Opinie o P.P.H. POLCAR w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy P.P.H. POLCAR. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.P.H. POLCAR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H. POLCAR w Warszawa

Dyrektor Katarzyna

Chciałabym bardzo przeprosić za wszystkie problemy z regulaminem parkingu - wiem że było nieco długi, ale takie są wymogi bezpieczeństwa których musimy przestrzegać Nasza firma jest po odejściu Tomasza S. jest w szczególnie trudnej sytuacji, ze względu na jego licznych wiernych pracowników, którzy wspomagali w pozyskiwaniu dodatkowych środków - zwłaszcza ze wschodu Polski

Dyrektor Marek

Uprzejmie informuję, wszystkich pracowników działów importu, działów sprzedaży, działów handlowych - iż pomimo awarii naszego bardzo dobrego systemu, iż wszystkie premię będą wypłacone, które deklarowałem na spotkaniach z kierownikami działów Chciałbym dodać iż nasz system został napisany w najnowszej technologii i żadne awarie nam nie grożą

Marek G. Tomasz S.

Pan Andrzej właściciel jest człowiekiem który założył firmę i przetrwała ona dzięki jego licznym zdolnościom oraz umiejętności zjednywania ludzi, łączenia zespołów, intuicji handlowej Bardzo dobrze także przewidział w kwestiach sukcesji nowym członkom rodziny jakim jest Tomasz W. Byliśmy świadkami podczas wyjazdu na Śląsk - ciekawych jego rozmów prowadzonych z Magdaleną....

Szogun z Tarczyna

Jeśli jeszcze nie wiecie to duet ModernMarek TomaszTalking rozpoczął w piątek na Wejnerta i Bekasów swój redukcyjny występ Następny koncert na Wólce Macie konkretne podejrzenia i 2 dni urlopu na żądanie w poniedziałek i wtorek zostańcie w domu Ksiądz Tiszner mawiał: "nie zwalniajcie bo sami możecie zostać zwolnieni" Może warto żeby niektórzy (a szczególnie tych dwóch) zastanowili się nad tym cytatem Wypijmy za błędy w czerwonej mazdeczce

Zapytaj Zenka

Życie zaczyna się po Polcarze :) Magazynów wokół sporo a i płacą lepiej bez łaski Wywalczcie sobie tylko dobre odprawy bo to co robią to zwolnienia grupowe Do boju Polsko

Bardzo ciekawe
@Szogun z Tarczyna

A Ty masz typy z Wólki?

Powiedzmy to sobie ......
@Bardzo ciekawe

Zenek Reńka i Matka Heńka ?! Ty poważnie pytasz? Źle ludziom życzysz Przecież są śniegowe ludzki które czytają to forum z wypiekami na twarzy Wrzucisz wkrętkę to rzucą się jak szczerbaty na suchary Zawsze znajdzie się typ który po przeczytaniu kartki „nie wkładać gwoździ do kontaktu” będzie chciał sprawdzić co będzie Pytaj nie kto pytaj o procent szczęśliwców

Pablo
@Powiedzmy to sobie ......

Ale na wolce w biurze to slyszalem ze juz 2 osoby polecialy w zeszlym roku a na bekasy to nie ma kto poleciec - prendzej wlasnie u nas w magazynie bo jest z kogo wybierac

Dred
@Pablo

jest sporo kierowników i ich zastępców i ich zastępców

@Pablo

Bo z Bekasów kto miał polecieć, poleciał...ale Wam pewnie powiedzieli, że odeszli sami. Standardowe.

Zniesmaczony
@Zapytaj Zenka

Ale tu trochę dotknąłeś ciekawej kwestii. Marudy z magazynu, jest was prawie 600. Czemu nie założycie Związku Zawodowego?

Antoni
@Robson

To były duże zwolnienia? Ile osób poleciało? Dostali jakieś odprawy czy nic się nie należało?

