Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

ustawiacz

Bida aż piszczy z jankowic , dobrze żesmy poszli z tego syfu a nie pakowac sie w zlodziejstwo . Kto z was może to godom wom lepiej se pitojcie z tego przytułku pijusów i patusów. No chyba ze plecok wongla wom styka i zeby kilka piw na szychcie doic to sie nie dziwia .

pustynny beduin

sebastian, to ty? wariat jesteś i zero , sam nosisz jak wilk razy kilka , a pamietaj , że wilka też .... zły los spotkał. Pogadamy w robocie ! To , że na jankowicach sie kradnie rope i wegiel to wiedomo wszyscy sie domyśla a nie podpuszczaj ludzi.

6wwwwww

jak chcecie to opowiem wam taki kawał,jak wywalono pewną grupkę ludzi którzy pracowali i nic nie ukradli w byłym zakładzie koło Pogorii,że wam buty ze śmiechu pospadają.Tylko drobny szkopuł ta rzecz miała miejsce naprawdę,a ja ich znałem dobrze.

kaptin

Do radzik i seby: radzik tobie to sie juz sperma odbija zenada muszkieterku. I sebus ty to juz przesadnie wpierdalasz wszystkich zadzwnon na psy a ja (usunięte przez administratora) im kaganiec a ty dostaniesz go na pysk.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Tomcio paluszek

Ja też pracowałem w tej pożal się boże na jankowicach i dobrze kazdy wie Seba kto to ty i twoja familia , także nie obgaduj innych bo sam na pełnym jeździsz a i pewnie wegla ci nie brakuje. Zwolniłem sie z jankowic i poszedłem na lepsze i zycze tak każdemu byle tylko nie zabral ze sobą nawyków gdzie do ręki przyrośnieta jest bańka.

frajerzy Sawickiego

A w monolog Edy i Stanika o złych warunkach socjalnych też byście uwierzyli? Ludzie nie lykajcie tych sciem! co tylko szydzą z innych . A tego cwaniaka co imieniem się za kogoś podpisuje za jaja powiesić stalową linka z chaszpla i na semafor A i się nie martw odpowiednia osoby twoj ip już mają i podobno KGB już się tym interesuje.

@frajerzy Sawickiego

Twoje ip idzie do kgb razem z paliwem, koniec złodziejstwa i jazdy za frii . Co ty cwaniczku myślisz , że kraść ot można bez końca?

Sprawiedliwy

sam widzisz Gali. ludzie zmądrzeli i zauważyli że przez złodziei tylko gorzej zarabiają a wszyscy mamy takie same wpłaty rodziny baki i żołądki. niech firma da bonus za złapanie czy ujawnienie złodzieja to ludzie zrobią z takim jak ty porządek. bo większość to wpożądku ludzie którzy chcą robić i zrobić ale nie zrobią bo przez takich jak ty firma zamiast dać ludziom to debety pokrywa.

colboy

Oby policja się zainteresowała bo to wygląda na niezły rozgardiasz, a ile to trzeba by posprawdzali bagazniki aut na parkingu i bliskie krzoki . Na zaladunkach ropy nie kradną bo nie ma dostepu ale podobno w placu to az banki pekają . I TAK SAMO ZMIANA PANI Z. a ile razy platforma z 106 czy 304 poszla w las, radwany niedokonca wysypane tez na utarg, jak się da to przy najblizszej okazji cza zrobic porzadek ze zlodziejami i dzownic kaj trzeba.

@colboy

a jaki problem założyć na loka przepływometr lub jakieś jego pochodne urządzenie,tak jak w samochodach.Nad wszystkim czuwa komputer,jak ulejesz choć troszkę sprzęt nie odpali i wtedy zaczyna się problem.Urządzenie robi pomiar spalania oraz powrotu reszty do baku z praelewu,jeśli się nie zgadza masz frytki.Można tylko zatankować i koniec.Nic się nie zgubi.

@6wwwwww

A zapomniałem ,urządzenia tego typu potrafią się też komunikować z bazą,pracodawca może na bieżąco sobie monitorować pracę silnika,spalanie,lokalizację loka,wszystko zależy od oprzyrządowania tegoż urządzenia a jest ono przebogate.W razie majstrowania przy nim stoisz,a w polu nic przy nim nie zrobisz bez odpowiedniej wiedzy i programów w języku powiedzmy to tak,technicznym .

@6wwwwww

to samo tyczy się przewożonych towarów siła tkwi w fotografii cyfrowej i porównaniu uzyskanych obrazów z miejsca AiB,procesorowi zajmie to ułamki sekund.Muszą wyglądać tak samo i wtedy już wiadomo.A dzisiejsze urządzenia komunikują się bezprzewodowo i wszędzie.Są to nawet kamery,byle o odpowiednich parametrach.Podam przykład.Siedzi żołnierz w krzakach i czeka na pojazd wroga,pojazd pojawia się.On wtedy kładzie na ramię nowoczesną małą wyżutnie,powiedzmy robi zdjęcie celu wciska start i daje nogę na inną pozycję. Nie sprawdza czy trafił robi to za niego kamerka która porównuje obraz żeczywisty tym jaki ma wpamięci i steruje rakietką .Z reguły osiąga cel i jest chroniczny brak kół pojadzu.

