Opinie o Energetyczne Centrum (Energia Dla Firm S.A.) w Warszawa

Więcej: http://biznes.interia.pl/firma/news/negocjacje-ze-sprzedawca-energii-elektrycznej,2053519,1852 http://www.magazynprzemyslowy.pl/zarzadzanie-i-rynek/Audytor-energetyczny-pomoze-obnizyc-koszty-prowadzenia-firmy,5200,1 http://inwestycje.pl/energetyka/Samorzady-oszczedzaja-miliony-zlotych-na-zakupie-taniej-energii;246854;0.html

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energia Dla Firm S.A. w Warszawa

P Nowy wpis

Zapraszam osoby poszkodowane w celu odzyskania należność. Obecnie zajmuję się sprawą. 519.691-471

Krzycho1948 Nowy wpis
@P

Nie prawda, dzwoniłem, obiecano mi pomóc i nic, szkoda czasu.

Krzycho Nowy wpis
@P

Nie prawda, dzwoniłem, niby mieli pomóc i nic

Jakubow Nowy wpis

Obecny pracownik E..... Z DN. 03.7.21 wpisał swoją opinię, która jest bardzo słaba, tendencyjna i czuć że stronnicza. Może kolego/koleżanko jesteś z Zarządu i próbujesz poprawić sfatygowany już bardzo wizerunek Spółki naciągającej klienta na umowę. Ile potrzebujecie jeszcze zniszczyć osób, aby odpuścić i usunąć się z rynku?.

Czarek

Syndyk spółki Energia dla Firm S.A. zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 18 grudnia 2018 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 1936/18, została ogłoszona upadłość Energia dla Firm S.A. z siedzibą w Warszawie.

Obecny pracownik EDF

Prawda jest taka że osoby które uczciwie pracują i robią sprzedaż - zarabiają bardzo dobre pieniądze . Energia Dla Firm jest firmą sprzedażową , więc każdy w sprzedaży jest za nią rozliczany . Zawsze znajdą się osoby , które będą pluły jadem na tą lub inną firmę . Moim zdaniem są to osoby które nie poradziły sobie w sprzedaży w branży energetycznej i nigdy nie zobaczyły na swoim koncie wynagrodzenia które bez groszy miało by pięć cyfr . Energia Dla Firm zapewnia swoim pracownikom umowę o pracę , podstawowe wynagrodzenie , prowizję za sprzedaż , narzędzia typu samochód , karta flota , telefon , komputer , tablet , szkolenia , wsparcie . Ponosząc koszty pracownicze tak jak każda firma sprzedażowa wymaga coś w zamian - a jest to sprzedaż na odpowiednim poziomie . Pracuję od kilku lat w Energi Dla Firm i nie zamieniam zmieniać pracodawcy . Średnio raz w tygodniu dostaję propozycję pracy od konkurencji na przeróżnych warunkach , - potrafię liczyć i w żaden sposób nie kalkuluje mi się zmiana pracodawcy chociaż dają wyższą prowizję .Warunki pracy , atmosfera są w jak najwyższym porządku , plany sprzedażowe realne do zrobienia , kasa cię co miesiąc zgadza na koncie bez żadnych opóźnień , cóż więcej trzeba . Osobom plującym jadem , już nie pracujących z nami życzę powodzenia u konkurencji - wszyscy dobrze wiecie że nie jest tam tak pięknie , powodzenia życzę szczególnie osobom które przeszły na własną działalność i wszystkie koszty są po ich stronie . Rozumiem że teraz wychodzicie z domu do pracy ? Pozdrawiam

markus 54
@Obecny pracownik EDF

Co ty opowiadasz za bzdury.Efekty chyba już widzisz jak waliliście w rogi uczciwych klientów.Podpisywaliście umowy in blanco i wysyłaliście z ceną z kosmosu.Pisać więcej?

