logo Aldik sp. z o.o.

Aldik sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Aldik sp. z o.o.

Bebe 2017-03-29 21:00
a gdzie ludzie mają wylać zale?? chcesz dymać za najnizszą krajową i byc parobem twoja sprawa ale Ty akurat nie skaml potem tutaj
Ona 2017-03-29 22:53
Dokładnie, zgadzam się z Bebe. Pracowników nikt nie słucha, a już na pewno nie koordynatorzy, którzy pozostawiają sprawy do rozwiązania kierownikom, czyli zamiatają problem pod dywan. Z biurem kontakt jest ograniczony, a poza tym chcesz być zwolniony za niewinność? Więc to miejsce wydaje się być dobre. Podobno ktoś to z biura czyta. Więc miejmy nadzieje że jakieś wnioski wyciągają i coś na lepsze dla pracowników będzie się działo.
Wilno będzie nasze! 2017-03-29 23:16
Widać, że ktoś inny z biura wziął się za pisanie komentarzy. Taktyka lepsza ale i tak nieskuteczna. Takie wpisy mają przykryć wszystkie negatywy od normalnych pracowników.
Musicie lepiej się postarać.
Marta 2017-03-29 23:23
Też mi się zdawało że to podpucha tego kerfa. Wiecie co ma dość bycia popychadłem za najniższą krajową!
Chcę żyć jak człowiek 2017-03-29 23:43
Zachodni pracownicy nie patyczkują się ze skąpymi pracodawcami. Oczywiście mają związki zawodowe czego tu nie pozwolą nam założyć. Proponuję strajk włoski ostatniego dnia każdego miesiąca aż do odwołania (poprawy warunków pracy i płacy) . I oficjalnie w Wielki Czwartek przed Wielkanocą migrenę - urlop na żądanie. Wiem że może 10% Aldika żyje się dobrze ale to my szaracy między innymi pracujemy na Wasz dobrobyt. Więc uszanujcie naszą decyzję, przyłączając się do nas! Trzeba działać! Jeśli zignorujecie moją propozycję to wegetujcie dalej za najniższą krajową! Przekażcie to dalej,żeby wszyscy wiedzieli co gdzie i kiedy!
kerf 2017-03-30 12:48
buhahahahaha

sie musze zgłosić do tego biura i pokazac, że jeszcze nie rozpoczołem pracy a już powinienem dostać kasiore za bronienie firmy :-D tylko gdzie ta obrona?
Czytałaś co napisałem? Kasa u innych podobna i już nie najniższa krajowa. Ide tu bo pasi mi miejsce - a mam pod nosem. Nie uśmiecha mi się marnować czas na dojazd no i o kasie dodatkowej kasie nie wspomne. Dotarło? A śmieszy mnie to obrzucanie się gównem - wiem, nasza narodowa cecha.

Kaspa 2017-03-30 14:50
I właśnie przez takich jak Ty w aldiku tyle płacą, bo się na to godzisz. Bo Ci szkoda paru minut dziennie na spacer do pracy do Lidla albo Biedronki.
wyklęta 2017-03-31 10:04
Podziękujmy litwinom, że w Wielką Sobotę sklepy będą czynne do 17. Założę się, że wszystkie większe sieci będą pracować krócej. Niestety u nas nie ma związków i nie ma kto walczyć o takie sprawy.
Ktoś wyżej napisał żeby wziąć urlop na żądanie ale niestety pracodawca może go odmówić. Lepsza jest opieka o ile ktoś ma dzieci a jeśli nie to wiadomo... choroba nie wybiera :-)
kerf 2017-03-31 11:19
rok temu u żabojadów (carefour) pracowałem też do 17:00 a potem jeszcze prawie godzina drogi do domu :-( - nie pare minut spaceru jak wyżej ktoś pisał. A weź se "spaceruj" w zime albo jak pada...
K... 2017-04-04 09:20
Biedronka i Lidl znowu podniesli pensje a u nas susza w kieszeni.
jeszcze pracownik 2017-04-05 08:15
ALE TAM SIĘ POSTAWILI I ZAWALCZYLI O SWOJE ! a my siedzimy cicho i jeszcze pozwalamy aby nam kierowniczki zabierały ,,fartuchowe " więc mamy susze w kieszeni na własne życzenie
anonim 2017-04-05 13:32
Ile zarabia Koordynator w Lublinie na rękę ?
qwerty 2017-04-05 15:51
Na jakim sklepie tak robią? Można im za to dać nieźle popalić.
X 2017-04-05 22:57
I szukaja pracownikow. W Biedronkach wisza ogloszenia.
Estera 2017-04-06 08:11
Szukają w Biedronkach pracowników, ale większość pracownic z Aldika w pewnym miescie nie chcę przejść nawet za większe pieniądze bo im dobrze za minimalną krajową a w Biedronce trzeba się napracować . A pózniej narzekają jaki mi jest żle w Aldiku
Ja 2017-04-06 15:00
A w Aldiku to się leży i odpoczywa tak samo się ciężko pracuje przynajmniej w tym w którym ja pracuje
magda 2017-04-06 18:26
Nie bój się powiedzieć w jakim mieście????
