Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

bambo

To , ze sie leje do kanki troche spuścizny to norma dla mnie ale nie moge zrozumiec dlaczego ludziemaja do mnie problem ze w calej szatni smierdzi ropiuszką , faktyczznie smierdzi ale co to dratewke interesuje, on przeciez ten czarne zloto wywozi. poza tym seba konfidencie czesliaw nie jest z ciebie dumny . faktyczniw wasze auta jezdza juz cale lata za darmo jakby na wode z kranu a tu zarzucasz ze chlopaki sobie podbiora, no niezły z ciebie cygan. seba warto wam sprawdzic co macie w baku i kafloku ale to juz policja musi moim zdaniem.

frajerzy Sawickiego
@bambo

Podobno Byłeś taki brzydki ze mama cię widłami obracała haha

beszczel
@frajerzy Sawickiego

Sawicki widze kozak z ciebie a ja slyszalem ze twoja matka niezle sie musiala kurwic zeby takiego frajera zrobic chyba ze z probowki cie zrobili

abc

A co na Jeziorze słuchać.

Zniesmaczony

Wszyscy wielcy odważni kozacy pisząc anonimowo w internecie a w oczy nikt nikomu nic nie powie bo się boi,ot cała prawda o tych internetowych tchórzach.

beszczel
@Zniesmaczony

Zniesmaczony to czemu sie niepodpiszesz tylko taki z ciebie kozak z lasu ?

lolek

Wiesz co sprawiedliwy, wstyd pracowac z takim tchórzem jak Ty! Na forum umiesz bluzgac, ale w oczy nie umiesz powiedziec. Co do ocen pracownika powinienes dostac zero, bo dla takich tchórzow jak ty to sklali brakuje. Jezeli jestes twardzielem, to wyjdz przed szereg. P. S . Nie wyjdziesz bo sie boisz , ze inni Cie wsypia, ze sam kiedys kradłes i miales korzysc z tego. Nic dodac, nic ujac. Żałosny jestes.

bolek
@lolek

On nie jest żałosny,tylko cwańszy od was wszystkich razem wziętych.Wie jak grać żeby Was sprowokować i Mu się to udaje.Tak trzymać sprawiedliwy,pociągnij ich jeszcze trochę to sobie sami zaczną skakać do gardeł,niewytrzymają ciśnienia w tych czasach,pamiętaj najpierw zbiorą się w kupę i się poprą,póżniej ktoś pęknie (zawiedzie czynnik ludzki),masz zielone możesz ich znokałtować i z daleka obserwować tą całą kotłowaninę.Lepsza niż mydlana opera.A na końcu będą mogli zrobić tylko jedno to poco się zebrali,czli kupę.HAHAHAHAHAHA.Tak trzymać.Stary posłuchaj to jest walka o ogień w deszczowy dzień,jest jazda są emocje.Pozdrawiam Pana Bambo Cytruska ,przyznaję ma Pan zajebistą ksywę.HAHAHAHAHA.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Raz,dwa,trzy siedzisz Ty...

Brawo tylko tak dalej panowie widac ten co to pisze i podszywa się tu za niejednego kolegę musiał zostac odcięty od zródełka lub na dzień dzisiejszy ma malutko,a przyzwyczajony był do większych pieniędzy.Trudno takie jest życie kolego chcesz pracowac i miec podwyżki itd to pracuj uczciwie.Miłej pracy panie kolego:)

kzn21

Kto to pisze takie głupoty o beczkach.Teraz piątki nie za bardzo można nalać.A ty poczytaj sobie lepiej bajki.

frajerzy Sawickiego

Wes się powies albo podetnij sobie żyły albo najlepiej dokonaj samo spalenia w śmietniku kturym cię mama kiedyś zostawila A potym odznaczony zostaniesz pośmiertnie to znaczy powieszony za jajko linka z chaszpla i na semafor

czechowiczanin

mam pytanie, ile może zarobić pocxzatkujący manewrowy na kopalni w Czechowicach Dziedzicach - praca w systemie turnusowym.

NJ-4
@czechowiczanin

JAKA PRACA W SYSTEMIE TURNUSOWYM/GRAFIK MASZ NA TYDZIEŃ ZMIENIĄ CI GO 3 RAZY W TYGODNIU BĘDZIESZ ROBIŁ NADGODZINY TERAZ ZIMA TO OKOŁO 230 GODZIN NA MIESIĄC.ZAROBISZ JAK CI NIE WYBIJE GONERA LUB KAPITA NA KWARTAŁ RAZ W ROKU LEPSZĄ KASĘ.

klient db

A co na to (usunięte przez administratora)kierownik, jak czytam to olej napędowy leje się beczkami

biały generał

A wy dalej swoje przecież każdy wie jakie auta WYWOŻĄ ropę i węgiel z Jankowic. Przez nich my na załadunkach mamy mało a ci z placu kradną co tylko się da i denerwuje mnie , że przez nich nie idzie zarobic . Bambo i reszta maszynistów albo biora kase albo sami jak szejki w arabii na ropie siedzą . A zeby jeszcze sprzedał po taniości to cene życzy sobie jak na statojlu. Jankowice są do sprawdzenie moim zdaNIEM przez policje bo może oni zrobią porządek ze szubrawcami . Koniec komuny i wynosu ropy z pracy , przestawcie sie na uczciwą pracę a nie wy się obłowice a my niskie stawki p[rzez długie lata.

Prorok

Sprawiedliwy jeżeli trzymają takiego debila za pracownika jak ty to powinni przyjmować każdego z ulicy. Zmień już płytę stajesz się nudny. On jest (usunięte przez administratora) a ty jeste (usunięte przez administratora) nie potrafisz nic powiedzieć w oczy prosto.

qwa

Znowu zaczynają rozdawać "laurki", podobno na Jęzorze zaczęli dawać wypowiedzenia i to pracownikom po 50-tce ze stałą umową. To jest banda szubrawców. Gdzie takie chłopy dostaną robotę ?

NJ-4
@qwa

PKP CARGO SERVICE ZATRUDNIA BEZ PROBLEMÓW I SRAĆ NA SKARBONKĘ SZENKUSIA.

@qwa

Kolego,wiesz na pewno że to całkiem w ich stylu i nie ma się czemu dziwić.To jest po prostu zwykła przeczkolna złośliwość z kozą w nosie.Pamiętam też ostry przypadek z zakładu koło Pogorii 3,kiedy to została zwolniona pewna grubka ludzi na samo euro 2012,ostatni dzień ich pracy przypadał na rospoczęcie mistrzostw,czyste świństwo a wiemy kto tam wtedy dowodził i na to pozwolił to zwykły ptysio a nie facet.Nas póżniej też wywalono i to dużo,a zakład sprzedano.Ci co się uchowali i tam zostali mogą teraz odetchnąć z ulgą że to już inna firma.

6wwwwww
@qwa

Gościu 11111 powiedział Ci prawdę.A ja ci opowiem co było jeszcze troszkę przed tym.Na zebraniu załogi powiedziano nam tak.Z każdego wydziału musi być wybrany jeden człowiek do zwolnienia,wybieżcie między sobą.Czujesz stary jaki był syf.Widziałem to.Ale apetyt urósł im w miarę jedzenia aż do nadwagi.Szli przeważnie sami młodzi,przyjęci na sztukę po to żeby w razie kolizji ich wywalić a uratować swojaków,którzy wesoło ich żegnali śmiejąc się z nich.Póżniej też dawali czadu,oczywiście nie swoich.Hamowano nas sztucznie z robotą i narzędziami,częściami a tam był monitoring i donosiciele.Tak było na pogorii3.Oby tym co się do tego świadomie przyczynili, na swięta, Mikołaj narobił im pod choinkę,a w zużytą gazetę zawiną prezenty i słodycze.I jak tu się można z nich nie śmiać.Doniezobaczenia.Cześć.

@6wwwwww

A żeby im się weselej szło z pogori do domu tym co tam pracowali,to sprowadzili inną załogę z innej placówki na ten zakład i przeszkolili.Przez jakiś czas były dwie załogi w jednym zakładzie,z tym że tym rdzennym rozdawano wypowiedzenia.Pomyślcie jak oni musieli się wesoło bawić,prawda?

Sprawiedliwy

Gali jeżeli ty dostaniesz ocene pracownika 3 to wszyscy inni powinni dostać co najmniej 4. Złodziej jesteś i tyle. Wiesz, że wszyscy wiedzą i wszyscy widzą. Nie wstyd ci?

nj4

Kaplita bierz rekawice i do roboty na kolowrot praca czeka czeka a nie leserstwo a swoja droga jak kierownik to moze tolerowac to nie wiem.

czorny M.B

ZARAZA NA JANKOWICACH.

j23

Głodowe pensje w polskich firmach,piszą o tym na wirtualnej polsce.DB shenker jest niestety w czołówce i robole czy kombinują czy nie są temu winni.

lolek

Sprawiedliwy nie udawaj swietego, bo aureola dawno juz ci wygasla. Uwazasz sie za sprawiedliwego? Nie badz smieszny! Jestes zwykłym lizus (usunięte przez administratora) który pewnie dostał od kierownika extra bonus, żeby na forum wypisywać i od złodzieji wyzywać. Sam pewnie kradłeś , a teraz chcesz uchodzić za lojalnego pracownika. Jestes żałosny.

j23

Brawo ,,prorok''tak trzymać.

Prorok

"Zostać tu to tyle co w życiu poddać się " Cytat chodzący po hali w kłokociniu. Cała prawda o tym co tu należy zrobić.

Prorok

A ty sprawiedliwy może okażesz się taką świętą myszką która nigdy nic w życiu nie (usunięte przez administratora) z tej firmy ? Założę się że Ciebie złapali i teraz żal ściska twoje wstrętne dupsko że innym możliwe się wciąż udaje a ty nie możesz bo jesteś pod nadzorem ludzi. Oj jak mi przykro jak patrzę na Ciebie, prawda o tobie jest taka że w necie jesteś kozakiem a (usunięte przez administratora) w świecie bo na prawdę nie spojrzysz w oczy ludziom których tu oczerniasz a tu wypiszesz wszystko co Ci leży na sercu, wiesz jesteś zwyk (usunięte przez administratora) która tylko dąży do tego by stać się konfidentem, i co (usunięte przez administratora) kogoś, będzie ci lżej na sercu ale (usunięte przez administratora) mać pojmij fakt że jak firma Ci (usunięte przez administratora) rucha w dupsko i sobie na to pozwalasz to inni nie pozwolą, dlatego oni te (usunięte przez administratora) chcą ruchać te firme w dupsko, chociaż za pewne z twoim poziomem przedstawionym w postach powyżej mogę stwierdzić że liżesz dupsko przełożonemu byś mógł wciąż tu pracować.

Jankowice

Zapraszamy do nas , idzie przyrobic na boku pomimo niskiego brutta, jaki masz kurs bo wiesz studenciakow tu u nas nie potrzebuja a ludzi do roboty. Jak przyjdziesz to uważaj z kim gadasz bo kapują do kierownikow i nosza czteropaki jak orzeł , a o banke ropy to cię zniszczą jak bambo chytrusek.

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker