Opinie o P.P.H. POLCAR w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy P.P.H. POLCAR. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.P.H. POLCAR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H. POLCAR w Warszawa

Komputer

Rok temu magazyn oddany do użytku a już remont robią. Ktoś niedopilnował i powinień oddać stołek.

Rysiek
@Komputer

jak oddany rok temu, co Ty mówisz, przecież pół roku chodził bez żadnego odbioru, pracowaliśmy narażając się dla wielmożnego

Gosc
@Rysiek

Jaki remont?

@Gosc

Jaki odbiór? Jak odbiór Magazynu D, był w zeszłym tygodniu. Kazali nam z niego się zabierać, zabrali wszystko z bram, nawet pół palety tam nie leżało. Wszyscy pracowali w tym czasie na magazynie C. Miało być, że nikogo nigdy tam nie było i nikt nigdy tam nie pracował.

@Olimpijczyk

to są jaja, oszukiwanie każdego na każdym kroku

Zainteresowany.

Jak wygląda sprawa zarobków na magazynie w Polcar w 2021? Ile można zarobić realnie w okresie próbnym a ile mając już umowę o pracę na czas nieokreslony?

Polanka
@Zainteresowany.

Witam. Jak wygląda praca na magazynie w Wólce dla kobiety? Praca jest zmianowa? W jakich godzinach? Czy są darmowe obiady? Pozdrawiam

itek
@Polanka

- Tak zmianowa, ale leci krew z nosa. - od rana do południa i od południa do nawet 2:30 - są, ale lepiej żeby były płatne i gdzie indziej

no chyba nie
@itek

Czepiasz się. Obiady nie są takie straszne.

Wanda
@no chyba nie

A czy możecie odpowiedzieć na pytania, które zadał autor wpisu? Chodzi o zarobki. Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać w P.P.H. POLCAR? Ja się też zastanawiam czy jest to raczej stała kwota czy jest podstawa plus jakieś dodatki. Napiszcie, proszę.

Zdzisek
@no chyba nie

Może Tobie obiady smakują- jak po nich zjeszz opalowanie Stoperanu :D

Jędrek
@Wanda

Wanda nie wstyd Ci pracować w goworku ?

Jak

Inne firmy dają 4000 zł na start a tu zapomnij o takiej kwocie

Gdzie
@Jak

Jakie?

@Jak

Oczywiście, że tak. Może nie jest to 4 tyś...Ale 3500 czy 3800 dostajesz na dzień dobry. A nie tak jak tu 2600 czy 2800 w zależności od widzimisię.

@zal. Pl
@Mag

Widzę że ktoś dobrze dziobie jak dostał na start ponad 3800, pracuje już parę lat i 3800zl nie widzę. Może jak się zostało Panem kierownikiem jak Pan Łukasz. R po znajomościach, oczywiście nic nie wnosi w firmie prócz nic nie robienia. Nawet pracy nie umie zorganizować ludzia tylko wysyła do szukania pracy na własną rękę po magazynie.

@@zal. Pl

W Polcarze zapomnij o takiej kwocie na dzień dobry. Na rynku pracy , jak się dobrze rozejrzeć to dostaniesz 3500 na spokojnie w Polcarze 2600 / 2800 to norma. Po roku pracy dostaniesz 100 może 200zl, no chyba że dobrze dziobiesz to i więcej.

@Mag

Chyba komuś się kwota brutto z netto popierdzieliły ????

@Olimpijczyk

Tak?! Widocznie za długo siedzisz w Polkarze i słabiutko orientujesz się na rynku pracy. 3500 na rękę to norma ...do tego premie i masz powyżej 4000 na spokojnie A nie jak tutaj po wielu latach uzerania się.. upominania o swoje

@Mag

Haha... Chyba coś Ci się poprzestawiało. Po 4 latach, w tej chwili mam 3200zl. O czym ty piszesz. Chyba pomyliłeś firmy :)

@Mag

Mowa jest tutaj o polcarze, a nie innych firmach. Chętnie poznam te firmy ktore dają 3.8k na start.