anioł stróż

Uwierz mi strażniku texasu,że całe "kierownictwo"w cudzysłowiu oczywiście,bo to żadne kierownictwo tylko banda nieudaczników na Jankowicach o wszystkim wiedzą i pozwalają na to,ponieważ to sami kolesie z kolesiami z przetoku.Twierdzenie p.Artura P.jest takie,bo tak to idzie zrozumieć ja im nadgodzinki i soboty do wypłacenia,bo są mi potrzebni żeby góra go nie napierdzielała,a on im jako premie na wszystko pozwala oczywiście wybranym"swoim"kolesią każdy wie o kogo chodz zmiana pani Z.+pan kolega ich największy donosiciel z całego oddziału nk-13 pan M.B.z Kłokocina jak już nie jest w skale to od razu bierze L-4 bo nie dorobi to jest faktycznie żenada i faktycznie mam nadzieję,że w końcu ktoś z tym burdelem zrobi porządek na Jankowicach

czorny M.B
@anioł stróż

Nie chcą cie już słuchać,że zwalasz na mnie,przyjdz może ty mnie uzdrowisz znachorze i odj....baj się od mojego L-4.Widzę że za mną tęsknisz,wracam w poniedziałek c..to,wiem kto ty,i uważaj.

Strażnik_Texasu

Chopy jeszcze,jeszcze czytam te wasze gówniane przekręty już prokurator zbiera na was dowody :)będę się przyglądał jak pukają do waszych drzwi o 6 rano :)chyba święta tego roku będą smutne :)w końcu zrobią z wami porządek.

jejek

Radzik każdy wie kto i ile biere na jankowicach to już przesada bo po chałpach łupy trzymają a wiela już ich pozawierali i pozwalniali a dalej biorą to co blyszczy no banie.

jejek

Widzę, że niedługo wszyscy się pozabijacie na jankowicach tak dalej być nie może, górniką pozabierali wągiel a część chopów przypisuje sobie deputat na centralne a i jeszcze gorzej bo na tankszteli to od nowośći fury nie tankowali przez 20 lot a yno disle w głowie. Na usprawiedliwienie dodom , że przikła idzie z gory pieruńskie kokoczynioki i pekińczyki. Pozdrawiam i oby wom glajzy zawsze prosto lezły :)

RaDziK

Do sprawiedliwy i kaptin: skoro wiecie kto bierze i kiedy to czemu nic z tym nie robicie?Boicie się że przy okazji i "Wam" się skończy źródełko?Jeśli z nim pracujecie i coś "Wam" nie pasuje to powiedzcie mu to w twarz "Kozaczki za dychę" a nie kryjecie się jak dzieci.Żenada!!!

seba

Tu chodzi tylko o sprawiedliwość bo wy doicie loki na handel a nie do baku. Trzeb ROZRÓŻNIĆ plecak od bańki . Wy z placu zawsze doiliście do baniek na sprzedaż i można nazwiskami wymieniać od dyżurnych po ustawiaczy i określić zmiany kto i gdzie. Ja plecakiem nikomu nie robie krzywdy a reszta doi i przez to mało zarabiamy.

seba

Cichy zrób se laske i daj mi spokoj , pewnie łoisz razem z innymi a na mnie sie wyżywasz , już niejeden poszedl na zwolnienie i pewnie niejeden pojdzie. Firma była kiedyś rodzinna każdy ufał drugiemu i kazdy dzielił sie po równo a teraz 5to jeden drugiego podpieprza tyle mam do powiedzenia. Jak radwany kroili na 1 z pięknym panem i resztą watahy to nikt nic nie mowił. Na strozowaniu tez zawsze na minusie zaostawiacie az w koncu bedzie przypał. Niedziele to dla was obfite dni i noce ale to sie pewnie ukróci . Tylko czekać az infra porobi kontrole a ciecie z kopalni zaostrza wzrok i apetyt na premie.

frajerzy Sawickiego?

Jeden dla jaj podszyje sie pod "stanika" (bezdomny) co komputer telefon widział w telewizji a potym prowadzi rozmowę z drugim co się podszył A frajerzy to łykają i odpisują widać przynajmiej na jakiej zmianie to wypisywane było i idzie sie domyślić jakie kolesiostwo to pisze

Dziadowskie forum dla frustratów.

Jankowice

Kupie rope albo węgiel , po 4 za albo 5 ktoś coś wie jak na jankowicach kupić? Ja słyszałem , że wystarczy podejść pod samochod maszynioka i poprosić i bańke . Moge ewentulnie pod garazem lub piwnica poczekac. Znane marki handlarzy to golf, fiesta, skoda felicja , audi. pozdrowienia dla Seby od zyczliwego za to że ma dlugi język , czekam aż złapią cię na gorącym.

j23

Już niedługo zarząd sam będzie (usunięte przez administratora) na torach.

ZARZĄD_DBSchenker

Panowie pracownicy dziękujemy Wam za prawdę,włosy nam dęba stają od jutra kolejne przykręcenie śruby :)premie i podwyżki już sobie wzięliście :) Zarząd DBSchenker:)

j23

Żenada.

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker