Opinie o Aldik Nova Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Aldik Nova Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Aldik Nova Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldik Nova Sp. z o.o. w Lublin

f.u.cc.k

wszyscy litwini powinni siedzieć za mobbing. ta praca jest sama w sobie okropna. trzeba pracować na kilku stanowiskach za marne 1200zł za które nawet nie da się przeżyć miesiąca. jak ludzie mają się nie wk...ić kiedy zsuwają cały dzień i jeszcze przyjedzie taka żenująca koordynatorka z głupimi pomysłami które od razu trzeba wykonać... oczywiście nie zaniedbując tego co robiło się wcześniej. przy tak małej ilości pracowników prawidłowe działanie sklepu jest NIEREALNE!!! a odnośnie socjalu i innych przywilejów to w aldiku jedynym przywilejem jest zjedzenie suchej bułki albo nadpsutego owocu. oczywiście trzeba to robić dyskretnie żeby kierownictwo nie zobaczyło. taka jest prawda o tej pracy. żenada.

Zuza

Jeśli kierownik uweźmie się na pracownika i go wykańcza psychicznie że musi być na lekach to nie jest kurw* mobing ?! To tylko z tym do inspekcji pracy iść !!

ciotka wiki
@Zuza

To co opisujesz to może być mobbing. Zgłoś to, porozmawiaj z kimś. Proszę Szanownych użytkowników tego forum, jak również tego forum "ADMINISTRATORÓW" o uczciwą ocenę czy tutejsze wpisy dotyczące konkretnych ludzi nie wyczerpują definicji mobbingu. Łatwo definicję znaleźć w internecie. ---- https://pl.wikipedia.org/wiki/Mobbing ---- Osoby czujące się skrzywdzone wpisami w internecie mogą naprawdę łatwo uzyskać adres IP komputera oszczercy i domagać się sprawiedliwości w sądzie. Jeżeli NAPRAWDĘ ktoś jest winny to należy koniecznie podjąć kroki oficjalne. Pisanie o kimś na forum "mową nienawiści" jest właśnie mobbingiem. ------ P.S. A już naprawdę szlag mnie trafia gdy "hejter" robi błędy. Niedbałe pisanie jest jak niedbała praca. Za niedbałą płacę...

moBBBBBBBBBBBBing

Jak chcesz, to Ci Drogie Dziecko na forum donos przepiszemy, aby Cię w "inspekci" nie wyśmiali...

Zuza

Droga ona o czym ty marzysz ? Socjal, wczasy pod gruszą ? Zapomnij ! Pracujesz tam jak wół za mniej niż najniższa krajowa. A do tego obowiązków w (usunięte przez administratora) pracujesz nie za jedną a za trzy nieraz i nie wiesz w co masz złożyć ręce. I nikt tego nie docenia. Zdarza się że musisz obsłużyć dwa stoiska bez żadnego ale i jeszcze cię gonią że za wolno bo kolejka. Nie zachęcam do pracy w tej sieci sklepów.

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ona

w lubartowie

ona

Witam, niebawem u nas w mieście pojawi się Aldik i chciałam się dowiedzieć czegoś więcej o strukturach pracy. Jakie są stanowiska w sklepie? domyślam się że kasjer, ktoś od dostaw itp, ale jakie jeszcze? czy wszyscy pracownicy mają jedna stawkę? nie myślę tu o kierownictwie.. Jakie stanowiska są w "biurze" ? Czy jest jakiś socjal? (paczki, bony na święta, czy wczasy pod grusza)i jeszcze jedno, jakie umowy dają po okresie próbnym.

???
@ona

A w jakim mieście ?

Monia
@???

W Pruszkowie

Zuza

To aldik pod kierownictwem Pani A. Kulpy która kierownikiem być nie powinna ze względu na swoją przeszłość!

Zuza

W Płocku. To aldik 26. W płocku jest tylko jeden aldik.

Zuza

I jeszcze wędliny na przecenie. Niby z krótkim terminem a tak naprawdę są po terminie a ludzie wierzą i kupują. Dużo rzeczy tam się tak sprzedaje. Jak tak można klienta traktować.

W którym aldiku?

Zuza

Co sprzedają ? Idź tam na zakupy to się przekonasz. Tylko nie kupuj mięs pieczonych bo jeszcze się zatrujesz.

Zuza

4 lata ? Ja już bym zamknęła ten burde* to co tam robią i co sprzedają to tylko do telewizji się nadaje.

Ola B.

A co takiego sprzedają?

Biedroneczka

daję temu Aldikowi jeszcze ze 4 lata, a potem inna Biedronka, Stokrotka czy Małpka go zje... i co zrobi to całe towarzystwo wzajemnej adoracji ?

@Biedroneczka

Stokrotka przy tym bajzlu, który u nich panuje przestanie istnieć szybciej. Koszty ich już zjadają. Wydają kasę na całą masę dupereli w rodzaju plakatów, listewek, światełek, vademecum dla pracowników, którego nikt nie czyta, stokrotnik, którego nikt nie czyta, wydruki zestawień na tablicę dla pracowników, którzy mają je.....