@Olimpijczyk

To może zacznij wysyłać CV. Chodzić na spotkania a nie pisać, że się nie da. Gnijesz tu 4 lata, nawciskali ci kitu, że POLCAR to najlepsze co cie mogło spotkać w życiu.. .ha ha. Śmiechu warte. Chcesz to siedź i czekaj na kolejną podwyżkę 100zl.

Zdzisek

100 zł ba! (usunięte przez administratora) @_@

Tylko nie mów nikomu
@Zdzisek

Jest dział w którym kiełownik dał pincet zł w kopercie + dodając słynną regułke "niemów nikomu, żeby inni nie wiedzieli" taka katolocka firma- troche podobieństwa jak w kościele...a w w tamtym roku sam premier Morawiecki gościł w Polcar. Fajny kontrast prawa i sprawidliwości :D

Rumun

Widzę że sezon na jabłka się kończy i chłopaki wrócili pracować do polcaru bo przecież trzeba jakoś przezimować. Jak się zatrudnialiście to wiedzieliście na jakich warunkach .Wstyd że wypisujecie takie brednie i pracujecie w tej firmie

eksport-magazyn
@Rumun

Zapomniales, gdzie zaczynales czy czeba wszyskym przypomniec?

Tak
@Rumun

No, nie koniecznie! Co innego jest mówione w czasie zatrudnienia tzn achy, echy itp a realia po zatwierdzeniu już są inne. Nie takie kolorowe. Po jakimś czasie amnezja i pracodawca zapomina o obiecankach. Dowala roboty i sobie wypycha kieszenie.

@Tak

Ja osobiscie jestem czlowiekiem wierzacym, odszedlem jakis czas temu z Polcaru i brzydzi mnie wycieranie sobie chrzescijanstwem geby przez kierownictwo tej firmy.

Afganczyk
@Rumun

No kończy się już powoli sezon zimowy, a w Polcarze zaczną się brane l4 na przycięcie drzewek owocowych i innych prac polowych. Później ściemniacze powrócą z l4 i trzeba im wyrównać wynagrodzenie do innych pracowników, ba mają za mało, a pracują już parę lat. Pracują czy są zatrudnieni? Oto jest pytanie.

PREMIA
@Afganczyk

Jak ktos sie daje, to sie go tnie. Brutalna prawda, okraszona wonia kadzidla, co jest szczegolnie obrzydliwe.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie P.P.H. POLCAR na stanowisko Pracownik działu reklamacji i zwrotów? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Olimpijczyk

Witam, mam zasadnicze pytanie, czy w tym roku (jak i w zeszłym) omijają nas idy marcowe? Czytaj podwyżki? Przeciez u nas nie ma żadnego kryzysu. Nowe auta osobowe, nowe mini busy i nowe busy, ja rozumiem inwestowanie w firmę, ale firma to też pracownicy, a w sumie chyba głównie pracownicy. Pytam tutaj, gdyż, jak to u nas bywa, żaden z kierownikow w tym temacie nie ma nic do powiedzenia, a główny kierownik magazynu, zapytany o podwyżki, tylko szydzi z ludzi i zaprasza na rozmowę w 4 oczy, z której wychodzi dokładnie 0. Masło jest maślane. Dyrektor mówi że jest gorzej niż w zeszłym roku, minimalny spadek jest pewnie oczywisty, ale czy jest on aż taki, patrząc na nowe inwestycje w flotę? Zapraszam do konwersacji :) Ktoś potrafi się do tego ustosunkować?

Cola
@Olimpijczyk

Masz rację w tej firmie po prostu omija się pracowników.

zarobiony

Jakie zarobki dla magazyniera na początek?

@zarobiony

Na start 2400 i 400 premii :)

@@

Niektórzy ludzie są bezczelni. Zaglądają innym do domów. Zaglądają do duszy, portfeli, łóżek i majtek jakby mogli. Udając niewiniątka, zapominają jaki sami noszą bród za paznokciami. I jaki smród przeszłości ciągnie się za nimi. Latami.I jakby tego było mało, mają jeszcze czelność umoralniac. Najgorzej, gdy diabeł kupi na targu używane skrzydła i nagle głosi światu , że teraz jest aniołem... Tyle w temacie i na temat tej firmy..

Karp

Teraz więcej zarabiają na sektorze niż na wysokim składzie, dostawach, transporcie, exporcie gdzie tu jest sens i logika?

Nicknick
@Karp

Kto broni przejść na sektor, skoro jest lepiej? W sezonie było dużo roboty, sypneli kasa, ludzie zaczęli robić szybciej i to znacznie szybciej. Robota zrobiona teraz można nie dac takich premii. Gwarantuje Ci że ta robota, ponad normę nie jest warta wlozonego wysiłku. Kręcąc około 150% normy na pewno nie dostaniesz 1.5 wynagrodzenia.

Kopernik

Pytanie mam, czy ktoś mi napisze czym się zajmuje kaczor i tych dwóch gości co siedzą z wujem? Po co jest trzech kirowników na zmianie? Tylu ludzi od wyrzucania śmieci i w tej całej pseudo administracji? Mógłbym tak pytać i pytać? Jakby tak policzyć to będzie tego ze 30-50 ludzi kompletnie od NICZEGO.

Odpowiedź do RUD Łukaszka
@Kopernik

Ty tak na serio czy żeby tylko napiąć atmosferę bo jakoś nudno się zrobiło? (usunięte przez administratora)

Brawo
@Odpowiedź do RUD Łukaszka

Z metkami trza poczekać, bo teraz galerie zamknięte i nie ma gdzie lansik brać gadżetów zeby je potem oddać jak już się pokaże w grojcu

magazynier
@Brawo

a w odziezowym zary jeszcze nie wprowadzili lol

Aaatam
@Kopernik

Zadjąc pytanie sam na nie odpowiedziałeś. Fakt, jest duży przerost niepotrzebnych i dublujących się stanowisk co prowadzi do tego że rozmywa się odpowiedzialność i nie wiadomo do kogo iść w najprostszej sprawie. Narobiło się kierowników a ci z kolei zatrudniają ludzi, tworzą jakieś kompletnie zbędne i absurdalne procedury na które nawet NASA by nie wpadło żeby podkreślić prestiż swojego stołka i tak to się kręci. Nawet Mistrz Bareja by na to nie wpadł. Widzę w tym pozytyw, jest to znak, że firma bardzo dobrze prosperuje nawet w tym trudnym czasie, dlatego Szef nie wnika co wyprawiają jego podwładni.

Zajączek-Myszka
@Aaatam

Debilowata firma, gdzie samo sie kreci Mlodym ambitnym ludziom nie ma czego tam szukac.

Jasiek
@Zajączek-Myszka

Ile płacą w Polcar?

Ibrachim
@Jasiek

Ja na magazynie szarpie 2300

isaaak
@Ibrachim

Szarpiesz swój kręgosłup i odmrażasz ręce? Przemek z magazynu awansował w pany do eksporta i ume po angyelsku i zgrywa wazniaka

Brrr
@Ibrachim

Acha, tylko nie powiedziałeś ze szarpiesz jeszcze minimum 600 premii 10tego.

Polanka

Na rękę? Czy brutto

POLCAROWIEC

Czy możliwy jest dojazd ZTM z Warszawy?

ZTM
@POLCAROWIEC

Jest możliwy Kierunek Kosów z Okecia

Jeździłbym
@POLCAROWIEC

Są 3 linie, które "zahaczają" o Wólkę. Najwygodniejsza jest 721, pozostałe (703 i 728) wymagają spacerku.

