Opinie o Energetyczne Centrum (Energia Dla Firm S.A.) w Warszawa

Więcej: http://biznes.interia.pl/firma/news/negocjacje-ze-sprzedawca-energii-elektrycznej,2053519,1852 http://www.magazynprzemyslowy.pl/zarzadzanie-i-rynek/Audytor-energetyczny-pomoze-obnizyc-koszty-prowadzenia-firmy,5200,1 http://inwestycje.pl/energetyka/Samorzady-oszczedzaja-miliony-zlotych-na-zakupie-taniej-energii;246854;0.html

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energia Dla Firm S.A. w Warszawa

Start

Zacząłem od niedawna, wcześniej w Energo MIX , to akurat firma krzak, sprzedaje mydło powidło i papier do du...y . W Energi Dla Firm wszystko poukładane. Kompetentny menadżer , produkty stworzone pod klienta. Dają narzędzia auto i karta paliwowa to podstawa, wyczytałem że po okresie próbnym - bzdura, od pierwszego dnia pracy! Po 2 tygodniach mam 300 % planu ! Rewelacja.

hanka
@Start

Witam,mam pytanie do osób pracujących w EDF-bardzo prosze o odpowiedz,gdyż chyba podejmuję ważną decyzję a mianowicie: pracuję dla innej firmy na stanowisku Koordynator(Manager)sprzedaży.Mam propozycję pracy w EDF również na podobnym stanowisku jako kierownik sprzedaży. Proszę o odp:na jakich warunkach pracuje kierownik sprzedaży w EDF? Chodzi mi o narzędzia pracy,zatrudnienie,ew.auto itp... Z góry dziękuję za ospowiedz.Pozdrawiam ;-)

Edek

Dobra płaca i praca. Trochę trzeba się nabiegać ale jest ok, lepiej jak W PGE. Fajne produkty, szybka decyzyjność.

Robert

Ja akurat jeżdzę Fordem Mondeo czy to takie dziwne? Skoro przynoszę do firmy umówioną kasę to dlacczego mam nie dostać takiego auta? Firma ma precyzyjną ścieżkę rozwoju i awansu.

Roberto

Auta od Micra/ Swift/ Alto na start. Po ok pół roku astra/ octavia. Po ok roku insignia/ passat/ mondeo! Ludzie (usunięte przez administratora) gdzie po roku dostaniecie auto klasy menadżerskiej , flote i inne bajery na stanowisku PH? Jak jesteś poukładany i pracowity to zarabiasz więcej niż przeciętne stanowisko kierownicze !! Tylko lenie i nieroby mogą powiedzieć że firma jest słaba! Co do rekrutacji bardzo kompetentna, wdrożenie do pracy tygodniowe w Warszawie na koszt firmy! Umowa jest podpisywana od razu - bzdura jak ktoś mówi że trzeba czekać 3 tygodnie! Bez umowy nie wydaja auta!!!!! Co za barany tu piszą aż szkoda gadać! Mam kolegę w regionie który pracuje już 3 lata i zarabia średno 20-30 tys zł miesięcznie !!!! Firma jest najlepsza na rynku , pracowałem w PGE , tam (usunięte przez administratora) nie dostajesz nic , jeżdzisz swoim gratem wydajesz swoją kasę na paliwo , nie masz podstawy, prowizja to fikcja , oszukują "pracowników" bo jesteś związawny z pośrednikiem !! Zero szkoleń w PGE , brak produktów - wszystko ściągają z Energii Dla Firm! Co miesiąc mam spotkanie w regionie na którym jest szkolenie albo przedstawiany nowy produkt na którym można zarabiać super kas (usunięte przez administratora) co za leszcze tu piszą aż szkoda pisać !!! EDF to najlepsza organizacja sprzedażowa w Polsce jeśli chodzi o energie elektryczną , i biada szmatą które mówią i piszą inaczej !!!

Przedstawiciel Handlowy

Opisuje pracę Energia dla domu w Warszawie. Rozmowa z menedżerem. Podstawa 1800 netto pod warunkiem, że podpisze się średnio jedną umowę dziennie. Prowizje zależne od podpisanych umów (czasami 50 zł, czasami 400 zł) i dodatki za wyniki. Umowa zlecenie. Drugi etap rekrutacji w terenie. Poranne spotkanie wszystkich przedstawicieli w formie szkolenia i ćwiczeń "zacieśniających więzi" (bardzo fajne, sympatyczna atmosfera). Praca w dwie osoby. Nie dostaje się samochodu na początek. Bardziej doświadczeni jeżdzą różnymi w zależności od tygodniowych wyników (od Upi po nową insignie). Praca polega na chodzeniu od domu do domu po wyznaczonym terenie i podpisywanie umów na energie. Bardzo szybko rozwijająca się firma.

Banalne, podstawowe pytania dotyczące doświadczenia, preferowanego wyróżnienia (awans czy podwyżka).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
zdm

Ka lub Alto z GPS.Czy prywatnie nie mam pojęcia.Ale monitorują twardo.Wyższe obroty po ok.pół roku i astra,focus.Jeszcze wyżej insignia,pasek.Info z rozmowy.

Aligator

Witam, proszę was o informację jaką flotą aut dysponuje Energia Dla Firm dla Kanału PH? czy samochody są do dyspozycji również prywatnie? czy dostajesz Pande na gaz z GPS....

bombastic

2000zł brutto plus premia 1000zł brutto za wykonanie 120% planu plus prowizja 10% od obrotu jak dokładnie pamiętam.Plan rośnie co miesiąc.Na początek min.4tys.brutto ze wszystkim jak dobrze idzie.Później jak nie robisz planów to zwalniają.Auto jakieś małe typu pandżitsu.Kompakty mają dużo wyżej.Teren działania niewielki-około 50km promień od miejsca zamieszkania.Jeżeli ktoś mieszka na ubogim to ciężko będzie robić swoje.Do tego co można robić 8h na takim rejonie???Odwiedzisz wszystko w trzy miesiące max i co dalej?Stawanie pod firmami,żeby gps się zgadzał?Wg mnie ciężki temat ta firma plus takie naciąganie klientów.Opinie o pracy może i są w miarę,ale opinie ich klientów to w większości negatywy i narzekanie.

Zainteresowana

A dokładniej chodziło mi o to jaki jest procent od narzutu ?

Edmund

Menagment bardzo kompetentny na każdym poziomie . Du a wiedza o rynku i sprzedaży . Handlowcy zarabiają tu najwieksza kasę . Ktoś napisał ze cieżko , to prawda ale nikt nie płaci kilkunastu tysięcy złotych mc za leżenie w trawie . Polecam prace , jest presja na wynik ale benefity wynagradzają wszystko .

Zainteresowana
@Edmund

Witam, chciałabym sie dowiedzieć jakie są zarobki partnera handlowego w Edf, czy ktoś jest mi w stanie pomoc?

joasia

niestety w więksozści firm pracuje sie pod presją czsu, bo wiaodmo, terminy zawsze gonią, jak ma sie jeszcze swój zespół ludzi to też potrezba czasu zanim każdy zrobi swoje. Nawet w ofertach pracy już piszą, że potrzebna jest osoba, która radzi sobie ze stresem czy własnie z presją czasu, wiec dla mnie nie ma tu nic dziwnego.

hplevel

Chcialbym porozmawiac z kims kto pracuje jako ph w tej firmie. Prosze na maila o opinie youpi2@poczta.fm

man

Rekrutacja wporzadku bylem nie wiem co dalej zobaczymy pierwsze wrazenie pozytywne

maciek

a Ty, @ula miałaś już doświadczenie jako manager? bo nie wiem z jakim doświadczeniem konkretnym ja mógłbym wystartować na to stanowisko, bo też szukam czegoś konkretnego,a tk to nie wiem co zorbić już, czy potrzebne jest doświadczenie takie jak ktoś pracował w firmie z branży przez 2 lata czy przez 5?

ula

no tylko pytanie brzmi ile można na tym tak naprawdę zarobić, bo samo ogłoszenie o prace wydaje się być fajne, w końcu oferują całkiem dobre rzeczy i warunki też spoko. jak ktoś miał jeszcze doświadczanie na tym stanowisku - na managera zespołu, to dajcie znać koniecznie, czekam na wasze opinie i pozdrawiam.

ph

do anonim.. pracowales w kanale city, a tam nie masz samochodu itp. ogolnie firma ok, kasa zawsze na czas i da sie zarobic, wystarczy wstac rano i po 8 wyjechac w teren

Witam serdecznie, proszę o kontakt, mam kilka pytań odnośnie EDF e601506297@gmail.com

Kutasiarz

Daj maila to wyślę ci potwierdzenia przelewów z EDF

Kutasiarz

EDF jest ok, parcie za konkretna kasę. Fury , benefity i na konto wpływa regularnie. Robota nie dla roznosicieli piwa i czekolady. Wyższy level sprzedaży .

julia

ja mam jutro rozmowe czego moge sie spodziewac? i ile czasu trwa taka rekrutacja?

Robi

Witajcie, Ja jestem po pierwszym spotkaniu rekrutacyjnym w EDF. Zaprosili mnie na drugi etap. Możecie mi powiedzieć co mieliście na drugim etapie? Jakieś pytania? Test? Scenki? Chcę się dowiedzieć z czego się przygotować do rozmowy. Dzięki z góry za odpowiedź!

Zostaw merytoryczną opinię o Energia Dla Firm S.A. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energia Dla Firm S.A.?

Kandydaci do pracy w Energia Dla Firm S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energia Dla Firm S.A.
2.5/5 Na podstawie 376 ocen.

Energia Dla Firm S.A.