Biedroneczka
@1234

To też racja... Stokrotka porównywalny (usunięte przez administratora) na kółkach, tyle że na większą skalę. Nie ma co marzyć o premiach czy bonach w Aldiku, nawet w biurze nie ma takich luksusów, Aldik to dojna krowa garstki ludzi, niedługo Ci Litwini zwiną skrzydła stamtąd, już chyba przejrzeli na oczy, skoro od marca nie zmodernizowali ani nie otworzyli ani jednego sklepu i to jest rozwijająca się sieć ? Praca w handlu jest ciężka i wredna tak ogólnie, ale np. w sieciówkach odzieżowych są zniżki, w spożywczych bony, coś tam, a tu żryj zgniłe owoce, niewolniku... dość tego niewolnictwa !! aa, nie ma sensu pisać do dyrektorek - one pięknie odpiszą, a swoje będą robić, ich tym bardziej szary pracownik ani postrzeganie firmy przez klientów czy potencjalnych pracowników nie interesuje, aby hajs się zgadzał. Tyle w temacie.

@Biedroneczka

Dla tych co nie wiedzą lub nie pamiętają. Jak maxima przejmowała aldik to dali na sklepy kolorowe foldery gdzie pięknie było opisane jakie to pracownicy mają zniżki w ich sklepach (karty aciu) i jak to firma dofinansowuje różne rzeczy i organizuje spotkania integracyjne dla pracowników. Same kłamstwa....... Ale niestety nie zwiną skrzydeł. Raczej negocjują przejęcie innej sieci i dlatego chwilowo nie otwierają nowych pojedynczych sklepów. Zresztą są też właścicielem sieci Sano.

wiesio
@Biedroneczka

Od marca aldik otworzył sklep w Krasnymstawie, remontuje w Poniatowej i będzie otwierał w Warszawie/Pruszkowie, więc raczej nikt nie zamierza uciekać na Litwę

Zuza

W którym aldiku tak jest że kierownik wszystko robi sam ? Bo chyba nie w Płockim. Tam kierownik i kierowniczka zmiany wyręcza się innymi pracownikami i nawet nie umie uszanować tego pracownika. A sama więcej pije kawki i pali papieroski.

stop stop

Jest aktualnie dużo ogłoszeń na kierownika w aldiku. Gdyby ktoś chciał sobie popracować 12 godzin dziennie za 1800-1900 zł to serdecznie polecam. Informacja dla potencjalnych kandydatów: w aldiku kierownicy nie mają płacone za nadgodziny. Oczywiście nie muszą też pracować po godzinach. Po prostu żeby zrealizować wszystkie wspaniałe i światłe pomysły koordynatorek i dyrekcji osiem godzin to za mało. W aldiku nie ma też kierowników stoisk, ani sali jak to jest w stokrotce. Kierownik wszystko robi sam.

akig

czytam te wpisy to tak sobie myślę że powinniście się pozwalniać skoro jest aż tak źle a może po prostu lubicie narzekać ...a może dobrze wiecie że WSZĘDZIE JEST TAK SAMO

To ja
@akig

O proszę, dyrekcja wzięła się za czytanie forum. Jak miło.

stop litwizacji!!!
@To ja

oni już dawno czytają. teraz zrobią wszystko żeby zatrzymać pracowników i jednocześnie jak najwięcej z nich wycisnąć za psie pieniądze. remonty sklepów i nowe koordynatorki z czegoś trzeba finansować a wiadomo, że najłatwiej oszczędzić na zwykłych, naiwnych i przestraszonych ludziach. trzeba jednak brać przykład z Warszawy bo tam przynajmniej nie dają sobą pomiatać a my na lubelszczyźnie pozwalamy im na zbyt wiele.

Ola B.
@stop litwizacji!!!

Nie czytają. Tylko te dwie pseudokoordynatorki i ze dwie osoby z biura tu wchodzą i czytają. Dyrektorzy i kadry w tej firmie są tak zadufani w sobie, że nic ich nie obchodzi co myślą pracownicy.

stop litwizacji!!!
@Ola B.

może i masz rację. koordynatorki muszą zrobić wszystko żeby wyglądało, że w ogóle coś robią... można zwalniać pracowników ale na wątpliwym nadzorze nie można oszczędzać ;-) sklep w świdniku to najlepszy przykład cięcia kosztów. oczywiście ze wszystkim można by było się dogadać ale jeśli pracowników traktuje się jak śmieci to i pracownicy mają w d...e całe "kierownictwo". w tej chwili aldik to najgorsza sieć sklepów. wymagania takie jak w biedronce czy w stokrotce a pensja niższa o 40%. wiem co mówię i jeśli chcecie sami możecie to sprawdzić. nie pozdrawiam litwinów i tych śmiesznych koordynatorek.

Lola
@stop litwizacji!!!

Cięcie kosztów to krótkofalowe działanie. Właściciele maximy, różne fundusze cypryjskie chcą widzieć co roku zyski. Do tego potrzebna jest większa sprzedaż, a ponieważ zarząd jest nieudolny i nie potrafi dogonić konkurencji, bo ceny w aldikach są za wysokie, braki towaru i brak reklamy, to próbują wykazać się zmniejszając liczbę pracowników. Niby, że koszty niższe. Tylko, że w niektórych sklepach już nie ma komu towaru wykładać i półki świecą pustkami. Potrzeba nam za to więcej dyrektorów i koordynatorów.

@

Też coś o tym słyszałam.

Iza

Tamtejsza kierowniczka potrafi psychicznie wykończyć.

Iza

Niech się wezmą u końcu za ten burde* w Płocku!!!

Noe

Dyrektorów kilku a sieć sklepów i tak gówni**a

klient

Aldik bardzo slaba sieć a dogadać się tam to cud. Ten derektorzyna to jak smieciasz wyglada nawet ubrać się nie umie

To ja
@klient

Który dyrektorzyna, bo jest ich tam kilku?

Zostaw merytoryczną opinię o Aldik Nova Sp. z o.o. - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldik Nova Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldik Nova Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldik Nova Sp. z o.o.