Polecam Kierownictwu przyjrzeć się pracy Pana Jarka Maliny to pseudo nie nazwisko bo mamy rodo ma brak szacunku do pracowników i wszystko wie najlepiej, na wszystkim się zna a tak naprawdę nie robi nic. Najlepiej co mu wychodzi to telefon do kierownika by kogoś (usunięte przez administratora)Swoim zachowaniem i brakiem kultury nastawia innych do braku szacunku a to prowadzi do rozpadu zaufania i harmonii pracy w dziale exportu.

Firma

Omijajcie tą firmę z daleka. Zarobki co do innych firm są małe i zapomnijcie o podwyżkach co najwyżej stażowe 50zł co roku jak niechodzi się na l4. Strasznie kiepsko tu jest i się robi coraz gorzej. Szef dał wolną rękę swoim podwładnym a te robią co chcą.

Dajcie trochę podwyżek Tyle towaru co przychodzi i wychodzi to ręce opadają na pewno firma ma tyle przychodów miesięcznie że moglibyście dać po parę złotych.

Żółwik

Idź młotku do biedronki tam więcej towaru wchodzi i wychodzi

Komisarz

Zastanawiam się, po co w życiu hejtować innych i myśleć później o konsekwencjach tego lub jeszcze te konsekwencje ponosić. Właściciel z teko co wiem założył swoją firmę od zera, zatrudnił ludzi, którym płaci (to jego sprawa ile, komu i za co). Każdy tak może.

Czerwony
@Komisarz

dużo było tutaj o tym jak ją założył i jeśli to prawda to nie ma opcji że każdy tak mógł

@Komisarz

no jak to po co hejtować, są firmy które z tego żyją , umieszczają wpisy innych , podburzają, a pozniej za usuniecie wpisów biorą kase, zasada : płać nam haracz, a my oczyścimy twoją opinie, ta strona to jeden wielki biznes , a durnie się cieszą że to służy rzetelności opinii, to służy ale temu kto pozniej z tego bierze kase za moderowanie wpisów, jak w latach 90-tych, płacisz nam to masz spokój

Daniel
@eksport

Czyli piszący tu to tzw. "pożyteczni idioci" dający zarabiać...

Sprawdzam
@Czerwony

Czemu nie ma opcji?

Pamiętam więc napiszę
@Czerwony

Przedsiębiorstwa poniżej 50 pracowników, nie były znacjonalizowane i jakoś tam działały w PRL. Firma zatrudniała wtedy 2 osoby, a jedną z nich był właściciel, który dostał wilczy bilet w przedsiębiorstwach państwowych za kontakty z Solidarnością, ale zdążył zdobyć w nich jakieś doświadczenie w imporcie i kontaktach zagranicznych. Polcar był mały, miał mały obrót i działał w obszarze, który średnio interesował urzędników i nie wchodził im w paradę. Co do stwierdzeń, że "bez pleców nie można było handlować z zagranicą" to może jest to i prawda. Tylko że Polcar tak naprawdę nie handlował z zagranicą! W sumie to trochę zabawne, a trochę świadectwo tamtych czasów i konieczności kombinowania. Firma świadczyła właściwie usługi pośrednictwa, znajdowania kompatybilnych do pojazdu klienta części i pomocy w ich ściągnięciu. Umowę z zagranicznym dostawcą i płatności (to ważne) dokonywał klient Polcaru z własnego, prywatnego konta. Tak to jakoś funkcjonowało w swojej niszy, aż do lat 90 i upadku komunizmu.

Ciekawe

Od czego to zależy??? Że jedna osoba po roku pracy ,po okresie próby ,w czasach tak ciężkich dla firmy dostaje 500zl podwyżki??? A w czasach bez pandemi, dostaje się po 100, 200zl max?

przy szabasowych swiecach

Może od narodowości

@przy szabasowych swiecach

Nie...tak robi Polak Polakowi.

@Ciekawe

@Ciekawe Widzę, że niektórzy wolą być biernym i obwiniać wszystkich dookoła, że słabo płacą albo dają za niskie podwyżki. Zamiast narzekać, trzeba się wziąć się za siebie i podnieść swoją wartość na rynku pracy. Albo po prostu zmienić pracę. Siejesz ferment, a zapominasz, że wynagrodzenie i podwyżki to indywidualna kwestia, która zależy od różnych czynników. Jeśli nie podoba Ci się praca w tej firmie, to poszukaj innej. Jak tak zrobiłem i wyszło mi to tylko na dobre.

przy szabasowych swiecach

A gdzie tam jest Polak ?

