logo Aldik sp. z o.o.

Aldik sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Aldik sp. z o.o.

Była pracownica 2017-04-28 18:11
Ludzie tylko narzekać potraficie! Jak nie podoba się to szukać innej pracy. Ja gdy już powiedziałam dość po tygodniu szukania innej pracy dostałam pracę o 400zł większa pensja. Bez dużych wymagań. Ruszcie się bo samo nie przyjdzie. Pozdrawiam:-)
miś 2017-05-10 10:34
Związki zawodowe powstały .
Zwiazkowiec 2017-05-10 12:15
Dla zainteresowanych pracownikow mamy juz w firmie powolane zwiazki zawodowe i mozna w kazdej chwili dolaczyc
kasjerka 2017-05-10 18:00
prześlijcie na aldiki wiadomość , tu jest za mało ludzi nikt o was nie wie na sklepach
ps Powodzenia życzę
Ja 2017-05-10 19:28
Do kogo się zgłosić nie wiemy jak i u kogo można się zapisać proszę o więcej informacji
związkowiec 2017-05-10 22:35
w najbliższym czasie przedstawiciele związków będą z informacjami na sklepach
Beata 2017-05-11 19:55
Z tymi związkami to jakaś ściema? Zobaczymy co z tego wyjdzie. Czy będą walczyć o nasze prawa i wynagrodzenia, czy tylko mówić że nic nie można. Bo jak tak to będzie znaczyło że podstawione są osoby przez centralę. Nie spodziewajmy się cudów. Poczekamy zobaczymy
Monika 2017-05-11 21:38
Beata jeżeli masz wątpliwości to sobie to sprawdź czy związki istnieją!
Związki zawodowe powstaly we wtorek uchwałą ,którą podpisali pracownicy sklepów Aldik.
ROLA ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH:
- reprezentowanie pracowników
- obrona godności pracowników, praw oraz interesów materialnych (wysokość płac, zwolnienia z pracy) i moralnych, zarówno zbiorowych, jak i indywidualnych
- współuczestnictwo w tworzeniu korzystnych warunków pracy, bytu i wypoczynku
- kontrola przestrzegania przepisów dotyczących interesów pracowników, emerytó, rencistów, bezrobotnych i ich rodzin
- uzgadnianie z pracodawcą regulaminu zasad wykorzystywania zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
- możliwość uczestniczenia w rozwiązywaniu konfliktów
Monika 2017-05-11 21:42
Razem możemy więcej ,w jedności siła!!!!!
Beata 2017-05-12 12:21
Bardzo dobrze że związki powstały, cieszę się tylko żeby faktycznie działały w interesie pracowników a nie były tylko opium dla ludu. Koniecznie musimy ustalić priorytetowe postulaty i przedstawić je centrali do realizacji, jak nie to strajk!
Pepa 2017-05-13 11:02
Tam gdzie pracuje jest dyskryminacja pani kierownik ma swoich pupilkow i daje im lepsze pracę a jak przyjmowała to zapewniała że się ludzi mie dyskryminuje
Didka 2017-05-13 11:32
Podejście pani kierownik z Warszawy gdzie pracownik pracuje do np godziny 22. 00,a wychodzi pół godziny później i mówi pani kierownik że pracuje do 22:30,apani kierownik odpowiada że co z tego. To jest zniewaga pracownika i to ma być szacunek do pracownika a tak jest w aldi w Warszawie przy ul. Kondratowicza.
Ola 2017-05-13 14:28
Ta pani domaga się spotkania z inspektorem państwowej inspekcji pracy.
ania 2017-05-18 08:45
zobaczcie co dzieje się na agatowej w lublinie. To jest dopiero cyrk. Trzy osoby na raz odeszły, 4 na L-4, a kierowniczka na urlopie. Dziewczyny padają jak muchy i nikt na to nie reaguje. Sama zastanawim sie nad porzuceniem tego bałaganu. Mam już dość. Gdzie te związki??????????????????????????///
Vera 2017-05-18 10:48
Na Agatowej była dobra ekipa ale nikt nie wytrzyma tego ze nie sa doceniane osoby kompetentne tylko te które głębiej wejdą kierowniczce w d... Premie uznaniowe to śmiech na sali bo dostają je jedynie pupile. Układanie grafików pod wybrańców, dyskryminacja i chamskie traktowanie każdego kto nie robi jak pani R. sobie życzy. Nic sie nie zmieni dopóki kierownikami będą osoby nie umiejace zarządzać pracownikami w sposob profesjonalny.
Fred 2017-05-18 14:24
Ludzie. Po covWy tam jeszcze pracujecie? Zacznijcie sie szanowac, bo nikt tego nie zrobi za Was
Viola 2017-05-19 15:02
Widze że na każdym sklepie jest tak samo jak w aldiku nr 8 układy i układziki i pupile kierowników
Ja 2017-05-19 17:52
którą masz jutro zmianę?Violu
Ludek 2017-05-20 08:16
Nie ma to jak płacić za straty jak to jest na A9 co z tego że sami kierownicy decydują o ilościach towaru słabe to....
gelt 2017-05-24 18:53
Syf i kiła, zasuwanie za minimalną krajową. Trzymajcie się z daleka od tej "firmy".
były pracownik 2017-05-27 22:12
Oj przestań...
Przecież jest pakiet medyczny... możliwość awansu (ha ha ha)... praca w dynamicznym i młodym(?) zespole... atrakcyjne wynagrodzenie (minimalna krajowa)...
Do tego mamy silne związki zawodowe o których wszyscy słyszeli ale nikt ich nie widział.
Same plusy.
Składajcie CV póki możecie bo niedługo ukraińcy zajmą wasze miejsca.
Jowita 2017-06-12 00:32
Azotyn sodu uznawany jest za substancję niebezpieczną dla zdrowia.

Maksymalne dzienne spożycie azotynu sodu nie powinno przekroczyć 0,06 mg/kg masy ciała. W dużych stężeniach azotyn sodu może nieść efekty uboczne, przede wszystkim reagując z hemoglobiną (ogranicza transport tlenu do krwi), może wywołać zatrucie organizmu. Konsekwencją może być astma, bóle i zawroty głowy, zapalenie nerek i problemy behawioralne. Stąd też produkty zawierające azotyn sodu nie są dozwolone do użycia w przygotowaniu żywności dla dzieci do 1 roku życia – niemowlęta mają inny rodzaj hemoglobiny, która niestety zachowuje się reaktywnie w stosunku do azotynów.

Reklamowane wędliny i inne produkty zawierające tę substancję w Aldiku nie podają informacji o zagrożeniu rakotwórczym i innych dolegliwościach w przypadku przekroczenia stężenia.. Reklamy powodują zwiększoną sprzedawalność produktów reklamowanych nie wspominają o ich zagrożeniach w przypadku nadmiernego spożycia E250. Wnioski pozostawiam dla was samych.
co za bełkot wyżej 2017-06-12 16:43
jeszcze napisz , że w Afryce murzynów biją....
Jowita 2017-06-15 22:44
Zadaniem handlowca jest skuteczna sprzedaż (nawet gdyby to było gó.....no), więc nie dziwie się że wpis został uznany za bełkot. Jak spojrzy się w skład zakupionej wędliny to przed oczami ma się tablicę mendelejewa. Im gorsza jakościowa, tańsza wędlina tym więcej konserwantów i sztucznych ulepszaczy. Nawet te tradycyjne wędliny dziś potrafią mieć chemie. Naukowo już dawno zostało udowodnione że pewna część substancji może zwiększyć ryzyko zachorowania na nowotwory. Niestety prawo dziś nie zakazuje ani sprzedaży, ani też reklam tych produktów.
margaritta 2017-06-17 18:11
Ok.
Zastanawia mnie tylko co wspólnego ma z tym aldik?
Każda sieć sprzedaje to samo. Nawet w wędlinach które reklamują się jako naturalne jest pełno ulepszaczy i konserwantów.
Mam wrażenie, że to po prostu sposób na odciągnięcie uwagi od głównego wątku tej dyskusji.
Wątku który mówi najwięcej o tej firmie. Mianowicie jakie pieniądze się tutaj zarabia.
Tydzień temu były wypłaty i w moim sklepie 70% osób nie dociągnęło do 1500zł. To mówi wszystko o rozdzielaniu premii i o tym jak to się szanuje tych co najbardziej pracują.