Jeszcze się nie spotkałam żeby w jakimś aldiku się odpoczywało. Jak się stanie na chwilę to już leci kierowniczka i się pyta czy nie mam co robić. Dziwne, że akurat wtedy wypełzacie z biura. Jak jestem zajęta to godzinami nawet nosa nie wychylicie.
hipek 2017-04-06 21:48
a ile biedra płaci teraz? uspokoili się tam ze swoimi procedurami na wszystko czy dalej taki kosmos?
judyta 2017-04-07 20:38
dziś wpłynęły wypłaty szału nie ma jak za 23 dni pracy to podejrzewam u siebie 0 premii albo jakieś 30 zł pasków z wypłat nie ma od kilku miesięcy największy obibok dostaje największą premię bo jest ziomkiem kierowniczki a ci co zasuwają podobno nie zasługują, podobno są już listy na przedświąteczne zakupy najpierw paragon potem zwrot kasy . i jeszcze zabierają wolne dni w ostatnim tygodniu przed świętami bo towaru nie ma kto wykładać a my to co rodzin nie mamy kiedy coś przygotować jak pracuję cały tydzień włącznie z sobotą macie podobne odczucia?
triss 2017-04-08 23:42
To w aldiku kiedykolwiek był szał z wypłatą? Tu jest takie dziadostwo, że szkoda gadać.
I po co się starać skoro premia praktycznie nie istnieje? Ja wyznaję zasadę: "jaka płaca, taka praca". Kiedy tylko mogę to siedzę na facebooku i symuluję pracę. Nie zwolnią mnie bo nie ma kto pracować a skoro i tak zarobię niewiele to mój wkład w "rozwój" firmy jest baaaardzo ograniczony.
Zocha 2017-04-10 14:39
W Aldiku za takie pieniądze to niedługo nikt nie będzie chciał pracować i pewnie będą zatrudniać ukrainców
aaaaaaa 2017-04-11 10:41
szanowni pracownicy robicie we własne gniazdo. nie pasuje praca, płaca atmosfera to co was trzyma?? zorganizujcie się załóżcie zz i strajkujcie jak wam żle. Jak tak dalej będzie to Litwini po prostu się stąd zawiną i albo to zlikwidują albo stkkrotka przejmie całą sieć.. i nie jestem z kadry Aldika
triss 2017-04-11 14:32
Wątpię czy Stokrotka chciałaby przejąć aldik. Oni sami mają problemy z pracownikami.
A co do "strajku" to ja chętnie ale z kim?
W swoim sklepie znalazłabym może 2 osoby które by się na taki krok zdecydowały. Szkoda zachodu.
Wolę sabotować tą sieć w inny sposób.
Dorota 2017-04-19 10:20
W Biedronce 2 maja strajk pracowników. A my co dalej za najniższą krajową pracować będziemy?
aldik 2017-04-19 18:46
nie oszukujmy się ale nic z tym nie zrobimy nie ma u nas związków zawodowych które by po prostu nakazały taki strajk a 20 sklepów się nie porozumie aby coś takiego zorganizować w jednym czasie ( co ja mówię w jednym czasie w ogóle tego nie sa w stanie zrobić )
Magik 2017-04-20 20:19
Jęki, stęki, narzekanie... Może zamiast biadolić ktoś w końcu pomyśli o założeniu związku zawodowego?
Obserwatoria A3 2017-04-21 20:01
To co sie dzieje na A3 to jest hanba od 4 miesięcy zabierają pół puli premi a jak człowiek sie pyta za co to nikt nie wie śmieszne !! Ochrona pracowników ma za złodziei non stop sprawdzanie szafek i za przypadkiem czy czegoś nie wynosimy zróbcie kamery w wc jeszcze!!! W końcu niech ten cyrk sie skończy po iwenturze i wywalcie Pania Ewe S. I za pół grosza koordynatora który nic nie wie nie słyszy itp i niech kadry sie obudzą bo zaraz tu każdy rzuci prace
Bamboleooo 2017-04-24 12:13
W tej firmie zatrudniane są w większości osoby z przysłowia cyt. „ryczące krowy, które dużo ryczą a mało dają mleka”. Zdarza się że osoby zatrudniane są po znajomości bez kompetencji. Dobrych wyników ich pracy brak lub są znikome. Teraz będzie nagonka no bo przecież kierownictwo z koordynatorem na czele niewinne więc znajdą sobie kozła ofiarnego znajdą papierek w szatni po cukierku i powiedzą że to twój... nie zapłaciłeś... Dział HR śmieszy mnie w tej firmie.
Mazowieckie 2017-04-24 13:09
Zasada pracy naszego koordynatora jest prosta, jak najmniej zajmować się problemami na sklepach, co przekłada się dla niego na mniejszą ilość pracy
Kika15555 2017-04-27 17:06
Niestety osoby próbujące założyć zz są zwalniane
Pablo 2017-04-28 13:02
Zz? Błagam... Wy macie pracować, brać minimalną krajową i cicho siedzieć. Tak zostało ustalone kika lat temu. Pojedźcie do biura na Kraśnicką to Wam to wyjaśnią.
Była pracownica 2017-04-28 18:11
Ludzie tylko narzekać potraficie! Jak nie podoba się to szukać innej pracy. Ja gdy już powiedziałam dość po tygodniu szukania innej pracy dostałam pracę o 400zł większa pensja. Bez dużych wymagań. Ruszcie się bo samo nie przyjdzie. Pozdrawiam:-)
miś 2017-05-10 10:34
Związki zawodowe powstały .
Zwiazkowiec 2017-05-10 12:15
Dla zainteresowanych pracownikow mamy juz w firmie powolane zwiazki zawodowe i mozna w kazdej chwili dolaczyc
kasjerka 2017-05-10 18:00
prześlijcie na aldiki wiadomość , tu jest za mało ludzi nikt o was nie wie na sklepach
ps Powodzenia życzę
Ja 2017-05-10 19:28
Do kogo się zgłosić nie wiemy jak i u kogo można się zapisać proszę o więcej informacji
związkowiec 2017-05-10 22:35
w najbliższym czasie przedstawiciele związków będą z informacjami na sklepach
Beata 2017-05-11 19:55
Z tymi związkami to jakaś ściema? Zobaczymy co z tego wyjdzie. Czy będą walczyć o nasze prawa i wynagrodzenia, czy tylko mówić że nic nie można. Bo jak tak to będzie znaczyło że podstawione są osoby przez centralę. Nie spodziewajmy się cudów. Poczekamy zobaczymy
Monika 2017-05-11 21:38
Beata jeżeli masz wątpliwości to sobie to sprawdź czy związki istnieją!
Związki zawodowe powstaly we wtorek uchwałą ,którą podpisali pracownicy sklepów Aldik.
ROLA ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH:
- reprezentowanie pracowników
- obrona godności pracowników, praw oraz interesów materialnych (wysokość płac, zwolnienia z pracy) i moralnych, zarówno zbiorowych, jak i indywidualnych
- współuczestnictwo w tworzeniu korzystnych warunków pracy, bytu i wypoczynku
- kontrola przestrzegania przepisów dotyczących interesów pracowników, emerytó, rencistów, bezrobotnych i ich rodzin
- uzgadnianie z pracodawcą regulaminu zasad wykorzystywania zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
- możliwość uczestniczenia w rozwiązywaniu konfliktów
Monika 2017-05-11 21:42
Razem możemy więcej ,w jedności siła!!!!!
Beata 2017-05-12 12:21
Bardzo dobrze że związki powstały, cieszę się tylko żeby faktycznie działały w interesie pracowników a nie były tylko opium dla ludu. Koniecznie musimy ustalić priorytetowe postulaty i przedstawić je centrali do realizacji, jak nie to strajk!
Pepa 2017-05-13 11:02
Tam gdzie pracuje jest dyskryminacja pani kierownik ma swoich pupilkow i daje im lepsze pracę a jak przyjmowała to zapewniała że się ludzi mie dyskryminuje
Didka 2017-05-13 11:32
Podejście pani kierownik z Warszawy gdzie pracownik pracuje do np godziny 22. 00,a wychodzi pół godziny później i mówi pani kierownik że pracuje do 22:30,apani kierownik odpowiada że co z tego. To jest zniewaga pracownika i to ma być szacunek do pracownika a tak jest w aldi w Warszawie przy ul. Kondratowicza.
Ola 2017-05-13 14:28
Ta pani domaga się spotkania z inspektorem państwowej inspekcji pracy.
ania 2017-05-18 08:45
zobaczcie co dzieje się na agatowej w lublinie. To jest dopiero cyrk. Trzy osoby na raz odeszły, 4 na L-4, a kierowniczka na urlopie. Dziewczyny padają jak muchy i nikt na to nie reaguje. Sama zastanawim sie nad porzuceniem tego bałaganu. Mam już dość. Gdzie te związki??????????????????????????///
Vera 2017-05-18 10:48
Na Agatowej była dobra ekipa ale nikt nie wytrzyma tego ze nie sa doceniane osoby kompetentne tylko te które głębiej wejdą kierowniczce w d... Premie uznaniowe to śmiech na sali bo dostają je jedynie pupile. Układanie grafików pod wybrańców, dyskryminacja i chamskie traktowanie każdego kto nie robi jak pani R. sobie życzy. Nic sie nie zmieni dopóki kierownikami będą osoby nie umiejace zarządzać pracownikami w sposob profesjonalny.
Fred 2017-05-18 14:24
Ludzie. Po covWy tam jeszcze pracujecie? Zacznijcie sie szanowac, bo nikt tego nie zrobi za Was
Viola 2017-05-19 15:02
Widze że na każdym sklepie jest tak samo jak w aldiku nr 8 układy i układziki i pupile kierowników
Ja 2017-05-19 17:52
którą masz jutro zmianę?Violu
Ludek 2017-05-20 08:16
Nie ma to jak płacić za straty jak to jest na A9 co z tego że sami kierownicy decydują o ilościach towaru słabe to....
Zostaw swoją opinię o Aldik sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aldik sp. z o.o.