Opinie o Klub Sportowy Pro Kon Stal w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Klub Sportowy Pro Kon Stal. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Klub Sportowy Pro Kon Stal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klub Sportowy Pro Kon Stal w Szczecin

ta firma to bagno dziwne że jest ktokolwiek w tym kraju kto chce robić jakiekolwiek usługi dla tej firmy bądź interesy z nimi,gorąco nie polecam tej firmy zlodzieje i pasożyty

z przykrością stwierdzam, że (usunięte przez administratora) to klika pijaczków

adwokat

ładnie zostali wczoraj oszukani byli pracownicy PRO KON STALU nawet pewnie niektórzy o tym niewiedzą. To co wam dali do podpisania to nic innego żeby was okraść ale prawnie to będzie ok. A niektórzy was ostrzegali. Po prostu wasz były pracodawca wie o tym że głupich nie sieją sami się rodzą .A ci którzy nadal mu pomagają kończąc statek niech nadal się łudzą że im zapłaci po prostu BRAWO.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Klub Sportowy Pro Kon Stal. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Toruń
Green Capital S.A.

A dlaczego administrator usówa nazwiska? Skoroistnieje firma pro kon Stal i posiada zarzad z nazwiskami to siłą rzeczy ci ludzie sa już publiczni i łączeni publicznie z firmą........ [usunięte przez admina] ... Ci ludzie pod tymi samymi nazwiskami będą tworzyuć nowe miejsca pracy i (usunięte przez administratora)kolejnych ludzi ... rzeczywiści e swietna i rzetelna opinia o firmach i ich wlascicielach

szewczyk

[usunięte przez admina] żyją sobie pięknie w swoich luksusowych domach a ich pracownicy stracą swoje i to jest właśnie Polska państwo prawa ale dlat ych co mają kase którą zdobyli (usunięte przez administratora)swoich pracowników.

hej sokoły

dzisiaj się dowidzieliśmy że pro kon stal nie istnieje od 1 kwietnia. To gdzie my pracowaliśmy do dzisiaj. nasi pracodawcy dopiero otrzeżwieli że by nas o tym poinformować czy dopiero zdążyli przepisać swój majątek na ciotki. / ????? [usunięte przez admina]

Witam! Z przykroscią czytam i słócham tego wszystkiego złego na temat firmy ''PRO KON STAL'' Ja tę firmę dażę olbrzymim szacunkiem i nie mogę powiedziec złego słowa. Mam nadzieje, że (usunięte przez administratora)poradzą sobie z tym kryzysem,który spotkał ich firme i wyprowadzą ją na prostą. P.S. wyżucie tych (usunięte przez administratora), których przyjeliscie ze starej stoczni

5lat tyry dla panów z PRO KON STAL i nawet nie stac ich na to by zachować reszte godności.W oczy opowiadają bajki nie z tej ziemi z 1 firmy robią 3 wraz ze swymi kolesiami od kieliszka.A tym co chcą tylko swoje mówią że nie maja kasy.drugim wydają kase w kopertach i twierdza żę to nie prawda.Ciekawe czy pan [usunięte przez admina] tak samo myslal gdy rozzloczczeni ludzie otworzyli okno i grozili szybkim lotem na parter do reszty usatysfakcjonowanych [usunięte przez admina].Nagła konsternacja bo okazalo sie żę po 500 bedzie dla kazdego.a teraz kancelaria adwokacka bene ciekawe czy nie ta sama ktora ow panow reprezetuje ,ma reprezetowac ludzi ktorym sa winni pieniadze .KPINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i w taki sposob mozna swoim nowym kolesiom nagonic klijetow chociaz ci drudzy wygraja w sadzie pracy po 1 sprawie bez kosztow.ciekawe od kiedy fiskus rozdaje zrozpaczonym pracownikom zwrot podatku VAT ich pracodawcy.2 grubasy z jednym smiesznym [usunięte przez admina]robia w jajo200 chlopa a nikt nic nie moze zrobic. PIP zrobił co mogl i jemu chwala ale ciekawe ze nikt nie interesuje sie tym ze 3 male firmy wykupuja majatek PRO KON STAL a ta firma produkuje niczym z niczego powiekszajac kredyt wziety u swoich pracownikow.potem nagle okarze sie ze 3 panow z luksusowymi chatami w swoich autach na zamowienie NIC NIE MA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I TO JEST POLSKA WLAŚNIE

ta firma to bagno dziwne że jest ktokolwiek w tym kraju kto chce robić jakiekolwiek usługi dla tej firmy bądź interesy z nimi,to [usunięte przez admina] potrafią dlatego padają na pysk od zastępcy prezesa i dyrektorów zaczynając.[usunięte przez admina]

Firma chyli sie ku upadkowi-nie wypłaca zarobków od stycznia tego roku,wiec trzeba szukac innych miejsc pracy(nie koniecznie w polsce)

Zostaw merytoryczną opinię o Klub Sportowy Pro Kon Stal - Szczecin

Klub Sportowy Pro Kon Stal
3.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Stalmacha 12
    71-646 Szczecin