Opinie o MARTA POLAND Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MARTA POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MARTA POLAND Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARTA POLAND Sp. z o.o. w Gdańsk

atram

zero szacunku do pracowników. przymus nadgodzin. bajzel w administracji. niemiecki bieda start-up wykorzystujący tanią siłę robczą z pl. regularne kontrole i szpiegostwo ze strony niemieckiego zarządu. zero podwyżek, zero benefitów. praca zdalna nie istnieje.

1000% prawdy
@atram

Przestrzegam wszystkich: nie dajcie się nabrać na mile słówka managementu z niemiec. Polka pracująca w tamtejszym biurze non top kontroluje pracownikow, przyjeżdża na przeszpiegi, ucina wszelkie rozmowy na temat podwyżek lub benefitów. Najlepiej, by ludzie pracowali za darmo!!!!! A nie sorry, jak przyjeżdżają najjaśniejsi wysłannicy z Berlina to jakoś hajs się znajdzie, by finansować im uberki i hotele z basenem xDDDDD żal, dno, traktowanie polaków jako taniej siły roboczej i mentalność "jestem twoim pracodawca, całuj mnie po rękach". oby im się to czkawka odbiło!!!!

Anonimowy

Osobiście polecam tę pracę ze względu na elastyczność i możliwość pracy z domu. Zarobki są atrakcyjne, a w przypadku jakichkolwiek problemów mój przełożony zawsze służy pomocą. Firma się bardzo dynamicznie rozwija, a zespół jest bardzo miły i rzetelny. Pracuje tu młoda załoga, ale uważam, że jest to bardzo duży plus dla firmy, że dają szansę młodym osobom na rozwijanie się i zdobywanie doświadczenia. Pracuję tutaj od roku i jestem bardzo zadowolony. Pracodawca docenia staranie pracownika i mogę to szczerze napisać z własnego doświadczenia, ponieważ sam awansowałem na wyższe stanowisko.

Wyprowadzę z błędu
@Anonimowy

w marcie nie ma pracy zdalnej. pozdrawiam

Spider-Man Nowy wpis

Pracowałem w firmie Marta Poland trochę ponad pół roku. Z początku praca przyciągnęła mnie pozytywnym podejściem do pracownika i niezłą kasą. Do tego spoko benefity, jak LuxMed na przykład. Integracja w Berlinie i wyjścia ze współpracownikami były tym, czego oczekiwalibyśmy po dobrym pracodawcy. Z początku gnieździliśmy się w malutkim pokoju, gdzie wiecznie było za gorąco. Co chwila jednak były obietnice, że niedługo się to zmieni. Ostatecznie faktycznie wynajęliśmy większe biuro, ale chęci do pracy już dawno się wyczerpały. Szefostwo uwielbia micromanagement. Wtrącają się w każdą minutę Twojej pracy i nastawieni są na to, że jak masz pełen etat, to pracujesz tak długo i ciężko, aż nie padniesz. Najlepiej zostawać po godzinach. Kiedy dopytałem się, czy mogę zarabiać wyrabiając nadgodziny, to usłyszałem "U nas nie ma nadgodzin". W nowym biurze nie mieliśmy nawet internetu, a osobą, która musiała to wszystko ogarnąć (wraz z podłączeniami i odpowiednim sprzętem) byłem ja. Zwykły pracownik, który potem był rozliczany jeszcze ze swoich codziennych zadań. To i tak nie było najgorsze. Najgorsza była inwigilacja ze strony szefowej, która krótko mówiąc nie nadawała się na swoje stanowisko. Z jednej strony słodko mówiła o tym, jak to jesteśmy jednym wielkim zespołem, a z drugiej nastawiała nas przeciwko sobie. Wciskała nos w każdy kąt i wypytywała o rzeczy, które nie miały nawet znaczenia w pracy. Nie wytrzymałem tam długo. Z całego mojego czasu, który przepracowałem w Marta Poland, czyli trochę ponad pół roku, trzy miesiące przesiedziałem na chorobowym od psychiatry, bo siadło mi na łeb. Wielokrotnie w opiniach poruszany jest także temat pracy zdalnej. Jest, ale tylko dla pracowników spoza Gdańska, bo zależy im na tym, żeby integrować zespół. Robią to dzieląc go na część pracującą tylko zdalnie i część bez takiej możliwości. To nie ma prawa się nie udać i podzielić zespołu. Chciałem napisać opinię już dawno, ale liczyłem na to, że jak się zwolniłem w listopadzie, to w styczniu, albo najpóźniej w lutym dostanę swoje świadectwo pracy. Głupi byłem. Jest kwiecień, czyli minęło 5 miesięcy, a ja dalej go nie otrzymałem, mimo że upominałem się wielokrotnie. Krótko mówiąc, jeśli szukasz pracy na krótki okres, żeby szybko dorobić, to to jest firma dla ciebie. Oczywiście tylko w przypadku, jeśli nie masz do siebie szacunku, a Twoje zdrowie psychiczne nie jest dla ciebie ważne.

Administrator Nowy wpis

Chciałbym pracować jako Specjalista Ds. Sprzedaży w mieście Gdańsk. Czy rzeczywiście można zarobić 10900 PLN? W jakich firmach?

? Nowy wpis

Można tyle zarobić ale nie w PLN tylko w Szwedzkich koronach :)

Sylwia Nowy wpis

Bardzo jestem zadowolona. Praca zgodnie z opisem. Pieniądze na czas

Czy jest możliwość pracy w MARTA POLAND Sp. z o.o. na część etatu?

Zielony ludzik

Praca na cześć etatu jest możliwa. Ale normę za cały etat i tak trzeba wyrobić bo inaczej . Żegnamy.

Aplikowałeś do firmy MARTA POLAND Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Zielony ludzik

16.03.2024 06:03

Zielony ludzikikona wywiad

Na początku mojej pracy w tej firmie, byłem odpowiedzialny za współtworzenie całego teamu w Gdańsku.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Zielony ludzikikona wywiad

Pracodawca był nieprzychylnie nastawiony do pracy zdalnej. Zgoda była tylko dla wybranych pracowników.

Zielony ludzikikona wywiad

Prace zakończyłem na życzenie pracodawcy, ponieważ byłem chory.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

7000-9000 złotych.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Prawie 2 lata.

Zielony ludzikikona wywiad

Dobry poziom wynagrodzenia, w miarę dobry sprzęt do pracy.

Zielony ludzikikona wywiad

Brak osoby decydującej. Ciągle zmieniane miejsce pracy - różne biura, różne lokalizacje.

Zielony ludzikikona wywiad

Brakowało możliwości rozwoju na moim stanowisku.

Zielony ludzikikona wywiad

Ja miałem przyjemność odbyć dobre szkolenie w Berlinie. Moi koledzy niestety nie mieli tego szczęścia. Dostali laptopa i potem to już "radź sobie sam".

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Zielony ludzikikona wywiad

Brak szkoleniowca. Koledzy pomagają sobie wzajemnie, ale do czasu, bo trzeba wyrobić normę. Powinno odbyć się szkolenia dotyczące systemu komputerowego, z którego korzystają pracownicy.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Zielony ludzikikona wywiad

Atmosfera jest ok, ale tylko pomiędzy starymi pracownikami. Brakuje wzajemnego zaufania. Kierownictwo podstawia osoby, które donoszą o wszystkim do Berlina.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Zielony ludzikikona wywiad

Nie ma atmosfery ani kadry zarządzającej. Wszystko dzieje się on-line z berlińskiej centrali.

Zielony ludzikikona wywiad

Brak osoby decydującej. Wszyscy zostali zwolnieni w krótkim czasie.

Tak, nie mam zastrzeżeń.

Anonimowy

Wyprowadzę z błędu
@Anonimowy

w marcie nie ma pracy zdalnej. pozdrawiam

Uważasz, że firma MARTA POLAND Sp. z o.o. w miejscowości Gdańsk to jeden z najlepszych polskich pracodawców. A może się z tym nie zgadzasz? Dodaj opinię i napisz jak jest w tej firmie naprawdę. Twoja opinia ma znaczenie.

Zielony ludzik

Podzielam negatywne opinie dla firmy Marta GmbH z siedzibą w Berlinie odział Gdańsk. Brak osoby decydującej.Brak szkoleń . Dostajesz laptop i radź sobie sam. Dzięki fajnego teamowi możesz liczyć na dużą pomoc ale do czasu bo oni też nie mają czasu bo muszą wyrobić normę. Od czasu do czasu pojawia się nowa osoba z Berlina, ale głównie żeby kogoś zwolnić bo nie wyrabia normy 150%. Osoby, które zostały, pracują bo nieźle płacą ale i tak mają negatywną opinię o firmie Marta. Brak pracy zdalnej. Benefit zostały wyżebrane przez pracowników. W Berlinie wszyscy grają przeciw teamowi w PL bo rumuńscy opiekunowie pracują za płowe polskiej stawki. Pracodawca nie rozumie standardów pracy w Polsce. Na tak zwanych akcjach w weekendy pracuje się za darmo z obiecanymi premiami ale tylko za nie do osiągnięcia postawioną poprzeczką. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie.

Firma Janusza i Grażyny :-)))

Zarząd z wielkich i postępowych Niemiec niestety nie jest w stanie pojąć, że pracownik zatrudniony 2 miesiące nie będzie w stanie wyrobić takiej normy jak osoba pracująca kilka lat. Konstruktywny feedback jest zawsze ok ale nie wtedy, tutaj niestety nigdy go nie bylo. W 2 miesiące ciężko jest poznać specyfikę pracy, jednak wydaje się, że dobre chęci powinny bronić się same i jakiś kredyt zaufania byłby ok, a nie "nie trzaskasz 150% normy, to żegnamy" z dnia na dzień. Powyższe opinie wbrew pozorom robią dobrą robotę bo może kierownictwo zrozumie, co nie funkcjonuje i wyciągnie wnioski, chociaż wątpię mocno. Pozdrawiam Grażynę, bo wiem, że to czyta :-)))

Daria Zwiałow

Byłam konsultantka tel. Zgadzam się z powyższym, benefity jakieś niby są, ale takie wyżebrane byle tylko nie przekroczyć budżetu, np nie ma psychiatry w pakiecie luxmed, jest dodatkowo płatny, a po tej pracy niestety wszystkim by się przydala porada psychiczna xD ja aplikowałam do tej pracy z nadzieja, ze będę mogła pomagać ludziom; ale tu się tak nie da, bo nawet jak chciałam z kimś porozmawiać, z jakaś opiekunka albo opiekunem by pomoc im rozwiązać problemy i wspierać jakoś, to nie mokłam bo wąty o to, że czas zmarnowany na linii, że trzeba do innych dzwonić i wyrabiać normę cali! przykre też jest to, że te panie, które tam pracują i jadą często gęsto przez cała Polskę na sztele i zaharowywuja się całymi dniami przy starszych ludziach tez nie otrzymują takiego wynagrodzenia na jakie zasługują :( zwolnienia pań i pracowników są tam normą. Bardzo odradzam ewentualnym zainteresowanym.

atram

1000% prawdy
@atram

Zostaw merytoryczną opinię o MARTA POLAND Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w MARTA POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MARTA POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARTA POLAND Sp. z o.o.?

MARTA POLAND Sp. z o.o.

MARTA POLAND Sp. z o.o.