logo DB Schenker

DB Schenker

Zabrze

Opinie o DB Schenker

Smerf 2017-06-08 18:51
Czy oprocz Pani grill, Pani pekinczyk i pana obchodowego plotkarza nikogo nie ma na oddziele???
Teraz powaznie, zarobki sa dobre, placa na czas,firma sie rozwija nie ma co narzekac w DB premie uznaniowe, bo takowe sa??? czy nie???warto o tym napisac jesli ktos wie.
Zobaczymy jaki bedzie nowy zastepca kierownika u Nas
was 2017-06-09 13:53
No i teraz sami sobie odpowiedzcie na pytanie,kto u was pracuje? No ( usunięte przez administratora ). kto?No może któryś zabłyśnie co?A jak się ta firma ma rozwinąć,chyba jak papier toaletowy razem z wami i wam podobrymi .Kto trzyma takich ludzi?, no jak za prl,tak właśnie jest ,więc nie pitol mi tu jeden z drugim znajomku bo ciebie zostawili,a innych nie, tylko idż do innego zakładu ,albo spróbuj sam przeżyć bez kolesi to zobaczysz jak jest barbiszonku jeden z drugim.( usunięte przez administratora )A powiem to po waszemu,żeby nie zrozumieli, ignoranci.
Zdesperowany 2017-06-09 17:14
Dobrze!!!!
Szacuneczek !!!!!
Wszyscy wiedza ktorzy sa znajomkami, kolesiami, ale odezwij sie :-) to wyladujesz na innym oddziele itd itd :-) :-) :-) :-)
Pozdrowienia dla NJ 6 tu tego nie ma :-) :-) :-)
was 2017-06-11 02:20
Powiem wprost pracowało mi się u was dobrze,wręcz świetnie, nie było ciężko.Ale,ale ,bałem się znajomków i podobnych bo po prostu szukali dziury w całym(pewnie z nudów) i nie wiedziałeś co masz robić żeby nie podpaść.Robić żle,chować się żle,szarpać się z takim żle,ulegać też żle i jeszcze gorzej,robiłeś to było utrudnianie,nie dąć się złapać to sobie taki coś umyślał, doniósł i miałeś frytki nawet o tym nie wiedząc,gapić się w sufit żle, szkoleń żadnych.Więc co? To proste ,jesteś sztuką do zwolnienia w razie sytuacji awaryjnej,cóż.... życie. I wiesz co, po prostu to wszystko olałem,inaczej się nie dało. Skoro dawali przelewy w terminie,dzięki,każdy datek mile widziany. Tylko że taka sztuka była nieraz zwalniana np. na święta,lub jakieś inne(taka małpia autystyczna złośliwość),a chłopaki wcześniej powybierali urlopy.Teraz pomyślcie jaki wstrętny mieli koniec,musieli być do końca.Ale niektórzy zostawili sobie cały,bo nie byli w płachcie bujani,jak swojaczki .I mogli im pomachać na pożegnanie śmiejąc się,a oni sobie tam zostali.Łeeee, nie poszło im,życie.A tak się starali i wybierali i z innymi ustalali. Teraz nie ma się co dziwić że niektórych oddziałów już nie ma, albo sprzedali bo z tego co się widzi w dzisiejszych czasach, to tak, nie da rady.Szkoda ,ale i tak było fajnie .AAAAA,jeszcze tym niektórym wesołkom co nam tak zrobili i mieli z tego frajdę ,to chciałbym żeby mieli takie święta.( YT CYPIS świąt nie będzie (patologiczna kolęda)).Ja też się lubię pośmiać,bez urazy.
Toma 2017-06-11 22:42
Czy naprawdę nie można napisać coś pozytywnego o firmie?
Zof 2017-06-12 09:09
Prawie kazdy dodaje cos pozytywnego o firmie nam chodzi tylko o tych znajomkow od za-k. nic poza tym.
Poczatek od post. "Was"-mowi o tym,
ja tez sie takich ludzi boje cokolwiek powiedziec znajomek to zle interpretuje, praca z takimi jest utrudniona.
was 2017-06-12 14:26
opowiem ci fajny kawał,wypadniesz z butów,oddziału już nie ma.Przykre ,ale prawdziwe.
was 2017-06-13 15:43
Kilka lat temu ,nad pewnym jeziorem był sobie pewien oddział w którym to dużo ludzi było żywcem wyjętych z prlu(nie wszyscy) +arbuzowobananowo wodogłowie .Ich szef był wyrozumiały i spełniał wiele ich zachcianek,biedni nie chodzili, ciśnienia nie mieli ,chodżby z podziemi to by załatwił.I co zrobiły cebulaki?, tak że poszły takie koszty i wstyd,że gościu po prostu ,no pewnie odszedł, bo go nie widziałem, szkoda,ja tak sobie myślę że wyjścia ,no ...... powiedzmy zabardzo no...... . Póżniej przyjmowali sobie nowych i ustalali im koniec umów np.na święta i patrzyli co się dzieje, przez rok i dłużej ścigając ich ,chamując i na końcu wywalając i sie śmiejąc (smakosze).Teraz pomyślmy,ile jadu musi być w człowieku żeby zaplanować takie coś,nawet autystyczne małpy tak nie robią ,w stosunku do osób których nawet nie znali i które chciały z nimi pracować, kim trzeba być.Jak patrzyłem wtedy tam na dowodzących to myślałem,że po prostu tak sobie wpadli,żeby zaszczycić nas swoją obecnością,naprawdę nie trzeba, nam było gości z zabawkowego,nawet z wyglądu.Powaga.A ci którzy teraz wychwalają swego obecnego szefa,jedni z wierniejszych mu wtedy, opowiadali sobie o nim kawały, wstyd.Wiem bo ich słuchałem. Póżniej zakład sprzedano i nie dziwię się i zgadnijcie kto wrócił!!!!!Sprawiedliwośc zatrriumfowała. Ich były dowodzący.Ciekawe czy teraz ci co zostali i wybierali innych na osdtrzał, opowiadają sobie o nim kawały, dalej się tak z niego śmieją.HAHAHAHA.To było na KW.A teraz coś dla cebulaków . YT CYPIS cebulaki z cebulandii.
Nikt 2017-06-14 15:52
Hmmm dosc ciekawa historia, u Nas na oddziele z kier. smieje sie tylko slynna Pani grilll ii obchodowy znany z plotek i ploteczek.
Reszta raczej robi swoje, tylko tym w/ w sie nudzi.
W DB jest super, a donosiciele W/w sa byli i beda nic nie zrobisz.
Pozdrawiamy NJ
was 2017-06-14 23:39
Dziękuję kolego,ale jakbyś wtedy zobaczył to dzieło od środka (miałem tą nieprzyjemność),to powiem wprost zrobiło mi się nie dobrze,k..byłem w szoku .Bardzo droga lekcja,zupełnie nikomu nie potrzebna,aż przykro to wspominać, kosmos. A dla innych hahaha. Przecież na renomę pracuje się wiele lat i to jak ciężko.Ilu zwykłych też dostało rykoszeta,cóż życie.Nikomu z was tego nie życzę.Oczywiście tam swojaczki cebulaczki przetrwały,no cóż, nie każdy ma wieprzka w wannie,pole, albo k.... większościowy pakiet akcji skupu ślimaków ważny cały maj i zasiada z sołtysem w podwórkowej radzie nadzorczej .Niektórzy chcieli tylko pracować,no to było się na kim wyładować,życie.
was 2017-06-15 14:56
Teraz pomyśl przychodzisz na wydział,spotyka cię przełożony wyznacz ci robotę ,ok,idziesz dalej a tu następny i daje ci coś innego masz robić to i na koniec ktoś jeszcze inny, rób co innego.Ty mówisz do nich, ale tych innych jest nieważne,rób to.Nie roztroisz się ,na dodatek bez części i narzędzi ,nawet jakbyś się schował to cię znajdą cebulaki no i masz frytki nie wiedząc o tym. Oni wszyscy też się kłócą i nie lubią,a ty dostajesz za któregoś lub rykoszetem.Poszczególne załogi też się nie lubią.Nie lubią cię i innych ,bo tak.A ty jesteś obcy ,bez znajomości i jeszcze nie masz pola ani wieprzka w wannie,do odstrzału przez cebulaczków.U was panie Nikt to są dosłownie anioły,przy tamtych.Idziesz z drugim na robotę który cały czas obrabia ci tyłek i nie możesz nic zrobić,jesteś przydzielony i koniec,znajomych brak.Póżniej głosowanko i dostajesz laurkę,małpy się odwracają i odchodzą z bananem,już takiego nie znają.A twój szef zamiast cię jakoś ratować ,albo ci jakoś pomóc , woli pewnie bawić się zabawkami, tak,cóż każdy ma jakiś hobby,a takie barbi, to słyszałem że są naprawdę drogie rzeczy.Tak panie HOho i hejho,jak się nami opiekowałeś, co?. Inwestycja.Tam był wtedy kompletny brak kontroli nad wszystkim,prosze wyciągnąć wnioski i nie powtarzać tego błędu.Nie warto,szkoda normalnych ludzi.Ale jak już mówiłem sprawiedliwość zatriumfowała.
Bor 2017-06-16 16:53
Hura hura tez ich znamy, co prawda inny oddzial ale Pani grill i obchodowy plotkarz znany jest oj znany znany
Pani grilll nie zrobi grillaa, bo pada
Pan plotkarz dalej plotkuje -coz teraz ma na co nowy Zarzad maja ooooo nienie nie- ladnie panie obchodowy tak mowic na pracodawcow, nie -ladnie
Jesli chodzi o DB Cargo smiem stwierdzic zarobki dobre ,praca jest nic tylko sie przyjmowac.
was 2017-06-17 19:35
Osobiście nigdy nie widziałem go,ale wiecie z kim on mnie się kojarzy z panem YT TurboDynoMan zawstydza bobra co znał 1000 bitów.
was 2017-06-17 22:22
Przecież nikt nie powiedział że będzie lekko.
Tomasz 2017-06-18 21:06
Mam pytanko, czy był ktoś na robocie w Bukareszcie? Czy można tam zarobić? Jakie dają mieszkania? Czy dojazd gwarantuje DB Schenker? Jaki język jest wymagany przy tym wyjeździe? Na jaki okres piszą umowy?
Jeszcze DB 2017-06-22 06:53

Aaaa tez znamy Pania gril i Pana plotkarza obchodowego oooo ten to zmysla, podobno juz niedlugo bedzie zastepca kierownika na NJ 6-mysle ,ze to plotka.
Jeszcze DB 2017-06-22 06:54
Tomasz 2017-06-22 11:56
Widziałem w ostatniej ofercie pracę dla pracownika magazynu logistycznego we Wrocławiu. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć coś o robocie? Czy w miarę godziwe zarobki można dostać? Jak się generalnie pracuje w firmie?
DB 2017-06-22 13:41
Ale sie rozkrecilo, fakt jest taki obchodowy jest jest na wszystkich wszystkich plotkuje wejdzie na jedna nastawnie mowi o dyz. z poprzedniej itd... i tak leci .........ale on jest wyjatkiem reszta obchodowych jest w porzadku chyba jest z JSK , bo mowil cos ze ma kurs .(zmysla, nnnn chlopie ze jeszcze sie ludzie daja nabierac na twoje plotki oooooo)
Odnosnie DB jest ok praca jest i placa nie ma co narzekać.
DB 2017-06-22 18:50
Nie wiem jak jest we Wroclawiu, ale Firma spoko jesli chodzi o zarobki dobre i placa na czas
bea 2017-06-23 10:49
Nie piszcie tu o JSK to inna Firma
PANA D.wszyscy znaja i wiedza, ze chce zostac kierownikiem na Zofiowce, dziwne przeciez pracuje w innej Firmie.Plotkarzu prosze Cie nie obrazaj naszych wladz!!!!!!!!!!!!
saaaam 2017-06-24 15:37
podejrzewam że jego możliwości w zostaniu kimś to turbo dyno men ,szybko plotkuje i biega ,no i ma własny skup ślimaków,bo zusa już mu płacą .Ślimaki po burgundzku,w sam raz na grill,przyrządza znana wam kucharka .
Tomasz 2017-06-25 13:41
Mam zamiar aplikować na dyspozytora i słyszałem sporo dobrego o firmie. Widzę, że tu też ludzie oceniają ich dobrze, zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony.
Bor 2017-06-26 18:20
Jesli chodzi o Firme jest bardzo dobrze.
Gdyby nie ten obchodowy z JSK plotkarz psuje tylko reputacje i naszej Firmy i swojej.
Kierownika chce zastapic nikt nie wie o co mu chodzi.
Pracowal na Chwalowicach, ale sie go pozbyli teraz tu plotkuje, plotkuje.
Król On 2017-06-26 22:36
No i doić jeszcze można co w innych firamach to rzadkość nawet terenówki im nie pomogą bo my blindziarze sie nie poddamy jednym słowem bo blinda nas czyma
Zdesperowany 2017-06-29 22:17
Chcialem sie przyjac do pracy w szkole jako nauczyciel historii nie przyjeli mnie dlaczego????---nie mialem wyksztalcenia-a przeciez interesuje sie historia od dziecka
Ludzie chca sie przyjac do DB nie maja wyksztalcenia, ale interesuja sie koleja-i co??? Sa kierownikami
GDZIE TU SPRAWIEDLIWOSC
Pytam gdzie ma sie przyjac osoba z wyksztalceniem kolejowym???? Do DB jej nie przyjmą?????
saaaam 2017-06-30 14:00
stary masz rację ,ale tak z drugiej strony ,jaki ty jesteś naiwny.Po trzecie, na jednej firmie świat się nie kończy.
Nikt 2017-07-01 09:32
Plotke od pomowienia dzieli cieniutka nitka, wiec PAnie obchodowy Zof. prosimy nie plotkowac na Nowy Zarzad!!!!!!! i pracownikow!!!!!
W DB juz mamy kierownika nie zastapisz go.
Pozdrawiam wszystkich z DB praca jest bardzo dobra
dobrze 2017-07-01 14:48
Czyli nic się z wami dalej nie zmieniło,sami swoi,jedno 30 i strach przed nowym.Podejrzewam że niedługo się to skończy,ale, ja nic nie wiem.
Nikt 2017-07-02 15:46
Powiedz to obchodowemu, zeby nie plotkowal i wszystko bedzie dobrze. Zero plotek!!!!!
Zmiany sa dobre tylko prosba NIE PLOTKUJ NIE ZMYSLAJ NA INNNYCH
dobrze 2017-07-03 02:39
Bądż tak miły i sam mu to powiedz,ale tak właśnie wygląda strach.Plotki,pomyśl kto normalny używający mózgu słucha plotek bez dowodów,chyba mało kto.Jak postępujesz właściwie i nie masz nic do ukrycia to żadne plotki ci nie straszne.A on robi to jak sami mówicie i się nie boi bo pewnie może,lub ma przyzwolenie,albo nie biorą go poważnie i to wszystko.
Tomasz 2017-07-03 23:03
Czy DB Schenker ma jakieś oferty za granicą poza Bukaresztem? To jest fajna firma i można tu nieźle zarobić?
jeloł sabmarine 2017-07-04 22:12
Co tam w Zabrzu i Katowicach taka rotacja?
Poszedłem kiedyś odziwedzić dawnych znajomych, ktorzy po dobrych kilka lat pracowali, a tam nie ma prawie nikogo ze starych. Sami nowi.
No i podobno to jakas dziwna tendencja, ze ludzie odchodza.
Szkoda, bo firma dobra, ale nie dba.
W Katowicach podobno od poczatku roku odeszlo kilka osob a przeciez tam i tak garstka pracuje.
Co sie dzieje??????
Nic nie wart 2017-07-07 18:18
To ten obchodowy co jezdzie autem na obchody???
Pozdrowienia dla Zofiowki i Boryni super oddzialy oprocz plotkarza
dod 2017-07-09 16:09
Autem???A faktycznie ,przy takim pedałowaniu nogami jak turbodynomen buty wychodzą dużo drożej,racja.
Jeszcze DB 2017-07-10 07:54
Pan obchodów widzę, że jest wszędzie znany z plotek. Ludzie z DB nie dajcie się zakręcić w te jego ploteczki wyssane z palca. Praca w DB jest super, dobrze płacą, a plotkarz ma na obchodzie wejść na nastanie wpisać się i iść dalej na obchody (a nie jak do tej pory podjeżdża widuje się plotkuje, bo ma dużo czasu i wychodzi dalej plotkowac)
Pozdrowienia dla Zofiowki
dod 2017-07-10 15:25
Zastąpić go dronem z kamerą.
Już nikt 2017-07-11 06:14
Dobre, ale on chce zastąpić z-kierownika NJ
Gościu jest irytujacy-plotkarz i kretacz, dlaczego Góra jeszcze to Toleruje???
Jeśli chodzi o Firmę DB ja polecam
Już nikt 2017-07-11 13:17
Sami sobie jesteście winni lubicie plotki ploteczki, podpisujecie mu godzinę jaka wpisze (nieprawdziwa) oczywiście byle by posłuchać co? Gdzie? Kto z kim??? Itd... "Kłamstwo ma krótkie nogi" Ludzie czy Wam nie zależy na fajnej pracy!!!!!
dod 2017-07-11 16:00
Jak ktoś ma wodogłowie i mieszka na wiosce w tapczanie lub ma podobny charakter to tak będzie miał.Więc im się nie dziw,takie chobby.Tapczan i koza i h.Wszysko w temacie.Nie dziw się,a taki korzysta,cóż, jest od nich cwańszy i to się chwali.Gdzie indziej u prywaciarza to taki by robił góra jako pomoc w zoooooologicznym i żaby nadmuchiwał,młody kupuje a taki mu mówi, po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się,jak zejdzie powietrze to poczekaj aż żaba sama urośnie.
Już nikt 2017-07-12 06:14
Tak tak cwaniak jest jest no cóż w sobotę autkiem na obchodzie i szychta
Sami jesteśmy sobie winni, podpisujecie te odchody ale to inna bajka
Pozdrowienia dla Zofiowki NJ6 jak się nie mylę
Zof 2017-07-13 12:54
Dobra myśl, przynajmniej nie będzie plotek itd.....
Pozdrowienia dla Zofiowki oprócz plotkarza, gawedziarza i kablówki jak zawsze tak zwał ale gościu ma Tupet nawet na swoich plotkuje. ZOFIOWKA super oddział, ale plotkarz jest cwaniak tu zagra tam zagadać tu się przypodobać tam się przypodobać a pllllotki roznosi po nastawniach nieprawdziwe głową boli.
dod 2017-07-14 13:56
Wnioskuję z tego że jest to człowiek który nic za bardzo nie potrafi,ale ma wielkie ambicje i parcie na władzę i pochlebstwa.Czyli po wszystkim do celu, to nieraz ma krótkie nogi, choćby nie wiem jak nimi przebierało.Wiesz wystarczy w załodze 10 %cwaniaków i nawet można iść z torbami,skąd ja to znam,pomyśl o 50% to już armagedon +rykoszety i w każdym przypadku możesz iść z torbami i to takimi jeszcze po cukrze .Nie życzę nikomu tego.A on jak ma takie aspiracje na kierownika i biurko to niech se je najpierw pozbija z płyt osb lub palet i pomaluje na żółto(made in japan), wazon z gumioka i siedzi na łące .Tak twierdzę ja czyli dddooo ,który odebrał dobrą lekcję od miodousznych kiełbasianych i wazelinowych cwaniaczków,którzy nie mogąc go pokonać bo jest normalnym człowiekiem, nakręcili mu uszy w świderki i wyrzucili na śmietnik i zamykając klapę żeby nie śmierdziało, już nie dam się więcej w bambus zrobić,życzę wam panowie powodzenia.Nie dajcie mu się ,serwujcie mu podobne bajki tylko wpierw uprzedżcie o nich innych.
dod 2017-07-16 17:20
A, a na nogi od biurka można założyć stare relaksy,albo kozaki i złapać trytytką.
dddooo 2017-07-18 15:54
Czyli cisza,coś mi się zdaje że zawsze będziecie się kłaniać i płakać w pampersa.I to rozróżnia mężczyzn od chłopców z różowymi puszystymi kaczuszkami na żółtej tacce z rzeżuchą. Dobranoc ,...........................słodziutkie nieudaski. Nie mam pytań.
Tomasz 2017-07-19 09:05
Szkoda, że DB Schenker nie ma aktualnie nowych ofert.
Bor 2017-07-20 18:19
Halo halo ZOFIOWKA jak impreza integracyjna??????
Bor 2017-07-20 18:19
Halo halo ZOFIOWKA jak impreza integracyjna??????
Zof 2017-07-21 12:15
Szkoda ze nie było dziewczyn tylko..... Wiadomo
dddooo 2017-07-21 22:25
Czyli kto,proszę konkretniej.Bo nie jestem w temacie.I nie pitol mi tu że nie było tej pani.Ale lecisz w ......
Zostaw swoją opinię o DB Schenker - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DB Schenker