@Antoni

W tej firmie nie dostajesz odprawy, tylko propozycję nie do odrzucenia. Osoba zwalniana nie dostaje ani grosza. Jeśli ma całą kasę na przelew to dobrze bo o kopertach , sa tacy co dostają,można zapomnieć.

@Robson

Po raz kolejny! Od kiedy komukolwiek przysługują czy wręcz należą się odprawy?! Skąd wzięliście te bzdurne przeświadczenie? Jak jesteś zatrudniony na umowę o pracę, na czas nieokreslony i pracujesz w danej firmie ponad 3 lata to masz prawo do 3mc okresu wypowiedzenia i kilku dni ekstra na szukanie nowej. Ewentualnie na pieniądze, za niewykorzystany urlop. To wszystko! Skąd wam się ubzduraly te odprawy?!

Od zawsze
@Trafo

Marku lub Tomku (usunięte przez administratora) Ps likwidujesz Dział więc płacisz odprawę Proste jak spadający wektorowo poziom sprzedaży

@Trafo

Tak się składa, że jak cię zwalniają sami to nawet nie masz tych trzech miesięcy. Wszystko za porozumieniem stron. Ci co sami deklarują odejście , mają taką możliwość. 3 miesiące i do widzenia. Ci, których sami chcą się pozbyć, traktują jak (usunięte przez administratora)

@Robson

Jeśli masz umowę na czas nieokreślony zawsze masz 3 miesiące wypowiedzenia. No chyba że dyscyplinarka. Tylko że ta firma daje propozycję i raczej wtedy każdy się zwalnia sam.

@były

Nie wiem jak długo pracowałeś w tej firmie. Pracownik, który sam odchodzi ma 3 mięsięczny okres wypowiedzenia. Osoba, która jest zwalniana np. dla kaprysu, widzimisię szefa, kierownika itd. a takie przypadki też były, otrzymywały propozycje nie do odrzucenia, jeśli się na to nie godziłeś, to cię tak (usunięte przez administratora), że w końcu sam podejmowałeś decyzje o odejściu bo byłeś wykończony psychicznie. Odprawa się należy, jak likwidują twoje stanowisko minimum 3 miesięcznego wynagrodzenia. W tej firmie nigdy czegoś takiego nie było, bo szkoda im kasy, nawet jak była o tym mowa, to szybko się z tego wycofywali ( robiąc podliczenie, ile to by ich kosztowało). Osoby które, maja płacone jeszcze pod stołem mogą zapomnieć o tzw kopertach. ( robiąc dobrze szefuńciowi, w końcu płaci mniej podatku) idąc na zwolnienie, żeby przedłużyć egzystencję i mieć czas na szukanie pracy, mogą o nich zapomnieć. A jak zaczynasz szukać pracy w branży motoryzacyjnej, zapomnij, już się o to postarają byś jej nie dostał.

@Robson

No niestety wiem coś o tym. Ta firma tak działa.Tak samo. zrobili z kier. dostaw ...i nie tylko

@były

Oczywiście że tak. Firma pro rodzinna i katolicka. To co tutaj się wyprawia to w innych ( normalnych) firmach nie mieściłoby się w głowie.

@Od zawsze

Kasiu lub Krzysiu, odprawy są przy zwolnieniach zbiorowych. Zwolniono na raz 30 ludzi z firmy?

@Robson

Porozumienie stron z definicji oznacza, że obie strony się na to zgadzają. Jak się nie zgadzasz z tym, to nie podpisujesz.

A jakie propozycje daje?

@Trafo

Nie musisz mi tłumaczyć co znaczy " za porozumieniem stron" to definicja, która jak wiele innych w tej firmie nie ma żadnego znaczenia. Rozumiem, że dla Ciebie wszystko jest białe albo czarne, ale w tej firmie nawet jak coś jest białe to i tak będzie czarne i tych odcieni będzie miało wiele. Napisze to jeszcze raz, nic co w innych firmach jest niedopuszczalne, tutaj jest normą.

@Trafo

Dają propozycję niższego stanowiska.

dunder
@były

z kierownikiem dostaw to chyba byla troszkę inna sytuacja.

@dunder

Taka była sytuacja że był za dobry dla pracowników. Nikt na niego złego słowa nie powiedział....Komuś (PW) to nie pasowało....

@Robson

Ale to tylko DOBRA WOLA pracownika. Masz umowę na czas nieokreślony? Nie likwidują działu? To możesz powiedzieć NIE.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie P.P.H. POLCAR na stanowisko Pracownik działu reklamacji i zwrotów? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Księgowy

Obecnie przy zarządzaniu przez Nową Księgową Annę - czy został doceniony cichy fachowiec którym jest Dariusz Jest on bardzo doceniany przez współpracujące z Polcarem banki za fachowość oraz prowizje które zostają do dyspozycji Polcaru Poduszka finansowa naprawdę działa i dzięki niej Polcar jest bardzo dobrze zabezpieczony przed ewentualnymi tąpnięciami rynkowymi

Marek G

W Polcarze trzon dobrej i fachowej kadry stanowią pracownicy np. Karol P., Cezary P., Mariusz P., oraz inni wykształceni pod okiem Marka który jest obecnie odpowiedzialny za południe kraju Ich dobre nawyki pozwalają na bardzo rozwój rynków lokalnych Dlaczego nie wziąć na wzór w Nowym Polcarze, który obecnie się kształtuje

Tomasz S

Bardzo pozytywny jest obecny wzrost obrotów - w końcu bardzo dobrej firmy - lidera rynkowego na rynku Polskim Wszystkie wprowadzana zmiany personalna działają Nowi Kierownicy Adam i Agnieszka pracują dzielnie nad rozwojem rynku lokalnego i rynków zagranicznych Warsztaty w bezgotówkowych naprawach blacharsko -lakierniczych stawiają tylko na Polcar Dystrybutorzy są mega zadowoleni z obsługi Czego chcieć więcej CDN

Interesuje mnie praca jako Księgowa w firmie P.P.H. POLCAR. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Fikuś

Księgowość, czyli biuro w Warszawie a nie na Wolce. Zupełnie inny świat. Jest w porządku. Na każdym piętrze inny dział, w księgowości spoko babki.

piasek

Ach te koperty... i inne pieniążki, które są dawane pod stołem. Ciekawe co trzeba zrobić żeby je dostać?. Oczywiście oficjalnie nie ma takich profitów prawda, PANIE KIEROWNIKU?. Oczywiście Nikt o tym nie wie, poza całym magazynem..

aniechto awaria na magazynie
@piasek

21 dni temu kurier dostarczył przesyłki "specjalne" do kancelarii na Mokotowie 2 wezwania do zlozenia wyjasnien ws nieujawnionych dochodów w latach 2000-2020 dla Państwa S i wezwanie w charakterze świadka dla Pana O Resztę listów dostarczył pozostałym pracownikom osobiście na pozostałe piętra Trafo, bo jak są koperty to jest "lewa" $ Jak jest taka$ to jest druga buchalteria A buchalterem jest mój, twój, jest Nasz największy faworyt GRU Minonek M rządzi M radzi M programuje i na konia wszystkich wsadzi\ł Wróżka Zębuszka Amen

A taki tam...
@aniechto awaria na magazynie

Najgorzej jak ktoś nie ma pomysłu na zarabianie i musi pracować u kogoś. To potem żale wylewa w sieci. A jeszcze gorzej jest jak zna angielski. Nie masz pomysłu to na tłumacza idź.

Roman
@aniechto awaria na magazynie

a może to konkurencja biega po na forum?

stary

Ta firma to jedna wielka szczujnia i ubecja. (usunięte przez administratora) i kablowanie jest w cenie a beneficjentem jest pan z wąsem, na każdego zbiera kwity i nie ma znaczenia czy prawda czy nie.On niszczy ludzi i ma. z tego frajdę.

P.P.H. POLCAR poszukuje pracownika na Administrator Systemów. Czy stanowisko Administrator Systemów wymaga nadgodzin?

no name

Nie wymaga nadgodzin. Robisz swoje 8 godzin i do domku.

