Opinie o Energetyczne Centrum (Energia Dla Firm S.A.) w Warszawa

Więcej: http://biznes.interia.pl/firma/news/negocjacje-ze-sprzedawca-energii-elektrycznej,2053519,1852 http://www.magazynprzemyslowy.pl/zarzadzanie-i-rynek/Audytor-energetyczny-pomoze-obnizyc-koszty-prowadzenia-firmy,5200,1 http://inwestycje.pl/energetyka/Samorzady-oszczedzaja-miliony-zlotych-na-zakupie-taniej-energii;246854;0.html

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energia Dla Firm S.A. w Warszawa

piter

polecam dobrym i zaangażowanym przedstawicielom handlowym. firma wie jak dbać o dobrych pracowników, jak ktoś wyżej pisał prowizje są bardzo dobre. jak ktoś jest dobry w tym co robi to będzie zadowolony

Robson

Trochę wyssane z palca te wasze oskarżenia. To nie obóz pracy, pracownicy są naprawdę dobrze traktowani. A ci którzy poważnie traktuja, swoją pracę, przykładają się do niej, dobrze sprzedają, to naprawdę dobrze zarabiają, nie narzekają i nie myślę o zmianie pracy. Polecam wszystkich, którzy lubią swoją pracę i nie traktują jej jako przykry obowiązek.

Literka E

Tak..... teraz mają nawet 48%..... widziałem to na wlasne oczy. Prze pełnym etacie z podstawą i autem to chyba najlepsze warunki w pl

Stefan

Czy to prawda, że firma zmieniła system prowizyjny dla PH na zdecydowanie bardziej atrakcyjny? Ludzie z branży mówią, że mają teraz zdecydowanie lepszy niż inni ...

Andy
@Stefan

Też tak słyszałem. Generalnie wbrew temu co niektórzy mówią, EDF naprawdę dba o swoich pracowników i zapewnia im super warunki. Jak ktoś chce i potrafi to bardzo dobrze wykorzysta tę szansę i na pewno będzie ze swojej pracy mocno zadowolony

Przedstawiciel Handlowy

Opisuje pracę Energia dla domu w Warszawie. Rozmowa z menedżerem. Podstawa 1800 netto pod warunkiem, że podpisze się średnio jedną umowę dziennie. Prowizje zależne od podpisanych umów (czasami 50 zł, czasami 400 zł) i dodatki za wyniki. Umowa zlecenie. Drugi etap rekrutacji w terenie. Poranne spotkanie wszystkich przedstawicieli w formie szkolenia i ćwiczeń "zacieśniających więzi" (bardzo fajne, sympatyczna atmosfera). Praca w dwie osoby. Nie dostaje się samochodu na początek. Bardziej doświadczeni jeżdzą różnymi w zależności od tygodniowych wyników (od Upi po nową insignie). Praca polega na chodzeniu od domu do domu po wyznaczonym terenie i podpisywanie umów na energie. Bardzo szybko rozwijająca się firma.

Banalne, podstawowe pytania dotyczące doświadczenia, preferowanego wyróżnienia (awans czy podwyżka).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Co by nie mówić to Energia dla firm ma opinię dobrego pracodawcy. Może się to nie wszystkim podobać ale uważam, że niesłusznie macie pretensje o zwalnianie ludzi . Cała firma jest oparta o sprzedaż i nie ma nawet o czym dyskutować. Są wyniki jest praca.

Arek

Nie dramatyzowałbym. Jak sprzedawca jest dobrym sprzedawcą to bez względu na to czy ma plan, czy ktoś go ciśnie czy nie, po prostu robi swoje - sprzedaje. Bo to potrafi, zna się na tym i sprawia mu to przyjemność.

Jan

Zawsze jest przyczyna :) tylko nie zawsze chce się do niej przyznać. Zazwyczaj to pracodawca jest tym złym, a prcownik nie ma sobie nic do zarzucenia. mamy takie czasy, że o dobrych pracowników ciężko, więc tych się nie zwalnia bez przyczyny, a trzyma za wszelką cenę :)

Olek

Firma Energia dla firm stoi na sprzedaży i jak tego nie będzie to jak ma się utrzymać? Handlowcy są od sprzedaży!

PeHa

wcale bym się nie cieszył - był jaki był ale na sprzedaży się znał, decyzję umiał podjąć (mimo, że nie zawsze dobrą), kryteria były jasne i uczciwe, teraz zostaną sami teoretycy biznesu a to słabo rokuje, w sumie to się nie dziwię, że sobie ogarnął coś innego... mam nadzieję, że następcy uciągną i nie pojawią się nowe problemy

PeHa

SPH
@PeHa

się zgadzam - jak miałem plan to przynajmniej spałem spokojnie, jak nie miałem - to się koszmary pojawiały ale spokój był, że nikt się nie czepia koloru włosów, oczu czy innych dupereli... Sprzedaż była - spokój też był, sprzedaży nie było - spinka... Takie życie... Bez polityki, ustawiania rzeczywistości, szukania dziury w całym... Regionalni też są ok ale pytanie czy jak zostaną pozbawieni czapki i przebicia w centrali to sobie poradzą. Ostatnio zaczęło to wreszcie działać i było widać światełko w tunelu... Teraz znowu - ????

Alicja

Fajnie jest czytać jak są ludzie zadowoleni z pracy, szkoda, że nie maja nowych ofert.

Robert
@Alicja

Alicja, polecam zajrzeć na ich stronę https://www.energiadlafirm.pl/o-firmie/kariera#kariera i skorzystać z formularza. Nawet jeśli nigdzie nie ma ogłoszenia, które Cię interesuje to zawsze możesz wysłać im cv i a nuż widelec się uda ;)

brenna

Powiem tak, sytuacja w firmie może nie jest taka, że cud miód i jednorożce. Ale jest stabilnie, firma wprowadza coraz to nowe rozwiązania, dba o swoich pracowników. Generalnie idzie ku lepszemu. Mogliby jeszcze zapewnić więcej i lepsze szkolenia, ale pewnie na wszystko przyjdzie czas.

Chętny pracownik

Chciałaby podjąć pracę w firmie i mam nadzieję, że dowiem sie czegoś na tym forum. Jak sie pracuje, jakie warunki trzeba spełniać żeby móc startować? Czy są w firmie jakieś dodatki socjalne? Będę wdzięczna za info.

AS

Czy nprawdę ktoś nie może być po prosu zadowolony ze swojej pracy? Czytając różne opinie na goworku mam wrażenie, że przyzwolenie na komentowanie mają tylko niezadowoleni i jest to księga skarg i zażaleń. Zrozumcie w końcu, ze są ludzie, którym ich praca sprawia przyjemność, szef nie zatruwa życia a pieniądze się zgadzają. I tak, tacy ludzie także mogą, ba pracują w Energii dla firm.

bajron
@AS

Zadowolony? Pewnie można :D choć tutaj widać też wielu rozgoryczonych i rozczarowanych swoją pracą. A prawda jak zwykle pewnie leży gdzieś po środku, to już nie czasy gdzie pracodawca był panem i władcą, a o pracę było mega ciężko, ale oczywiście wszędzie nawet w pracy marzeń znajdą się malkontenci którym coś będzie nieodpowiadać.

AS

Obecny pracownik

Można zrozumieć, że komuś nie odpowiada praca w takiej firmie jak Energia dla firm . Nie mogę jednak zrozumieć, że jakikolwiek pozytywny wpis jest natychmiast krytykowany! Komuś bardzo zależy na dyskredytowaniu firmy w oczach przyszłych klientów i pracowników?

Panowie i Panie warto pracować w tej firmie ? Jakie są zarobki ?

Tadek
@Michał

Zawsze warto pracować ;) Energia dla firm to całkiem spoko miejsce do pracy, podoba mi się to, że są otwarci na młode osoby, które często dopieo stawiają swoje pierwsze zawodowe kroki. Firma dobrze się rozwija, jest otwarta i przyjazna. Jeśli się zastanawiasz to polecam pójść na rozmowę, tam dowiesz się wszystkiego co Cię interesuje i rozwiejesz ewentualne wątpliwości.

Antek
@Tadek

też polecam wysłać swoje CV i przejść się na rozmowę. nawet jak się nie zdecydujesz na tę pracę to każda taka rozmowa jest dodatkowym doświadczeniem pozwalającym wyciągnąć wnioski na przyszłość :)

Antek
@Tadek

Młodzik

Dlaczego niektórzy sądzą, że jak ktoś chce pracować w tej firmie to już jest podejrzany? Mnie interesuje to co robią i chcę tu pracować , może się to nie podobać ale to mój wybór.

Ee

Dostalem propozycje doradcy handlowego czy ktos sie moze o tym wypowiedziec? Doradca handlowy = przedstawiciel handlowy? Obowiązeki te same?

Eeee

Nie zauważyłem, żeby ktoś tu kasował jakiekolwiek posty. Raczej nie brakuje tu negatywnych opinii, a te pozytywne są uważane za podejrzane. Nie ma co zniechęcać kogoś do pracy w energi dla firm, bo jeśli kogoś interesuje taki rodzaj pracy i ktoś czuje się dobrze jako doradca/przedstawiciel, to energia będzie dla niego całkiem dobry wyborem.

Eeee

Agnieszka

@Młodzik, zachęcam do odwiedzenia strony internetowej Energia dla firm S.A., gdzie znajdziesz więcej informacji na temat kariery w firmie - https://www.energiadlafirm.pl/o-firmie/kariera#kariera

Młodzik

Czy firma Energia dla firm ma jakieś oferty pracy? Dla mnie to może być bardzo interesująca praca.!

Zostaw merytoryczną opinię o Energia Dla Firm S.A. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energia Dla Firm S.A.?

Kandydaci do pracy w Energia Dla Firm S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energia Dla Firm S.A.
2.5/5 Na podstawie 376 ocen.

Energia Dla Firm S.A.