DB Schenker

Zabrze

Opinie o DB Schenker

xc 2016-09-04 19:29:59
no wlasnie dobrze by było to jednak wiedzieć bo niestety tak jak już ktoś napisał bywa tak ze to co jest napisane w ogłoszeniu to nie pokrywa się z tym co jest faktycznie potem w pracy w rzeczywistości chodzi mi wiecie o zakres obowiazkow na przyklad
sa 2016-09-05 02:02:34
W związku z zaistnieniem tak kryzysowej sytuacji proponował bym rozładowanie emocji poprzez filmy instruktażowe np.YT hubba(drugi wyraz) commercial 1979, lub 1980 lub 1981 itd.Sąsiad może zostać boomerem z gum(całkiem podobny).Po odbyciu uczty kinomana, powinno się za rapować do muzyczki z kreskówki sąsiedzi. Powinno pomóc,póżniej skasować ten post.
sa 2016-09-05 03:17:31
No cóż, skoro każdy już dostał czego podświadomie chciał,pragnę państwa poinformować, że ten pan to znakomity fachowiec i psycholog, ponieważ go znam.Nie jednemu teraz utrze nosa,no cóż, przyroda.Ja obejrzę sobie teraz dzieła Michałkowa;Spaleni słońcem 2 i 3,podczas gdy wy, przeżyjecie to na żywo,coś jak w 5D.Ale przyznam, że śmiałem się tydzień.Życzę owocnej pracy.
mukka 2016-09-05 09:21:22
dla wszystkich chcących poważniejszej dyskusji, jest fajne zatrudnienie teraz do wzięcia w firmie, pojawiło się nowe ogłoszenie - na stanowisko Specjalista ds. zarządzania flotą szukają teraz fachowca. Jak ktoś chętny z Katowic albo okolic to polecam
zwor 2016-09-05 22:48:51
oooo to już widze , następny specjalista z łapanki, może kolejny goguś po studiach a praktyki zero. oby tak dalej
dzoin 2016-09-05 22:50:29
e tam, nie przesadzaj? widziałeś wymagania? moim zdaniem potrzebują fachowca, byle kto się nie przecis,.nie przez sito rekrutacyjne - Wykształcenie wyższe techniczne, a najlepiej kolejowe, jest potrzebne no i dwa lata doświadczenia zawodowego w tym temacie
sa 2016-09-07 15:39:26
domyślacie się może dlaczego te filmy noszą taki tytuł a nie inny?
arp 2016-09-07 15:45:19
ja myślę że na to stanowisku tym nie będzie za wiele chętnych, przecież 2-letni staż przy naprawie taboru kolejowego to bardzo wysokie wymaganie jednak
pio 2016-09-07 19:31:52
Wszystkie wymagania spelniam, zapewne to stanowisko jest juz zajete
ghjjkd 2016-09-07 21:18:16
@ pio ale skoro spełniasz wszytskie wymagania, to właśnie ty sie dostałeś na to stanowisko, czy jal?
pio 2016-09-08 02:37:40
Wskaz mi jedna osobe, ktora spelniala wymagania I sie dostala na dane stanowisko
Wyzsze techniczne ,a przyjety humanista
hihi 2016-09-08 09:43:16
Hej, a może wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. zarządzania flotą? Chętnie bym się załapał, bo dbają o stabilne warunki pracy teraz.
fgo 2016-09-09 01:29:22
Oj tam,oj tam, lepszy rydz niż nic.
krus 2016-09-09 10:37:45
Jak masz 2 letni staż przy taborze, to na rozmowie nie masz się czym martwić @hihi
pio 2016-09-09 22:00:10
Ja sie nie martwie tylko wiem ,ze humanista juz ma stanowisko, prosze nazwisko jednego jedynego po kierunku kolejowym, transport....????
Dawid 2016-09-09 22:04:51
A powiecie mi, czy tu jest mowa tylko o jednym wakacie?
Bżdzio 2016-09-12 19:45:20
A co ty masz do tego humanisty?Jeśli jest przeszkolony i się na tym zna, należycie wypełnia swoje obowiązki i jeszcze się tym interesuje to co więcej chcieć.Po drugie nie ma papieru takiego jak Ty i prawdopodobnie tym jest zmotywowany zawodowo.Po trzecie prawa fizyki wszędzie działają jednako,wiedza nie jest zakazana. Po czwarte prywaciarz może sobie przyjąć i przeszkolić kogo chce,bo to jego firma,prawda.Czy jak robisz prawko to musisz być z zawodu mechanikiem? Nie.Rozumię twój żal ,musiałeś pewnie wstawać do pracy i się tam pokazać.Pewnie ponad, całe bite 2 lata od dechy do dechy,na jednym leżącym stanowisku(jak oni śmieli),pewnie bez l4 co miesiąc(horror).Zaszczycasz ich swoją obecnością(aplauz),a oni nic? To nie dopuszczalne,tak nie może być ,gdzie samochód firmowy,leżak,dycha z przodu,władza.Zobacz na PKP,może tam coś jest.Przepraszam, że Cię to pewnie zdenerwowało, ale to jest firma prywatna i mają pewnie swoją politykę firmy ,ale działają i są.
węgielek 2016-09-12 19:48:16
wiadomo i tak że w rekrutacji na stanowisko tefo specjalisty do spraw zarządzania flotą to i tak większe szanse mają ludzie którzy mają kierunkowe kolejowe wykształcenie - a poza tym to jak na Katowice spora szansa zawodowa
pio 2016-09-12 20:51:29
Dziekuje za odpowiedz Panie humanisto, jesli ludzie z wyksztalceniem kolejowym nie sa mile widziani w firmie kolejowej to mogles to ujac w jednym zdaniu panie humanisto
Tzn. Dla Ciebie rolnik ma budowac mosty, ciastkarz projektowac sygnalizacje swietlna itd.....
Ok spoko przekonales mnie

pio 2016-09-12 20:51:50
Ok spoko przekonales mnie
fiolet 2016-09-12 21:17:46
Mnie to bardziej ciekawi jakich zarobków można się teraz spodziewać? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź
Bżdzio 2016-09-13 02:13:32
Zamiast się pewnie obrażać ,czemu się nie uzupełniać wzajemnie humanizm od stosunków ludzkich, plus twoja super kolejowa wiedza .Z tego może być coś ciekawego typu dobre podejście do ludzi,zwłaszcza klientów od strony technicznej i nie tylko.A z tym ciastkarzem to może tak nie do końca żle,zobacz jakie ciastka są okrągłe i kolorowe,albo kształtowa z formy do pieczenia.
kr 2016-09-13 08:20:59
Panowie może prywatne obiekcje odłożyć na bok, jest praca w Katowicach w zarządzaniu flotą ktoś wie coś na ten temat?
do 2016-09-13 13:26:47
Idż tam i się spytaj,zobacz na własne oczy,porozmawiaj tam z kimś konkretnie na temat, bo w necie wiadomo jest wszystko .Gdybać to sobie można,a rzeczywistość jest zawsze trochę inna, wiadomo.
kazik 2016-09-13 13:35:41
Najlepiej pójść na rozmowę tak jak sam piszesz i wtedy wszystko się wyjaśni jakie stawki i umowa
do 2016-09-13 15:11:35
Wiele nie straci,co najwyżej na bilet.I pamiętaj,bezstresowo nikt nie urodził się z zawodem w dłoni.Nie brać wszystkiego do siebie,bo Cię zje stres ,nie spinać się,podejść do tematu na kontrolowanym luzie.Dasz se rade.
kazik 2016-09-13 15:12:57
Do , dokładnie zawsze lepiej pojechać i samemu się przekonać poza tym oddziałow w Polsce ich jest kilkanaście wiec nie wszędzie tez jes jednakowo, śmiało można aplikować tez tak uwazam
do 2016-09-13 22:18:11
Aplikować i iść się pokazać na żywo,to zmienia postać rzeczy,wiadomo że gościowi wtedy bardziej zależy,aczkolwiek nie koniecznie ,przymusu nie ma, ale nie ma co dziś być wybrednym,choć to zależy od zastanej sytuacji.
rurka 2016-09-13 22:20:34
Specjalista ds. zarządzania flotą poszukiwany do pracy u nich jest
minionek 2016-09-15 10:01:31
rurkja ale wymagany jest 2-letni staż przy naprawie taboru kolejowego
bob 2016-09-17 16:47:35
widzisz nasz kolega pio już dał nogę ,bo mu humanista nie pasował,albo czepiał się jakiegoś przeszkolonego ciastkarza,cholewka, nic mu nie pasuje i głowa w chmurach,daj mu wszysko, a on będzie rządził i się k.... lansował za grubą kasę,k... narcyz,ę ą ,na pewno jest dobry w tych tematach ale są też inni ,poprzednie posty skasował, no bo jak to,obraza majestatu. A ja tak na swój rozum podejrzewam że on ma tylko ,,papier,, i może se go użyć.
pralka 2016-09-17 16:51:08
polecam również stanowisko Specjalista w obszarze utrzymania ze znajomością ale w tym wypadku to już trzeba świetnie posługiwać się językiem niemieckim.
bea 2016-09-18 13:09:27
A ja podejrzewam, ze nie ma nawet papierka, bo jesli by mial to by na posty nie odpowiadal, w tej firmie rzadko kto ma wyk.kolejowe, ja takich nie znam
kris 2016-09-18 13:13:41
Ale jednak osoby, które są zatrudniane @bea muszą mieć minimum 2 lata doświadczenia przy naprawach taborów kolejowych więc raczej laików nie zatrudniają
bea 2016-09-18 13:27:50
Wyslij CV I wtedy odpowiesz kogo zatrudniaja ok????
pop 2016-09-18 14:47:55
@ bea - byłoby naprawde bardzo miło dowiedzieć sie z tego forum...po to chyba zostalo stworzone, prawda? wiadomo, ze najłatwej wszystkiego dowiedzieć sie osobiście, ale czasem czytając takie fora można sie przekonac jaka jestc firma, jeszcze zanim sie uda na rozmowe...
Sr1 2016-09-18 15:19:12
Oby mniej takich fachowców . Co to za fachowiec co wygryza ludzi lepszych od siebie ? Trzesie portkami jak tylko ktoś jest lepszy . Kolegów elektroników podciął już chyba wszytskich , część już z nim nie pracuje bo atmosfera sie zrobiła tak gęsta . Wygryzł z wektronów gościa w czerwonych ogrodniczkach i teraz sam próbuje ogarniać temat z miernym skutkiem . Bardzo też probuje sie udzielać na dizlach ale z podobnie marnym skutkiem . Ot co ale wizerunek fachowca powinien inaczej sie prezentować . Jedynie do psychologa moge sie zgodzić ,bo tak omotać kierownika potrafi tylko jedna osoba .
romek 2016-09-18 16:15:27
Nie ma co narzekać na to, bo każdy dba, żeby atmosfera opierała się na przyjacielskich stosunkach. W końcu przyczynia się to odpowiednio do sukcesu to nic dziwnego, że wiedzą jak uszczęśliwić pracowników.
plum 2016-09-18 16:55:00
Słuchaj no, powiedz no mi kto to jest,tylko bez znieczulenia i oporów i k... wyłożymy sobie kawę na ławę.Bo oś tu jest nie halo. Odpowiedż będzie wprost bez znieczulenia.Przywal od serca .Już nie ma nic do stracenia.
krus 2016-09-18 17:22:55
Ile trzeba czekać na odpowiedź po wysłaniu zgłoszenia do pracy?
uki 2016-09-20 06:50:24
2 lata.....
falko 2016-09-20 10:30:32
Wiecie czy niedługo pokaże się u nich jakaś inna oferta pracy niż na tego sales manager? Realizacja wyznaczonych celów dystrybucyjnych i sprzedażowych na terenie Niemiec to raczej standardowy obowiązek, ale szkoda, że nie określili jakich zarobków można się spodziewać.
bzyt 2016-09-20 21:59:02
A ja mam takie pytanko czy robią sobie z panem kierownikiem selfi, UUUUUU olbo OOOOOO takiego karpika.
romek 2016-09-20 22:06:52
Profesjonalizm na pewno jest w każdym działaniu @asd, ale wiadomo czy oprócz podstawy są premie do zarobków?
bor 2016-09-21 06:31:39
Pracuje juz tyle lat I pierwsze slysze o premiach, kiedys byly ale teraz???a no chyba,ze blondi dostaje ale to jyz norma
A tak powaznie na rozmowie spytasz ile dostaniesz brutto,albo tez sam od siebie zasugeruj, napewno bedziesz mile zaskoczony powodzenia nie zapomnij o CV
Autd 2016-09-21 09:51:26
Fajnie brzmi to, że człowiek będzie mile zaskoczony, to dobra sprawa taka wysoka pensja, ja zawsze uważałem, że w końcu po to pracujemy, to chyba normalne
do 2016-09-21 16:02:11
Brawo,brawo,brawo i chęć uczenia ich i pomocy innym,k...to jest gość.Gościu,jesteś wielki.
radio 2016-09-21 16:06:29
autd a możesz jednak napisać jak konkretnie wysoka? nie zdzierżę takiej dyskusji ogólnikami i frazesami. jak nie możesz z jakichś powodów podać konkretnej stawki to chociaż przybliżone widełki zapodaj
do 2016-09-24 02:02:52
Jeśli jest tak jak piszesz ,że każdy dba o przyjazną atmosferę,to jest super sprawa,naprawdę,o ile jest to prawda.
kazik 2016-09-24 08:46:50
zalezy na jakie stanwosiko chcesz aplikować, bo widzę, że etraz poszukuja specjalisty ds, zarzadzania flota oraz specjalisty w obszarze utrzymania, to biurowe stanwosika wiec kasa nawet spoko, ja wiem ile kierowcy zarabiaja okolo 4 tys
Zostaw swoją opinię o DB Schenker - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DB Schenker