Opinie o YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.) w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.). Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.) w Mikołów

siwa

No i dzięki pseudo związkom zawodowym tzw. "solidarności", zamiast postoju i dodatku postojowego musiałyśmy brać urlopy. Ciekawe co zrobimy w wakacje czy panie z solidarności dadzą nam swoje urlopy

@siwa

kto ci kazał brać urlop? ja tam nie słyszałam żeby Solidarność mówiła ze mamy karty urlopowe wypisywać. teraz Solidarność pomaga pracownikom walczyć o swoje w sądzie pracy a Sierpień 80 jest świadkiem pracodawcy więc na niekorzyść załogi. taka prawda jest

Żaneta

Cześć dzwonie do firmy ale nie odbieraja, ochrona nie daje info, może tu mi ktoś powie czy firma jeszcze istnieje i czy prowadza rekrutację ? Szukam prace na produkcji i chcialabym rozpocząć , nie znam nikogo kto tam pracuje 28ec nie mogę zapytc proszę was o odpowiedd

@Zofia

Brak nowych projektów, spadek zamówień

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.)? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Księgowa?

Ona Nowy wpis

Nie wrzuca cie na stanowisko zadnej ksiegowej bo sa redukcje. Tam ksiegowa jest od lat i jej nie zmienia.

Kasia Nowy wpis
@Ona

A redukcje też są w księgowości, bo widziałam w sieci, że jakiś czas temu szukali nowe osoby? Jeśli jednak etat okaże się możliwy, to na jaki czas zawierana jest pierwsza umowa? Pytam, bo jest napisane, że umowa o pracę, a ja szukam pracy na czas nieokreślony. Gdyby ktoś jeszcze miał info jak aktualnie wygląda hybryda dla księgowej to będę wdzięczna za odpowiedź :)

Żaneta

Melo
@Żaneta

Firma idzie do zamknięcia a ty byś chciała tam pracować...

@Żaneta

Nie ma przyjęć, są zwolnienia może firma pociągnie do końca roku

Zofia
@K

Czym jest to spowodowane? Bo widzę że temat przewija się na forum. Firma nie planuje czegoś by obeszło się bez zwolnień? Ile tu teraz zarabiacie i na jakich umowach?

@Zofia

Brak nowych projektów, spadek zamówień

Na takie, że masz iść na l4 jak pracujesz na produkcji bo nie mają jak dostosować ci stanowiska pracy, po czym masz nie przedłużoną umowe jak nie miałeś na stałe, mimo iż wcześniej przez 3 lata zaiwaniałeś z normami bez dnia l4. Polecam

Gabriela

O, czyli pracownicy nie mają stałych umów czy jak? Bo tu jest mowa o tym, jeśli ktoś nie miał. Znaczy niektórzy nie mają UoP, a inni mają, czy jak? Reszta jest na UZ?

Pisz prawde

Umowy na stałe są po 2 latach pracy. Więc jak mogą nie przedłużyć umowy jak ktoś pracuje 3 lata????

Joanna
@Pisz prawde

Ale ta umowa na stała to pewnie trzecia z kolei jest ? Od wejścia ma się uop czy dają zleceniówki?

@Joanna

Od początku jest umowa o pracę

@K

Ile okres próbny tutaj trwa, 3 miesiące czy inaczej? Jest wtedy czas na wdrożenie, a moze jakieś szkolenia robią? Czy na głęboką wodę rzucają?

siwa

Alfa
@siwa

Jeżeli tak oceniasz Solidarność to pamiętaj że w tym zakladzie jesr jeszcze jeden zwiazek i zadaj sobie pytanie co on zrobił dla załogi.....

blondi
@siwa

Kasia wyraziła zgode na zaległe urlopy bo to oczywiste, ale co do urlopów aktualnych niejednokrotnie mówiła że to nasza decyzja co zrobimy, siedzieliśmy na stołówkach aż nie przyszła ,,szanowna dyrekcja'' i wydała zarzadzenie z godziny na godzine, że urlopy albo nn i mamy natychmiast opuścić zakład!!! pod zarządzeniem nie ma podpisu Solidarnośći, przynajmniej ja nie widziałam. A właśnie gdzie drugi związek bo na tablicy fb wrzuca tylko komunikaty z fiata w tychach. Zwinęli się??

