Opinie o Help w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Help. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Help na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Help w Poznań

Paulina

Z bólem zęba zgłosiłam się do Help...obsługa bardzo miła,wszystko sterylne i na.poziomie...wyrwanie trwało 30 sekund...bez bólu i stresu...polecam bardzo

P. Nowy wpis

OSTRZEGAM przestroga przed partaczem dla wszystkich którzy chcą skorzystać z tego punktu. W lutym miałam wyznaczoną wizytę ( wymiana plomby w żywym zębie) Marcin Malingowski rozwiercił mi plombę nie płucząc ani razu zębiny. Po czym specyficzną żółtą cieczą w strzykawce z igłą przepłukał opiłki starej plomby oraz zębiny. Dmuchnął powietrzem po czym zaplombował ząb i "zeszlifował" plombę wiertłem które użył do ściągnięcia starej plomby. Wypełnienie zęba razem z zębem mi pocharatał. Cały proces trwał 4 minuty (za te partactwo 300 zł. ) ZĄB po rozwierceniu POWINIEN zostać oczyszczony strumieniem wody ( ani razu nie zostało to wykonane) nałożony kwas ortofosforowy ( który po nałożeniusię dokładnie wypłukuje strumieniem wody) po czym nakłada się system wiążacy a następnie wypełnienie światłoutwardzalne. Na koniec poleruje wiertłem diamentowym oraz poleruje gumką ząb. Swoją reklamację złożyłam telefonicznie następnego dnia ( rozmowy są nagrywane) i umówiłam na wyznaczony termin do Marcina Malingowskiego w celu wyjaśnienia jakiej substancji żrącej użył w strzykawce do przepłukania zębiny i co dzieje się teraz z zębem pod plombą dlaczego ząb i zmasakrował. NIE UZYSKAŁAM ODPOOWIEDZI! Malingowski był zdenerwowany. Czekałam za odpowiedzią od Malingowskiego bez skutku! Postraszono mnie policją! Złożyłam pisemną reklamację której nie uwzględnili.

Alfred Nowy wpis

Masakra. Byłem trzy razy i już nigdy nie będę. Pierwszy raz Pan doktor, bez otworzenia zęba, najprawdopodobniej ropnego, chciał wyrywać, dopiero po mojej sugestii, że najpierw należałoby go otworzyć i dopiero decydować, tak zrobił, okazało się, że jednak ząb jest do uratowania. Po dwóch kolejnych wizytach, stwierdził, że wymagana jest interwencja Pani doktor zajmującej się leczeniem pod mikroskopem, Po drugiej interwencji Pana doktora miałem problem z uchem, ale dałem radę do kolejnej wizyty. Po przybyciu Pani doktor, bez jakiegokolwiek badania, autorytatywnie stwierdziła, że nie ma sensu zęba leczyć, tylko resekcja. Zapytałem, czy nie należało poinformować o tym podczas pierwszej wizyty, a nie podczas trzeciej, gdzie zapłaciłem za to wysoka kwotę. Pani odwróciła kota ogonem, stwierdzając, że nic takiego nie mówiła i chciała zacząć coś robić, jednakże tym razem to ja podziękowałem za taki profesjonalizm w działaniu. Ponadto każda wizyta odbywała się z opóźnieniem od 15 do 30 minut. Panią w recepcji poprosiłem o paragon fiskalny, niestety nie wiedziała o co chodzi i dała mi paragon jak w Biedronce. Kategorycznie odradzam.

Paulina Nowy wpis

Krzyś Nowy wpis

Dziś syn umówiony na godzinę 20:00 po czym personel przychodzi na 20:10 chodzi snuję się i jeszcze przyjmują znajomych przed wszystkimi a my czekaliśmy do 21:00 nie polecam grube pieniądze płacisz a traktują ludzi jak zło.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Help? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Domel

Dziś odbyła się moja wizyta u Pani dr Klaudii. Byłam umówiona na konkretną godzinę i wizyta rozpoczęła się o czasie. Pani doktor była niezwykle uprzejma i profesjonalna. Cały czas informowała mnie o tym co będzie robiła, wykazywała się dokładnością, spokojem i opanowaniem. Również Pani Julia - asystentka była niezwykle pomocna, profesjonalna i opanowana. Obie Panie współpracowały bardzo zgodnie i konkretnie, stąd i ja byłam rozluźniona i cała wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam!!!

On

Trochę mnie dziwią te negatywne opinie o Help, ponieważ ja otrzymałem od nich bardzo profesjonalną pomoc w rozsądnej cenie. Obudziłem się w nocy z soboty na niedzielę z tak potwornym bólem, zjadłem chyba z 10 przeciwbólowych, nic to nie dało. Jako jedyni odebrali telefon po 3, a już o 7 byłem po zabiegu! Ząb usunięty perfekcyjnie przez Panią doktor, a myślałem, że będzie problem, bo jeszcze 8ka przeszkadzała. Kłaniam się nisko Pani Doktor. Pani na recepcji była miła i Pani asystująca przy zabiegu również. Zapłaciłabym wtedy każdą cenę, dlatego 300zl było bardzo miłym zaskoczeniem. Uważam, że to bardzo rozsądna cena jak na dzisiejsze czasy.

Łukasz

Tak ładnie w oczy patrzyła jak rwała .Bolało tydzień.

Ewelina

Widzę że pacjenci trochę narzekają na tych dentystów, a czy do pracowników też są tacy gburowaci? Chcę się tam starać o pracę asystentki no ale zależy mi na dobrej atmosferze i nie wiem czy tu tak będzie...

Franka

W jaki sposób ustalacie grafik ?

Bartłomiej

(usunięte przez administratora)tyle potrafią ich wiedza jest zerowa to co inny dentysta potrafi rozpoznać od razu go oni zdjęcie i już 30zł skasować żeby nie było ża tak mało to udzieli „porady” która wyglądała „leczymy kanałowo czy nie” i za to kasują kolejne 80zł ciekawa porada prawda ? Ludzie bez wiedzy jedyne co potrafią to mówić że trzeba wykonać najdroższe pozycje z ich cennika. Jeśli kogoś będzie tragicznie bolał ząb i nie będzie innego centum czynnego to wytrzymacie nie warto opróżniać sobie portfela ani szkodzić na zdrowiu bo potem może być nie do odratowania !

Personel niewykwalifikowany chyba że w innych rzeczach... Lekarki lubią zajętych bawią się na całego im wyżej stoją ty lepiej się bawią... Nie zostawiaj tam męża samego

@anonymous

Potwierdzam...

kubek

wczoraj odczekałam w kolejce 5 osób ok godziny po to, żeby w gabinecie spędzić niecałe 2 minuty z dr Gonciarzem gburowatym opryskliwym właściwie nazywajmy rzeczy po imieniu chamskim. Wyzwał mnie dlaczego przychodzę wieczorem, w porze dla nagłych przypadków, był bardzo niezadowolony, że w ogóle ktoś przyszedł, nie dopuszczał do rozmowy, powiedział krótko wyrywamy ząb szybka decyzja albo do widzenia, no i doprowadził mnie do takiego stanu, że wyszłam nic nie załatwiłam . Absolutnie nie polecam

mała1981

ostatnio byłam z bolącym zębem,owszem wyrwali mi go.Ale przy tym uszkodzili mi zdrowego zęba do granic możliwość,nie nadawał sie nawet do odbudowania tylko do wyrwania i za to zapłaciłam 200 zl.Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Help - Poznań

• Jak się pracuje w Help?

Zobacz opinie na temat firmy Help tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Help?

Help