Opinie o Learning Systems Group Sp. z o.o. w Warszawa Al. Solidarności 117

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Learning Systems Group Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Learning Systems Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Learning Systems Group Sp. z o.o. w Warszawa Al. Solidarności 117

ex

praca tragiczna,,liczy się tylko cel grupowy czyli premie stanowisk wyżej..może zarobki były dobre kiedyś..dziś ludzie uciekają..oszukują pracowników,aby nikt nie wyrobił celu..obdzwaniasz po kryjomu klientów sprawdzić czy byli na umówionym przez Ciebie spotkaniu a w wyniku masz ze dany klient nie był.Odezwac się strach bo zaraz Cie zwolnią..Niestety wina po stronie pracodawcy,bo jeśli by poszli za pracownikami to i był by cel grupowy i każdy miał swój cel.Niestety każdy ma to w du...Niech się ciesza Ci co w pore znaleźli lepsza praca..Odradzam prace w LSP.zarobki do bani,higiena w pracy -tragedia.atmosfera jedynie wesola :) ale za atmosferę nie płącą..

1500 netto przy dobrych staraniach

Też była pracownica

Praca jest nawet ok , ludzie też , na menagerów również nie mogę nażekać. Jednak gdybym nie upomiała się o wypłatę to sądzę że bym jej niedostała , taka smutna prawda :/ zabolało właśnie mnie to jak zostałam potrakowana .

"ktoś - 2013-06-27 23:48:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) do byly pracownik- piszesz, ze jak sie komus nie podoba-trzeba się zwolnic- Ty tak zrobiles...skoro zarobkowo "tragedii nie było" to czemu odszedłes?z góry dzieki za odp ;-) slyszalem, ze ma tam byc rekrutacja i sie zastanawiam..." Zarobkowo trafedi nie bylo, ale mialem inna alternatywe, gdzie po przepracowaniu ok 150 godzin dorywczo wychodzilo mi 50 zl na godzine i nieograniczony czas pracy. anonim - 2013-07-03 17:57:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Może nie odszedł a go zwolnili :) Ja mam pytanie dotyczące tego jak generalnie wygląda biuro...w sensie jest syf czy raczej porządnie? Nie zwolnili mnie. Tak generalnie, to trzeba byc uposledzona osoba, albo wybitnie tepa, aby zwolnili go z tej firmy. NAJWAZNIEJSZE: Moje doswiadczenia dot. callcenter sprzed 3 lat. Mozliwe, ze sa nieaktualne. Jednak patrzac po komentach, to niewiele sie zmienilo ;) Pozdro

Były

Daj spokój chłopie, Ty i tak się nie nadawałeś do tej roboty.

Recepcjonistka

Rekrutacja przebiegała w przyjemnej atmosferze (1 etap przez telefon z Panią z HR, drugi z Managerem w szkole). Całość trwała 1,5 tygodnia.

o doświadczenie, oczekiwania, potrzeby i plany - standard.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
rekrutacja!

uwaga uwaga! z racji tego, ze firma lsp po raz kolejny postanowiła okraść pracowników call center i ogłosiła, ze mimo wymaganych przepracowanych 120h nie zapłaci- jak zapisano w umowie- gwarantowanych 10zł/h brutto tylko stawkę niższą tj 8 zł, gros pracowników zwolniło się lub wkrótce zamierza to zrobić...lsp ogłasza rekrutację!!! jeśli jesteś osobą: -niechętnie walczącą o swoje prawa -lubisz pracować charytatywnie -nie przeszkadza ci, ze warunki umowy nie są dotrzymywane -lubisz być poniżany przez supervisorów, którym awans z recepcji na stanowisko "kierownicze" uderzył do głowy - nie przeszkadza ci, ze wypłaty nie sa przelewane w terminie tylko notorycznie opóźniane - jesteś nastawiony na realizację celów bez względu na jakość bazy danych i nie rościsz sobie praw do zarobionych pieniędzy.... TO POSZUKUJEMY WLASNIE CIEBIE!!! CV na adres telemarketing@lsp.edu.pl

anżelika

ja nie narzekam

hm,hm

czy są fajni ludzie? a to komuś się na żarty zebrało. (usunięte przez administratora)

konkretnie

ktoś pytał o zarobki i atmosferę? nie ma jednoznacznej odpowiedzi to zależy z jakiego jesteś miasta i kto jest dyrektorem.Wiem że kiedyś było tak że im większe miasto tym większe pensje i to znaczące różnice(usunięte przez administratora)

****

Porażka...

Buk

a w lsp znów próba wyzysku pracownika...czy to już czas, żeby zainteresować tym PIP?

Sandra

Ja za to nie mogę doczekać się mojej wypłaty, a jak w końcu udało mi sie z kimś skontaktować,to usłyszałam,że nie są kompetentni w tej kwestii

miki

koszmarna firma.....

as

Dobrz że managerowie mają poukładane głowach i przepędzili niktórycłh pretensjonalnych (usunięte przez administratora)z firmy

ex

Beznadziejne zarobki, beznajdziejna amtosfera, beznadziejni ludzie na kierowniczych stanowiskach. Jedna wielka beznadzieja. W niektórych działach duża rotacja pracowników - nie bez powodu. Kto tylko może, ten odchodzi.

