a nadal stoi. Poza tym, z komentarzy wynika, że biurowa część firmy ma się dobrze. Chciałbym się tylko dowiedzieć na czym opierasz swoje zdanie na temat tego konkretnego stanowiska lub powiązanych?

Strona

Na tą chwilę jeden wydział nie bierze udziału ,ale można się było tego spodziewać ,ich przedstawiciel stwierdził że mają jak u pana boga za piecem ,więc niech tak zostanie

Zdziwiony
@Strona

Chętnie się dowiem kto jest przedstawicielem wydziału TDL .Tu nic o strajku się nie mówi. Nie docierają do nas żadne informacje. Tak więc słabo widzę ten strajk. Wychodzi na to że organizacyjnie i informacyjnie " leżycie"

Tyson
@Zdziwiony

Jak widać na każdym wydziale kierownictwo ma swoich kretów ,dezinformacja na całego ,na niektórych zmianach to brak słów

Łami

Oczywiście jedna zmiana z mikserów udaje że o niczym niewie i nie będzie brała czynnego udziału ,jak zwykle ktoś się musi wyłamać ,ale poradzimy sobie bez nich ,bez zmartwień

Sprawiedliwy
@Łami

O co chodzi nie mamy żadnych informacji co się dzieje

Lojalny

Wszyscy na produkcji liczą na minimum 1000pln netto do stawki od lutego ,to takie minimum według pracowników 500 było by jak policzek

Hattori hanzo

Jak wszyscy na produkcji myślę że od 1000 PLN w górę do stawki można zacząć negocjacje

Margo

Najprawdopodobniej zgodnie z założeniami każda propozycja poniżej 900 PLN podwyżki zostanie odrzucona

Sic
@Hattori hanzo

Żebyś się nie zdziwił Podwyżka będzie,ale symboliczna

Piasek

W najbliższym czasie pracownicy produkcji otrzymają ankietę do wypełnienia ,będą między innymi pytania dotyczące bezpośrednich przełożonych tj mistrzów o ich podejście do pracownika oraz wiedzę jaką posiadają na tematy produkcyjne,pytania na temat kierowników wydziałów czy według pracowników kierownicy rozwijają wydział czy go wręcz wyhamowują swoimi decyzjami ,to tylko dwa pytania z 11 które znajdą się w ankiecie ,ankieta zostanie w formie załącznika wysłana z postulatami

Konsul

została sporządzona lista z postulatami ,jest kilka punktów o które walczą pracownicy ponieważ inne instytucje niewiele robią w tym temacie ,lista z końcem tygodnia zostanie wysłana do zarządu firmy ,można śmiało powiedzieć że ludzie na produkcji mają już serdecznie dość ,najbliższa przyszłość wiele wyjaśni

Mam pytanie ,chce się zatrudnić w tej firmie i chciałbym wiedzieć na którym stanowisku pracuje się najmniej ,jest mała odpowiedzialność i fajne godziny pracy, ? Oczywiście nie pytam o pracę na maszynach bo taka mnie nie interesuje ,nam nadzieję że ktoś pomoże radą z góry dziękuję

Ewela

Ktoś tu widzę, że składał noworoczne życzenia. Pojawiły się w nich większe premie, będą możliwe? jakich konkretnie można się teraz spodziewać podczas pracy jako specjalista ds. kontroli jakości? właśnie kogoś na ten dział szukają i chce znać mniej więcej zarobki

Kanar
@Ewela

Podstawa to 7 tysięcy a premia miesięczna to 2 tysiące ,wymiar pracy 8h dziennie,160h w miesiacu ,matematykę zostawiam tobie

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 357.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 293, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.