Emilia
@no name

To spoko w sumie. A czas pracy jest elastyczny? Czy macie ściśle ustalone godziny? Jak tam ogólnie praca w firmie podczas inflacji? Jak szefostwo reaguje na prośby o podwyżkę? Jest szansa na negocjacje? Aaa i ciekawi mnie jak tam rotacja, często szukają kogoś na stanowisko Administratora Systemów? Bo obawiam się, że się trochę spóźniałm z aplikowaniem:/

były

Takiej firmy jak ta już dawno nie widziałem "Najlepsi " są kierownicy zmian i ich zastępcy co jeden to głupszy..... Pomijam fakt że żaden nie mówi po angielsku .....Cały czas tylko udają że coś robią, łażą po sektorach i zagadują wszystkich, siedzą po alejkach z telefonami. Pan PW to już inny temat. Nie ma o niczym pojęcia "znajomy królika". Umie tylko sypnąć żenującym żartem. Zbiera kwity na każdego .....Nie polecam tej firmy, Trzymajcie się od niej daleko.

@były

Czemu wymagasz by mówili po angielsku?

@Trafo

Raczej wypada żeby kierownik mówił po angielsku, chociaż trochę. W dzisiejszych czasach chyba tylko sprzątaczka nie musi...A w Polcarze czasem sprzątaczka znała lepiej angielski niż kierownik.(usunięte przez administratora)

TOJA
@były

Kierownik zmiany w Magazynie? Nie przeceniasz trochę tego stanowiska? Konieczne jest mu do pracy posługiwanie się angielskim?

@TOJA

Kierownik zmiany to chyba bardziej prestiżowe i wymagające stanowisko niż sprzątaczka .. Czasem przychodzą kierowcy do biuro z różnych krajów a oni się tam jąkają lub wymachują rękami. Za te pieniądze co biorą mogli by się trochę nauczyć.(usunięte przez administratora) A sami sobą nic nie reprezentują.

John
@były

Musiałeś być bardzo bystry, że już nie pracujesz ???? 95% kierowców, którzy przyjeżdżają na załadunki to mówią w swoich Ojczystych językach. Więc, żebyś nawet mówił po Łacinie to i tak to nic nieda... A Ty nadal będziesz zmieniał magazyny jak rękawiczki i z każdego będziesz niezadowolony (usunięte przez administratora)

Jestem!
@były

A to ci kierowcy nie malduja się w exporcie w biurowcu? Tam już językami się posługują.

" Pracownik" ...

Droga władzo Polcaru ( zięciowie) , proszę zwrócić uwagę na to co się dzieje w tej firmie . Kierownicy tolerują zwolnienia , swojaczkom nawet dają duże przyzwolenie . Rekordziści mają ich bardzo dużo, słyszałem ok 20 zwolnień. Już nie wspominając tych co chodzą po 2 lub 3 razy po pół roku i wracają jakby nic się nie stało. Ponadto zarówno kierownicy jak i spinacze wykorzystują tych co dobrze pracują na rzecz opierdalaczy , bo robota jest zrobiona. Dotyczy to pracy na sektorach , oraz na pakowaniu serviska(nocki).Tak się robi krzywdę tym co uczciwie pracują! Czemu ta firma boi się jakichkolwiek zmian??? Dlaczego zamiast iść do przodu stoimy w miejscu ??? Proszę wyciągnąć z tego jakieś wnioski , jeśli potraficie ...

niki
@" Pracownik" ...

Tak w tej firmie było jest i będzie do póki będzie ta kadra zarządzająca.Nic z tym nie zrobisz. Każdy ma jakiś znajomych i lepsze zadania są dla swoich.

Polska
@" Pracownik" ...

Zięciowie naprawdę zróbcie coś, wymyślcie bo to co się tu dzieję to się robi wielkie nieporozumienie. Wręcz odechciewa się tu pracować.

zzz
@" Pracownik" ...

