Opinie o Energetyczne Centrum (Energia Dla Firm S.A.) w Warszawa

Więcej: http://biznes.interia.pl/firma/news/negocjacje-ze-sprzedawca-energii-elektrycznej,2053519,1852 http://www.magazynprzemyslowy.pl/zarzadzanie-i-rynek/Audytor-energetyczny-pomoze-obnizyc-koszty-prowadzenia-firmy,5200,1 http://inwestycje.pl/energetyka/Samorzady-oszczedzaja-miliony-zlotych-na-zakupie-taniej-energii;246854;0.html

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energia Dla Firm S.A. w Warszawa

Witam serdecznie, proszę o kontakt, mam kilka pytań odnośnie EDF e601506297@gmail.com

tomi

najgorsze jest to, że pewnie masz rację, ale nic nie zmieni tego , że w taki sposób ciągle będzie rozliczani konsultanci

handlowiec vip

EDF daje najlepsza cene na rynku każdy to wie. Ale jesli chodzi o oszustwa wyżej wymienione zapewniam was, że są piętnowane i ta osoba napewno nie będzie pracowac tam. Pracuje w tej firmie 3 lata i wiem co mówię.Konsultant napewno będzie zwolniony, przełożony Telesprzedaży analizują to napewno.

handlowiec

Do Hubert R W każdej zagrodzie zdazaja sie czarne owce. Tak juz jest i bedie. Co do pracy to pracuje od 3 miesiecy. Jest spoko. kasa na czas i taka jak ma byc. Plan mozna tak naprawde zrobic w jeden dzien jedna umowa, tylko trzeba chciec

rep1
@handlowiec

Dokladnie, znajdzie sie taki jeden ktory zepsuje reszcie dobrą renomę na którą pracowali przez kawal czasu. Moi klienci sa zadowoleni, daja rekomendacje swoim znajomym ale zapracowalem na to.

Przedstawiciel Handlowy

Opisuje pracę Energia dla domu w Warszawie. Rozmowa z menedżerem. Podstawa 1800 netto pod warunkiem, że podpisze się średnio jedną umowę dziennie. Prowizje zależne od podpisanych umów (czasami 50 zł, czasami 400 zł) i dodatki za wyniki. Umowa zlecenie. Drugi etap rekrutacji w terenie. Poranne spotkanie wszystkich przedstawicieli w formie szkolenia i ćwiczeń "zacieśniających więzi" (bardzo fajne, sympatyczna atmosfera). Praca w dwie osoby. Nie dostaje się samochodu na początek. Bardziej doświadczeni jeżdzą różnymi w zależności od tygodniowych wyników (od Upi po nową insignie). Praca polega na chodzeniu od domu do domu po wyznaczonym terenie i podpisywanie umów na energie. Bardzo szybko rozwijająca się firma.

Banalne, podstawowe pytania dotyczące doświadczenia, preferowanego wyróżnienia (awans czy podwyżka).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Lukas

ile tych umów trzeba podpisać aby byli zadowoleni takie minimum jest ustalone?

mm

Dostaniesz podstawę nawet jeśli nic nie podpiszesz, natomiast nie trzymają ludzi bez wyników. Jeśli chodzi o parcie na wynik to myślę, że to standard w handlu. Czy dzwonią.. Zależy od przełożonego pewnie. Trzeba pracować jak wszędzie. Szkolenie bardzo dobre, jeśli aktywnie w nim uczestniczysz zdasz test bez problemu.

mm

Spark najczęściej, pełny etat więc 8 h. Podstawy masz 2000 brutto plus prowizja i premia. Systematyczni PH zarabiają na prawdę bardzo duże pieniądze.

@mm

Dziękuje ci bardzo za pomoc, a czy podstawa jest wypacana nawet jezeli nie zawrze się radnej umowy? jak wyglądało przeszkolenie i te testy na koniec może wiesz?

@lukas

i jak wygląda sprawa z tym parciem na wyniki? dzwoni ktoś z firmy i wypytuje co chwila czy jak

Pablobn
@mm

Auto od vw lupo na początek poprzez corsy potem astry octavię passaty insignia . Praca ciężka ale pokaz mi gdzie ciężka nie jest , 6-7 spotkań - konkretnych dziennie plus butexy i telefony , dobre szkolenia , konkursy , co 3 miesiące 10 najlepszych PH lata na wycieczki USA, Meksyk , Afryka itp . Zarobki wysokie ja biorę miesięcznie od 10 do 20 tysięcy wzaleznosci od wyniku . Parcie jest ale kasa adekwatna . Życie na innym poziomie . Pracuje już 2 ,5 roku ,.

Chyba nie rozumiesz specyfiki pracy w tej firmie. To nie jest pseudo-firemka, w której zarabia się na samych prowizjach jak we wszystkich firmach do jakich potrafiłeś się dostać. Podstawa + prowizja + premia. Narzędzia pracy takie jak auto, karta paliwowa, telefon, laptop to tylko część tego co oferuje firma. Wiadomo, że nic nie ma za darmo.... musisz wyrobić plan... a sposobem na to jest sumienna praca po 8 godzin dziennie. Jeżeli nie miałeś nigdy styczności z pracą w takich warunkach to się nie wypowiadaj. Wiadomo, że prościej iść na etat za biórko i dostawać podstawę z premią uznaniową, tylko się nie dziw, że możliwości zarobkowe kończą się na tym co masz wpisane w umowę. PH to akurat praca bez górnej granicy kwotowej wynagrodzenia, więc płacą Ci tyle ile jesteś wart. Wycieczki za granicę to również prawda, ale z zastrzeżeniem, że odbębniając tylko to co do Ciebie należy i minimum wkładu pracy nie jest wystarczającym warunkiem nawet aby się zakwalifikować do konkursu. Śmiało mogę polecić pracę w EDF'ie, chociażby na wypróbowanie czy też kilkumiesięczne przetestowanie swoich możliwości i zdolności w firmie troszkę większych wymagań niż reszta na rynku. Jeżeli ma się ambicje conajwyżej na składanie papierkowych samolotów przy bióreczku przed kompem, to lepiej odrazu zrezygnować.

mm

Dostaniesz podstawę i auto. Można zarobić duże pieniądze ale trzeba dużo pracować. Ja osobiście polecam. Pozdrawiam

@mm

a wiesz jakie auto? ile godzin dziennie ile spotkań? można zarobić napisz mi konkretną kwotę

Ph

Pracuje w tej firmie i własnie szukam pracy...nie warto tracic czasu na nich.

Sambak

Wypowiedzi pracowników mają największe znaczenie a ich niemalże tutaj nie ma. Co się z wami stało ? I skąd mam wiedzieć czy jest sens w ogóle podejmować pracę u nich jeśli może się okazać, że to jedna wielka katastrofa?

zxy

W jakim czasie oddzwaniają od dnia zlożenia CV..?

eou

czy to rząd wielkości: 1. 2000 - 3000 brutto? 2. 3000 - 4000 brutto? 3. 4000 - 5000 brutto? 4 powyżej 5000 brutto.........

Mat
@eou

Witam, W poniedziałek ide na romowe kwalifikacyjna i jest to moje pierwsze takie spotkanie, czego moge się spodziewać i jak mogę się przygotować. Proszę o jakies wskazówki dla początkującego handlowca. PS. ZALEZY MI NA TEJ PRACY !

Łukasz
@Mat

Ponawiam temat, proszę o opinie jakiegoś handlowca który przyjął się ostatnio w energi dla firm. jakie zarobki? jakie auto? jaka atmosfera? ile udało mu sie zawrzeć umów ? Mi przez tel zaoferowali podstawe pluz prowizję i auto od razu proszę kogoś o opinie o tej firmie, ponieważ w internecie nie które wychwalają ich od niebiosa a inne mowią ze to złodzieje

eou

hej! A ktoś może napisać jaka kasa? tylko napiszcie na tyle skutecznie bym przeczytał!

Sebor

jeszcze jedno, piszą niektórzy jaki samochód, jaki samochód....? i śmieją się z fiata Panda. Chciałby jeden z drugim od razu jeździć Lexusem albo Mercem)) śmieszne ...przyjdź pokaż na co Cię stać ile jesteś warty dla Firmy a potem porozmawiamy o samochodzie dla Ciebie. w Energia Dla Firm jeżdzi również wielu handlowców Avensis-kami, Mondeo, Insignia-mi - dla Was też będą tylko udowodnijcie, że jesteście warci tego aby firma w Was TAK ZAINWESTOWAŁA. do pracy rodacy i przestańcie szukać problemików ....zaczniesz od Pandy skończysz na MONDEO ALBO INSIGNII.

Sebor

czytam, czytam tak sobie co niektórzy z Was wypisują? wiem jedno, kto jest zadowolony z pracy handlowca i zarabia sporo kasy nie ma czasu na pisanie pierdołek i nie ma czasu na narzekanie. Ktoś pisze że w Energii Dla Firm jest "ciśnienie", że ciężko i coś tam......proszę Cię chłopie, chyba nigdy nie pracowałeś w bankach - tam to jest dopiero "szkoła życia" dla handlowca. Coś o tym wiem ))), ale pamiętaj jak robisz swoje i przynosisz wynik to nikt Cię nie "ciśnie". a kasa? - bardzo duża jeśli tylko stać cię na dostarczanie wysokiego wyniku. Ale po co jest się handlowcem ? - żeby realizować nie tylko cele, ale realizować wszystko ponad normę - wtedy budujesz dom za gotówkę....))) ja tam jestem strasznie zadowolony. kaska jest i to nie mała, w banku musisz na to pracować z dwa miesiące przy realizacji wysokich celów aby zarobić to co dają w Energia Dla Firm. Jeśli jesteście dobrzy w sprzedaży zapraszam do rywalizacji a sami się przekonacie ile można zarobić i jak się realizować...pzdr Sebor

mala

zaczynam tam niedługo pracę i zastanawia mnie podejście do pracownika, czy rzeczywiście dają 3ms na wdrążenie się? I jeszcze jedno jaki samochód jest na początek dla PH??

szatan
@mala

Trzy miesiące masz na wejście w temat.

irek

pracuję od 3 miesięcy i jestem miło zaskoczony - jest jak mówili na początku. Kasa się zgadza - tak jak było mówione na początku (a to rzadko spotykane). Mam tylko nadzieję że trochę odpuszczą parcie na wyniki - bo jest gorąco. Ale dla tych co całe życie pracują na serio a nie na papierze jest do wytrzymania.

benny sell

tak, komputer i telefon od razu, samochód po szkoleniu. najczęściej od regionalnego.

jac043

Firma zmieniła system zatrudnienia i każdy nowy handlowiec dostaje od razu po szkoleniu auto służbowe z kartą paliwowa 1000 zł w centrali firmy lub odbiera w jednym z miast wojewódzkich. Oczywiście komputer + telefon też. pzd

Janek

Dziękuje byłem troszkę inaczej niż piszesz ;) 600 pln to chyba nigdzie nie placa.Zaczynam tam prace moze sie uda

Zostaw merytoryczną opinię o Energia Dla Firm S.A. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energia Dla Firm S.A.?

Kandydaci do pracy w Energia Dla Firm S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energia Dla Firm S.A.
2.5/5 Na podstawie 376 ocen.

Energia Dla Firm S.A.