Opinie o Victory Technology Polska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Victory Technology Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Victory Technology Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Victory Technology Polska w Łódź

heeee

ojjoj dobrze że wy się nie nadajecie na przemiał,z tymi waszymi marnymi podstawkami z dołu.hahahahaha

batonik

paluszek - 2012-09-28 17:45:08 Wy z góry sie wszyscy nadajecie na przemiał u NAS na dole !!!!!!!!!!Drogi paluszku, pilnujcie lepiej swoich łopatek i metkownic, bo znów coś niechcący zmielicie i przyślecie nam na górę plastik naszpikowany sreberkiem :D

paluszek

Wy z góry sie wszyscy nadajecie na przemiał u NAS na dole !!!!!!!!!!

Antisocial

Ej jak będą zamykać to dajcie znać. Chętnie popatrzę jak ten (usunięte przez moderatora)pada na ryj

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Victory Technology Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
:-)

to że tak wam mówią to jest inna sprawa, pozdrawiam zapracowanych czymś innym niż pracą :-)

xxl 40

zgadzam się.jeden wielki cyrk

Prawda

jak MOGĄ zamykać....

Prawda

Jak mogę zamykać Victory w Łodzi... skoro są tu przewidziane nowe projekty ?? Człowieku, przestań pisać brednie, skoro tu NIE PRACUJESZ !!!

Truu PO\\\\\\\'czarnobyle żółte jarane blantem

PO\\\'nowym roku zamykają ten bOOrdelik - wszyscy wypadniecie na mordę na brOOk

,,,

:))) - 2012-09-14 18:05:32 haaa od od czego oni są?chyba od tego żeby doradzic!!! co was obchodzi jakie kto ma pieniądze na hf?aaa przykro,że na linii się pracuje za 1100-1200...ciekawe kto takie wiadomości ma i wszystko wie co się dzieje na hf?czyżby ktoś z kontroli z linii??a se piszcie co chcecie,nadajecie się wszyscy na wiocha.pl...dziwi Cie to skad takie wiadomosci :P osoby z hf\'u chodza i sie chwala ile to oni zarabiaja i jakie maja premie wysokie :D

............

A co to Was (usunięte przez administratora) obchodzi kto i ile zarabia ?????????????????

\\\\\\\"PSEUDOkontroler\\\\\\\"

Co Wy ludzie za bzdury wypisujecie... Ręce opadają... Dlaczego zawsze najlepiej wiedzą Ci, co tak naprawdę guzik wiedzą? Fakt niezaprzeczalny - są osoby, które faktycznie puszczają skrobanki i słusznie im się należy repry (usunięte przez administratora) . Czy sztuki brudne? Nie wiem, niby od czego mogły by być, ale nie zaprzeczam. Być może kartony lub sztuki się nie zgadzają, ale to nie kontrol pakuje. Co do reszty, to sam bełkot. W teorii mamy 300 + 300 premii, ale zawsze jest jakieś ALE i tak naprawdę nikt tego jeszcze nie otrzymał, kontrol z dołu nie kontroluje i nie będzie kontrolować HFu, jeśli ktoś biega do kontroli z linii, to nie dlatego, że jest tępy,lecz dlatego, że pojawia się nowy rodzaj defektu i trzeba jakoś się do tego ustosunkować. A co do obcięcia premii kontrolerowi z linii, to hmm... przecież jesteście \\\"tacy wspaniali i nieomylni\\\", więc w porę wyłapiecie takiego braka :) Pozdrawiam i życzę więcej obiektywizmu

:)))

...

hhhhfffff - 2012-09-03 13:07:37 Ale wy smieszni jestescie,pracownicy montażu sie znaleźli,jaka bystrosc!zapraszamy na h-f jak tacy mądrzy jesteście:) my się nie prosilismy o czerwone koszulki,a od tego mamy starszych kontrolerów na linii by się ich pytać!...a co wy robicie na liniach???opowiedzcie o sobie...jak se (usunięte przez administratora),a oczkami za chwile tym osobą swiecicie,romanse ciężkie a kazdy kogoś w domu ma...takie (usunięte przez moderatora) tam pracują...hahaha kto tu jest (usunięte przez moderatora) a co do koszulek itd na hf-ie to wszyscy wolaja tylko pieniadze i stanowisko a nawet nie potrafia liczyc do 14 dobrze:D na paletach jest po 12 kartonow przy czym sa 2 puste ale przeciez norma zostala zrobiona brakow 5 wpisanych w raporcie a na palecie do produkcji 50% bubli do skrobania albo czyszczenia bo panie sa wielce zapracowane:P:D a wracajac do kontroli to wam placa za zrobiona norme 300zl za mala ilosc brakow 300zl ( moze nie wszystkim ale sa osoby ktore dostaja te pieniadze) wiec lepiej jest wrzucic sam \"szajs\" do palety na asy przeciez kontroler sobie oskrobie a jak nie to reklamacja przyjdzie na niego i jemu zabiora pieniadze a wy 3 stowki w kieszeni macie:P wielcy mi koledzy a jak nie wiecie co macie dopuscic to(usunięte przez moderatora) biegiem i prosicie (usunięte przez moderatora)zeby zdecydowaly. Prawda w oczy kole!!

wiola

(usunięte przez moderatora)..Ciekawe czy w ogóle ktoś się zastanawia nad celem takiego forum ......

wiola - 2012-09-03 20:02:57 Buhahahah.Chciałabym poznać imię osoby ,która interesuje się wszystkim dookoła zamiast zająć się porządnie swoją pracą a później reklamacje przychodzą.... . Pozdrowienia dla tchórzy, którzy potrafią tylko komuś (usunięte przez administratora) za plecami obgadywać posługując się nickami ;)))biją cię w domu?

wiola

taaa

Kontrola z dołu kontrolować górę,haha z kad to wytrzasneliscie???narazie to od nich na hf idą same buble,i mają odsylane całe palety badziewia!coś jeszcze???

hhhhfffff

Ale wy smieszni jestescie,pracownicy montażu sie znaleźli,jaka bystrosc!zapraszamy na h-f jak tacy mądrzy jesteście:) my się nie prosilismy o czerwone koszulki,a od tego mamy starszych kontrolerów na linii by się ich pytać!...a co wy robicie na liniach???opowiedzcie o sobie...jak se (usunięte przez administratora) nawzajem [usunięte przez moderatora],a oczkami za chwile tym osobą swiecicie,romanse ciężkie a kazdy kogoś w domu ma...takie [usunięte przez moderatora] pajace tam pracują...

...

,,, - 2012-08-30 21:18:11 etaa - 2012-08-25 22:30:19 Po pierwsze, najwięcej mają do powiedzenia pieniacze, którzy tak naprawdę nie mają pojęcia o specyfice pracy na HFie, po drugie, nie sądźcie wszystkich jedną miarą, po trzecie, gdyby zajrzeć do Waszej spakowanej produkcji, też niejedno by się znalazlo. Myślę, że gdyby tak postawić Was chociaż na godzinkę na sprawdzaniu, to mając dosłownie 2 sec na obejrzenie płytki inaczej byście śpiewali :)buhaha ta wasza kontrola na tym hf-ie... zart chyba jakis... caly czas kontrolerzy na montazu odkladaja bardzo duzo plyt bo puszczacie same buble! na dodatek nosicie czerwone koszuli , przejeli was na zaklad a wy nic nie wiecie bo co chwila to widac jak ktos przylazi i sie pyta \"to moze isc , a to moze isc\" a i tak i tak jest szmelc w dodatku nawet nie potraficie zrobic testu tasma porzadnie. Cala prawda o \"kontrolerach\" z hf\'u. Oczywiscie nie pisze o wszystkich bo jak zwykle zdarzaja sa wyjatki.to prawda,kontrola na górze jest do bani ...podobno kontrola z wtryskarni ma ''kontrolować'' kontrole na hf ....[usunięte przez moderatora]..to poco ta pożal sie boże kontrola na hf jak i tak inni mają ich sprawdzać...żal...

Zostaw merytoryczną opinię o Victory Technology Polska - Łódź

Victory Technology Polska