Darnok

To firma, gdzie zatrudniają w większości samych prostaków. Przyjechała wieś do Warszawy i robi z siebie PANÓW. Atmosfera w tej firmie ma naprawdę wiele do życzenia. Ludzi tam się nie równo traktuje i faworyzuje. W szczególności najgorszym i najmniej profesjonalnym Leaderem jest nijaka M....a. Jej sposób zwracania uwagi ma wiele do czynienia. Awansowała i woda sodowa walnęła jej do głowy robiąc wielką aferę z niczego. No cóż kobieta o niskim poczuciu wartości i braku profesjonalizmu. Co do coachingów, to są moim zdaniem żenująco prowadzone, a bardziej na zasadzie lubię Cię dam Ci +1, nie lubię Cie dam Ci -1. Większość pracowników nie szanuje innych. Sam nie raz byłem świadkiem, jak jednego Takiego chłopaka ośmieszają, rzucając w niego wyzwiskami, aż mi go było szkoda. Wypłaty nie są na czas i potem głupie tłumaczenia. Jestem obecnym pracownikiem tej chorej firmy, ale po tym jak współpracownicy siebie traktują sądzę, że odejdę, bo mam dość. AHA! I co najważniejsze! Czystość sanitarna w tej firmie ma wiele do życzenia. Wszystko się lepi, jest brudne, że masakra, ale to też oznacza że firma po prostu zatrudnia o bardzo niskiej kulturze ludzi jak popadnie.

ZE WSI
@Darnok

nie wiem kim jestes i ska przyjechales ale delikatnie mowiac ,,odczep,, sie od ludzi ze wsi bo najwieksza wiochę to robia ludzie z miasta. Nie oceniaj kogos po pochodzeniu, bo nie jest to sprawiedliwe. Rozszerz troszeczke swoje horyzonty. pozrawiam

zdecydowanie najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem. panuje tu okropna atmosfera, mobbing i zastraszanie pracownika. z problemami nie ma się do kogo zwrócić hr nie istnieje ( na odpowiedz na maila czeka sie 3 miesiace)... krzyki i bycie niegrzecznym dla podwładnych jest na porządku dziennym. nie ma co liczyć na premie a branie urlopu to zawsze walka o akceptację. nie ma żadnych szkoleń, żadnych możliwości rozwoju - jest za to duża rotacja pracowników, którzy po 3-6 miesiącach mają dosyć pracy z "managerami" i "dyrektorami" o bardzo niskich kwalifikacjach, standardach i kulturze...

Kubus-Jakub Puchatek
@pracownik

Jak widać nie jestem odosobniony w swoich spostrzeżeniach , w głowie się nie mieści, że z intendentki w banku, której poziom języka angielskiego jest mierny, znajomość ekonomi podstawowa , a o zarządzaniu zasobami ludzkimi nie ma się pojęcia, można tak łatwo zostać zarządzającym taka placówką . Chyba ktoś robi tu za słupa albo to celowe działanie w celu skłócenia załogi . Zero kompetencji . Jak można współpracować z kimś takim, jaka jest wiarygodność jakiejkolwiek decyzji tej osoby ? Ja już na porządną wypłatę nie liczę …

oooo

nie ma czegos takiego jak premia uznaniowa dla konsultanta na słuchawkach, nie w LSP, masz premie coachingowa, którą otrzymujesz jesli pozytywnie zaliczysz 4 odsłuchy(300zl). czasem cięzko jest ja otrzymac bo ocenianie jest nierówne, jesli jestes lubiany przez sv jest łatwiej. 2 odsłuchy robi twoj supervisor, 2 recepcjonistki (czy maja do tego kwalifikacje to juz inna sprawa)...bo albo jestes recepcjonistka albo coachem nie?

tak?

owszem, ale to, ze o prace jest tak ciezko nie oznacza, ze pracownika można traktowac jak bydło bo innej roboty nie znajdzie gdyż rynek obecnie jest jaki jest.

nnnn

A ja uważam że może pięknie nie jest ale nikt nie mówił że w praca to bajka. Cieszcie się że jakaś praca jest bo z braku laku i kit dobry. A sami wiecie jak ciężko jest o super wymarzoną pracę jeszcze w okresie kiedy tej pracy nie ma

as
@nnnn

za to z braku laku i kit... powinieneś dostać w ryj przez takich jak ty pracodawcy robią w polsce z nami co chcą.Gdyby wszyscy się cenili to pracodawcy musieli by więcej płacić a jak się znajdzie oszołom co godzi się na najniższą to potem tak to wszystko wygląda.

Bla bla ti ri ri ri

Jak widać na załączonym obrazku. Opinie negatywne to te prawdziwe, pisane przez autentycznie pokrzywdzonych pracowników, natomiast te ugłaskane i poprawne to wpisy "krewnych i znajomych królika", którym kazano coś pozytywnego wymyślić. Ludzie Lsp, dość tej hipokryzji, pogódzcie się z tym, że inni widzą waszą nieuczciwość! Jak długo macie zamiar służyć tej farsie?

Zostaw merytoryczną opinię o Learning Systems Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Learning Systems Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Learning Systems Group Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Learning Systems Group Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 157 ocen.

Learning Systems Group Sp. z o.o.