Klient
@markus 54

Moja firma jest przykładem tej metody działania. Podsunięto szefowi dokument in blanco do podpisu jako ostatni .........a po roku dostaliśmy go wypełnionego z ceną o 66 % wyższą niż w pierwszym roku. Potem byliśmy szantażowani, że że jak nie podpiszemy aneksu na kolejne 3 lata to będą dalsze konsekwencje finansowe. Przedstawiciel z przemiłego pana zmienił się w (usunięte przez administratora) a dyrekcja zawitała do firmy by kontynuować to co zaczął przedstawiciel . Finał był taki że 1 rok płaciliśmy drożej o 70 procent. Nie podpisaliśmy aneksu , dziś upadłość tej firmy nas nie dotyczy , ale cieszy. Żal klientów tylko

paweł
@Obecny pracownik EDF

A co tam obecnie porabiasz hehe, własna działalnsć hehe

Literka E......
@paweł

Co za idioci z Was ! Obgadywać, narzekać i opowiadać o złym systemie - jak prawdziwy „Kowalski”. Wy świętoszki co pewnie sobie nie poradziły albo zostali zwolnieni za brak wybików „bo się nie da” Te czasy umów im Blanko minęły 3 lata temu. A Ty Paweł zazdrościsz własnego biznesu ? Nic prostrzego zakładaj ale Ty pewnie wolisz na etacie pracować i ciułać na rachunki. Dzisiejszy rynek jest brutalny i tyle ale można jeszcze uczciwie zarobić i tego wszystkim życzę !

Łysy
@Obecny pracownik EDF

Cześć Pracownik EDF. Powiedz mi lepiej jak odzyskać pieniądze z nadpłaty za faktury, bo nie ma z Wami żadnego kontaktu. Wisicie mi 2600zł z faktury korekty. A co najgorsze to że żądacie ode mnie zapłaty 595zł i do tego jeszcze straszycie windykacją. To jest już szczyt bezczelności, ale wcześniej czy później dopadną Was kłopoty. Dopiero będziesz się chwalił, ale chyba z za kratek jaki masz widok przez siatkę w oknie. To jest nie uniknione tylko kwestia czasu. Ja już byłem w Sądzie i wszystko idzie w dobrym kierunku. Ja nie mogę się do firmy EDF dodzwonić bo były telefon infolinii nie odpowiada na maile nie odpisują, ale esemesy wysyłają straszące windykacją. Może ktoś zna aktualny kontakt do tych drani? Bardzo proszę o pomoc w tej kwestii. Pozdrawiam wszystkich pokrzywdzonych przez tą firmę.

@Obecny pracownik EDF

Chciałbym się skontaktować z LYSYM Podaję dla niego telefon . Jeśli możesz to zadzwoń (usunięte przez administratora)

Dla zasad.
@Marecki

Łysy, Jak masz nadpłatę to napisz o przeksiegowanie środków na bok@ I masz spokój z SMS z systemu . Jeśli chodzi o zwroty nadpłaty to nie wiem , ale nie daj się oszukać tym co obiecują że załatwią temat. Pozdr

ŁYSY
@Marecki

Witam Ciebie Marku. A co to, oni kasują nr telefonu? To może ja spróbuję napisać swój i ewentuel Ty do mnie drynnij. 600316943. Pozdrawiam Łysy

Grażyna
@Obecny pracownik EDF

To proszę w takim razie,skoro to taka rzetelna firma,podac nr telefonu,pod który dzwoniąc,ktoś rzetelny odbierze i rzetelnie odpowie na moje wątpliwości. Bo jak narazie znajduję tylko takie nr,pod które dzwoniąc słyszę ,,numer nie istnieje,,

@Łysy

Firma już nie istnieje jest w rękach syndyka

dociekliwy
@Klient

Pomijam profesjonalizm szefa który podpisuje dokumenty in blanco. Rozumiem że jest niedowidzącym naiwniakiem którego byle (usunięte przez administratora) jest w stanie przekręcić? Dziwię się że jeszcze jego firma prosperuje. Jak w każdej branży są osoby nieuczciwe. Ale po to firmy zatrudniają dobrze wynagradzanych managerów aby pilnowali interesów firmy, patrzyli co podpisują. (usunięte przez administratora).

Przedstawiciel Handlowy

Opisuje pracę Energia dla domu w Warszawie. Rozmowa z menedżerem. Podstawa 1800 netto pod warunkiem, że podpisze się średnio jedną umowę dziennie. Prowizje zależne od podpisanych umów (czasami 50 zł, czasami 400 zł) i dodatki za wyniki. Umowa zlecenie. Drugi etap rekrutacji w terenie. Poranne spotkanie wszystkich przedstawicieli w formie szkolenia i ćwiczeń "zacieśniających więzi" (bardzo fajne, sympatyczna atmosfera). Praca w dwie osoby. Nie dostaje się samochodu na początek. Bardziej doświadczeni jeżdzą różnymi w zależności od tygodniowych wyników (od Upi po nową insignie). Praca polega na chodzeniu od domu do domu po wyznaczonym terenie i podpisywanie umów na energie. Bardzo szybko rozwijająca się firma.

Banalne, podstawowe pytania dotyczące doświadczenia, preferowanego wyróżnienia (awans czy podwyżka).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Jak szefostwo w Energia Dla Firm S.A.? Spoko traktują ludzi?

dociekliwy

już jej nie ma, jest syndyk.

Mommy

Znajomy mi mówił, żeby omijać szerokim łukiem. Więc może ktoś mi powie o co chodzi? Eneria to kółko wzajemnej adoracji? Czy źle płacą? O co chodzi?

@Mommy

Tej firmy już nie ma rok.

Dana64

To jest najgorsza firma ktora znam podpisalam z nimi umowe mam oplacone wszystkie rachunki 5 grudnia wyslalam list z rezygnacja a oni mi odpowiedzieli w lutym 4 i tam pisalo ze mam uregulowac do 22 stycznia ale list przyszedl w lutym nie mozna sie dodzwonic na meile nie odpisuja ale wysylaja meile ze przysla windykatora i naliczaja odsetki za to ze sie rezygnuje przeciez to moje pieniadze i place do kiedy chce t(usunięte przez administratora)

@Dana64

Firma już nie istnieje zajmie się nią syndyk

Dawid

Nie ma z nimi kontaktu telefony zablokowane nie dają rozwiązać umowy!!!!Przestrzegam wszystkich aby nie zawierali z nimi umów na usługi Opieki Medycznej LUX MED Wiadomości pod nr.880 788 986.

@Dawid

Sprawa jest prosta pozew sądowy.oplata 30 zł już tak zrobiłem.

Krzycho

Jest to firma nierzetelne nie chcą mi zwrócić pieniędzy za nadpłatę sprawę przekazuje do sądu

@Krzycho

Mnie atakuj o zapłatę . Na taka kwotę nie dostałem faktury. Pozostałe faktury mam uregulowane

@Krzycho

Pisza tylko SMS-y info. Nie odpowiadaj na maile. Pisz ,że jeśli nie zapłacę to sprawa trafi do windykacji. Czy ktoś ma tak sytuację

Dorota
@Krzycho

Ja również mam taką sytuację. Firma.zalega mi z zapłatą 300 zł za nadpłatę. Nie odpowiada na email. Należy chyba złożyć pozew zbiorowy. Dorota

Łysy
@Dorota

Witam. No to jest nas dwoje do aktu zbiorowego. Mi wiszą ponad 2000 zł. Tylko żeby to nie wyszło drogo to musi to być kancelaria która się podejmie reprezentowania nas , ale z pobliża Warszawy. Tak mi podpowiada mój adwokat. Ja jestem za, tylko

@Marecki

ja mam taką ale firma nie istnieje i Lux Med wypowiedział im umowę z dniem 30.10.2018 i czy im zapłacisz czy nie to bez znaczenia to oni nie dotrzymali umowy zobacz tez sposoby zawierania umów przez telefon

MD
@Krzycho

Witam, czy udało się Panu odzyskać pieniądze, jesteśmy w podobnej sytuacji.

Agasik

Okropne nie polecam firma istnieje a użytkownik nie ma z nią już kontaktu żeby np zrezygnować z usług Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie pracuje tutaj

Komornik się kłania

można się porozumieć m.michalak@energiadlafirm.pl

@Agasik

można jedynie jak dotąd odpowiadał m.michalakenergiadla firm.pl ale wszystkie zawarte umowy zostatały zerwane z dniem 30.10.2018

Dotti

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć, jak skontaktować się z Energią dla Firm, która od listopada nęka mnie niemal każdego dnia smsami straszącymi windykacją i KRD??? Zrezygnowałam we wrześniu z pakietu medycznego LuxMed, zapłaciłam jeszcze za październik(miesiąc wypowiedzenia) i nie mam już z Energią dla Firm absolutnie żadnych rozliczeń. Jaki muszą mieć u siebie bałagan, skoro przesyłają do mnie takie smsy? Jeśli ktoś moze wie, jak z nimi się skontaktować (telefony milczą, na e-maile nie odpowiadają) - będę bardzo wdzięczna - Dorota.

jacksob

we wrześniu ogłosili upadłość i nie można (usunięte przez administratora) wyciągnąć nadpłaty.Na e-maile nie odpowiadają a telefon głuchy

@jacksob

Nie ogłosili upadłości tylko ogłosili zaprzestanie sprzedaży energii i gazu.

Witam. Mam pytanie, skąd zaczerpnąć info o zaległy rachunku dla Energi dla firm? Musiałam jakiś przeoczyć, telefony nie działają a mi zapukali do drzwi aby odłączyć dostawę energii

@Kasia

Cześć Kasiu podaj swój telefon albo zadzwoń na mój (usunięte przez administratora) dziękuję Marek

@Kasia

Kasiu skontaktuj się ze mną telefonicznie . Nie wiem dlaczego usuwają telefony (usunięte przez administratora)podaję też maila marekglogow@gmail.com Zadzwoń lub napisz

halina

Winą , za upadłość firmy obarcza się klientów, mają płacić podwójne rachunki ( z 24 grosze na 53 groszy)za dostawę energii rezerwowej, kto dopłaci różnicę , boję się jak duże będą rachunki , czy dam radę zapłacić, szukam nowego dostawcy ,ale nie jest to łatwe.

Tomasz
@halina

Różnice w cenie sprzedaży pomiędzy umową z Energią dla firm, a sprzedażą rezerwową pokrywa .....Energia dla firm. Oczywiście konieczne będzie postępowanie sądowe. Członkowie zarządu spółki odpowiadają całym swoim majątkiem Sprzedaż rezerwowa na terenie Energa kosztuje około 1400 zł/MWh czyli 1,14 zł za kWh. Ze sprzedaży rezerwowej należy jak najszybciej uciec. W prawie dostawcy skontaktuj się ze mną na boryslew (.) wp.pl

Dla zasad.
@halina

Pani Halino 53gr/kWh to okazja bo najniższa rezerwa to 61gr. No cóż już wiemy kto chce odzyskać różnicę - jeśli to możliwe to proponuje jako wynagrodzenie jedynie procent od uzyskanej kwoty. Bez zaliczek podpisuje w ciemno .... Nie dajcie się zrobić w ch....

Maciek

Czy ktoś wie czy poza EC inne firmy córki EDF też kończą działalność? Konkretnie chodzi mi o Gas and Energy Trading Sp. z o.o (nazwa z FV), która działa pod nazwą Pe-Gaz (Polska energia i gaz). Infolinia Pe-Gaz od kilku dni nie działa, podobnie w EC, a w EDF mi nie udzielili żadnej informacji.

Nie ma znaczenia ..
@Maciek

Maciek nic się nie bój jakby coś złego się działo to dzień wcześnie ofertę złoża ci firmy należące do skarbu państwa. A później już z górki - połowa grudnia i zobaczymy co nam każą płacić (URE ) . Od 2019r już nie decydujesz. Trzeba czekać na teleekspres ,itp. Powodzenia

Fatalna firma

tomo

zakończyli sprzedaż z dnia na dzień nie informując o tym fakcie i jeszcze straszą karami umownymi a u rezerwowego sprzedawcy trzeba płacić dużo wyższe stawki za kwh. kto pokryje różnicę??? za wcześniejsze rozwiązanie umowy z nimi kazali płacić karę, czy oni też zapłacą??? Moje sugestie dla Energia Dla Firm S.A.: zapłacić za konsekwencje nie poinformowania klientów o plajcie

marek 54

W związku z zaistniałą sytuacją zapraszam byłych klientów Energii dla Firm do współpracy. Pomogę podpisać nową umowę i uciec przed sprzedażą rezerwową u obecnego dystrybutora mlada@azymutbiznesu.com

@marek 54

Witam ,szukam jak moge się skontaktowac z konsultantem pracownika Energii dla firm .Telefony nie odpowiadają ,na E-maile brak odpowiedzi prosze o kontakt na telefon mój numer 667841954 .Mam nadzieję ,że Pan sie odezwie ,pozdrawiam

@marek 54

Witam, czy mogę prosić o kontakt? (usunięte przez administratora)

No to spoczywajcie w pokoju... Karma właśnie do was wróciła...

EC tez bankrutuje?

Baltazar

Jakie EC?

@anonymous

jeżeli masz na myśli EC-Andrychów to nie - ale to firma która nie płaci handlowcom :( tez mamy z tym problem

markus371
@anonymous

EC Andrychów również wyleciała z rynku.To że nie płaci handlowcom to inna sprawa. Zapraszam do współpracy pozostałych handlowców.

Zostaw merytoryczną opinię o Energia Dla Firm S.A. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energia Dla Firm S.A.?

Kandydaci do pracy w Energia Dla Firm S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energia Dla Firm S.A.
2.5/5 Na podstawie 376 ocen.

Energia Dla Firm S.A.