Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o DB Schenker

Pracowałeś w firmie DB Schenker i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Lobo - 2015-07-04 14:45:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Figa masz rację, ja też wiem że jest mnóstwo wystających kabli ale to tylko kwestia czasu jak ktoś je skróci.
zdjecie uzytkownika
lilo - 2015-07-04 15:45:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
ddooo pisze się ja cię kręcę a nie "jacie kręcę". Proszę popracuj nad tym.
zdjecie uzytkownika
dddooo - 2015-07-04 17:19:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [lilo - 2015-07-04 15:45:52]:
OK.
zdjecie uzytkownika
liló - 2015-07-05 22:44:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
skoro mają podobno tyle fantów,to mogą sobie otworzyć jakieś usługi np.stragan z nagłośnieniem,oferta:nożyczki ostrzę, skarpety ceruję,garnki lutuję,krasnale ogrodowe regeneruję no i swoją maszynerię puszczam w ruch, kręcę korbą i uwijam się za dwóch.
zdjecie uzytkownika
ona24 - 2015-07-10 13:56:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pomijając wszystkie błędy interpunkcyjne czy ortograficzne....wątek wypadł troszkę poza nawias....wracając do tematu DB...czy ktoś pracuje w oddziale DB Schenker Wrocław?Tm to też się nieźle dzieje....To że pracuje się po 12 czy 14 h z czego 6h pracuje się za freee....jakies chore dyżury podstawiania aut pod rampy i najlepsze wypłata do koperty.....a na papierze minimalna krajowa....już chyba nawet inspekcja pracy nic by nie wskórała bo pewnie i oni dostali w łapę by siedzieć cicho....Kierowca musi bawić się w małą księgowość...musi wszystkiego dopilnować sam od papierów po towar....dziwnie ginące palety za które obciążany jest kierowca mimo że przechodzi przez milion rąk...kierowca winny!!!!zawsze....!!!!Przerobione w ciągu miesiąca prawie 700 godzin a płacone jak za 8 dziennie....to wszystko to jest jakiś żart....
zdjecie uzytkownika
xyz - 2015-07-14 15:38:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Może ktoś bliżej zorientowany powie mi co się dzieje z tą firmą.Przegrywają wszystkie przetargi na przewozy.Ą być może na dień dobry mają wszystko przegrać? Ta firma to dno i kupa mułu.
zdjecie uzytkownika
Jeszcze DB - 2015-07-15 07:39:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Żeby coś wozić to trzeba mieć kim...
zdjecie uzytkownika
ioa - 2015-07-17 12:30:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [xyz - 2015-07-14 15:38:56]:
Kolego,praca uszlachetnia,ale za to lenistwo uszczęśliwia.A człowiek powinien być w życiu szczęśliwy,prawda.Pamiętaj co masz zrobić dziś,zrób jutro a będziesz miał jeszcze dzień spokoju.A tam przetargi,jeszcze się człowiek w życiu narobi,niech to zrobi ktoś inny,po co się zmęczyć? Jest lato,ciepło,fajnie,a z tego co tu widzę to ino robota i robota,wszystkiej się nie da przerobić.Nie bądż taki w gorącej wodzie kąpany,od roboty są roboty takie na prąd.
zdjecie uzytkownika
xyz - 2015-07-18 12:34:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Najnowszy news. Dupno Bieda dobiła do dna. Wyrazy współczucia składają pracownicy.
zdjecie uzytkownika
zyx - 2015-07-18 16:32:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [xyz - 2015-07-18 12:34:29]:
A coś konkretnego ?
Co sie takiego stało
zdjecie uzytkownika
ioa - 2015-07-18 17:44:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [zyx - 2015-07-18 16:32:56]:
nie nic,spokojnie, tylko twierdzę że od roboty są roboty takie na prąd.
zdjecie uzytkownika
xyz - 2015-07-19 12:23:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
( usunięte przez administratora ) ,to nie te forum!
zdjecie uzytkownika
arek - 2015-07-19 17:20:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Poważnie DB Schneker przegrywa wszystkie przetargi, bo ja nic nie słyszałem na ten temat, a trochę brzmi to niepokojąco. Przecież to ogromna firma, wielki potentat, ich samochody jeżdżą dosyć często, na tyle, że nie trudno jednego zauważyć wychodząc na miasto, czy w trasie na ekspresówce. Chyba jednak nie jest tak źle.