brunetka100 2017-06-19 10:53
Jeśli praca nie odpowiada to po co tam pracujesz???a jak nie łamia przepisy to inspekcja pracy a nie forum i pisać bzdury praca nie jest za kare.
brunetka100 2017-06-19 11:02
Moje zdanie jest takie praca nie odpowiada szukam innej a nie siedze na forum i narzekam a po co narzekam co to da ???Każdy market ma swoje minusy i plusy praca w handlu nie należy do łatwych nie odpowiada zwolnij się a nie mecz się po co to robisz?????
jaaaaaaa 2017-06-19 19:07
ha ha ha żal mi takich ludzi. ktoś cię prosi o udzielanie się? jak ci praca odpowiada to dalej siedź cicho.
każda sieć potrzebuje takich pożytecznych idiotów.
to, że piszemy tutaj oznacza, że chcemy kogoś uświadomić lub przestrzec tych którzy będą chcieli się zatrudnić w tym b.....
zjedz kiełbaskę z grilla i spadaj.
brunetka100 2017-06-19 20:46
2.500brutto na caly etat to jest minimalna haha ja nie narzekam.A jestem na okresie probnym.Warto sprobowac samemu a nie czytac od leniwych i glupich ludzi to co pisza nie wiadomo czy prawda sam sprubuj a jak nie to szukaj co innego
brunetka100 2017-06-19 20:59
Spadaj to sam spadaj zreszta jak napisales idiotow potrzebuje a kto to taki potrzebuje idiotow hahaha tak glupiego tekstu nie czytalam.Uswiadomic a kogo chcecie uswiadomic jak sam jestes idiota .To raczej idiota nie jest wiarygodna osoba aby mu wierzyc prawda.Powodzenia w glupich tekstach:)))
jaaaaaaaa 2017-06-19 21:09
tak, tak. zarabiasz tyle i oczywiście z nudów tutaj wchodzisz i piszesz komentarze.
nie pogrążaj się. teraz już widzę, że to kolejna podpucha. może nowi koordynatorzy się wykazują w przykrywaniu niewygodnych faktów?
szkoda wysiłku.
jutro zebranie związków. kto ma wiedzieć to wie. wszystkich nie zwolnicie ;-)
brunetka100 2017-06-19 21:46
Podpucha usmialam sie teraz hahahaha a czy ja napisalam ze tu wchodze z nudow hmm tak samo jak ty wchodze tutaj.Ja napisalam ze mam na umowie2.500 ale brutto ja nie wiem od czego jest uzaleznione wynagrodzenie.Pracuje 1miesiac wiec malo sie moge wypowiedziec.Ale po twoim narzekaniu tutaj piszerz ze jeszcze pracujesz jak wiesz ze ma byc zebranie.To ciekawe czemu tam jeszcze pracujesz????potrzebuja idiotow aby wypisywali na forum hahahahahaha.Ja przychodze do pracy mowie ludziom dzien dobry lub czesc i robie prace ktora chca nie rozmawiam z pracownikami o byle czym nie mam czasu.Rozmawiam jedynie z klientami jak cos pytaja .Mam pracy20lat w handlu i wiem na czym praca polega.Ale tutaj co nie ktorzy wola pisac brednie a potem ida do pracy rozum dziecka a nie doroslego czlowieka.I jak tu ma byc cos wiarygodne???hmm pozostaje wiele do zyczenia:)))
jaaaaaaaa 2017-06-19 22:14
co za bełkot.
teraz już wiem z kim rozmawiam.
dobry jesteś koleś.
żyj dalej w swojej rzeczywistości.
ciesz się, że ciągle możesz nabierać ludzi.
spokojnie, mimo niskich pensji pracownicy jakoś sobie poradzą ;-)
nara
brunetka100 2017-06-19 22:28
A jeszcze mnie cos zastanawia piszerz ze jutro zebranie i wszystkich nie zwolnicie a co boisz sie ze ciebie zwolnia???przeciez sam lub sama napisales ze praca do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] itp.to czego sie martwisz hmmm.Po twoim pisaniu widac ze to mloda osoba pisze tutaj nawet nie wiem czy jestes kobieta czy mezczyzna nie chcesz wiele o sobie pisac boisz sie ze stracisz prace na ktora narzekasz na wszystko.W zyciu widzialam w pracy roznych ludzi nawet takich co do kierownikow lizali malo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak to sie okresla.Nie nawidze takich ludzi ale sa oni wszedzie czy to market czy biuro w kazdej pracy tacy sie znajda.Prace w handlu trzeba lubiec lepiej sie pracuje na tym markecie tez juz zauwazylam lizactwo ale mam to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robie swoja robote i ide do domu.Lepiej sie na tym wychodzi.Jestem ciekawa ile dostaja inne markety wynagrodzenie nie gadam z nikim to nie wiem jakie sa place.Poza tym ty masz prawo tu pisac a ktos nowy nie ma prawa to za kogo ty sie masz to wolny kraj:))))
brunetka100 2017-06-19 22:41
Wow ty wiesz kim jestem wow .Twoj styl do pisania jak gowniarz!!Jak malo zarabiasz to czemu nie szukasz lepszej pracy i jeszcze piszerz ze wszystkich nie zwolnicie to co narzekarz na robote a boisz sie ze ciebie zwolnia to jest wiarygodna strona o pisaniu na temat pracy hahahahaha sama jestem ciekawa ile inne markety zarabiaja tylko tu mozna sie dowiedziec przeciez w pracy obowiazuje tajemnica.Jak ty mowisz ze wiesz kto ja jestem to pisz nie widze problemu ja tu nikogo nie znam nawet na swoim markecie ledwo znam wszystkich bo chodze tylko na popoludniowki a ty mnie znasz wow:))))))))))
jaaaaaa 2017-06-19 22:41
To dalej bełkot.
Myślisz, że ilością tekstu przykryjesz temat?
Podoba mi się ta dyskusja ponieważ wiem, że to mój ostatni dzisiaj post a ty będziesz się spinać co tu by napisać żeby mi odpowiedzieć.
Masz całą noc do popisu.

PRZYPOMNĘ TYLKO, ŻE PŁACA W ALDIKU TO 1460 ZŁ NA RĘKĘ.

Dobranoc robaczki.
brunetka100 2017-06-19 23:02
Dobrze ze nie napisalam skad jestem wow to jesli tak piszerz to ja nie wiem dlaczego kierowniczka regionalna dala mi tyle brutto a ja jeszcze sie zastanawialam czy ta prace wziasc.Noca to ja spie z mezem a nie telefonem:)napisalam do ciebie bo robisz siebie dupka narzekasz na robote a pracujesz dalej nie rozumiem tego wcale.A ze napisales ze idioci tez musza byc to mi rece opadli.Pisz sobie dalej i narzekaj a ja pilnuje roboty dzieki za informacje co do zarobkow .Nikomu nie moge powiedziec jak ktos zapyta. Bo tez mi powiedza ze lize [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownikowi a ja jego widzialam pare razy.Narzekajcie dalej tyle waszego tutaj ja juz wszystko wiem o tej stronce i wiem ze jest nie wiarygodna
Dobranoc.:)))))
anna 2017-06-20 10:06
no niestety moja pensja za kwiecień wyniosła 1456 no oczywiście - ubezpieczenie wiec byłoby ciut więcej a za maj 1496 więc o twoim 2500 to zaczaj zapomnij no chyba ze jesteś kierowniczką
miłej i spokojnej pracy bo tego nam wszystkim potrzeba
brunetka100 2017-06-20 16:47
Jestem zwyklym pracownikiem ze slaska zobaczymy co bedzie dalej. W tej pracy zycze wszystkiego dobrego.
Sandra 2017-06-20 16:56
Ta Pani chyba pomylila sieci,moze ona w Aldi pracuje...a skad ona kierownika regional.u nas znalazla...sa tylko kordynatorzy ale oni jedynie na wyplate kier. moga miec wplyw wiec szkoda nawet tych jej glupot sluchac.
brunetka100 2017-06-20 18:53
Ta Pani pracuje od miesiaca pierwsza umowa na okres 3miesiecy.A Pani kierownik regionalna prowadzila ze mna rozmowe o prace i zaproponowala taka stawke.Ale widze ze ludzi serce sciska ze dostalam wieksza stawke .Lata praktyki i szkoly mam w handlu.Ja nie kaze Pani mnie sluchac podobno to strona gdzie sie wypowiadaja pracownicy kazdy ma prawo napisac nie prawda.Nie moge zapytac ludzi z ktorymi pracuje wiec zapytalam tutaj bo tu ludzie nie podaja swoich danych tyle w temacie .A niech kazdy sobie gada co chce.Jutro wracam pracowac 2dni byly wolne.
anna 2017-06-20 22:45
Śląsk ? to chyba nie w aldiku pracujesz bo to głównie lubelskie ,mazowieckie ,podkarpackie ...
no i faktycznie warszawa ma ciut większe zarobki niż lublin ale i to bez rewelacji
seniorel 2017-06-21 21:59
kiedys byłem na romzowie w tej smiesznej siecióweczce z Litwy, rozmowa odbywała sie w kanciapie nowo wybudowanego sklepiku na Białołece w Wawie, a dokładnie, w kuchni, z jakąś przepitą Litwinką i jakąś siksą z kadr, cholera wie kim ona była, ale kompetencji zero i jedna i druga, z tym , ze ta druga - to taka typowa awersja do Polaków, co za idiotka
oczywiscie zero konkretów finansowych, zero czegokolwiek, dno!
mam nadziej, ze zbankrutują!
kokos 2017-06-22 22:15
kiedyś byłeś na rozmowie i teraz nagle wpadasz tu żeby napisać? chyba cie kopnęli w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i teraz żale wylewasz. A ta śmieszna siecióweczka z Litwy to Maxima - poczytaj w necie czy taka "śmieszna" bo tutaj ty wyglądasz na śmiesznego.
K-ry 2017-06-23 21:06
Ta siecióweczka jest naprawdę śmieszna, większość osób tu bzdur nie pisze tylko prawdę...Skoro jest tu tak pięknie to dlaczego tyle osób się zwalnia od koordynatorów, kierowników po pracowników,są sklepy gdzie jest ciągły brak personelu. Dochodzą głosy, że jest oszczędność na wszystkim, nawet na ścierkach na stoiskach( tak to prawda), płyny rozrabia się z wodą albo wcale nie ma, wystarczy z kierowcami porozmawiać to też człowiek dużo się dowie o sytuacji finans.firmy z hurt.. Dlaczego Ci co tak sobie chwalą pracę w Aldiku nie powiedzą jaka jest prawda, tylko żyją pracą tak jakby życia poza nią nie było...wiadomo, są po prostu słabi i wiedzą że nic lepszego ich już nie spotka. Bądźcie dalej śmieszni razem z Litwinami i tak wam nikt nie podziękuje. Nie wiem czego tu bronić wykorzystywania, pracy ponad swoje siły???? Ludzie to tylko praca a nie ósmy cud świata.. Kokos broń ich dalej, ciebie też kopnął...i to prędzej niż się spodziewasz,szykują się zw. w kadrach.
on 2017-06-26 21:02
u nas na 19 mamy Pana który drapie się po genitaliach i chadza ciągle w jednej koszuli
brunetka100 2017-06-27 00:11
Nie tylko słabi pracują w Aldiku głupia mentalnośc ludzi /praca w handlu jest ciezka i ja trzeba lubiec.Poza tym jak ktoś nie chce tak pracować to kto kogo zmusza niech się zwalnia nawet i kierownik każdy jest dorosły i każdy odpowiada za siebie .Zagranica tez trzeba pracować i tak nie narzekaja jak tutaj .Tu lepiej siedzieć na 500plus jak się ma 2 lub 3 dzieci i nie trzeba w ogóle pracować .Obecnie jest tyle pracy w handlu ze szok !!!!!!!!!!!!W sklepie gdzie pracuje tez nie ma ludzi pomimo ze zle nie płaca ludzie po prostu nie chcą pracować a ten kto chce pracować zawsze będzie pracować a zawsze się znajdzie osoba która będzie narzekac!!!!!!!!!!!!
Asia 2017-06-27 13:43
pracowac za godne wynagrodzenie, a tyrac za trzy osoby i byc wykorzystywanym za nędzne wynagrodzenie to jest różnica,ludzie chcą pracowac ale zeby ich wysilek doceniano
Ona 2017-06-27 19:42
O kogo chodzi bo na 19 jest kilku panów???
najlepszy aldik wawa 2017-06-27 21:38
jego genitalia to drapie może sobie ogolił i go swędziały ja np dłubie w nosie i pracuje na najlepszym aldiku buraki lubelskie bo pracuje w Warszawie
Zostaw swoją opinię o Aldik sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aldik sp. z o.o.