Degradują lidera transportu na specjalistę, który siedzi pod windami bo go nogi bolą…na naszej zmianie windowy jest tylko”młodszy specjalista” widocznie są równi i równiejsi. Podobno kierownik z rawy nawet nie ogarnia puszczania wz wiecznie są z gościem problemy bo nic nie potrafi ale siostrę kierowniczkę na dziale kwarantanny ma. Ogólnie dział chyba tylko od picia kawy i szukania ploteczek.

Zgred
@zzz

A ten spinacz K.M. ma siostrę kierowniczkę sprzedaży i też nic nie ogarnia też są z nim problemy. Więc w tym zakładzie ręka myje rękę. Tak nie powinno być. Zięciowie zróbcie z tym porządek. Jak najszybciej.

K
@Zgred

A ten co siedzi z P.W. w czapce to od czego on jest. Chyba tylko od wprowadzania misek i brania wypłaty?

niki

Szczególnie jeden gość Paweł W.....Gość oderwany od rzeczywistości i pojęcia o niczym nie ma. Już nie mówię nawet o zarządzaniu. Jak się jest kumplem szefa to można być nawet po zawodówce na takim stanowisku. A metody szukania haków jak z UB.

Jestem!
@" Pracownik" ...

Ale w czym problem? Masz prawo do urlopu a każda inna nieobecność oznacza, że nie dostaniesz pieniążków.

koperty szlag trafił

Polkary i Polkarki Idzie nowe, niefizyczni śmigają na D zrobić kupe. Klopy w biurach zapchane. Biurowi mówią że wszystkie działy będą do końca roku zlikwidowane poza magazynem. Idzie jakiś autsorsink. Srajtasmy nie starcza taki popłoch :) Wiec co się dziwić że pan Marek M zamachnął się na koperty i udaje że jest ok bo podwyższy o 175 mam premie. Daje łyżeczkom a zabiera garściami. W tę sobote odpoczywam. A wrócę może jak stawka będzie 300 na czysto. Ten którego nie stać na korki, wiski i abonament na portalu dla zbooków ze zdjęciami robionymi w pracy

Do ciekawski

Link wstawił anonim. Jego musisz chwycić na drugiej zmianie. Portal nazywa się chyba: sm dyskretnie? Zdzichu Malina

Nie transformator
@koperty szlag trafił

Z kolei zwolnienie indywidualne (może dotyczyć nawet jednego pracownika) następuje, gdy pracodawca rozwiązuje stosunek pracy na podstawie wypowiedzenia lub na mocy porozumienia stron wyłącznie z przyczyn niedotyczących pracownika. Jaka jest wysokość odprawy po likwidacji stanowiska w tym trybie? Zależy to od stażu pracy. Odprawa ma wysokość: jednomiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik był zatrudniony u danego pracodawcy krócej niż 2 lata dwumiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik był zatrudniony u danego pracodawcy od 2 do 8 lat trzymiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik był zatrudniony u danego pracodawcy ponad 8 lat. I tyle w temacie Panie Szefie, Marku, Kasiu lub Tomku Możecie wyłączyć zamulanie i zagłuszanie Brat Pio

Polcar

Ten magazyn to jeden wielki kabaret paranienormalnych. Jeden wielki sajgon. Nowi pracownicy omijajcie ten zakład z daleka.

Bajabongo z Polnej
@Polcar

To dlaczego nadal tam pracujesz? Jak Ci nie pasuje to się zwolnij.

Hafes

Sam się zwolniłeś? Czy Ci pomogli w podjęciu decyzji?

prośba o zwrot torby - typ rek

Zgubilem osobiste filmy dla dorosłych, pejcz, obrożę, korek analny, lubrykanty, trochę twardych używek i kilka butelek szlachetnego alkoholu. Przewiduje nagrodę ok 1% wartości zguby lub 175 złotych nagrody brutto. Uczciwego znalazce proszę o kontakt. Adres mailowy jest znany, istnieje wewnętrzny system wiadomości z naszych aplikacji, mój numer jest dostępny w systemie i jednak działa :) Naprawdę niewiele potrzeba aby się skontaktować ze mna, do czego zapraszam, wielu osobom się to udało i to bez wysiłku :) keraM M

Ciekawski
@prośba o zwrot torby - typ rek

Panie (usunięte przez administratora) Ciekawe czy zguba się znalazła? Czy dostaniemy z tej okazji "koguta"

koledzy i koleżanki

kiedy koniec ?

Paul Joseph Goebbels z kogutem
@koledzy i koleżanki

Szanowna Redakcjo „Szybkość z jaką usuwacie dziś wpisy jest godna podziwu” K.S. „(usunięte przez administratora)” Wólka Kosowska

Ewentualnie Nowa
@Paul Joseph Goebbels z kogutem

Możesz coś napisać jakie wpisy zostały wczoraj usunięte? Szukam czegoś fajnego a słyszałam w biedrze że tu zatrudniają nowych żeby nie płacić odszkodowań starym pracownikom A z nowymi nie podpisują umów po okresie próbnym Nie chce wejść na minę

Daniel
@Ewentualnie Nowa

Daj sobie spokój z ta firmą..szkoda Twojego zdrowia i czasu.

Nawracajcie się i wierzcie w E
@Daniel

Dokładnie tak, daj sobie spokój. Psychopata u stołka, a to nigdy nie kończy się dobrze. Zniszczył firmę i wszystkich zastraszył, wielki guru zarządzania

Namaszczona przez Marka
@Ewentualnie Nowa

Marek to nigdy nie był guru a teraz to raczej Gru z Minonków Tylko ten firm to komedia a ta firma to katastroficzna tragedia Typ słyszał pojęcie zarządzanie ale do dziś nie wie czy to się je, pije czy pali Nowa porzuć myśli o częściach samochodowych bo wpadniesz po uszy w (usunięte przez administratora). Są jeszcze na rynku inne normalne firmy

Drodzy Zięcie Pana założyciela P.P.H. POLCAR. Naprawdę polecam wam przyjrzyć się niektórym stanowiską ponieważ, iż są sztuczne. Dużo osób od niczego. Nikt nic nie wie. Poskracać niektóre etaty w Wólka Kosowska. Niektóre rzeczy może robić jedna osoba a robią trzy. Przyjrzyjcie się wydatką, gdzie idą pieniądze wasze. Wprowadźcie "świeże powietrze" na ten magazyn.

Majster

Miało być "ą" "ę" a wyszło z bykami :-) nie pogrążajcie się... Ten układ jest jak ten z Magdalenki. Nikt nikogo wysoko nie ruszy. Pozdrawiam....

Posiłki regeneracyjne z nowej kuchni są bardzo dobre, aż chce sie pracować, za to wielki plus!

łolaboga

Szama to akurat plus Polcar. Za mniej niż 5 zł ma się porządny obiad.

Polka z Rumunii

Pracuje nie za długo we firmie i mam jedno pytanie bo nie wiem i czegoś nie rozumiem Kim jest ta pani? Ta o której w usuniętym wpisie wspominał "Rumun z Grójca"? Na wokalu duetu kiss and my miss? O kogo tu tak naprawdę chodzi? To fikcyjna postać? Czy to jednak ta o której mówią że bruździła Panu Szefowi przed zostaniem oblubienicą dyr ge-go? Ta sama która pisze tu o wziątkach i rzekomych i rzekomych geszeftach Rodziny S? Jeśli choć w części tak to zadam drugie pytanie: czy więcej jest przypadków gryzących rękę która Nas karmi? Ciężko mi to zrozumieć i zaakceptować Pseudo koordynator wiedzy niewidzialny korektor umów zlecenie i wyborów kopertowych

łolaboga
@Polka z Rumunii

Czy mógłbyś przepisać swój komentarz po polsku?

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. POLCAR - Warszawa

• Jak się pracuje w P.P.H. POLCAR?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H. POLCAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H. POLCAR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 12 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.H. POLCAR