Opinie o Learning Systems Group Sp. z o.o. w Warszawa Al. Solidarności 117

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Learning Systems Group Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Learning Systems Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Learning Systems Group Sp. z o.o. w Warszawa Al. Solidarności 117

Sukces? Chyba nie.mowimy o tej samej firmie

Olo

Potwierdzam poprzednia ofertę , ja próbowałem swoich sił w Bydgoszczy a tu obiecanki cacanki do dzis obiecanej kasy nie mam, przemądrzała dyrektorka , zgrywa wielka panią , wywyższa sie a pracownikow niższego szczebla traktuje jak zero. Okropna kobieta , unikajcie pracy z takimi ludźmi .

wbrew opiniom

nie wiem jak w dziale telemarketingu, ale konsultant ds. sprzedaży bezpośredniej w placówce szkoły 1680 brutto + prowizja sprzedażowa, za osiągnięcie progu. Wychodzi ok. 3000 - 4500 netto, w miesiącach wrzesień, październik, listopad są to zarobki nawet w granicach 7000 - 9000 tys netto / miesiąc. Nie narzekam. pozdrawiam

max

Ostrzegam!!!!!! przed Learning system a inaczej speak-up szkoła angielskiego wszystko ładnie pięknie dopóki nie podpiszesz umowy a jak chcesz zrezygnować np po 2- miesiącach to odliczają ci ok 2000 tysiecy złodziejstwo !!! Ciekawe co na to ministerstwo oświaty. Poszukuje osób do pozwu zbiorowego o odszkodowanie ...

ala
@max

tu na nic nie mozna liczyc

Ewkaaa
@ala

Pracuję tu 7 lat. Nie zgadzam się z opinią kogoś kto tak naprawdę przychodzi do pracy z nastawieniem ,,należy mi się" - pokaż najpierw co potrafisz? Przy takim podejściu nie wróżę jakiś wielkich sukcesów

elespe
@max

1) To jest forum dla obecnych i byłych PRACOWNIKÓW firmy LSP, a nie dla byłych kursantów Speak-Up. Lekcja czytania ze zrozumieniem - oblana. Proponuję podszkolić język polski, zanim weźmiesz się za języki obce. 2) Co ma Ministerstwo Edukacji do PRYWATNYCH szkół językowych!??

Recepcjonistka

Rekrutacja przebiegała w przyjemnej atmosferze (1 etap przez telefon z Panią z HR, drugi z Managerem w szkole). Całość trwała 1,5 tygodnia.

o doświadczenie, oczekiwania, potrzeby i plany - standard.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Elhurt Sp. z o.o.
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.

nie można xD hahah na umowe zlecenie (innej hostessa nie ma przynajmniej w learning) karte multisport hahah xD

Leo

Firma fatalna(usunięte przez administratora) Podobne opinie słyszałem od firmy która jeszcze... z nimi współpracuje. Nie polecam. Odradzam.

Irmin

Ta pseudo Dyrektor z miasta nad rzeka Brda , to jakas niedowartościowana, niechlujna baba. Sama niedawno wyrzucona z innej pracy tu sie wyladowuje na wszystkich . Swoje flustracje okazuje w pracy, mobbinguje pracownikow a nie potrafi zadbać o to zeby papier toaletowy był w wc. Nie dba o dobro załogi , miała szkolić konsultantów a niestety to ona powinna sie jeszcze wiele nauczyć . Jak ktos troche lepiej wyglada niż ona a to nie trudne odrazu widac zazdrość z niej bije . Moze ktos sie zgłosi na nowego managera . Prosimy

tosia

Stawka lektorska śmieszna, co roku obniżana pod pretekstem małych grup,natomiast cena samego kursu co roku wzrasta, comiesięczne opóźnienia w płatnościach wynagrodzeń, dziś jest 30 grudnia a wynagrodzenia za listopad jak nie było tak nie ma do tej pory. Organizacja pracy fatalna,dwa miesiące po rozpoczęciu kursu nie było wciąż podręczników, cyklicznie powtarzający się brak papieru do ksero, markerów do tablicy (często kupujemy je na własny koszt, kserujemy testy też), kiepskie wyposażenie sal, brak zegarów na ścianach, bądź wiszące stare popsute, o dostępie do nowych technologii można tylko pomarzyć. Na całą szkołę tylko dwie sale wyposażone w rzutniki multimedialne ale bez dostępu do internetu więc małe szanse są na popracowanie z materiałem visualnym. W toaletach śmierdzi, wieszaki na papier podtrzymywane na gumkach recepturkach (tak jest już chyba ze dwa lata), podajnik na ręczniki tylko z nazwy, brak ciepłej wody, brak światła w toalecie przynajmniej już z miesiąc, w salach lekcyjnych ciemno, poprzepalane jarzeniówki, nie można się doprosić o ich wymianę, sale niedogrzane, zapowietrzone kaloryfery, i można tak dalej i dalej... . Rotacja wśród konsultantó ogromna,wynagrodzenie nędzne, oczywiście notorycznie wypłacane z opóźnieniem lub w ratach, mobbing i presja wszechobecna. Nie wiem czy jest to kwestia zarządzania miejscowej pani dyrektor też taka polityka firmy idąca z Warszawy. Myślę, że jedno i drugie. Na koniec plus: atmosfera w pracy jest bardzo dobra, ale myślę, że tworzymy ją my, czyli lektorzy i konsultanci, psują ją jednak brudne warszawskie zagrania. Podsumowując, jeśli chcesz pracować dla LSP, stanowczo odradzam. Naszym kosztem firma ta zarabia niesamowite pieniądze, nam pozostawiając nędzny ochłap, coraz nędzniejszy zresztą, a i tak rzucany z wielkim opóźnieniem.

Aga z M. Focha

Nie można już tej baby słuchać, a do tego brzydko pachnie potem i ciągle ma tłuste włosy w ciągłym nieładzie. Jak ma spotkanie to petent wychodzi zażenowany . To jest poziom menagera i tej placówki.

Janek
@Aga z M. Focha

Jaki oddział taka Shakira

I_like_my_job
@Aga z M. Focha

Kochanie, a kogo dokładnie opisujesz, bo w LSP pracuje ponad 2000 samych lektorów, a oprócz tego są dziesiątki dyrektorów i managerów?

Julka

Powiem Ci, ze to zależy jak się sprzedasz , w Bydg. menagerem została osoba bez żadnego doświadczenia, która duka po angielski, nic nie umie tylko wymądrza się i nic po za tym nie robi. Więc szanse masz.

saz3

a czy bez doswiadczenia tez sa szanse na zatrudnienie w tej firmie? Jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników? Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma? Co wyróżnia tę firmę od innych? czy osoby doswiadczone praca w tej firmie mogliby udzielic wiecej inforamcji jak przebiega praca u nich?

Prosiaczek z Bydg.

Kubuś gdzie masz oczy, weź coś z tym zrób.

W odpowiedzi Kokosz

Wiesz co masz racje , manager w Bydzi podobno wyleciała z jakiegoś banku za malwersacji , w każdej plotce jest troche prawdy. Niezle

Paulina

Tak to bieżąca informacja , radzę sie dobrze zastanowić i jesli sa inne propozycje pracy z nich korzystać , jak sam widzisz nie jest to tylko moja opinia . W Bydgoszczy jest jeszcze gorzej , wymieniono kadrę zarządzająca , nikt nie wie dlaczego stanowisko to objęła osoba całkowicie niekompetentna , która tylko dba o swoj interes,nikt jej nie lubi , ludzie sa skłóceni , zarobki marne , frekwencja na kursach spada . LSP zaczyna miec zła renomę .

kiki

Marne pieniądze - nie warto, narobisz się za grosze, tylko kadra menadżerska zbiera krocie za nic

ex 2

całkowita racja, skąd ona sie wzięła

ala

Fatalna firma, pieniądze bardzo marne i do tego wirtualne, kadra zarządzajaca w Bydgoszczy totalne dno, pani menager nie ma pojęcia o pracy w takim charakterze, całkowicie nie kompetęntna osoba na tym stanowisku

Oferty Pracy

Konsultant ds. sprzedaży Learning Systems Poland Sp. Z o. o. 2014-06-17 Żródło: Gowork.pl Koszalin (zachodniopomorskie) W szkole empik school wierzymy, że  znajomość  języków obcych jest konieczna aby ciekawie przeżyć życie. Praca w empik school to gwarancja spotkania ciekawych osób i możliwość własnego rozwoju. Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki  na stanowisko: Konsultant ds. sprzedaży Miejsce pracy: Koszalin

ex
@Oferty Pracy

1500 zl netto przy dobrych staraniach

jesli chodzi o call center to szału nie ma... kiedyś kasa była naprawdę fajna a teraz... tak jak napisał ex liczy sie tylko cel grupowy a nie wypłata konsultanta... supervisorki pod mega presja to widac i czuc -nie ta sama praca. kiedys (kiedy pracowała jeszcze pani P. jakos chyba to wszystko ogarniała) cele były robione, kiedy trzeba to robota i mobilizacja az sie kurzyło a kiedy luzik to luzik... a teraz ciśnienie nie z tej ziemi - az sie do pracy nie chce chodzić. chyba trzeba szukać nowej roboty - choć na początek np po szkole sredniej jest to praca godna polecenia... ale na pewno nie na stałe.

xxxx

W Toruniu najlepszym lektorom obniżono stawkę za godzinę,co się z tą różnicą stało . Komu dołożono ? no i ...... ile zarabia menadżer??To chyba jakaś klika. Zamiast motywować pracowników ( przynajmniej na tej samej stawce ) to się im zabiera.skandal.

Paulinka
@xxxx

Powiem ci , że w Bydgoszczy szału nie ma, kadra menadżerska krocie zbiera, nowa dyrektor nie zna się na niczym, fatalnie zarządza, nie ma pojęcia o prowadzeniu takiej placówki. Niestety my wszyscy składamy się na jej pensje , narobisz się a dostaniesz 1600 zł, a inni dostaną kilkakrotnie więcej za nic. Od pewnego czasu atmosfera bardzo się popsuła

Zostaw merytoryczną opinię o Learning Systems Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Learning Systems Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Learning Systems Group Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Learning Systems Group Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 157 ocen.

Learning Systems Group Sp. z o.o.