Opinie o Energetyczne Centrum (Energia Dla Firm S.A.) w Warszawa

Więcej: http://biznes.interia.pl/firma/news/negocjacje-ze-sprzedawca-energii-elektrycznej,2053519,1852 http://www.magazynprzemyslowy.pl/zarzadzanie-i-rynek/Audytor-energetyczny-pomoze-obnizyc-koszty-prowadzenia-firmy,5200,1 http://inwestycje.pl/energetyka/Samorzady-oszczedzaja-miliony-zlotych-na-zakupie-taniej-energii;246854;0.html

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energia Dla Firm S.A. w Warszawa

Luidzi

Myślę, że taka firma jak Energia dla firm S.A. zawsze będzie sie miała dobrze.

Agnieszka

@mały, a na jakim stanowisku jesteś zatrudniony?

@Agnieszka

Agnieszka, już nie jestem, ale byłem przedstawicielem handlowym :)

Karol

Energia dla firm jest spoko firmą, wiele dobrego słyszałam o nich. Szkoda, że nie mają nowych ofert pracy bo chętnie zmieniłabym sobie firmę. Może ktoś słyszał o braku ludzi do pracy?

Agnieszka

@mały, dobrze to słyszeć. A co Ci się najbardziej podobało w pracy?

@Agnieszka

Agnieszka przede wszystkim podobało mi się to, że firma jest otwarta na młodych ludzi, że ceni ich pracę i daje możliwość zdobycia doświadczenia i dalszego rozwoju. Mam znajomych, którzy pracują w różnych korpo, część w budżetówce i chodzą wiecznie niezadowoleni, zestresowani. Mnie coś takiego na szczęście nie spotkało, bo po prostu lubię to co robię :)

Przedstawiciel Handlowy

Opisuje pracę Energia dla domu w Warszawie. Rozmowa z menedżerem. Podstawa 1800 netto pod warunkiem, że podpisze się średnio jedną umowę dziennie. Prowizje zależne od podpisanych umów (czasami 50 zł, czasami 400 zł) i dodatki za wyniki. Umowa zlecenie. Drugi etap rekrutacji w terenie. Poranne spotkanie wszystkich przedstawicieli w formie szkolenia i ćwiczeń "zacieśniających więzi" (bardzo fajne, sympatyczna atmosfera). Praca w dwie osoby. Nie dostaje się samochodu na początek. Bardziej doświadczeni jeżdzą różnymi w zależności od tygodniowych wyników (od Upi po nową insignie). Praca polega na chodzeniu od domu do domu po wyznaczonym terenie i podpisywanie umów na energie. Bardzo szybko rozwijająca się firma.

Banalne, podstawowe pytania dotyczące doświadczenia, preferowanego wyróżnienia (awans czy podwyżka).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Agnieszka

@Edi, w takim razie trzymam kciuki! A jakie stanowiska będziesz rozważał?

@Agnieszka

Pewnie PH, bo w tym się najlepiej czuję :)

Agnieszka

@Edi rozumiem. Dziękuję za informację. W takim razie zachęcam do sprawdzania aktualnych ofert - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,259255,0,0,kogo_szukamy

@Agnieszka

Dzięki wielkie, mam w pamięci i co jakiś czas zaglądam, może akurat trafi się praca życia :D

Agnieszka

@Edi, a Ty masz jakieś doświadczenia z tą firmą?

@Agnieszka

@Agnieszka, ja osobiście nie mam, ale mój znajomy był u nich na rozmowie i mówił że wszystko ok, sympatyczne osoby, które podkreślały, że zalezy im na młodych i pełnych energii (hehe) pracownikach. Ślędze czasem co tam się u nich dzieje, bo przy najbliższej zmianie pracy będę się zastanawiał czy nie wysłać do nich cv.

szukam pracy

Właśnie trafiłem na ogłoszenie: Młodszy specjalista ds. bezpośredniej obsługi klienta, możecie podzielić się doświadczeniami? Widzę, że opinię mocno podzielona i nie wiem co myśleć, czy w ogóle warto sobie zawracać głowę?

@szukam pracy

Myślę, że spróbować zawsze możesz. Zawsze lepiej przekonać się samemu niż wierzyć w czyjeś opinie, bo o każdej firmie można znaleść złe opinie. Z tego co wiem to na pewno cenią sobie młodych pracowników.

Agnieszka

@PH dziękuję za opinię. Wydaje się być naprawdę dobrze :)

Agnieszka

Widzieliście już oferty pracy - Energia dla firm S.A.? Obecnie szukają osób na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Macie jakieś doświadczenia na tym stanowisku?

eliza

Tak naprawdę wysoki standard pracy, życzliwi ludzie, wszystko w jak najlepszym porządku. Naprawdę szczerze wszystkim polecam.

Obecnypracownik

Normalna , dobra firma tyle mogę napisać w obronie mojego miejsca pracy. Każdy nieudacznik wypisuje co mu do głowy przyjdzie bez żadnych konsekwencji!!.

Młody

Witam, podpowiedzcie jak wyglada pierwsze spotkanie na młodszego przedstawiciela, nie mam doświadczenia ph ale chciałbym sie rozwijać i próbować nowych rzeczy, jak myślicie mam jakiekolwiek szanse ?