zdjecie uzytkownika
abc - 2015-07-19 18:43:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W tej firmie człowiek się nie liczy,sie tylko dyscyplina i,,bardzo .krótko obroża.Podwyżki nie uświadczysz choćbyś pęk.Najlepszym tego przykładem jest super kierownik jastrzębskich kopalń pan Grzesiu.Tylko tak dalej,przez upoko rzenia które serwuje pan swoim poddanym,na pewno dostanie pan ciepło pasadka w dyrekcji.
zdjecie uzytkownika
lilo - 2015-07-19 20:27:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pękł nie pęk posrsńcu
zdjecie uzytkownika
dddooo - 2015-07-19 23:01:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [arek - 2015-07-19 17:20:22]:
zawsze nie jest tak żle, żeby nie mogło być gorzej,poddam ci przykład np.były KDL ,ja nie twierdzę że było żle, bo np.pracy wszędzie było pod dostatkiem,to dlaczego tak się stało? Dobre,nie? Podejrzewam że znajdziesz jakąś sensowną odpowiedż,bo nie mnie się o tym wypowiadać.Ja jako zwykły człowiek,mało rzeczy biorę na dość poważnie,wychodząc z założenia że głową muru nie przebije.Resztę dopowiedz sobie sam.
zdjecie uzytkownika
abc - 2015-07-21 19:29:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [abc - 2015-07-19 18:43:05]:
Bardzo dobrze panie Grzesiu,pracownik ma wykonywać polecenia przełożonego.Tak było, jest i będzie.
zdjecie uzytkownika
El Banditos - 2015-07-23 12:16:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak dobrze rozumiem firma zajmuje się transportem. Napiszcie proszę jak wygląda struktura firmy , strategia coś szczerzej na ten temat. Pytam bo jestem zainteresowany pracą na stanowisku handlowca a nie mam pojęcia co taki delikwent miałby robić w firmie transportowej ?
zdjecie uzytkownika
h2o - 2015-07-24 17:26:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [El Banditos - 2015-07-23 12:16:11]:
To jest firma rodzinna,wszystkie ,,dobre '' stanowiska już są zajęte.Na stanowisku handlowca pracuje ogrodnik itp.
zdjecie uzytkownika
dddooo - 2015-07-29 03:14:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [h2o - 2015-07-24 17:26:35]:
dobre sobie,nie no, po prostu jest moc,podejrzewam że na tym stanowisku wymiata lepiej niż gitarzysta na mad max 4 drogowej furii.Bez urazu,ale każdy ma prawo mieć własną hipotezę.
zdjecie uzytkownika
klient - 2015-07-31 15:51:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
niekompetencja pracowników nie zna granic, giną przesyłki, nikt się tym nie przejmuje, tragedia, jak najdalej od tej firmy
zdjecie uzytkownika
h2o - 2015-07-31 20:13:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [klient - 2015-07-31 15:51:40]:
To niekompetencja pracowników,ale archaiczne oprogramowanie jest problemem całej tej firmy!
zdjecie uzytkownika
kolejorz - 2015-07-31 21:47:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@klient

Mylicie firmy - to jest generalnie forum o DB Schenker Rail Polska czyli firmie kolejowej a nie o DB Schenker Poland czyli samochodowej, logistycznej z charakterystycznymi białymi ciężarówkami
zdjecie uzytkownika
h2o - 2015-08-01 11:28:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
DB Schenker Poland,podejrzewam że również ma gówniane oprogramowanie.Czy kolejowa,czy samochodowa,po prostu dziady.
zdjecie uzytkownika
dddooo - 2015-08-02 02:43:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [h2o - 2015-08-01 11:28:22]:
za łoże się że niejeden ma słynny program 311,atari i ciupie w gry na comodore z kaset,hahaha,a na mikołaja dostał przedpotopowego dela ,ale ma lapka i już jest biznesmen,a jak,a co się bedzie.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DB Schenker

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy DB Schenker ?
Zadaj pytanie
alert