logo DB Schenker

DB Schenker

Zabrze

Opinie o DB Schenker

dod 2017-07-11 16:00
Jak ktoś ma wodogłowie i mieszka na wiosce w tapczanie lub ma podobny charakter to tak będzie miał.Więc im się nie dziw,takie chobby.Tapczan i koza i h.Wszysko w temacie.Nie dziw się,a taki korzysta,cóż, jest od nich cwańszy i to się chwali.Gdzie indziej u prywaciarza to taki by robił góra jako pomoc w zoooooologicznym i żaby nadmuchiwał,młody kupuje a taki mu mówi, po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się,jak zejdzie powietrze to poczekaj aż żaba sama urośnie.
Już nikt 2017-07-12 06:14
Tak tak cwaniak jest jest no cóż w sobotę autkiem na obchodzie i szychta
Sami jesteśmy sobie winni, podpisujecie te odchody ale to inna bajka
Pozdrowienia dla Zofiowki NJ6 jak się nie mylę
Zof 2017-07-13 12:54
Dobra myśl, przynajmniej nie będzie plotek itd.....
Pozdrowienia dla Zofiowki oprócz plotkarza, gawedziarza i kablówki jak zawsze tak zwał ale gościu ma Tupet nawet na swoich plotkuje. ZOFIOWKA super oddział, ale plotkarz jest cwaniak tu zagra tam zagadać tu się przypodobać tam się przypodobać a pllllotki roznosi po nastawniach nieprawdziwe głową boli.
dod 2017-07-14 13:56
Wnioskuję z tego że jest to człowiek który nic za bardzo nie potrafi,ale ma wielkie ambicje i parcie na władzę i pochlebstwa.Czyli po wszystkim do celu, to nieraz ma krótkie nogi, choćby nie wiem jak nimi przebierało.Wiesz wystarczy w załodze 10 %cwaniaków i nawet można iść z torbami,skąd ja to znam,pomyśl o 50% to już armagedon +rykoszety i w każdym przypadku możesz iść z torbami i to takimi jeszcze po cukrze .Nie życzę nikomu tego.A on jak ma takie aspiracje na kierownika i biurko to niech se je najpierw pozbija z płyt osb lub palet i pomaluje na żółto(made in japan), wazon z gumioka i siedzi na łące .Tak twierdzę ja czyli dddooo ,który odebrał dobrą lekcję od miodousznych kiełbasianych i wazelinowych cwaniaczków,którzy nie mogąc go pokonać bo jest normalnym człowiekiem, nakręcili mu uszy w świderki i wyrzucili na śmietnik i zamykając klapę żeby nie śmierdziało, już nie dam się więcej w bambus zrobić,życzę wam panowie powodzenia.Nie dajcie mu się ,serwujcie mu podobne bajki tylko wpierw uprzedżcie o nich innych.
dod 2017-07-16 17:20
A, a na nogi od biurka można założyć stare relaksy,albo kozaki i złapać trytytką.
dddooo 2017-07-18 15:54
Czyli cisza,coś mi się zdaje że zawsze będziecie się kłaniać i płakać w pampersa.I to rozróżnia mężczyzn od chłopców z różowymi puszystymi kaczuszkami na żółtej tacce z rzeżuchą. Dobranoc ,...........................słodziutkie nieudaski. Nie mam pytań.
Tomasz 2017-07-19 09:05
Szkoda, że DB Schenker nie ma aktualnie nowych ofert.
Bor 2017-07-20 18:19
Halo halo ZOFIOWKA jak impreza integracyjna??????
Bor 2017-07-20 18:19
Halo halo ZOFIOWKA jak impreza integracyjna??????
Zof 2017-07-21 12:15
Szkoda ze nie było dziewczyn tylko..... Wiadomo
dddooo 2017-07-21 22:25
Czyli kto,proszę konkretniej.Bo nie jestem w temacie.I nie pitol mi tu że nie było tej pani.Ale lecisz w ......
Zof 2017-07-23 08:25
A tak?!?!?! Była ona zawsze jest
A podwyżki też były resztę sobie dopowiedz
Atolek 2017-07-23 19:04
Wesołych pisarzy mamy na tym wątku! Ale jak słyszę to imprezy firma organizuje? Musi być fajnie skoro to robią.
dddooo 2017-07-23 21:21
A chaaaa!!!!! A więc to tak,yymmmmm......Hmmm.Dobrze,dooobrze!! Z reklamówką po wypłatę w miedziakach,hmmm,taczka lepsza.Wesoły ślimak z grila, klapki kubota z tostera jak ruski wafel do piwa,tornister tekturowy z pasztetową firmową i winami od wolnych handlarzy,no tak to ja rozumię.Ruch w interesie musi być,no!!!Tak trzymać.
Bor 2017-07-23 22:19
No tak fajnie,???? He
Pytaj na Zofiowce pani grill najlepiej
Podobno fajnie w końcu to impreza integracyjna
Bor 2017-07-25 15:37
Zapomniałeś dodać pytaj Panią grill od kierowników i obchodwego plotkarza
Tomasz 2017-07-31 08:52
Nie ma to jak pracować w dobrej firmie. Nawet imprezy integracyjne macie, tylko pozazdrościć. A jak atmosfera w pracy? Kiedyś pracowałem w firmie i tak dopytuję.
Bea 2017-08-01 12:00
Atmosfera super gdyby nie te dwie osoby to... słynna pani grill integ.i plotkarz, ale tak jest wszędzie ktoś się znajdzie.
Praca świetna dobrze płacą na Jastrzębskich bocznicach sami zapytajcie np. Na Zofiowce
(Może Panią GRILL lub plotkarza obchodwego mały - zarcik)
Zof 2017-08-01 12:38
Czemu??? Super było na imprezie pani grill też się fajnie
mmo 2017-08-01 13:20
Jak bawiliście się super,to bardzo dobrze,tak trzymać.Bo w życiu trzeba się czymś zawsze kierować, mmm...... np. można też pasztetową.
Jeszcze DB 2017-08-01 17:01
Czytaj uważnie "między wierszami" pasztetowa grillowa była
mmo 2017-08-03 04:16
kurcze,......dobry jesteś,to jest lepsze od mojego skupu
Luuuzik 2017-08-04 19:14
Witam
Powiedzcie mi ile w tym prawdy jest, ze Db Cargo chce całkowicie sie wyciwac z kopalń na śląsku i specjalnie przegrywa przetargi?
mmo 2017-08-05 15:12
JAK dobrze że już tu nie pracuje,no dejcie spokuj,ale fajnie. Dla mnie szok.
Agent 2017-08-09 22:24
DB Schenker ma ostatnio dość długą listę ofert pracy, dlaczego?
pasztetowy szejk 2017-08-11 19:54
Przepływometr,motogodziny i kilometry (komputer i sondy) oraz rozliczenia z paliwa powinny przynieść skutek i po sprawie. Odepniesz ,maszyna staje,awaria. Serwis, usunięcie błędów modułu sterującego,odblokowanie, .Nie ruszać kabli i oprzyrządowania,wlewów ,plomb .Koniec. Ustuko najwyży piątke do esioka ,żeby babcie do GSu podrzucić,albo będzie składał na pilotke na esioka z zaskurnioków. No chyba że ktoś ma wodogłowie ,to co innego,to niech go rolują.
KTOŚ 2017-08-11 21:07
Za bezpodstawne oczernianie grozi ci sprawa cywilno-prawna. W niedługim czasie otrzymasz pismo z terminem pierwszej rozprawy.Stanie się to jak tylko rozpracujemy twoje IP.
Myślisz że na forum masz prawo mieszać ludzi z błotem.Mylisz się.Do zobaczenia niebawem.
pasztetowy szejk 2017-08-11 23:02
Rozwiązać to technicznie i zapłacić,a nie nakręcaniem sobie wzajemnie uszu i straszenie się sądem. To kompletnie nie ma sensu,szkoda nerwów. Po takim zabiegu technicznym okaże się kto naprawdę chce pracować a kto nie,tylko potrzebuje na tuning do esioka, typu gładkie sliki kartoflaki(dobrze spala kapcie),spojler z ławki z parku + kosz w kształcie pingwina ,felgi z bizona(szeroka stal,poler, kolorowe wentle),orurowanie wod-kan +atest (klatka mad max),lampy z krzyżem +stredo,podświetlany spód ,wysoki rozrząd z płaską krzywką i zaturbić śrubowo,puste zawory,strumienica z wiadra,wolny wydech z głową węża(podświetlane oczy),szpera do driftu(dobrze kręci bączki w kartoflach),obszywany taboret z frędzlami z kompletu od dojarki , itd.Taki wiejski hod rod,wyrywasz każdą.
Zenek 2017-08-13 16:32
Jaka jest przyczyna tak długiej listy ofert pracy? Powiększają firmę czy jakiś nowy projekt? Interesuje mnie praca w firmie.
pasztetowy szejk 2017-08-13 21:45
Podejrzewam że ktoś jeszcze w porę się otrząsnął ,to dobrze,byle zdążył.
Olek 2017-08-17 11:49
Trudno jest się dowiedzieć na tym forum coś o pracy w firmie. Może ktoś podpowie nowemu jak tu jest miedzy ludźmi?
pasztetowy szejk---dddooo 2017-08-25 15:20
Powiem ci to wprost i może wielu się na mnie obrazi,trudno,niech im to zrobią ich kochani koledzy, co przypłynęli do nich na pontonach i kajakach,bo my zawsze byliśmy beeee,zwalnia się,likwiduje itp.Jak są tacy nadopiekuńczy to niech sobie sami zrobią, niech się wykaża.Płakać nie będziemy.Wolno im i nic nam do tego. Tyle mam do powiedzenia.
Anatol 2017-08-25 20:55
Widzę, że DB Schenker ma duże potrzeby kadrowe? Brak ludzi!
naj 2017-08-28 15:57
Niech im pontoniarze zrobią.I niech im dadzą ciasne gumiaki na zime,waciok w serek jak do komuni, bez narzędzi ,najniższą i wywalą na święta,to zobaczymy.Proszę się wykazać i nie robić fochów jak my.
Tomasz 2017-08-29 18:23
Szukając pracy dowiedziałem się, że DB Schenker ma opinię dobrego pracodawcy. Dlatego właśnie aplikowałem i sprawdzimy.
matys_ik 2017-09-05 21:41
na NJ6 Zofiówka pracuje taka pani zwrotnicza gosia,która przeszła z NJ2 jastrzębia. proszę uwazajcie na nią. plotkuje gorzej niż obchodowy. strasznie oczernia swoich przełozonych używajac pod ich adresem inwektyw . również intersuje sie życiem innych, bez skrupółów donosi n awszystkich. wspólczuje kierownikowi arkowi, że ma taka gnide u siebie. Nie chciałby pan wiedzieć co ona o panu mówi, jakie sprawy panu przypisuje. oczywiscie o innych pracownikach też mówi paskudne obelzywe rzeczy. powinniscie zrobic wszystko, żeby TO COŚ usunąć z oddziału.
remek 2017-09-07 10:47
chcę od razu powiedzieć o przewoźnikach takim jak FHU Waldemar Strupiechowski Karczewiec 16 Wierzbno jeśli ktoś zdecyduje się pracować z nimi, a tam u nich 3-4 firmy pod tym adresem to będzie wielki błąd. dawali im nie raz pracę w stronę rosji, ale minęło 6 miesięcy i zaczęły się skargi na to, że ładunek został częściowo otwarty i kradzieży .pracowali u nas 7 firm, a problem jest tylko z nimi. na nasze prośby co to wyjaśnić one z grubsza powiedzieli że jest to problem naszego magazynu. takich kłamców jeszcze muszę poszukać jak oni. nie wiem jak się z nimi pracuje schenker ale tam sytuacja nie jest lepsza. na dzień dzisiejszy z ich dostawą na rosję mamy 17 skarg . to tak jeśli ktoś z spedytorów to przeczyta to niech wie wcześniej, że jego reputacja może czekać.
Aleks 2017-09-08 08:37
Firma nie ma aktualnych ofert pracy? Taka cisza jest w firmie i nic się nie dzieje? Może ktoś słyszał o pracy w firmie?
dddooo 2017-09-08 16:30
Badania +psychotesty,nikt nie jest doskonały i nie jest zmontowany na podobieństwo , wszystko zgodnie z prawem
Tomaszek 2017-09-11 11:53
To chyba nie jest ani dziwne ani w żadnej mierze wycelowane przeciwko pracownikom, że wymagają badań różnych w zależności od rodzaju pracy. Żeby tylko wszyscy pracodawcy byli tacy poukładani to byłoby znacznie mniej wypadków w pracy. Ja firmę chwalę.
lilo 2017-09-11 16:20
pewnie też nasz gosiaczek chodzi na pogrzeby, obcych ludzi żeby dramat bliskich zmarłemu osób zobaczyć z bliska...potem wszystkich obgadać ze szczegółami. znamy ją dobrze to taki typ kobiety, która jakby mogła to bliźniemu nawet do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] by zajrzała.
lilo 2017-09-11 16:20
dddooo 2017-09-11 18:34
O ludzie ,jakiś Ty bojażliwy,już nic nie powiem ,bo jeszcze nie uśniesz w nocy.Gorsze od zabawy z zapałkami.Nie panikuj.Wiadomo o kogo wam chodzi,skrupulatne badania lekarskie + badania psychotechniczne,można spróbować coś że mobing.Kumasz,nie.Wysokościówki nie,nie u was ,choć ja sobie zrobiłem 250.
dddooo 2017-09-11 18:34
dddooo 2017-09-11 18:36
Nikt nie jest doskonały.
dddooo 2017-09-12 13:17
Ja tez firmę chwaliłem i to fez,ale niektórych ludzi nie,bo powiedzmy z połowa nie była zbyt przychylna dla innych.A to psuje cało kształt,wizerunek i odbija się na kasie i nie tylko. Ta połowa to banda nierobów i kabli .Tyle że wielu z tego mało co ma,lub w ogóle nic, to takie hobby,zawiść, dowartościowują się tym bo mają coś,który i tak jeszcze zmaleje.Bo gdy pewien czas już mija, torba większa jest od kija.
Karol 2017-09-14 23:09
Niektórzy są jakoś tak bardzo przewrażliwieni albo mają coś na sumieniu? Boicie się badań ale przecież to norma!!
fut 2017-09-19 15:49
Wielu z tych kafarów,co to są mocni po znajomości i w grupie na jednego nowego ,to na zewnątrz zasikani różowi marcepankowi chłoptasie,z techno parady równości,więc nie dziw się że boją się badań.Ale po za zakładem życie ich weryfikuje,płaczą jak małe dziewczynki z pluszowym misiem ,bo mu ucho odpadło.Taka jest prawda.Teraz już wiesz czemu się boją,bo są nieudolnymi nie udasami. Bo pani ma strzykawkę.
fut 2017-09-19 15:59
Tak zapamiętałem KW,podejrzewam że wszędzie jest podobnie.
fut 2017-09-20 15:04
ppppppppppppppppffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o DB Schenker - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DB Schenker