Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

machinerailschenker

Ty debilu :) przecież pisałem, że nie mam jeszcze egzaminu,a dopiero licencje bez ukończenia ,a to mala różnica bezmózgi człowieczku. Zapewne ty nie masz żadnej lepszej szkoły a ledwie ukończone zetkę :) albo technikum eksternistyczne w Gliwicach dla nietęgich głów. Tak jak pisałem jesteś pajac i tyle .

bobbuba
@machinerailschenker

kolego z licencja to co mowila ci pani hr o zarobkach to wiela bzdura pracowalem w tej firmie jako doswiadczony maszynista to 5000zl brutto mialem jak zrobile m nadgodziny iwyjedzilem km

Jeszcze DB

Jak czytam posty tego kolesia (machinerailschenker) to z przerażeniem stwierdzam, że jeżeli maszynistą może być ktoś kto nie ukończył podstawówki, (a sądząc po stylu wypowiedzi, koleś nie ukończył), to ja do pociągu już raczej nie wsiądę ;-) W sam raz gościu pasuje do DB ;-)

machinerailschenker

qwerty: Ja jestem po licencji to nieco inaczej niż wymienione na starej stronie zawodów regulowanych, tak poza tym od stycznia kolej nie będzie już regulowana. Widełki faktycznie w biurze wyliczyli mi 5000 brutto ale na jakich zasadach nie wiem tylko pytam was. Szkolenie miałem w Warszawie trwało 8 miesięcy w trybie zaocznym ja dopłaciłem 6 ty. a 10 tys. z unii jako funduszu. Apropo przepisów to jak mówię nie będzie dziczenia u mnie na loku bo to ja za to odpowiadam a nikt inny. I z tego co słyszałem to miałoby być miejsce w Rybniku i także wspominali coś o elektrowni. Wspominali także o przeszkoleniu mnie na rewidenta ale szkolenie poza pracą to niech się w (usunięte przez administratora) pocałują

qwerty
@machinerailschenker

(usunięte przez administratora)br /> Odpowiem po gimbusowemu: jakom ty szkołe skonczył ?? chyba OHP, że w tak młodym wieku masz już zawodówkę przynajmniej, a licencje to chyba w czasie ferii żeś robił buhahaha. Na elektrowni nie ma drutów, to chyba na prąd mógłbyś jedynie melexem pojeździć lun wózkiem widłowym z biedronki :) Tak, jak pisałem widocznie żeś w przedszkolu juz zaczął przygotowania heh

kkkk
@qwerty

pewnie robił kurs w zabawkowym,

qwerty

Na PKP to już także niestety się skończyło. Podobno na Elektrowni Rybnik po 20 minutach kończy się próba na 40 wagonach i heja, bo składy czekają. Chyba na akord robią bo innego wytłumaczenia raczej nie ma :) Jak już takie rzeczy na PKP się dzieją, to czego wymagać po bidnym Schenkerze :(

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
machinerailschenker

Jestem maszynistą po licencji ,mam 19 lat, zainwestowałem w to 6 tys. zł , doświadczenia zero. Dostałem ofertę pracy na terenie Rybnika z Schenkera. Nie chcą podać wysokości zarobku,jak to możliwe? Dopiero w czasie podpisania umowy, a wszystko wygląda bardzo niejasno, a przynajmniej nie mogę odnaleźć sensu w tych waszych umowach... Pasowałoby mi robić po 12h i najlepiej wokół komina ze względu na brak doświadczenia. Najlepiej z doświadczonym kierownikiem co by wszystko robił i miał o tym pojęcie. Z tego co tu czytam to lepiej kolegów nie szukać bo szybko można być podkablowanym za cokolwiek...Gdzie według was najlepiej trafić ,a gdzie najgorzej? Na szkoleniu wspominali, że prywaciarze nie przestrzegają przepisów, bo to nie kolejarze a wyrobnicy jak w fabrykach tylko się zysk liczy, czy to prawda? Ja osobiście będę pilnował jak psów takich kierowników czy ustawiaczy by zapierniczali ze składu na skład i robili wszystko z przepisami bo od tego zależy nasze życie. Na koniec napisze ,że HR wspominali o zarobkach dla maszynisty , a mam też elektryka widełki 5000 tys brutto.

realista
@machinerailschenker

Te widełki to chyba ze stodoły wziąłeś bo w "DeBeściakach" 5 tysi biorą "umysłowi". No chyba że liczysz z "deputatem" to może wyciągniesz. Jeśli będziesz pracował zgodnie z przepisami to nie zagrzejesz w Schenkerze miejsca takie rzeczy tylko w PKP.

nowy

do batmana. Na jakie stanowiska??

batman

DB Schenker Rail - stacja Jęzor są przyjęcia do pracy.

Fuj

A Ci maszyniści jeszcze robią ? Oj musiał podpaść dyżurny kapuś ;-) Dobrze że wszyscy "biorą" i kapusia się pozbyli - Normalna przeciętna polska firma / Polska już nie bo sprzedana szwabom za szmal...

...

Akurat ten dyżurny już nie robi;)

xyz

Aboś jest ślepy albo nie kumaty.Dej sobie na wstrzymanie z tą upadającą firmą.Kto żyw ucieko z tego syfu.

spalinowyjanusz

Czy to prawda , że pracując na Jankowicach jako np maszynista jest się zmuszany do dojenia oraz do podziału tego co się ma? Słyszałem , że terz trzeba mieć oczy dookoła głowy bo zawsze się znajdzie jakiś durzurny co kabluje na kolegów? Czy opłaca sie przyjść do pracy w firmie Db schenker? Ile maszyista zarobi? Ile maszynista robi godzin w miesiącu? Czy kierownictwo jest w pożądku? Jaka jest załoga?

zebra

Sprawiedliwy cienki jestes, jak kupa zlomu, ktorego nie da sie sprzedac. Zal mi ciebie, ze jestes takim debilem bo inacznej nie mozna ciebie nazwac i zal mi tych wszystkich ktorzy z toba robia.

lolek

Sprawiedliwy , jezeli robisz na tym oddziale to jestes umoczony , tak samo jak tych ktorych oczerniasz. Zbyt dlugo robilem na oddziale zeby nie wiedziec jak to wygladalo, dobrze , ze zmienilem firme. Sprawiedliwy co do ciebie , gdybym jeszcze u was robil to morde bym ci obil za to co piszesz o kolegach i kierownikach. P. S. Mam nadzieje , ze znajda sie ludzie ktorzy ci ja obija. Na operacje plastyczna nie licz.

zorientowany
@lolek

sprawiedliwy co grzebienia nie potrzebuje;),nie pluj na kierownika swego bo mozesz miec głupszego-

sprawiedliwy

i co (usunięte przez administratora) benziny (z galim na czele) widzę, że was ruszyło na tym forum.boicie sie co? Teraz to musicie mieć oczy nawet w (usunięte przez administratora) sroczki złodziejki. a co na to kierownik (G)eneral (M)otors?

xyz
@sprawiedliwy

Może GM nie jest najlepszym kierownikiem,ale wszyskim nie dogodzi.Ale jak cie wuyczuje to cie wy......li.

Daniel

Ten sprawiedliwy to po prostu cienki bolek i tyle,jak ma odwage oczerniac to niech to powie komus w oczy a nie kozakuje na internecie.Z niego taki mezczyzna jak z koziej du.. trabka.

gora

A jest tak że pozwalniano ludzi przez pewnego dyżurnego z jankowic ? Ludzie czy to prawda bo jak tak to nigdy tam nie przyjde pracować. Jak ten dyżurny się nazywał, jakaś gnida społeczna. U mnie to nie dopomyślenia. Slyszałem , że machloje i inne ciemne sprawunki się dzieją same.

Helmut

Sprawiedliwy -Ciebie to kiedyś ukamieniują ! A od koryta to nawet granatem by ciężko było oderwać,to chyba stara prawda jak świat. Podobno za niedługo ma być fajny reportaż w TVN więc niektórzy będą mieli okazję się zobaczyć w TV i z przedstawioną pierwszą literą nazwiska :-) Ciekawe czy będą tak uciekać przed kamerą jak niektórzy urzędnicy hehah. Wiecie że dziennikarze potrafią dotrzeć nie do takich dokumentów jak wykaz pracy itp - to jak pryszcz .. Do zobaczenia - ino proszę się nie jąkać bo będę nagrywać :-)

lolek

Niestety to jest taki wielki sprawiedliy, ze nawet spowiedz mu nie pomoze. Woli pisac o kims, a sam nie wiadomo co ma za uszami. Jest tchorzem, bo skoro pisze na forum ze koledzy kradna to powinien powiedziec to prosto w oczy kierownikowi i tym ktorych posadza o kradziez. Jak dla mnie osobiscie sprawiedliwy jestes wielka (usunięte przez administratora) bo boisz sie w oczy ludzia powiedziec co o nich myslisz i co do nich masz. Zapamietaj kij ma dwa konce !!! Nic dodac nic ujac.

Jeszcze DB

Bocznice to dno i 7 metrów mułu. Włos się jeży na głowie jak się to wszystko czyta...

Incubus

kolego Kumpo! wizerunek to ta firma ma gdzieś i się tym absolutnie nie przejmuje.Co do sobót, mam ich 12 przepracowanych w tym roku -wszystkie "do wybrania" nic na konto!

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker