Opinie o Phoneland Kazimierz Jędrusiak w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Phoneland Kazimierz Jędrusiak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Phoneland Kazimierz Jędrusiak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phoneland Kazimierz Jędrusiak w Łódź

Szymon

Firma wrzuciła do sieci ofertę pracy dla osoby do sprzątania pokoi w hotelu. Wyplata nawet do 7200 zł. Serio można tyle zarobić? Ile trzeba godzin dziennie pracować żeby wyciągnąć takie pieniądze? Ktoś pracuje i podpowie?

Kaja

Tak, zamówiłam telefon, wywalilam mnóstwo kasy. Oczywiście po pieniądzach ani telefonie śladu nie ma. Zgłoszone ma policję, jest sprawa w prokuraturze ale wątpię w pomyślne rozwiązanie.

Lucy Nowy wpis

W tamtym roku była oferta na sprzątaczkę hotelową, może macie wiedzę czy prowadzą cykliczne nabory? Bylabym zainteresowana. I jeszcze sprawa. Trzeba już wcześniej pracować w tego typu branży, żeby przyjęli czy nie patrzą na to?

Lilka

No ciekawe, gdzie żeście te oferty pracy znajdowali, skoro firmy nie ma nawet w krajowym rejestrze spółek? A chyba wszyscy wiemy, że usuwanie spółki z rejestru trwa bardzo długo i nie znika ona z zasobów ot tak, z dnia na dzień. Pytanie, co poszkodowani usłyszeli w prokuraturze? Napiszecie?

Jak to? Znaczy że byli pracownicy i klienci nie zostali wzięci poważnie i sprawa została umorzona? Nie ma sposobu żeby odzykać w inny sposób zaległe pieniądze?

Kajka Nowy wpis

Sprawa trafiła do prokuratury w Rzeszowie w zeszłym roku. I nie ma żadnych info... Żadnych. Koleś zgarnął grubo ponad milion i jest bezkarny.

Lesław Nowy wpis

To nie jest żadna firma która sprzedaje telefony komórkowe .Oni tą pseudodziałalnością (usunięte przez administratora) ludzi. Dziwię się że organa ścigania nic nie robią chyba że mają z tej działalności korzyści .Ta firma nigdy nikogo nie zatrudniała. Nie wiem dlaczego znalazło się to w tym serwisie .

@Lesław

A może zatrudniają uczniów na praktyki? Orientujesz się? Bo właśnie potrzebuję zmienić miejsce, w którym będę je realizował, bo tydzień temu przeprowadziłem się do Łodzi... Może tutaj się da?

Łuki

Cześć. Mam pytanie o pracę w tej firmie. Zastanawiam się, czy do sprzedaży telefonów szukają tu kogoś czasami? Na takim stanowisku bywa rotacja? Mam doświadczenie w handlu i chcę się gdzieś załapać. Nawet umowa zlecenie mnie satysfakcjonuje. Może jest tu ktoś kto będzie chętny mi odpowiedzieć. Warto tu się ubiegać o pracę? W sieci zero informacji a tu bardziej klienci się wypowiadają.

Ktoś
@Łuki

A Ty czytasz w ogóle opinie ludzi? I chcesz nadal pracować u takiego (usunięte przez administratora)? Nie rozumiesz, że ta firma to jest wielki WAŁEK? (usunięte przez administratora) tyle ludzi, sprawa zajmuje się prokuratura, a Ty chcesz tam pracę dostać.

Olo
@Łuki

Bo to firma słup, do oszustw internetowych.

@Olo

Ale oni nadal tutaj kogoś zatrudniają? Czy nie? Pracownicy nie są również zadowoleni, tak jak klienci? mogą chociaż liczyć na terminowe wynagrodzenie? Pytam, bo szukam pracy.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Phoneland Kazimierz Jędrusiak. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Sprzątaczka, pokojowa w hotelu?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Jakie są warunki zatrudnienia w Phoneland Kazimierz Jędrusiak?

Szymon

@Szymon

To (usunięte przez administratora) Niczego nie zarobisz

Kazimierz

Dziwne, bo firma widnieje jako aktywna nadal, a piszecie tutaj o jakichś problemach z rozliczeniami za sprzedaż wysyłkową. Ja mam nieco inne pytanie. Tam w ogóle są jakieś wolne stanowiska pracy albo możliwość przyuczenia, jakbym chciał w handlu pracować? Co prawda wnioski po Waszych komentarzach sugerują, że tu nikogo nie szukają ale wolę się upewnić. Może ktoś pracował i wie jak to od środka wygląda?

Zgłosiłam sprawę na Policję i Wam też to radzę. Czy Wy też kupiliście telefon marki Samsung Galaxy A53? Nie było w ogóle kontaktu ze sprzedającym. Prawdopodobnie to słup, bo działalność gospodarcza dalej jest. Wpis w CEiDG nadal jest. Firma nie została zawieszona ani zamknięta. Mój nr zamówienia to nr 500. Zakładam, że min. 50 osób (usunięte przez administratora) Gdyby prokuratura zamierzała odmówić wszczęcia dochodzenia to koniecznie złóż zażalenie. Nie można wobec takich (usunięte przez administratora) przejść obojętnie, gdyż motywujemy ich i inne osoby wówczas do złodziejstwa i szybkiej kasy:(

Zofia

Firma jest już niezarejestrowana jako płatnik VAT, a najczęściej to znak, że będzie zawieszona albo zamknięta. Poguglaj dokładnie. W jaki sposób Ty i inni kupowaliście od niego te telefony? Był jakiś sklep internetowy, czy aukcje na jakimś portalu?

Kamil
@Zofia

Kupiłem telefon na stronie Phonleand w ich sklepie internetowym za kwotę 1399zł płacąc przelewem. Sklep wyglądał wiarygodnie i miał gwarancje Trusted Shops, To (usunięte przez administratora) nie przesłali telefonu a Trusted Shops wypiera się z ochrony zakupu. Zostałem dwukrotnie zatem (usunięte przez administratora) sprawa zgłoszona Policji.

leskon

A jaką masz pewność że on będzie siedział?Podzieli sie kasą i będzie wolny.Znając nasze prawo możemy zapomnieć o zwrocie kasy.

Basia

Nic mu nie zrobią, sprawa ucichnie, a my stracimy pieniądze. Państwo prawa!!.

Basia

Masz rację, ale mnie to tak złości że nic z tym nie robią. Tyle ludzi zgłosiło sprawę na policję, ja zgłosiłam (usunięte przez administratora) początkiem stycznia i cisza.

Lesław

Dlaczego ja nie dostałem powiadomienia z policji ?

MD

Czy w piśmie jest podana sumaryczna kwota?

@MD

Nie, nie jest podana sumaryczna kwota na jaką (usunięte przez administratora) Tylko kwota zakupu.

leskon

Jeszcze raz ponawiam.Piszemy kto miał jaki numer zlecenia może wtedy dowiemy się ilu (usunięte przez administratora) nabrał. Jest to też potrzebne dla policji .Czym będzie nas więcej tym szybciej sprawa nabierze tempa.

Malgo

Szafa

Sk
@leskon

To samo tylko że ja wyjechałem i mnie nie będzie do połowy lutego nr zamówienia 533 czyli grubo poszli

@leskon

Moje zamówienie nr 270, zgłosiłem na policję.

Maciek

Moje zam nr 418 na 1399zł

E

Zamówienie 470 z 29-12-2022

Barbara
@leskon

Zamówienie Nr 270 z 19.12.2022 r. Na kwotę 1299,00 zł. (usunięte przez administratora)

gg

Też zostałam oszukana. Straciłam 1299 zł i do dziś telefonu nie otrzymałam. Wysłałam odstąpienie od umowy i wróciło do mnie nieodebrane z Łodzi. Czemu nic nie można z tym zrobić? Zgłosiłam to policji i cicho. Co jeszcze mogę zrobić?

U mnie dalej cisza. Nie dostałam,żadnego zawiadomienia z Policji. Oczywiście zwrotu pieniędzy też nie. Co za kraj,że można tak bezczelnie okradać ludzi???

MD
@Kasia

Koniecznie zgłaszajcie do prokuratury. Ja dostałam już powiadomienie o wszczęciu postępowania przez łódzką prokuraturę, ale oni mają dane o oszustwie na kwotę ok 5 tys. zł tylko!To przecież kropla w morzu tego co oni od nas wyciągnęli

Lesław

Moje zamówienie 439 z grudnia dalej ni wykonane i nie ma zwrotu pieniędzy.

Meg

Dostałam list z prokuratury. Wszczęto dochodzenie. Zdziwiła mnie jednak kwota jaką podali - niby łącznie 5.696 zł. Przecież to (usunięte przez administratora) poszło w milion.

Meg
@Meg

Zgłaszacie koniecznie sprawę do prokuratury i powiadomcie swój bank. Niech prokuratura dowie się o skali tego procederu!

Grzegorz

zam 473, poszło . Czy nie ma nikogo oszukanego z łodzi? czy był ktoś osobiście zweryfikować czy jest tam firma itp

leskon

A kiedy zgłosiłeś? Tydzień temu zgłosiłem i czekam na odpowiedż. Pokrzywdzonych jest ok.600 osób.Policjant który przyjął zgłoszenie mówił że za dużo osób straciło kasę i będą dochodzenia.Sprawdż czy wasz prokuratura nie jest na usługach tego oszusta.Wyłudził dobrze ponad milion złotych.Jeżeli nie będą go szukać to znaczy że nasze prawo jest do d---y.

Myślę że założenie sprawy i tak nam nie pomoże. Ja już raz miałam do czynienia z takimi oszustami, sprawę wygrałam a kasy do tej pory nie odzyskałam. Tu najlepiej byłoby zgłosić spraw do TV

ONA
@Anonim

tak, nagłośnijmy sprawę w TV - do interwencji

Bikerxx

Też dałem się zrobić, zamówienie nr513 z 1.012023. Kwota 1299 zł, też się wybieram na Policję, w banku już zgłoszone.

Zostaw merytoryczną opinię o Phoneland Kazimierz Jędrusiak - Łódź

• Jak się pracuje w Phoneland Kazimierz Jędrusiak?

Zobacz opinie na temat firmy Phoneland Kazimierz Jędrusiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phoneland Kazimierz Jędrusiak?

Phoneland Kazimierz Jędrusiak
1.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Wólczańska 125
    90-521 Łódź