Opinie o ASK Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ASK Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ASK Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASK Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Co u was słychać w firmie? Jak weszliście w nowy rok?

Uuuu
@Michał

Jest tak jak zawsze. Nic się nie zmieniło.

Rafcio

Jedno pytanie czy idąc na l4 bądź opiekę zabierają stażowe? I czy ktoś wie ile na rękę wychodzi za l4 za cały miesiac? Stanowisko pp

Andd

Witam, wybieram się jutro na rozmowę w sprawie pracy - stanowisko pracownik produkcji/monter - zakład w wilkowicach, praca na 3 zmiany, czy warto? Wie ktoś może jaka stawka początkowa i jakie dodatki? Czy jest możliwy dojazd autobusem z żywca do wilkowic?

Pock Corn

Zastanawiam się czy warto tam iść pracować - mam na myśli pracę biurową np. dział jakościowy, produkcji, technologiczny, ponieważ posiadam do tego kwalifikację. Opinie są bardzo podzielone i nie mam pojęcia co o tym myśleć - warto?

Automatyk

Opis

Tomasz jakie zadawali pytania na rozmowie kwalifikacyjnej konkretnie byl jakis test?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Łysy

Poziomka w technicznym za chwile sam bedzie robil, trzymanie lizusow obok miast szanowanie tych mądrych, do tego sztama z reszta kierownikow. Sodowka uderzyla, oj uderzyla

Owłosiony
@Łysy

Ty a trzeźwy ty jestes

Bunia

Który ekspedytor na Wilkowicach najszybciej wymiata?

Ok
@Bunia

Wszyscy ;)

Ruda

A propo starych urlopów.. Dlaczego jednych wysyłają na całe zalegle urlopy a innych nie?

Bmv
@Ruda

Bo mają taki kaprys to raz a dwa bo im wolno jeśli pracodawca nie jest w stanie zaoferować ci pracy to idziesz na urlop bez gadania

smiech

ekspedytor w tej robocie robi za co najmniej dwóch a i dostaje psie pieniądze, nie warto.

Obserwator
@smiech

Ze co ze robi za dwóch ha ha ha. Na papierosa masz czas, od ludzi wymagasz żeby za ciebie robili i chodzisz jak panisko potem.

!
@Obserwator

Możemy się zamienić - będziesz chodzić jak panisko. Widocznie normę Ci powinni podnieść skoro zwiesz się - obserwator.

Obserwator
@!

Nie (usunięte przez administratora) poprostu widzę jak pracujecie i tyle.

Iwan groźny
@Obserwator

To zapraszamy do nas skoro nic nie robimy to może popracujesz z nami?

Pracownica

Czy będziemy dostawać aneksy do umów związanych z podwyżkami?

Odp
@Pracownica

Prosimy nie kierować zapytań do pracodawcy na stronie gowork

Jak jesteś nowy/a to poniewierają tobą po każdym dziale, na jednym długo miejsca nie zagrzejesz! Żałosne!!!!

@pracownik

Mowa oczywiście o wilkowicach

Ciekawy

Witam. Widziałem. Ze są przyjęcia do Wilkowic. Jaka stawka. Na. Start i jaka praca?

Laura
@Ciekawy

2600 + 550 brutto pierwsze 3 miesiące, od stycznia 2800 + 550, po 3 miesiącach 2900 + 550

,,,
@Ciekawy

Najlepiej to się przyjąć na Wyzwolenia tam to stawki inne wyższe niż na wilkowicach

Zkl
@,,,

To co to za wyróżnienia? Czy na Wsi jest tańsza siła robocza? Mniej się wydaje niż w mieście? Ta sama nazwa zakładu a jednak inne stawki? Co To ma znaczyć? Kierownictwo chyba na Wilkowicach dupki liże że nie potrafi stanąć w obronie naszym. A gdzie solidarność? Siedzi cicho? Dziwne traktowanie pracowników? Poraz kolejny widać że na Wyzwolenia matoły nieroby tylko kasę trzepią, a na Wilkowicach ma być dyscyplina i zastraszanie że jak się nie podoba to się zwolnij. Ale jak już ktoś chce równouprawnienia to masz siedzieć cicho.

Jaki dress code obowiązuje w ASK Poland Sp. z o.o.?

Odp

Nowy pracownik dostaje odzież ochronną od pracodawcy

Spec

Czy to prawda że na wyzwolenia spedytorzy mają 300zl dodatku bo pracodawca boi się że pouciekaja? A na Wilkowicach cisza? Co to za podziały? Jedni dostają a inni nie? Kto tym zarządza? Co myślicie że ludzie siedzą cicho? Czy po prostu kierownictwo na Wilkowicach chce się popisać?

Ask
@Spec

Zarobkowo bardzo marnie, jedni mówią ze premia jest od jednych słyszałem ze i tak coś z premii zabieraja, praca nie należy do ciężkiej (nie mówię o tym bieganiu spedytorów szczególnie na wilk dramat) ale szału nie ma dobrze ze chociaż atmosfera w pracy OK

Forest
@Ask

Zależy na jakim dziale jest atmosfera spoko bo nie wszędzie jest tak samo

Specu
@Spec

Serio? a czym to uzasadniają? Czy tam jest cięższa praca?

Co powiedzieć
@Specu

Ta sama robota co w bb tylko dystans razy 2.narzekacie a są tam nowi chłopcy i bez narzekania robią swoje i o dziwo jest wszystko na czas! I nikt nie woła, jak to zazwyczaj bywało! Pracuję już trochę i widziałam nie jedno. Pozdrawiam.

Wiki

Jaka jest stawka ? Chodzi mi o operatora.

Go
@Wiki

Operatora czego?

Anita

Czy dziewczyny też przyjmują na spedytorów? Ciężka praca? I jaka stawka?

Expedytor
@Anita

Pewno tylko musisz się nie myć tak jak nasz na boxa

Expedytor

To zależy co konsultantka Avon przyniesie

Korzeniowski
@Anita

Tak tylko trzeba mieć nogi ze stali żeby 15 kilometrów dziennie z paleciakiem krążyć

Był taki
@Anita

Jeśli jesteś smerfetką poniżej 80kg to zapomnij, tyle ile ci przyjdzie się nadźwigać i nosić w te i spowrotem to na drugi dzień nie podniesiesz szminki do ust ;)

@Korzeniowski

15?no chyba razy 3.mowa o wilko

Forest
@Haha

Jak nie chcesz chodzić to zrezygnuj z roli ekspedytor a a nie narzekaj. Masz więcej płacone od innych więc wypełniaj swoje obowiazki a nie wylewaj żale na forum. Podpisując umowę wiedziałeś na co się godzisz więc albo robisz swoje albo droga wolna.

@Forest

Hahaha:d czytaj że zrozumieniem, ktoś pisząc 15km trochę zanizyl dystans. Mi to odpowiada, mogę nawet 30kilosow na dzień robić. Bardziej martwię sie o cb-czy podołasz! Już trochę robię na tym stanowisku więc nie ucz czlowieczku który niby coś robiąc jedziesz z jedną pusta paleta dookoła hali:-\

Maja
@Haha

Hej ekspedytorze! Szacun dla Twojego stanowiska, o ile faktycznie się nie obijasz. W tych swoich czerwonych koszulkach przypominacie mi krwinki rozprowadzające tlen po organizmie.

@Maja

Dziękuję w imieniu"Naszym"ze endorfinki wędrują również do Was! Tak ode mnie'niech każdy robi swoje a nie wytyka innym,bo kiedyś to wytykanie dotknie i tych co wytykają.

Maja
@Haha

Święta racja. Tak przy okazji - pozdrowienia dla naszych ekspedytorów z Wyzwolenia - Jasia, Kamila i Mateusza. Może przeczytają????

Warhouse Terminator
@Był taki

To samo na magazynie trzpienie plus membrany kontenery tylko dla twardzieli. Tylko że paskudnych kurduplowatych chińczyków jest 3 miliardy jak padnie jeden to biorą następnego.

Warhouse Terminator
@Był taki

Baby mają dużo w gębie. Szacun dla was jesteście jak terminatory tyle palet trzpieni, magnesów przerzucać dziennie. Tego Pudzian razem z Burneikom by nie ogarnęli nawet po chińskiej mecie.

Aaaa
@Warhouse Terminator

Dobrze że jak nazwałeś te "baby" nic nie robią na produkcji . Jednym słowem leżą ????.

Kolega

Cześć. Chciałem się dowiedzieć jakie pieniądze się u was zarabia. Stawka godzinowa to mniej więcej ile? Pozdrawiam

Zaniepokojona

Box prosi o wymazy. Już dwie Panie na cowid się leczą. Nie rozumie.

Zkl
@Zaniepokojona

Zgłoś do sanepidu tą informację, to za darmo zrobią ci wymaz. Zakładu nie stać na to i wszystko w tajemnicy pozostaje, bo jakby inaczej, przecież nigdy dobro pracownika nie było w ich gestii. Nawet prostej kwestii nie umiał zrobić aby zmiany się nie spotykały. Czyli 1 zmiana zaczyna o 5.45 i kończy o 13.45 a druga zaczyna o 14.15 a kończy o 22.15. l pracownicy z 2 zmiany czekają przed drzwiami aby wszyscy wyszli z pierwszej. Proste ale dla nich nie realne.

Dział HR
@Zaniepokojona

Szanowni Panstwo, proszę nie traktować forum GoWork jako formy komunikacji z Pracodawcą. W każdym z zakładów macie Państwo swoich przełożnych oraz Działy Personalne, do których możecie kierować swoje propozycje czy zapytania.

Szok z inteligentów w durni w
@Zkl

A ja proponuje wziąć rozbieg a filar sam się znajdzie..

Nigdy :)

Czy można coś zrobić z tym tłumem który tworzy się podczas wyjścia z pracy? Wręcz nienormalne to jest aby tylu ludzi musiało przejść po schodach wchodząc i w międzyczasie wychodząc. Mowa o Wilkowicach. Tam aż prosi się o wypadek a już nie mówię że zapomniano o najważniejszym-covid nadal krąży! Pozdrawiam.

nbv
@19

Prosze zgłosic oficjalnie do działu BHP A nie anonimowo tutaj problemy wypisywac... chyba ze brak odwagi to przepraszam

cxz

napisala Pani tak "Czy można coś zrobić z tym tłumem który tworzy się podczas wyjścia z pracy?" czy jest to zgloszenie?? w internecie Pani prosi o interwencje w tej sprawie?? zaprzecza Pani sobie sama nie wchodze w dalsza dyskuje... Pozdrawiam

Myślę
@19

To jest raczej nie do ogarniecia. Druga rzecz to taka, że nie mamy pandemii tylko naiwni jeszcze w to wierzą.

Jasne
@nbv

Pani pilnuje czy wychodzimy odpowiednimi drzwiami z szatni,ale to że tłoczymy się na schodach to nieistotne

Bolek
@19

Dokładnie 20 ludzi na 5 metrach się przebiera.

Nie jedyna. Oferta na magazyn była ważna od 20.07 do 03.08

Zostaw merytoryczną opinię o ASK Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w ASK Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASK Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASK Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 14 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASK Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ASK Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASK Poland Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 209 ocen.
  • Wyzwolenia 74
    43-300 Bielsko-Biała