@Zbigniew Mokrekolano

Masz racje Zbigniew. Ta i zapewne połowa tutaj opisanych historii, to pewnie wymysł jakiegoś internetowego trola, który nie ma co ze sobą robić, więc wymyśla jakieś historie rodem z ukrytej prawdy albo polsatowskich trudnych spraw. Przy okazji obrzuci wszystkich błotem na lewo i prawo. Do tego dokładnie wie, kto ile zarabia, kto ile pod stołem dostaje. Na stole pewnie też. Jak czytam takie bajki to tylko śmiech mnie ogarnia. Potem niektórzy wierzą w takie brednie.

@Pedro

Dobrze, że ktoś mnie rozumie :D Ale najlepsze jest to, że takie trole internetowe to często jedna, góra kilka osób, które zmieniają nazwy użytkowników i sądzą, że są anonimowe oraz, że nikt się nie skapnie kto to jest hahaha :D Nie zdają sobie sprawy, że każdego można namierzyć po adresie IP :D Potem nastaje głębokie zdziwienie, jak policja puka do drzwi i zgarnia na komendę XD

@Zbigniew Mokrekolano

Namierzaj. I jeszcze sformułuj zarzuty karne, możesz już tutaj, jestem ciekaw co wymyślicie :) Choć w Waszym Polcarowym Pisowskim "państwie prawa" inaczej pewnie i za pisanie prawdy niedługo potulne miśki przyjdą rozpytać :D

@Kapownik Jędrka

To w końcu Ciekawe, czy Kapownik Jędrka? Bo to ciekawe jest :D W każdym razie ja nie mam powodu do namierzania kogokolwiek. Mnie to generalnie wszystko jedno, bo i tak tam już nie pracuje. Po prostu śmieszą mnie ludzie, którzy zrzucają całą winę za swoje nieszczęścia życiowe na pracodawcę. Robiąc to przy okazji w internecie na takich forach i wylewając swoje szambo na innych. Przy okazji wymyślają kto ile dostaje, czym jeździ, z kim sypia itd. Jest to tak żenujące jak Michał Wiśniewski obiecujący 5 żonie, że jej nie opuści aż do śmierci XD Dlatego lepiej uważać z takimi zarzutami i mieć na to solidne dowody, bo jak się firma wkurzy i pójdzie z tematem na policję to nie będzie przyjemnie.A policja już sobie namierzy z właścicielem portalu kto co pisał. To nie problem.

@Zbigniew Mokrekolano

Panie kochany, ja wiem, ze spoleczenstwo polskie lubi strachy i proboszczow, ale przeginasz pan. Ta policja poki co zajmuje sie psikaniem w oczy obywatelom i nie daje rady z niczym. kto bedzie sie zajmowal nocnikiem Swietego Jedrka i jego hurtownia zderzakow w China Town?

@Kapownik Jędrka

Kochany Pan Zbyszek nie przegina. Chłopak ma racje :) A fakt czym się zajmuje obecnie policja i w czym gustują Polacy, to zupełnie inny temat. W zasadzie jak przejrzałem sporą część tych komentarzy o firmie, to widać, że pisze je głównie jedna osoba pod różnymi nickami. Chyba jakaś rozgoryczona pracownica, która chciałby zarabiać kokosy i jednocześnie niewiele robić. Tacy ludzie najwiecej drą mordę w internecie i na wszystkich wieszają psy, bo wszyscy są źli i w ogóle :) Typowe.

zastraszaszanie to zly pomysl
@Pedro

oj oj powialo grozą :) niech już sobie potencjalni nowi pracownicy wyrobią zdanie o firmie. Jak się tutaj ludzi traktuje. I nie, nie pisze tutaj jedna osoba. Taka rada, im bardziej firma przestrzega kodeksu pracy typ lepszych ocen może na takich portalach oczekiwać. Druga rada, wpierw wypelnienie zobowiazan wynikajacych z kodeksu pracy potem produkcje filmowe. Oczywiscie to takie luzne rady, mysle, ze wszyscy sie z nimi zgodza.

@zastraszaszanie to zly pomysl

Hahahaha jakie zastraszanie i jakie wianie grozą :D Bardziej rozpatrywałbym to w kwestiach dobrej rady, bo już nie raz czytałem o takich akcjach z namierzaniem jeśli ktoś przegiął w internecie. Poza tym faktem jest, że ludzie najczęściej wypisują te złe opinie. Dobrych jest zdecydowanie mniej i to się tyczy nie tylko opinii o pracodawcach. Nie raz spotkałem się ze złymi opiniami o jakimś pracodawcy, a realia okazywały się zupełnie inne. Z tego powodu lepiej brać poprawkę na to co ludzie piszą, bo piszą róże rzeczy. Jak to się mówi, papier wszystko przyjmie ;) Aczkolwiek zgadzam się, że pracodawca powinien przestrzegać kodeksu pracy. Bez dwóch zdań :)

@Pedro

Dobra. Damy Panu, Panie Pedro szansę: wypisz tu pozytywne cechy firmy Polcar i to, dlaczego warto tu pracować.

Ja wiem
@Kapownik Jędrka

pokorna praca i włażenie w (usunięte przez administratora) daje dobry plon Przykład dyrektora eksportu, dyrektora magazynu, Bekasów, i innych miejsc w tej firemce pokazuje, ze tak wlasnie jest. 20 lat wchodzenia w (usunięte przez administratora) naszemu Jedrkowi.

Naturalistycznie ciekawski
@Kapownik Jędrka

- Stabilna praca, mimo wszystko musi się coś stać żeby być zwolnionym (niekoniecznie z winy pracownika, pozdrawiam MF); - spoko ludzie (zależy od lokalizacji/piętra/działu); - możliwości rozwoju (aczkolwiek to mogłoby wyglądać lepiej); - tańsze części do samochodu; - nie dziadowanie na sprzęcie - komp, nowe krzesło, coś się popsuło - nie ma problemu (pozdrawiam szczęśliwców, którzy nigdy nie pracowali u polskiego Janusza); - obiady, luxmed, Multisport; - ekspresy i kawa (mniam).

@Naturalistycznie ciekawski

Potwierdzam :D

Stary
@Kapownik Jędrka

Wolne soboty, wyjazdy integracyjne, catering, woda kawa herbatka owoce itp.

o nasz Jędrek nas straszy

@Stary

można pojsc wpólnie na msze wracają z targów, można obejrzeć film o zamachu, można sie poczuć jak w PGR za starych dobrych czasów

Dziurkacz
@eksport

Jędrek S. to jest gość. Uczy innych jak jeść nożem i widelcem, a sam jakby, jak użyć metafory i jak nikt nie widzi, chodzi za potrzebą w krzaki. Tyle o tej Firmie, i tak za długo. Zmarnowany czas.

Szpadel
@Dziurkacz

Mniej % czy imprezka się rozkręca?

Dziurkacz
@Dziurkacz

Czysta prawda. Kurde, lepiej bym nie opisał.

Tomasz Sma

Nazywam sie Tomek, pracuje juz ladnych pare lat. Piszcie wiecej, ciekawie jest

Kolega Tomka
@Tomasz Sma

Cześć Tomek, co tam?

TOmasz SMa
@Kolega Tomka

Mi się podoba i jestem zadowolony. Nikt sie nie wpieprza i robie swoje. Obiadek i do domu.

Leon
@TOmasz SMa

Czyli nic!

Ciekawe

Kogoś brakuje na Bekasów.

Ciekawe

To ty nie wiesz. Ja wiem.

Serio

Nie ma, nie ma i to długo.

eks

napiszcie kto polecial a nie sie tak czaicie? To nie emerytura?

Smutne

Niestety. Pozbyli się koledzy. Wysłali na home office bez możliwości powrotu. Tak się traktuje niewygodnych pracowników.

byly
@Smutne

dzieki za odpowiedz. A jak tam w ogole nastroje w fimie? Dlaczego nie chwala sie magazynem na stronie? 100 tys powinno juz byc dostepne.

Lol
@Smutne

Tak to prawda. Potraktowali jak (usunięte przez administratora).

Nie eksport
@Lol

Tu się tak traktuje

MF
@eks

Ja poleciałam..tzn Wam powiedza że sama się zwolniłam, bo To prawda. Tylko, za nim do tego doszło dali mi tzw. propozycje nie do odrzucenia. Wrócisz to Cię dojedziemy...pytanie tylko, dlaczego? Nie wiem, co wam naściemniali. Albo sidza cicho..A prawda jest taka, że nadal ich boli że mój mąż pracuje w IC. przypominam tylko, że to dzięki nim tam się znalazł i przez 7 lat jakoś to nie przeszkadzalo.

Odpoczynek psychiczny
@MF

Dzięki! Trzymaj sie! Ja też poznałem dobrze pana Senkowskiego, ludzi których dobral sobie jako kadre (JS, PW, itd) i zasady jego kapownika na licznych audiencjach nie raz i nie dwa. Zycze wszystkim odejscia stamtad, niech zapelnia luki przybyszami z Mongolii. Dziś jestem poza POLCAR najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, czego i innym życzę z wynagrodzeniem 3 x większym jak tam.

MF
@Odpoczynek psychiczny

21 lat pracy..wynagrodzenie 4800 z czego 1300 pod stołem. Mobbing i dyskryminacja, nie wiem jak na Wólce ale na Bekasów to norma. Kolesiostwo i walka o stołki. Kierownik udaje tylko takiego cool, a Tak na prawde dba tylko o siebie i swoich kolegów..Ale nie wszystkich. Stracone lata i zrujnowane zdrowie. Potraktowanie jak śmiecia w czasie pandemi...firma katolicka i pro rodzinna. Tak się dziękuję za wkład włożony w funkcjonowaniu firmy.

Odpoczynek psychiczny
@MF

21 lat pracy..wynagrodzenie 4800 z czego 1300 pod stołem. -> Niech twoj los będzie przestrogą dla innych. A chwalil sie wybitny patriota i przedsiebiorca (usunięte przez administratora)na konferencji, ze placi pod stolem? W normalnych firmach pod Warszawa dawno juz wszystko na legalu i pensje, i premie. nie wiem jak na Wólce -> nie lepiej. rzadza kretyni :) Stracone lata i zrujnowane zdrowie. -> poczekaj na zmiane wladzy w Polsce - to juz chyba niedlugo - i smialo skladaj pozew do sadu pracy, jezeli masz dowody. wygrasz na pewno, a ja chetnie popatrze =) w razie potrzeby smialo dzwon

Haha przez łzy
@MF

4800 żenada. Po tylu latach pracy?? W biurze?

Lada
@Odpoczynek psychiczny

ale że te koperty - tyle lat - i ze to sprawdza się tak?

Zen
@Lada

Jak widać. Jedni dostają więcej A inni mniej, ale nadal dostają.

Nie lubie hipokryzji
@Zen

Ludzie, jaka wiocha jest placenie pensji na lewo i gledzenie o patriotyzmie, pouczanie innych na kazdym kroku o wszystkim. Kto sie na to nabiera jeszcze? Ktos kiedys uslyszal pochwale w tej firmie?

Krzysiek
@Lada

głupoty piszecie i bzdury, okresowo daje się talony sprzedażowe lub gruszę na wakacje . sporo osob to chwali , moja kolezanka Anka tez.

Tia

No...Teraz to z pewnościa nikogo takiego tam juz nie ma.

D.S.

mi to wywalają opinie, jak napisze , że nasz wielebny był czerwony, a teraz jest czarny

dodatek stażowy

Panie MM Rozumiemy że pokazanie nowych danych w nemezisie jest znalezienie kolejnego ukrytego przed Szefem sposobu na podwyżki!!!! Kiedyś udało się znakomicie i to co było w kopertach netto trafia na konta Czekamy na następne (usunięte przez administratora) właściciela i dodatkowanie dla pozostałych Wszyscy merytoryczni pracownicy poza działem eksportu

prawie Antek
@dodatek stażowy

Niech się tylko dowie, u nas pracownik najlepiej żeby pracował za darmo, albo jeszcze z domu coś do firmy przynosił

ciekawski
@dodatek stażowy

Czyli co? Handlowy nie dostał Księgowość nie dostała IT nie dostało a Dział Eksportu dostał dodatek stażowy? Dokładnie tak samo jak ze specjalistycznymi maseczkami ochronnymi?! Nasz pan Marek kupił dla tych dla których wydawały mu się potrzebne Takie rzeczy tylko w ..... Czerwona błyskawica

Jerry Nocnik
@ciekawski

Słuchaj a premię dają w eksporcie?

Jerry Nocnik
@dodatek stażowy

W dziale eksportu pracuja same asy

Stanowisko Działu Eksportu
@dodatek stażowy

W związku z pojawiającymi się zarzutami informujemy, że dostaliśmy to co nam się należało. Jeśli ktokolwiek ma pretensje, że my dostaliśmy coś czego on nie dostał chcielibyśmy zakomunikować, że to nie nasza wina a jego. To on jest frajerem pracującym za miskę ryżu. My umiemy o siebie zadbać. Bez pozdrowień.

A czy to tak może być ze jedni dostają dodatek stażowy za przepracowane lata a inni mimo ze pracują kilka lat nie dostają??????? Proszę o odpowiedz czy to zgodne z przepisami?

typ z czerwonego matiza

Marek daje w grubej kopercie więc to się nie liczy

Wojtek

Pan Bernard od ATG też dostaje?

Grubas

Jakieś ukraińskie pieszczoty tak się zaczynajo czy tak się witajcie???

@Stanowisko Działu Eksportu

Pszemek, nie podniecaj się tak, ładować to też czuć się ladowanym jak twoj3 kolezanki z eksportu

@Kapownik Jędrka

ukrainka czy te z bialorusi? hehe

@typ z czerwonego matiza

A kto dostaje w kopercie? Bo na pewno nie wszyscy...

P.O

Całe Bekasy

export

caly eksport

Jurek
@export

Nieprawda, bo Bernard na obiedzie mówił, że nie dostaje

@Stanowisko Działu Eksportu

Przedstaw się nam jeszcze, ja ci napiszę co wy umiecie i co wy jesteście :D

normalny

W Wólce w magazynie wisi ogłoszenie o rekrutacji wewnętrznej do utrzymania ruchu, tylko nie dodali że z zewnątrz nikt nie chciał przyjść. Teraz łaskawcy i dobrodzieje będą czekać aż stado baranów z magazynu poleci z aplikacjami. Do ekipy remontowej przyjęli gościa z zewnątrz. Na kierowcę też nie ma szans przejścia z magazynu. Może mam spaczone rozumowanie, ale wydaje mi się że w każdej normalnie zarządzanej firmie jest tak, że najpierw ogłaszamy rekrutacje wewnętrzną a jeśli nie ma chętnych wtedy dajemy ogłoszenie na zewnątrz. Jeszcze w ogłoszeniu z ofertą pracy na magazyn bezczelnie piszą o rozwoju, czy coś w tym stylu. Nie chcę być kolejnym płaczkiem narzekającym jak to jest źle w tej firmie, ale jak widzę takie cudeńka to szlak mnie trafia.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. POLCAR - Warszawa

• Jak się pracuje w P.P.H. POLCAR?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H. POLCAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H. POLCAR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 12 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.H. POLCAR