Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

Sprawiedliwy

Panie kierowniku z Boryni Pniówka Jasmosu i zofiówki (czyli 4 w jednym) czy jest Pan ślepy i nie widzi jak doją paliwo na oddziałach (np. Gali) czy niechce pan tego widziec bo brakuje maszynistów. skonczcie z tym złodziejstwem bo się robic nie da i jeszcze jeden z drugim uczciwi przy tych złodziejach do zwolnienia pójdą.Nabrałeś se pan na łeb tyle to teraz zarządzaj tym kołchozem. za darmo tego nie robisz.

XYZ
@Sprawiedliwy

Wielki sprawiedliwy,może ty idż do spowiedzi,wyznaj swoje wszystkie grzechy i może Ci przejdzie.Spróbuj.

j23

Może podyskutujmy o zarobkach firmie zamiast sie kłócić na forum o pierdołach.DB Schenk jest nestety najgorzej płacącą firmą kolejową.Można tu wymienić słabo płacone nadgodziny [prrawie wszystko 50%]na sobotach skończywszy[Ws].

@j23

Zapomniałeś o małych stawkach.premiach nagrodach z zysku itd.

Alek M. dyżurny Jankowice

I widzicie sami jacy tu durnie piszą podpisują się moim imieniem wypisują co się da,ale na dzień dzisiejszy za dużo przeszedłem w tej firmie żeby się tym przejmować.Ten co się podpisał moim imieniem Alek i jak w ogóle mnie zna to zapraszam na Jankowice jutro tj.5.12.2014r mam na pierwszą zmianę pogadamy w cztery oczy,a nawet przy całej naszej załodze z oddziału jak jesteś taki chojrak i wygadany.Jeśli te godziny Ci kolego nie odpowiadają to napisz jakie,a ja się dostosuję i pewnie załoga z Jankowic także.Tak na marginesie naucz się wysławiać,bo ja nie stosuję takiego języka jakim to jest napisane "nie obmawiajcie"pisze się "nie obgadujcie"jak już,ale jak ktoś skończył cztery klasy podstawówki i kurs tańca to wcale mnie to nie dziwi:)

ożesz

Wasze opinie tylko czytają kierownicy i pewnie policja i tylko czekać aż wpadną na oddziały z "alek"omatami i posprawdzają bagażniki.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Alek

wiem , że podpierdzieliłem kilka osób ale one na to zasłużyły , szczególnie bo pili wódkę i mnie nie poczęstowali :(. Kiedyś miałem tu kolegów a dziś tylko roboli . No więc róbcie a nie obmawiajcie za plecami.

LOL
@Alek

wiesz ja osobiście nie strzelam z ucha i tego nie popieram.Ale jeżeli oni zachowali się w taki sposób to ,,powiedzmy''że wybór należy do ciebie.Ale ja tego nie mówiłem.Dziwie im się że sami strzelili sobie w stopę,wystarczyło poczęstować,zapewne znaliście się wcześniej poziom bezpieczeństwa wtedy rośnie.No cóż ich wybór.Miałem mnóstwo takich sytuacji nie są one przyjemne,ale nikt się o niczym nie dowiedział.A co do kolegów,ale takich naprawdę to już prawdziwe białe kruki,sporadycznie ktoś się trafi ,ale i tak trzeba się pilnować.Powiedzmy tak są zbyt konsumpcyjni,przekupni oczywiście nie wszyscy, ja naprawdę trochę fajnych mam do dziś.

xyz

Wielki sprawiedliwy, od siedmiu bolesci, moze w koncu popatrzybys na siebie, za robote se chycil, bo Twoje posty staly sie nudne, jedno i to samo.

Sprawiedliwy

Gali postrachem? No a właściwie to masz rację...gdybyś go widział...ło matko bosko:). Gali a tak między nami to rodzina wie, że kradniesz? Bo koledzy wiedzą i pół firmy. i tylko nie mów, że ta ropa służy ci do rozpalania w piecu:)))

quw
@Sprawiedliwy

Tomek skończ już z tym osądzaniem.Kilka osób na oddziele już się zorientowało że to ty właśnie jesteś tym wielkim sprawiedliwym.

...

Tak nikt z niemiec by nie odpisał na te wszystkie posty ucz się dalej języków obcych poligloto za dychę

dooood

AAAAAAAAAHAHAHAHAHA,ale musisz mieć jazdę co?Ale chyba pracujesz za wolno musisz przyśpieszyć,bo niemców już nie ma, co skończyło się leżenie i kapowanie na kolegów,a to pech.Kazali wam na KW teraz pracować?AAAAA to musi być straszne,przerażające.Witamy w rzeczywstości super fachowcu panie profesorze kamyczku.AAAAHAHAHA ,mówisz że podeszwy wystawały to co robiłeś całą dniówkę skoro to wiesz,pewnie latałeś za nimi i donosiłeś kierownikowi,ale jego też już nie ma,no nie, znów masz pecha.Mówisz ten zakład,pomyliłeś się,to kiedyś był zakład,teraz niestety to tylko większy garaż,a szkoda.Powiem ci coś wprost,co rano budzisz się i wiesz że będziesz sobie nurkował w kanale,a nagrodę za dobrą służbę dostaniesz rękawice,ale jest super no nie?Tak będzie wyglądać twoje życie dopuki będziesz przechdził badania i dobrze kablował poprostu bajka.HAHAHAHA.A Ci co wystawiali zelówki poprostu byli cwańsi od ciebie,to był taki przystanek z ciekawości a teraz pracują sobie w cieple,bądż na siebie.A ty kolego spraw sobie nowe gumioki bo zima idzie i trzymaj się ciepło.HAHAHAHA.Jak kiedyś będę na pogorii 3 to sobie wezmę koc i flaszkę,pomacham ci z mojego pikniku,a ty będziesz tam dymał,bo masz monitoring.Cześć KUNTAKINTE.A zapomniał bym,skup ślimaków musi być będziesz miał pracę.HAHAHAHA

