Opinie o Aldik Nova Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Aldik Nova Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Aldik Nova Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldik Nova Sp. z o.o. w Lublin

M

Nikt nie powie dość bo każdy się boi o siebie, a w dzisiejszych czasach ciężko z pracą. Pracowałam w aldiku i po 4 latach po poronieniu pomimo tego że do końca umowy miałam jeszcze kolejne 4 lata zostałam potraktowana jak niepotrzebny śmieć bo nie miałam już możliwości powrotu do mojego miejsca pracy. Bo po co komuś pracownik który za jakiś czas znowu może zajść w ciążę prawda? Nie rozumiem jak tak można potraktować swojego pracownika po czymś takim, być może gdyby kierownikiem była kobieta to inaczej by się to skończyło, jestem bardzo rozczarowana całą sytuacją ale facet tego nigdy nie zrozumie jak trzeba dojść do siebie i się wszystko wali i trzeba zaczynać od początku. Pozdrawiam dziewczyny i chłopaków z A18.

@M

na pewno nie jest lekko o prace ale i ja i Ty znalazłyśmy sobie nową ! a jeśli chodzi o Lublin to w co jak w co ale w handel to się rozwija więc w sklepie nie jest aż tak ciężko o zatrudnienie ,WIĘC MOŻE WARTO RUSZYĆ SIĘ I ROZEJRZEĆ ZA CZYMŚ GDZIE LEPIEJ TRAKTUJE SIĘ PRACOWNIKÓW !

viva
@M

To wszystko co piszesz to prawda... Niestety w aldiku jest coraz gorzej. Każą nawet oszczędzać torebki foliowe. HA HA HA niech sami mówią klientom żeby przychodzili ze swoimi. A co do Twojej sytuacji to jest jakaś paranoja. Jak można tak traktować ludzi? Nie zastanawiałaś się nad sądem pracy? Paru świadków na pewno by się znalazło. Co miesiąc jest walka z kierownikiem bo nawet nie umie zrobić grafiku porządnie. Wiele osób mi o nim mówiło na długo przed tym jak wylądował w Świdniku. Jak widać dopiero teraz pokazuje prawdziwą twarz. Co te marne 2200 robi z ludzmi?

?
@M

Dlaczego nie napisałaś, że dostałaś propozycję przeniesienia do Lublina (z której nie skorzystałaś), bo na Twoje miejsce w czasie zwolnienia lekarskiego została zatrudniona inna osoba?

@?

o proszę! toż to sam kierownik się odezwał. witamy na naszym skromnym forum. niestety przebywanie tutaj nie jest zbyt bezpieczne bo można niechcący przeczytać jakąś KRYTYKĘ!!! niesamowite prawda? teraz się nie tłumacz bo M napisała samą prawdę. takiego pracownika jak ona już nie będziesz miał, bo teraz niektóre osoby nawet nie mogą przeszkolić się do obsługi kasy albo stanąć na mięsie. obecnie tylko te co się podlizują mogą liczyć na jako takie traktowanie chociaż ich wkład w pracę jest raczej skromny ;-) jeśli ktoś ma inne zdanie albo potrafi się odezwać nie po myśli kierownictwa to jest pomijany przy premiach (ha ha ha o czym my mówimy?) a grafik jest układany tak, żeby się zemścić. na dzisiaj mam tyle do powiedzenia. do zobaczenia w następnym odcinku.

pracownik aldika

a może zamiast tu biadolić o naszym losie weźmiemy się w końcu w garść i zrobimy porządek z tym traktowaniem pracowników !!! Postawienie się i powiedzenie DOŚĆ jest jedynym rozwiązaniem

Riposta

Co z Ciebie za pracoholik skoro wiesz co dzieje się do 14 a po 14 już Ciebie nie ma? o 14:01 Wielka Pani Kierownik została oficjalnie ukoronowana przedstawiona załodze sklepu. Niestety bez fajerwerków i szampana. Aldik to firma, która próbuje dorównać konkurencji. Konkurencja już wie że sukces jest gdy inwestuje się w kapitał ludzki- PRACOWNIKÓW. ALDIK wie tylko tyle że pracowników można zmieniać w nieskończoność a kierownik jest po to żeby zgnoić pracownika. Powodzenia Pani Ewo S.

pracoholik Aldika

Kochana Kadro coraz lepiej Wam idzie zatrudniać Kierowników Sklepu na Kondratowicza 39 . Przyszła nowa Pani kierownik ani be ani me do pracowników a wypadało by powiedzieć chociaż głupie dzień dobry jestem waszym nowym kierownikiem. I podsłuchałam i życze powodzenia ze ma swoich ludzi z Tesco zatrudniać super a pracownicy co na bruk?? !!!Powodzenia Pani Ascie i resztej załodze sklepu sklep schodzi na psy !! Nastepna Wielka Pani kierownik

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Nowa Aldik

Heheh dobre te opinie o kierownikach. Tyle ich męczy siedzenie na tyłku przed komputerem i wciskanie klawisza. Uśmiałam się. Jestem zastępcą kierownika w innej sieci. Powiem Wam, że wklepywanie zamówień i dostaw, to strasznie mozolna praca, jednak wymaga uwagi. W końcu to co zamówię-wykładają później pracownicy. Na wszystko jest określony %strat, więc nie pracownicy dostaną po dupie, gdy nagle czegoś przyjedzie paleta lub kilka koszy, gdy sprzedaje się 5 sztuk. Prawda jest taka, że zamówienia zrobić trzeba, dostawę trzeba wklepać do systemu-ktoś to musi robić i robią to kierownicy. Czy wpierdalamy coś non stop? dwie kanapki, wafelek i dwie kawy. Ale robię to w trakcie wklepywania, a nie idę sobie do socjalnego i tam siedzę. Poza tym dziewczyny bez problemu wchodzą na chwilę do socjala napić się, czy "coś ugryźć" poza przerwą i nikt nie ma o to pretensji. Czemu kierownicy nie wykładają towaru? Wykładam go, gdy zrobię swoje-za to mi płacą. Wykładam, gdy oblecę świeże i piekarnie, bo dziewczyny siedzą na kasie. Czy siedzę na kasie? nie, bo nie wykładam rano bułek, bo robię wtedy zamówienia i totalnie ich nie rozróżniam. Wszystko zależy od kierownika, który jest na zmianie. Jeden wprowadza terror, z drugim można pogadać i się pośmiać między alejkami. Na zmianie u obu kierowników towar jest przerobiony-tylko zależy w jakiej atmosferze :)

mały głód
@Nowa Aldik

prawie mi cię szkoda... prawie. nie wspominasz tylko, że kierownicy zarabiają DUŻO więcej niż zwykli pracownicy i nie muszą przerzucać setek kilogramów towaru w ciągu dnia. mój jedyny posiłek w pracy jest na przerwie a i tak czasami krzywo się patrzą bo przecież tyle roboty a ja siedzę już 10 minut!!! nie podjadam batoników i jogurtów jak wy ani nie piję kawy od razu po przyjściu do pracy bo nie ma kiedy!!! no ale ktoś musi mieć siłę żeby rządzić tym plebsem i przecież gapienie się w monitor jest takie męczące... nie dziwię się, ze kierownictwo w aldiku trzyma się posady rękami i nogami bo tak dobrze jak tutaj to oni nie będą mieć nigdzie.

monia

czytam wpisy na temat aldików ,ale o Zamościu nic a tam się dzieje.... atmosfera w sklepie super jedna na druga donosi ,kierwnictwo jeden na drugiego zgania że to nie on żle zamówił towar obłuda ,obłuda ...zarobki oczywiście 1355 naj krajowa premia? dobre nigdy nie było i nie będzie bo przecież same straty masakra od pracowników kierownicy wymagają ,a sami co robią porwali się za coś co nie mają zielonego pojęcia jeden z-ca jest super a reszta ....brak słow

kiszka

Kierownik na Pruszków szkoli się już na innym aldiku , więc wydaje mi się że ogłoszenie nie jest aktualne

klient

; negatywna

były magazynier
@klient

zarobki tak ok 1400 oczywiście jeśli zasłużysz na premie bo jak nie to 1355 robisz wszystko czyli przynieś wynieś pozamiataj , atmosfera na sklepie to zależy od kierownika i personelu , jedyny plus to to że pracujesz w śród samych kobiet niczym rodzynek

olaola

trzymajcie mnie bo nie wytrzymam. chce wam się w tym biurze dodawać takie bzdurne komentarze o tej godzinie? jeśli ktoś jest gotowy do pracy to niech w pierwszej kolejności uderza do biedry albo lidla. pieniądze sporo większe a praca na pewno nie cięższa niż u tych litewskich wyzyskiwaczy.

pracownik aldika

maciuś czego ty się dziś nawąchałeś ???? jak ktoś mówi o braku personelu to chodzi o SPRZEDAWCÓW a nie kierowników akurat tych do rządzenia to jest dostatek !

co i jak?

jednakowy wyskoki standard? a to dobre. już nawet klienci widzą, że na zmianach jest za mało pracowników ale oczywiście litwini nie zwiększają personelu. jedynie redukują etaty. no chyba, że ktoś odejdzie to wtedy z oporami kogoś przyjmują. premie? na tym forum już wiele razy ludzie pisali, że premie dostają tylko ci którzy wchodzą głęboko w d... kierownictwu. inni choćby nie wiem co robili i tak zarobią tylko minimalną. aldik dla wszystkich szukających pracy powinien być ostatnim wyborem. w biedronce i lidlu ogłosili podwyżki więc na starcie jest ponad 1600 na rękę a po 1-2 latach jeszcze więcej. wszędzie praca jest taka sama a tutaj tylko wykorzystują ludzi za te pieniądze. zwróćcie uwagę ilu młodych pracowników jest w biedronce a ilu w aldiku? widać, że młodsi idą za kasą a w aldiku niedługo zostaną same starsze panie przed emeryturą bojące się zwolnienia. właśnie taka jest prawda. gratuluję pomysłu na "rozwój".

Bebe
@co i jak?

Jak dla mnie niczym się aldik nie róźni od stokrotki a ma o wiele gorszy wybóŕ. Czemu litwini nie wprowadzają źadnych produktów ze swojego kraju? Aź się prosi o piwo litewskie, chleb czy słodycze. Faktycznie widać braki kadrowe w sklepach i takie mam wraźenie źe podatek handlowy doprowadzi do sprzedaźy tej sieci do innej.

o...

Jak dla mnie u nas w Aldiku 3 kierownicy sa dwulicowi zaczynając od Pani Agnieszki i Magdaleny który tylko potrafi się drzec i wyzywac się na każdym w magazynie a powinna pokazywać klase jako zastepca kierownika ... gadają prosto w oczy z Tobą a potem chodzą i ci tyłek obrabiają . zenada na całej linii !!! No niestety klase pokazywala jedynie Pani Krysytna Gąsiorowska tyle w tym temacie

@o...

to akurat nie dotyczy tylko a3. kierownicy na każdym aldiku lubią sobie poplotkować i obrobić d**e tym co najlepiej pracują. oczywiście sami nie ruszą palcem bo przecież są tacy umęczeni zamówieniami... normalnie padają z nóg po paru godzinach SIEDZENIA przy komputerze. po za tym wypominają, że ktoś był minutę za długo na przerwie a sami wpie**alają coś non stop. wszak trzeba dużo energii żeby naciskać klawisze w klawiaturze. prawda jest taka, że te darmozjady nigdzie nie będą miały lepiej. w biedronce kierownicy zasuwają na kasie i wykładają towar a w aldiku tylko pokażą palcem co masz zrobić. prawda pani e? pozdrowienia od zarabiających 1350 bo tak aldik wycenia ciężką pracę.

praccownik

Witam chciałabym paru rzeczy zrozumieć ale nie potrafie czemu ciągle zmieniacie kadre w A3 ciagle to nowy kierownik ciagle kogoś brakuje czy wy nie widzicie ze cos jest nie tak ze ciagle stali pracownicy sie zwalniaja zamiast ich trzymac za wszelka cenne to wy ciagle cos zmieniacie kierownikow mialo byc lepiej bo ten przyjdzie tamten a jest ciagle zle a nawet gorzej i znow po znajomosci przychodzi kierownik z Tesco ktory ma znow gorsza opinie niz inni byli kierownicy otorzcie oczy w koncu czy wy chciecie zostac bez pracownikow ???

Biała Podlaska

Szanowne Panie zamykają również 17 w Białej Podlaskiej. Nie jest to żadna ściema bo wypowiedzenia część załogi dostała przed Sylwestrem a reszta czeka

barbi

W Stalowej Woli już dostaliśmy wypowiedzenia 12 marca jest ostatni dzień czynny sklep.Potem sie pakujemy.Osobiscie cieszy mnie to niezmiernie,to nie była praca a wegetacja od wyplaty do wypłaty.Pochlebne opinie na tym foru pisze pani z bióra i znam jej imię i nazwisko.Za to jej płacą oczywiscie.Przecież firma nie może dopuścić aby same szmaty na niej wieszano,lecz prawdą jest że to beznadziejna firma.Jedyna pozytywna rzecz to umowa na dłuższy okres i to tyle w tym temacie.