Pracownik z konkurencji

Energia dla Firm jest Pracodawcą, dla którego największą wartością jest człowiek. Dziwię się, że dokonujecie Państwo nieprawdziwych opinii, oderwanych od kontekstu. EDF, inwestuje w kapitał ludzki, buduje Teamy / Zespoły, rozwija kompetencje Pracowników, realizuje programy szkoleniowe, a przede wszystkim realizuje Programy Talentowe, Projekty Development'u i inne projekty rozwojowe pracowników. EDF to idealne miejsce dla osób z charyzmą, które chcą rozwijać Firmę i siebie. Firma oferuje szeroki pakiet płacowy i pozapłacowy, a plany sprzedażowe bardzo realne, chyba że nie zamierzacie pracować, tylko lansować się nowym autem służbowym i chwalić się dodatkowymi narzędziami pracy! W przypadku niezrealizowania 100% targetu, wdrażany jest rozsądny model naprawczy. Jestem obecnym Pracownikiem pozyskanym z branży energetycznej z tzw. firmy konkurencyjnej, ponieważ warunki finansowe i możliwości rozwoju są dużo większe niż pracując w pierwszej czwórce energetycznej, a atmosfera dużo cieplejsza i rodzinna :) Zdecydowanie rekomenduję Energię Dla Firm do dalszego zatrudnienia!

PH

ja miałem - wprawdzie nie za długo ale zawsze... to prawda - przekaz dość radykalny, krótki ale przynajmniej konkretny, janse cele i bardzo jasne konsekwnecje, trudno spoedziewać się czegoś innego od sprzedaży, w poprzedniej firmie miałem ten problem, że kierownik tak komunikował, że nigdy nie było wiadomo czego chce i za co może zwolnić, tutaj przynajmniej jest jasne - są oczekiwania, narzędzia i znane konsekwencje, to nie jest przedszkole ale my też już nie w tym wieku, żeby płakać o byle co

Kuba_a
@PH

taka praca sprzedawcy czy przedstawiciela handlowego, wiadomo, że celem jest podpisanie umowy i sprzedanie usługi. najważniejsze, żeby zasady pracy i system rozliczania były jasne i przejrzyste oraz uczciwe, a tutaj chyba wszystko wydaje się być ok. WYprowadźcie mnie z błędu jeśli nie mam racji?

@PH

prawda, to co jest spoko to jasne zasady, przynajmniej od początku wiadomo czego się spodziewać, a nie jak w innych firmach, że wszystko brzmi pięknie na rozmowach i szkoleniach a rzeczywistość okazuje się mocno brutalna. I tak, jak pisął ktoś wyżej to praca dla prawdziwych handlowców, którzy lubią swoją pracę i wiedzą, że pracują na dobre imie i swoje ale i całej firmy.

ktosiek

sruppa puppa!!! Widziały gały co brały, a inaczej do podpisywały. Dziwią mnie te komentarze ludzi którzy to niby zostali oszukani przez Energia dla firm. Przecież nikt Was siłą nie zmusił do podpisywania umów. Przed podpisaniem trzeba czytać co się podpisuje. Z mojej strony tyle. Było już kilku którzy pomagali albo załatwiali każdą sprawę, a przy okazji oczywiście umowa do 2019 r, a jak ....

Literka E jak EDF ......

Normalna dobra praca z jednym wielkim "ale". "ale" - dla kreatywnych handlowców którzy chcą pracować i zarabiać dobrą kasę a nie dla cwaniaczków którzy chcą auto, podstawę i narzekać na wszystko co w około jest złe. Te czasy się skończyły gdzie płacono za "nic" lub za fikcje. Szkolenia wróciły i z pewnością będą nadal. Z resztą zawsze były tylko w różnych formach. To praca dla ludzi którzy nie szukają tłumaczeń, błędów w systemie i Zarządzie a robią swoje i szukaja kreatywnych oraz uczciwych rozwiązań - dzięki temu mają dobrą pracę i kasę.

Obecny pracownik

Szkoda, że dwie lub trzy osoby próbują wystawić opinię pracodawcy. Energia jest normalną , dobrą firmą. Niektóre osoby mają przyjemność w oczernianiu . Własne niepowodzenia lub często lenistwo jest takim powodem do wyrzucania z siebie złości. Szkoda!

arczi

Orientuje się ktoś z nowych PH jak wygląda podpisanie umowy ? jest jakiś test albo coś podobnego przed podpisaniem kwita i odbiorem sprzętu ? Chodzi mi o ten rok

Wiktor

ja jestem w trakcie przyjęcia do EDF jako PH 2 stycznia mam podpisanie umowy Moze ktoś napisać o pracy na tym stanowisku ?

przyszły pracownik

nie ma działu szkoleń??? jak słyszałem na spotkaniu kierownik regionu mówił o szkoleniach. To jak jest naprawdę??

obecny pracownik
@przyszły pracownik

jeśli chodzi te szkolenia to jest różnie, firma musi się jeszcze trochę podciągnąć w tym temacie. Ale ostatnimi czasy wszystko idzie ku dobremu.

Zostaw merytoryczną opinię o Energia Dla Firm S.A. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energia Dla Firm S.A.?

Kandydaci do pracy w Energia Dla Firm S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energia Dla Firm S.A.
2.5/5 Na podstawie 376 ocen.

Energia Dla Firm S.A.