dooood
@dooood

to jest odpowiedz na kużnica wa od dooood .post wyżej

obserwator

A KTO MA ZAŁOGĘ DOGLĄDAĆ ???? Jak dozoru jest jeden koleś co, albo zajmuje sie paczkami z rekawicami, gumowcami i ubraniami roboczymi, albo wykłóca sie z warsztatem o lokomotywy, albo siedzi nad raportami i szychtownicami, albo układa obłożenia, albo jakieś dekady oblicza, albo właśnie tankuje lokomotywy, albo jakies zestawienia tworzy, albo wisi na telefonach, albo segreguje odpady, albo go nie ma bo jakies zebranie zalicza czy inne szkolenie ????????????? A żeby się nie nudził to jeszcze mu planistkę zabrali :)))...KTO MA DOGLĄDAĆ ZAŁOGĘ ????????? Nie wspomnę o zacieśnianiu współpracy z kontrahentami lub jakąkolwiek ludzką komunikację z pracownikami. Jak taki kolo ma kreować wizerunek firmy tak ważny w DB ??? Gdzie tu mowa o jakości usług ??? Jak z nim pogadać, jak nie ma dla ciebie czasu ? Proponowałbym w ramach KAIZENu podłączać takim cewniki moczowe i kroplówki z odżywkami z glukozy żeby nie marnowali czasu na kibel i jedzenie... Może Pani dyrektor od projektu "ADMINISTRACJA" się tym zajmie ? Czysty zysk !!!!!! Żal patrzeć.

jankowice

A ja nie chce nikogo straszyć ale mam wieści , że od nowego tygodnia moją być kontrole 2 i 3 zmian , chyba każdy wie , że chodzi o paliwo . Wspomnę także , że kontrole ma przeprowadzi policyja

lolek

Sprawiedliwy, moze najwyzszy czas zebys koledze w oczy powiedzial, co o nim myslisz itp.a nie wypisywal na forum. Uczepiles sie go i widze, ze nie dajesz za wygrana. Gali to, Gali tamto. Miej odwage i powiedz mu to wszystko . Sam, widocznie masz cos za uszami i boisz sie konfrotacji z nim.

Sprawiedliwy

Gali nabiłeś sobót więcej niż inni a jeszcze doisz tą krowę? czy ty naprawdę nie masz dość? Jako kolega tylko ciebie ostrzegam chociaż juz słyszałem pomruki niezadowolenia pośród załogi i ekipy od gpsów w zabrzu. Jest szansa, że już na świeta sprawisz prezent najbliższym i będziesz wiecej czasu spędzał z rodziną.

xyz

To wszystko to ograniczania kosztów. Likwidacja planistek, zwalniania ludzi z wiedzą. Pozostali, którzy się w tej firmie liczą tylko młodzi ambitni ze znajomością języka angielskiego bez jakiejkolwiek wiedzy technicznej i doświadczenia ale za to ze stawką większą niż średnia krajowa.

hop luftmysza

Hopy napiszta lypij jak wam sie podoba system was*o , manipulacje planistow i wszystkich mundrych, co byśta bron Boże nadgodziny nie zrobili.

u74

W firmie liczy sie tylko kajzen ,człowiek nie.

u74

W firmie liczy sie tylko kajzen ,człowiek nie.

JezorRobolik

... Zobaczyłem..... iż padł ostatni bastion na Jęzorze "Królicza Nora" ...... . Pozdrowienia dla tych co broną podestu z szafkami, Jesteśmy z wami ......

qwa
@JezorRobolik

Dialog jaki dialog te tumany są niereformowalni, jedyne lekarstwo to wywieźć całe to DB na furze gnoju z POLSKI jak Jagnę w "Chłopach".

luk

sprawdzie co dzieje się na Jezorze odchocący kierownik gnoji pracowników którzy mu impres nie urządzali z warsztatu.

@luk

znam to z doświadczenia,jest na to jedna tylko rada .Trzeba zrobić wyprawkę wino typu dżez i np.pasztetowa,byle dużo tak od serca.Spakować to do tornistra i można pomknąć na łąkę do zająca na imrezę.Można też zawinąć to w ogromny papier i zrobić róg obfitości z którego można czerpać do woli.

@oloi

zapomniałem wam również dodać że ów pasztetową można nabić do tuby po silikonie i wsadzić w maszynkę do wyciskania,wtedy będzie można sobie dozować dowolną ilość tego specjału bez obawy o zabrudzenie.

@oloi

a jak już wszystko zostanie zjedzone,a chce się imprezować dalej to trzeba na tubach,papierach i starym tornistrze upiec sobie zająca tego z imprezy.

Elektrowóz

Przepraszam, czy mógłby ktoś chociaż pozdrowić maszynistow elektrycznych. Bo same przychlibianie się oraz głupie usmieszki ze strony dizla to trochę mało! -przepracowany jeleń.

dfg
@Elektrowóz

Pozdrowionko dla Szanownego Pana,nie ma sprawy.Ave wspaniały elektronku,pędzący na wstecznym pozdrawiają Cię.Hip,hip hura.

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker