Opinie o Learning Systems Group Sp. z o.o. w Warszawa Al. Solidarności 117

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Learning Systems Group Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Learning Systems Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Learning Systems Group Sp. z o.o. w Warszawa Al. Solidarności 117

ktoś

Może stawki nie są teraz tak wygórowane jak 3 lata temu, ale da się dalej wyżyć z tego co teraz jest. Ogólnie po wyrobieniu godzin dostajesz 1200 BRUTTO + Różne prowizje typu za wizyty, zapisy i za rozmowy. Jeżeli masz szczęście możesz otrzymać nawet 1000 zł ale to zależy od miesiąca, ale średnio te 800zł Brutto jest. Pracują tu osoby w różnym wieku, jedni są studentami, inni nie. Jeżeli nie masz ubezpieczenia to firma oferuje Ci ubezpieczenie i składki emerytalne. Mimo umowy śmieciowej nie jest tak źle jak się wydaje. Czytając te wszystkie komentarze to wydaje się że w tej pracy jest tak źle. To ja mam pytanie dlaczego są tu osoby, które pracują po 3-6 lat. Bo praca nie jest aż taka zła jak ją malują. I nigdzie nie dostaniesz takich warunków jak tu. Tu jest po prostu wygodnie. Przede wszystkim nie sprzedajesz nic tylko zapraszasz na spotkania. Więc jak szukacie pracy i nie macie pomysłu co chcecie robić a widzicie ze jest tu rekrutacja to polecam. Pracownica tej firmy

ktoś

do byly pracownik- piszesz, ze jak sie komus nie podoba-trzeba się zwolnic- Ty tak zrobiles...skoro zarobkowo "tragedii nie było" to czemu odszedłes?z góry dzieki za odp ;-) slyszalem, ze ma tam byc rekrutacja i sie zastanawiam...

rycerz Króla Artura
@ktoś

do ktoś wszystko pięknie ładnie jak piszesz ale nie zapominaj o takim procederze jaki panuje np. w Toruniu iż jest stała ekipa i ona owszem do podatawowej pensji dostaje te powiedzmy 800 zł dodatkowo ale jest też jeden pracownik zatrudniany po zapisach i buja się przez rok na minimalnej wykonując tą samą robotę co wszyscy no bo umówmy się praca nie wymaga jakiegoś specjalnrgo doświadczenia a potem jest zwalniany po to aby pracownicy ze stałej ekipy podpisali więcej umów i to oni mieli więcej kasy.Sorry ale to jest (usunięte przez administratora) a potem się dziwić że ludzie uciekają z tego kraju polak polaka chce tylko wykorzstać i jak tu ma być dobrze.

byly pracownik

Ile narzekania. Cos sie nie podoba - trzeba sie zwolnic. Ja tak zrobilem. W pracy w wiekszosci fajni ludzie i jak na tamte czasy to trzymaly mnie "w miare" zarobki i elastyczny grafik pracy. Jeszcze jak na poczatku trzeba bylo przepracowac 102 godziny bylo lepiej ;p pozniej 120 bodajze. Pewnego razu wyliczylem srednia netto z parunastu miesiecy, wyszlo ponad 2000zl, nie pamietam dokladnej kwoty. Za 120 godzin - tragedi nie bylo. [usunięte przez administratora] pracuje jeszcze? :D

uhm uhm

w przypadku pracy przy komputerze USTAWOWO przypada 5 minut przerwy na każdą godzinę pracy więc...2 przerwy po 15 minut to jest jakaś łaska...

Recepcjonistka

Rekrutacja przebiegała w przyjemnej atmosferze (1 etap przez telefon z Panią z HR, drugi z Managerem w szkole). Całość trwała 1,5 tygodnia.

o doświadczenie, oczekiwania, potrzeby i plany - standard.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
pan y

Pan X - 2013-06-23 22:54:17 Jestem jednym z Was i jak to czytam mam wrażenie, że łatwiej co niektórym obrobić komu (usunięte przez administratora) w necie niż powiedzieć coś prosto w oczy. Nie pasuje Ci coś to powiedz na początku zmiany to swojej Supervisorce, a nie użalaj się tutaj jak Ci jest źle. Są u Nas tacy co mają odwagę powiedzieć prosto w oczy co myślą i to się ceni. Jak już tutaj pisało kilka osób, nikt Was w tej pracy na siłę nie trzyma. Szukajcie szczęścia gdzie indziej! Tylko podajcie mi chociaż jedną pracę, gdzie pracujecie 6 godz. macie 30 minut przerwy, jest taka przyjemna atmosfera, tyle motywujących konkursów (nawet z pierdółkami do wygrania jak zegarek, kubek czy książka). Praca to nie przedszkole, musimy pracować, żeby zarobić no i obowiązują zasady. owszem, są tacy, którzy mają odwagę powiedzieć prawdę prosto w oczy, ale czy to się ceni? nie, nikt sobie z tego nic nie robi...kilka razy już zwracaliśmy uwagę supervisorkom co myślimy na temat "kartek" na toaletę czy choćby problemu nieuznawania wizyt w szkole...i jak sie rozmowa ta zakończyła? głośnym : "koniec dyskusji, dzwonimy"!!! krzyknięte przez supervisorkę i tyle w temacie...czy naprawdę uważacie, ze w dużej, mozna rzec miedzynarodowej firmie uchodzi, żeby pracownik pytał o pozwolenie na wyjście do toalety? wielu z nas to poniża i zawstydza...nie jesteśmy już w przedszkolu...i niestety,kiedy próby dialogu zawodzą pozostaje "użalanie sie w necie"...

pracownik lsp

zgadzam się z przedmówcą. To naprawdę fajna praca, a jak ktoś lubi narzekać to zawsze znajdzie powód do tego. Jeśli chodzi o team menadżerki są naprawdę fajne ! Jak czegoś potrzeba to zawsze pomogą. Nagrody często nie są bardzo wartościowe, ale od kiedy pracuję (a nie jest to nawet 1/2 roku) wygrałam książkę, słownik, kubek, grę planszową, ozdobne pudełko i sporo bonów na różne pierdoły. Czasem też nie chce gadać mi się z tymi ludźmi, ale lubię swoją prace :)

Pan X

piPi

doceniaja ludzi? masz na mysli motywowanie do pracy poprzez organizowanie konkursów, w ktorych zwyciezca za najwieksza ilosc umowien z calego dnia "wygrywa" szczoteczke do zebow???? haha no to duzo ci do szczescia nie potrzeba...

wiloa

Firma fajna doceniają ludzi.Wiadomo jak to w sprzedaży nigdy nie jest łatwo,ale stopniowo osiąga się tutaj sukces

sas
@wiloa

co za pierdoły że aż żal

kingstone

Od wielu lat pracuje w firmie z czego pierwsze z nich byly w call center bo potem dostalem awans i mnie oddelegowano na wyzsze stanowisko do placowki szkoly. Prace w call center jeszcze wtedy przy bukowinskiej wspominam z lezka w oku. Jesli ktos liczy,ze od razu zbije kokosy wiadomo rozczaruje sie i to w kazdej firmie. Polecam prace w tej firmie ambitnym ludziom, jesli bedziecie glodni rozwoju, sukcesu, w tej firmie na pewno zostaniecie zostaniecie docenieni.

bahor

jeśli mówimy o tej Warszawskiej przy feminie (zianteresowani wiedzą o co chodzi) to świetna szkoła i każdemu polecam. Przez cały czas nauki nauczyłem się z 3 razy więcej niz w szkole.

Zostaw merytoryczną opinię o Learning Systems Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Learning Systems Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Learning Systems Group Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Learning Systems Group Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 157 ocen.

Learning Systems Group Sp. z o.o.