Elaa

A skąd masz takie informacje?

xyz

Nie znam szczegółów tego protestu ale taki był i zadziałał. A jeśli jesteś zastępcą sklepu to marne szanse masz na awans no chyba że Twój kierownik przejdzie na emeryturę albo go zwolnią. Na pewno umowa o pracę jest w dzisiejszych czasach dużym atutem, lecz powiedz mi jakie masz możliwości rozwoju bo ja jako takich nie dostrzegam...

xyz

Witam. Czytam to forum od jakiegoś czasu trzeba przyznać że warunki pracy pozostawiają wiele do życzenia, lecz pracuję od paru lat w tej korporacji i jest z finansami lepiej niż chociażby 5 lat temu. Człowieka mentalność żeby mieć więcej...ludzkie zachowanie. Co do Sklepu 20 jeszcze nic pewnego że będzie zamknięta. A jeśli nawet to powstają nowe odziały choćby nawet na Alejach Kraśnickich(Koło biura). W najbliższym czasie także magazyn będzie przeniesiony do Lublina i ma być rozszerzony asortyment a co za tym idzie większy przychód i miejmy nadzieję że płacę też się poprawią. Tak czy inaczej trzeba być optymistą a nie pesymistą bo niektórzy mają lepiej, ale są tacy co mają gorsze warunki. I na koniec wyprzedzę komentarze... nie, nie jestem wielbicielem Aldika tylko zwykłym pracownikiem. Pozdrawiam.

maja
@xyz

lepiej z finansami? ciekawe gdzie? w świdniku czy krasnymstawie płace rosną tylko jeśli rośnie płaca minimalna. takie są realia dzikiego wschodu. każdy kto twierdzi, że zarabia więcej pie*doli głupoty albo wchodzi głęboko w d*pe kierownictwu i dostaje większość z "premii" która jest przydzielana na sklep. mam Ci wierzyć bo piszesz, że jesteś zwykłym pracownikiem? już nie taką ściemę koordynatorki wymyślały. najlepszy jest Twój tekst: "miejmy nadzieję, że płace się poprawią"... ha ha ha poprawią się o ile znowu wzrośnie minimalna krajowa. co z tego, że litwinom zwiększy się przychód? przecież nie podzielą się nim z pracownikiem. w tej chwili aldik w porównaniu z innymi marketami to dno.

@maja

Z takim podejściem to najlepiej położyć się do łóżka i czekać na śmierć bo wszystko złe i cały świat przeciwko mi. W hierarchii jestem mniej więcej na poziomie zwykłej sklepowej... pracuje na magazynie aldika. A co do finansów to jakiś czas temu w biedronce zarobki były koszmarne, w końcu pracownice się zebrały i poszedł protest i dzisiaj mają o wiele lepiej... może czas żeby tak samo zrobić w naszej korporacji... tylko że każdy mocny na forum a jak co do czego przyjdzie to podkuli uszy i pójdzie za ladę. Postawić konkretne postulaty i na pewno można byłoby wynegocjować lepsze warunki pracy. tylko trzeba być stanowczym.

Gonia

Czy kwiatek czy pączek to juz bez różnicy. Tam już nic nie ma i nie będzie! Nazwa sklepu też powinna się zmienić na STOKROTKA bo z aldikiem te sklepy nie mają już nic wspólnego! A ze Stokrotką to i owszem! Pracowałam nie pracuje i cieszę się z tego bardzo za 1200zl szkoda chodzić. Kierowniczka beznadziejna udaje ze pracuje bo wyłoży dwie zgrzewki mleka! Przerwa jest oczywiście- tylko ze kanapkę to się łyka bo zaraz dzwonią na kasę a jak chciałam raz jak człowiek zjeść i zapytałam kierowniczkę czy usiądzie za mnie na kasę jak koleżanka będzie dzwonić to odpowiedziała że nie będzie kolejki ! Żenada nikomu nie polecam tam pracować!

xx

Tłusty czwartek to pikuś, zbliża się dzień kobiet. Ciekawe czy nie poskąpią nam na tulipana?! Ja twierdzę że poskąpią, a wy co myślicie?. W końcu mamy niewidzialny rzekomo istniejący fundusz socjalny.

Bebe
@xx

Kwiatka niech Ci chłop kupi.. Chyba ci płacą za pracę a nie płeć.

Zostaw merytoryczną opinię o Aldik Nova Sp. z o.o. - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldik Nova Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldik Nova Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldik Nova Sp. z o.o.