Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

haha hihi

jestem ustawiaczem i różne żeczy dzieją się na oddziale ale nikt nie dowie się jaki to oddział, A po waszych wypowiedziach można tylko śmiać się i płakać.

qwerty

No niestety jest to takie wołanie podświadome o pomoc... Wiadomo kierownicy znają pracowników, czasem wcześniej pracowali i sami w tym uczestniczyli, więc próbują nie ruszać g.... Tu mogą się wyżalić poprzez rynsztokowy styl licząc, że może "góra" zainterweniuje, bo sami nie dają z tym rady :(

u74

Bardzo dużo tych pierdół piszą ,,ludzie'' z kierownictwa.

haha hihi

Pozdrwiam wszystkich jeśli chodzi owarunki to się poprawiły teraz są ubrania, rękawice, latarki, radia, gwizdki, WOSy dla maszynistów, KIB, KIP pare lat temu niebyło rękawic a co dopiero reszta, jedyny problem to KASA jest za mało względem innych firm (konkurencji), i prosze nie piszcie kto co robi bo forum czytają wszyscy. Po takich komentarzach czekajcie na kontrole !!!!

dfg
@haha hihi

Ach,jak ja Ci zazdroszczę dostałeś rękawice,bateryjkę i pewnie taki fajny gwizdek zapewne z groszkiem.Jak ja Ci zazdroszczę.Zapewnę Mikołaj już blisko.Jak ja bym dostał takie gadżety to też bym nie mówił skąd jestem.A kasą się nie przejmuj,co tam kasa,za to Mikołaj fundnie Ci extra gumiaki i czarną pastę do nich.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
u74

Sprawiedliwy,powtarzasz się ,zmień płyte.

Sprawiedliwy

GALI a po ile u ciebie teraz ropa? bo mówią że masz drożej niż na Crabie:) ogarnij się szejku malowany.

bcd

tu masz kolego rację,za mały ,ale myślę że stary prelowski kwadratowy dolnospłuk będzie w sam raz.Wystarczy go zmodyfikować paskami ze starego tekturowego tornistra,dołożyć odblaski i jest gitara.Tam to dopiero można naładować.

jejek

Z tego co ja wiem ,a mam rodzine w zabrzu to kierownik z jankowic przejmuje elektownie, a tamten na chwałowice . Do tego dodam , że szykują sie na elektrowni cięcia w personelu tj. robotniczych, bedzie ich na zmianie po 3 plus 2 maszynistów, ale to od nowego roku. Do tego jak każdy się spodziewał dodatek idzie w pizdziec a dojdzie obowiązkow po kursach plus pare złotych za nowe kwalifikacje 2900 brutto.

dyżurny infra

słyszałem o zwolnieniach w małych grupach szopa wagonowcy ..prawda to słyszal ktoś o tym..

abcd
@dyżurny infra

A dokładniej gdzie tak znowu zwalniają,można coś bliżej.

abc

A Kuźnica Warzyńska jeszcze istnieje czy już zaorana i sprzedana.

dooood
@abc

coś słyszałem,ale nie wiem czy to prawda podobno całodobowy skup ślimaków,zaś inni mówią że chodowla pasztetów ale ja bym im nie wierzył.

kuznica wa
@dooood

Ślimaków to było skupisko kiedy pracowali tacy co teraz psy wieszają. Nieszczęśliwi co to im narzędzia i materiały blokowali i pewnie z tego powodu z kabin loco było widać tylko podeszwy butów tych "nieszczęśliwych" Ten zakład istnieje już lat x-dziesiąt i wpisy w stylu pobożnych życzeń kilku pożal się Boże "fachowców" tego nie zmienią.

Alek M. dyżurny Jankowice
@kuznica wa

Nick jest prawdziwy żeby nie było złudzeń,bo Ty kolego z nickiem "jankowice"ewidentnie masz ze sobą jakiś problem.Wnioskując z tych Twoich wypowiedzi piszesz rzeczy niedorzeczne na dzień dzisiejszy o tym oddz.więc faktycznie albo Ci strasznie brakuje dawnych czasów albo drażnisz tylko atmosferę pomiędzy wszystkimi żeby tylko się kłócili.Takie informacje co tu podajesz nikt Ci takich nie udzieli,a policja żeby weszła na teren kopalni i cokolwiek sprawdzała to najpierw musi być zgłoszenie szefostwa o podejrzeniu jakiegokolwiek przestępstwa i dopiero może ktokolwiek przyjechać z zewnątrz plus Twój dozór inaczej policja nie może nic,ponieważ mamy takie extra prawo w Naszym kraju.Także jak się na czymś nie znasz nie zabieraj się za to,bo nie ma sensu,a wiadomości masz wyssane z palca BURAKU JEDEN CO ANI NIE POTRAFISZ SIĘ UJAWNIĆ,BO SAM NIE JESTEŚ PEWNIE CZYSTY TYLKO WYPISUJESZ BZDURY I PIERNICZYSZ ATMOSFERĘ W FIRMIE.Z resztą 99%ludzi co tu piszą to zwykłe tchórze i buraki co nie potrafią spojrzeć w twarz jeden drugiemu tylko za plecami najlepiej.Gali także nie masz się czym przejmować Cyt."Jeśli obrobili Ci (usunięte przez administratora) za plecami_To pomyśl jaki wzbudzasz strach,że nie powiedzieli Ci tego prosto w twarz..."

LOL
@kuznica wa

Pooooooojechałeś,ale jazda,aż chciało by się wrzasnąć, ,,o żeszty fistaszku'' lub pokrewnie.A se lubisz tam poszczelać z ucha,no nie,e nie bądż taki skromny,po zmianie właściciela w twoim przypadku czemu nie.Myślę że parę trików ci się przyda na nowej drodze.Jest przed premią,a ty pokazując palcem na kolegę przy przełożonym mówisz,,Uprzejmie panu donosze że on kradnie kalosze'',a gdy się spóżnisz to z szatni dzwonisz ,,Uprzejmię donosze że wkładam kask i kalosze.Tak trzymaj.Awans pewny.

qwerty

ustawiacz przecież te bzdury co piszesz się kupy nie trzymają !!! Przecież żeby kierownik się postarał, to pewnie musisz kapować na kolegów, bo innej metody nie ma na takie gratyfikacje :( Oni lubią takich piesków, którzy za srebrnika sprzedają wszystko, żeby tylko kierownik pogłaskał - wtedy merdasz pewnie ogonkiem :)

dddddddddddfffffffffffffffff
@qwerty

masz rację,może pomerdać,ale tym z przodu.

ustawiacz

...ja nie narzekam praca jest wypłata na czas jak się jest uczciwym solidnym dyzpozycyjnym to i kierownik postara sie by i wypłata była większa.Trzeba coś od siebie dać pokazać,a nie tylko narzekać kapować itp .., na tych Jankowicach to musi być ciu..lata atmosfera przez te wpisy to może bedzie lepiej kier chyba wasz to czyta powinien przeprowadzić rozmowe z zalogą pozdr

...

Prawda boli co?!siedzisz przed monitorem i nakręcasz temat gratulacje za pomysłowość kwestia 2-3dni

j-23

Napiszcie jak podobają się wam ostatnie wypłaty. Masakra.Ci...ją nas równo.

anioł stróż
@j-23

Co za mało nadgodzin miałeś czy za mało węgielka wyniosłeś konfidencie:)zacznij pracować na zmiany i zaznaczam zacznij pracować

a_g_d@o2.pl

Szukam kogoś kto dowozi nowe sprzęty agd do sieci typu mediaexpert, neonet, saturn, mediamarkt itd. Mam propozycję współpracy. Pisać na maila w nicku.

Krwią_Zalany

Tak czytam te Wasze komentarze i po prostu nie wierze. Jesteście bez wyjątku wszyscy oszołomami i prymitywami zeszliście co dopiero z drzewa.Żal mi Was ludki,w życiu nie chciałbym pracować z takimi ludźmi jak Wy.Pozdrawiam. Mam nadzieję że prokurator zrobi porządek w tej stajni Augiasza.

orlikonosy i banda ze 109
@Krwią_Zalany

Ja nie mam dużego plecaka tylko małą taszkę a bryłki to wcale duże nie wchodzą, pcheła wincyj biera I NIKT O NIM NIE WSPOMNIOŁ . Niedługo bydymy palić placuszkami bo dyspozytor ma na nos oko . Lypij już meble strugac jak ręka , sławuś a ty przestyń ta pasta bhp do kumpyly broć bo jak gumiok szywnt sie gibosz :)

j23

Odpowiedź na;[ustawiacz]Kaś ty się uchowoł eegupolu.

jerbatu
@j23

Powaliło was, kradniecie i nie macie sumienia .Na jankowicach zwałów braknie jak tak daLEJ apetyt bedzie wam dopisywał. Nie mówie już o ropie bo na tej to już kocie zarobiliście. B ył czas kiedy na jankpwicach słyszałem ze sie kradło z pozwoleniem kierownictwa ale teraz to musicie pasa zaciskać na bańke .

ustawiacz

heheh pekińczyki i kokoczynioki to by tyko krodli a robić ni ma komu :) a pamietom jakżech som wungel broł ale ropy niii wiec ci co tyż buchaja ropa to na szubienica bo przez nich my yno mało penzyja bydymy myć. Nos też debeściaki przyjeli ale na lepszych warunkach i kraść nie musimy a wom to bidoki ledwo do pyrwszego yno starczo. Pozdrawiiom bezębnego z sto 9 :0 koży wie o kerego rudego chodzi, pozsdrowiomy też cieżką wagę boksu amatorskiego sławusia, orlego michała i jego wielky plecok :) i paru pijusów konsine , saszoka, ciufaaa :)

ooooooooooo
@ustawiacz

oczywiście zawsze trocha węgla na zimę się sprzydo,można se schować do wersalki albo tapczana jest pod ręką i nic nie widoć.

cichy
@ustawiacz

Nie bój się też ci się skończy dobrobyt . Minie rok obowiązywania 23' albo przyjdzie inna regulacja i będziesz miał tak samo jak pozostali. Wszystkim tak samo według widełek opracowanych przez HR hehehehe

j-23

I co wy z sobą prezentujecie.Dno.

Oj oj

Łał , już w biurowcu o was mówią , nawet na szkoleniach wspominali . Współczuje ....

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker