Opinie o Victory Technology Polska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Victory Technology Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Victory Technology Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Victory Technology Polska w Łódź

Agnieszka Pawelec

Uważajcie co piszecie o tych młodych paniusiach ze wszystkich zmian!!! Jak ktoś ma jakiś problem to niech powie na żywo,chętnie wysłucham!! żenada... Agnieszka Pawelec.

ono

Od dawna wiadomo,że niektóre paniusie i do tego te lubiące się zabawić mają lepiej są awansowane i wszystko im uchodzi na sucho.Za to po głowach obrywają ci co naprawdę pracują i tak jest na wszystkich zmianach.Tym co nie chce się pracować pchają się do kontroli lub na skoczków,a później całą frustrację wylewają na pozostałych.

nikt

....rzeczywiście jest czego pozazdrościć....wygląd i opinia po prostu super!!!!!

marzena zm A

Jeszcze jedno,pracuję na tej zmianie od września i uważam ,że na zmianie są bardzo fajni ludzie z którymi się bardzo dobrze pracuje.Pozdrawiam całą zmianę A.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Victory Technology Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
marzena zm A

Ludzie dajcie sobie spokój,już raz pisałam ,że na tym żałosnym forum można każdego z błotem zmieszać,tylko jestem ciekawa kto ma w tym jakiś interes?!Ktoś miesza tylko po co?Żałosne wpisy ludzi,którzy chyba nie mają co w domu robić,jeżeli macie coś do kogoś to mówcie prosto w oczy ,a nie za plecami [usunięte przez moderatora] .Nie znacie dziewczyn,ale osądzić potraficie.Kiedyś może ktoś o was takie głupoty będzie pisał?!Pozdrawiam wszystkie zmiany:-)

Pozdrowionka Jedna z A ja tam nic nie widziałem dopiero jak kier. poopowiadał zwróciłem uwagę na 9 i zobaczyłem że mają więcej luzu i więcej uchodzi im na sucho.Wcześniej myślałem o [usunięte przez moderatora] tak jak ktoś napisał ale widocznie się pomylił.Ktoś coś słyszał tylko nie wiedział co.Szkoda tylko dziewczyny że tak ją zbesztali przez koleżankę.

jedna z A

Mnie też coś się nie podobało w tej lasce.Takie fory to nie miał nikt.Ja tu robie już jakiś czas i czegoś takiego nie widziałam aby ktoś nowy miał tak dobrze.Myślałam że jest z polecenia kogoś z góry a tu takie rewelacje.Widać że laska ma swoje lata i doświadczenie wie jak się ustawić.Pewnie robi nie pierwszy raz w takiej firmie.Młode laski uczcie się od [usunięte przez moderatora] .DOBRA JEST. [usunięte przez moderatora] dobrze Ci życzę tylko nie za wszelką cene.Szanuj swoje ciało i siebie.

skoczek

[usunięte przez moderatora] na D to jeszcze nic na A się dopiero dzieje.Plus dla A to że dziewczyny wiedzą gdzie ruszyć inne zmiany niech biorą przykład. [usunięte przez moderatora]

skoczek

a co jak nie biuro matrmonialne w każdej takiej firmie są romanse a szczególnie jak jest zmiana nocna

Zakład pracy to nie biuro matrymonialne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anonim - 2011-10-31 00:41:49 siema po dzisiejszym dniu zostały tak naprawdę dwie osoby zwolnione niby maja czekać na telefon a tu nic tylko potrafią przyjmować i zwalniać ludzi m tylko szkoda mi jednego chłopaka bo był dość sympatyczny i co okazało sie ze był to DJ który sobie pracował u nas ciekawe czy ma płytę nagraną :) bo dowiedziałam się iż na hali sportowej był koncert DJ 15.września.2011 r i akurat on występował i ludzie świetnie się bawili przy jego muzyce ciekawe kiedy ponownie będzie jakiś koncert i może on ponownie wystąpi

zm B - 2011-10-28 19:24:55 A ja pracuje na zmianie B i poza kierownikiem kretynem zmiana jest fajna,jestem zadowolony ze jestem na tej zmianie ,ludzie w wiekszosci nowi ale fajni,jakosciowcy tez ok,w sumie pracuje sie dobrze. Pozdrawiam zmiane B ( poza kierownikiem idiotą ). No a teraz przejdzie na zmianę jego laska to dopiero będzie jazda.pozdro dla zm. B

Sylwek zm A

To wyzej to pisalem ja Pozdrawiem....

Czy ja wykonuje dobra robote czy nie to nie wam oceniac bo tak naprawde wy sie na tym nie znacie przyjde ocenie ustawie i robicie dalej ja sie na tym znam dokladnie i [usunięte przez moderatora] tez to nam ocena jest bardziej znana i nie dziwdzie sie ze jestesmy nerwowi mamy temu powody nie musze pisac tu czemu zapytajcie to wam powiemy nie musimy pisac o tym wystarczy sie zapytac :) Spokojnie a dojdziemy do celu hehe :D a tak dla innych zmian odemnie w magazynku ma byc wszystko pod katrola po odpisywane i porzadek na regalach i w calym pomieszczeniu a nie tak jak tam wejde burdel i mam po was robic porzadek... folie do kosza ,,, na polkach porzadek mam nadzieje ze skoczkowie wezma to sobie do serca bo tylko my tam mamy dostem !!!!!

Ilona

Dla prosby Sida. " [usunięte przez moderatora] to nie ogar! nie moze nam nawet przyniesc workow do polerowania!" a tak serio. :Lubie ta prace i po co mamy sie klocic;) Sylwek fajnie ze napisales kim jestes. Ja bylam pod nickiem pracujaca. Chcecie obrabiac [usunięte przez moderatora] ? zapraszam, mowcie prosto w twarz. Jestesmy w pracy a nie w podstawowce gdzie jakies niedojrzale siksy i "luzacy" obrabiaja sobie [usunięte przez moderatora] za plecami! j [usunięte przez moderatora]

Sylwek zm A

Jak czytam te wpisy na tym forum to zastanawiam sie czy ja pracuje w zoo czy normalnej pracy :) Niektórym przydało by się dolać troszkę oleju do głowy... bo coś chyba z smarowaniem mają nie tak... Jeśli chodzi o moją opinie o naszaj zmianie to mam jak najbardziej pozytywną zespół zgrany ludzie fajni może co niektórym brakuje jeszcze troche wprawy ale nie odrazu Rzym zbudowali :) a jeśli chodzi o to co ktoś napisał o Skoczkach ze drzemy morde jak ktoś się spóźnia to mamy zapewne powody do tego niektórzy spózniają się za często a teraz niech bedzie takich ludzi z 10 to sami sobie policzcie ile to jest minut. Po 2 siedzimy i nic nie robimy no ciekawa sprawa a ciekawe kto mieli odpady kto wam przebiera pudła jak cos [usunięte przez moderatora] kto ustawia logo , foliarki itd... mogl bym tak wymieniac w nieskonczonosc jest masa innej roboty o ktorej wy nawet nie macie pojęcia , a jak jest luzny dzien to owszem nie mamy co robic takie tez sie zdazaja ale fakt jest faktem ze skoczk jest tylko po to aby zmieniac ludzi na przerwy taka ma funkcje a my mimo tego robimy jeszcze mase innych zeczy. Pozdrawiam zm A . Ja tam nie boje sie podpisac kim jestem :)

pracownik zm.A

Zmiana ,,A,,jest naprawdę super i pracujący tam ludzie zastanawia mnie to kto i jaki ma cel w tm żeby u nas mieszać i doprowadzać do nieporozumień.Naprawdę stanowimy zgrany zespół (co prawda z małymi wyjątkami) ale jest wszystko ok.Pracuję tu już kilka miesięcy i jak do tej pory nikt nie patrzył na siebie wilczym wzrokiem.Wiem że każdy może wyrazić swoją opinie ale to nie powód żeby uwłaczać innym.Każdy wygląda jak wgląda,ale liczy się to co sobą reprezentuje i jakim jest człowiekiem.prośba do tych co tu takie bzdury piszą - ZERKNIJCIE NA SIEBIE I TAK Z RĘKĄ NA SERCU OCEŃCIE CZY WY TAK NAPRAWDĘ JESTEŚCIE IDEALNI.POZDRAWIAM WSZYSTKIE ZMIANY I ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA ;)

pracujaca

Ludzie jednak to tepe stworzenia. Ciagle mam nadzieje ze jest inaczej ale za kazdym razem coraz bardziej sie utwierdzam w tym stwierdzeniu. [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Victory Technology Polska - Łódź

Victory Technology Polska