@blondi

na ile dni wipisywaliście urlop ?wszyscy wypisali czy ktoś nie wypisał?

@Alfa

A co robi Solidarnosc? Zachowujecie sie jakby Yazaki bylo jedynym zakladem pracy. Ale Wam zrobili pranie mozgu

Monter

Krotka rozmowa. dwa dni szkoleń. łatwe testy.

Chcesz pracować? tak. i wszystko.

Leszno
Mieczysław

Ludzie pisali o zeszłorocznych zwolnieniach. Teraz też w razie co tak łatwo mógłbym wylecieć czy już się ustabilizowała sytuacja?

Seba
@Mieczysław

Na razie nie ma zwolnień

Emilia
@Seba

A będą w wigilie? To potwierdzone? Ktoś w lutym już pisał ze są zwolnienia, ty piszesz ze nie ma :p no to jak to wreszcie jest? ;)

Ka
@Mieczysław

Sytuacja jest niepewna w listopadzie były zwolnienia spodziewamy się że będą następne w styczniu tym bardziej że nie ma zamówien

Bożena
@Ka

a w tamtym roku to jak firma z brakiem zamówień sobie radziła? było tyle samo osób czy o wiele mniej?

Uzutkownik internetu żona

Yazaki jako firma o globalnym zasiegu powinna miec odpowiedzialnych ludzi na stanowiskach. Jednak podczas imprez jak to nazywają integracyjnych zespol jest na tyle nie zgrany ze nie zapewnia bezpieczenstwa pracownikom wracajacym do domu po alkoholu pod dosc wysokim wplywem. Chlać latwo prawda, polewać z flaszki i wpychac drugiemu alkohol,ale zadbac o kogos z zespolu 0skoro jestescie zgraną ekipą, o jego bezpieczny powrot do domu nie łaska. Kazdy dba o swoje (usunięte przez administratora). Jest to narazenie swiadome zycia i zdrowia drugiej osoby na niebezpieczenstwo. Zamiast pracowac rzetelnie , ciągle są brane zdalne prace, zacznijcie pracowac bo yazaki malo wam nie placi. Nie bede wymieniala nazwisk.To zespol tworzy firme nie koncern, koncern tu nie wiele moze poniewaz ma siedzibe za granicą. Wezcie sie do roboty to nie bedzie zwolnien.

@Uzutkownik internetu żona

Ale co chodzi o to że nie miałaś zapewnionego bezpiecznego powrotu do domu? Z innej beczki - czemu uważasz, że praca zdalna to nierzetelna praca?

Bożena

hej, rok temu widziałam, że na produkcję brali tylko pod agencją. dalej tak jest? na jakie warunki można wtedy liczyć, nieważne jaka agencja i tak dają tak samo?

alfa

jak obecnie wyglądają place

Aaa

A może masonów po zwalniacz a nie zwykłych ludzi i by było sprawiedliwie, a potem oni nam kryzys zrobią.

wert

Już są zwolnienia. Na początku na florze i na kolejowej a docelowo na wszystkich działach 156,157, 161 i na krajalni. I chodzą słuchy, że od marca ma być produkcja na dwie zmiany i dodatkowe przestoje. Co do zwolnień to zwalniani są pracownicy co siedzą na L4 oraz ci co nie mają stałej umowy czyli 2 lat przepracowanych. Jednym słowem jest coraz gorzej.

@wert

dwie zmiany tylko na maserati czy caly zakład?

wert
@anonymous

Na pewno maserati czy na 500tce też to nie wiem.

@wert

a później na gwałt będą potrzebować ludzi i przyjmować po podstawówce

Komax
@wert

Sory krajalni nie zwalniaja to raz 2 zwalniają leserów jak się niechce robić to tak jest mimo że jest (usunięte przez administratora) z zaleceniami ale opinie wasze są bez sensu

@Komax

Kogos kto tam pracował 12 lat, nie bral l4, a zostal zwolniony nazywasz leserem? Wez pomysl zanim cos napiszesz

@wert

Mnie zwolnili po 12 latach, chociaz nie siedzialam notorycznie na l4. Przez kilka lat w ogole nis mialam zadnego zwolnienia.

Karolina Wandzik

Słyszałam że firma przymierza się do ponownego otwarcia i będą szukać pracowników na produkcje. Jeśli to prawda to dobra wiadomosc Wiadomo czy przyjęcia będą pod firmę czy pod agencje?

@Karolina Wandzik

agencje ale tylko na max 6mc

@Karolina Wandzik

pod agencje i na krótko

Karol

W firmie jest umowa zlecenie czy umowa o prace ?

@Karol

po co chcesz to wiedzieć jak nie ma przyjeć dopiero co zwolnili 500 osób?

@wrrr

Czyli ile obecnie zostało osób w firmie? Czy w związku z tym będzie większy natłok obowiązków? Czy przez to warunki pracy w Yazaki się jakoś zmieniły?

@Monika

widzisz pod nickiem były pracownik to skąd mam wiedzieć?

Czy pracodawca YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.) organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zapomnij

Brajan

Czasami szkolenia są, czasami ich nie ma. Zależy chyba od kasy jaka na to jest.

Ka
@Brajan

Jak pracuję tam 15 lat to nigdy nie miałam żadnego szkolenia, które podniosłoby moje kwalifikacje, oprócz obowiązkowych szkoleń BHP nic więcej nie ma

Bbbnnnnn

Witam w dniu dzisiejszym zostało zwolnionych 50 osób które miały umowy na czas nieokreślony pod pretekstem likwidacji stanowiska pracy... A dopiero co dyrekcja zapewniała że takich pracowników nie będę zwalniać... A zwolnień nie koniec... Ładny prezent firma dała na Święta Bożego Narodzenia

Maja
@Bbbnnnnn

A od ilu są grupowe

@Maja

Grupowe zwolnienie jest od 30 ludzi dlatego się wycwanili i zwalniali w grudniu po 29 osób bo by musieli więcej płacić ludzia

@Bbbnnnnn

Nie trzeba bylo chodzic na l4 bo sie robić nie chce

Byla pracownica

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Ja nie chodzilam na l4 i mimo to zwolnili mnie. Poza tym skad wiesz na co ktos wzial i4? Moze byl faktycznie chory

Frela

Czy będą przyjęcia? ????

jan
@Frela

Tak jak tylko zwolnią 500 osób to cie przyjmą

Xenaaaa4

Dokładnie również tam pracowałam,ludzie okropni gnębią innych praca sama w Sobie okej ale ludzie tam traktują nowych strasznie oczywiście nie mówię o wszystkich nie pozdrawiam Agnieszki z działu fiat 500

Justa

praca dla najbardziej zdesperowanych - bolące dłonie (bardzo) - i nie jest to kwestia braku siły :) - po prostu to takie obciążenie dla stawów ,ze nie da sie przyzwyczajic (nawet po kilu miesiącach) ! ludzie - alkoholicy, narkomani, ludzie po odwykach i z wyrokami, kibole - masakra - poziom rozmowy - sex, picie , dragi i zadymy. pracuja tu ukraincy, turcy portugalczycy, rumuni - zbieranina - polacy przewaznie zwalniają sie po dniu, kilku dniach czy miesiącu - zostają tacy, którzy nie znajdą innej pracy. W jadalni czy stołówce - syf totalny ! co do pracodawcy ok - zarobic sie da (ale jakim kosztem! - w wolne dni nie ruszysz rękami tak bolą)

onaa

Dziewczyno gdzie Ty pracowalas? Bo na pewno nie w Mikolowie ; o

Jaaa
@Justa

Jakieś kpiny, nie wierze co ludzie tutaj wypisują. Jeśli ktoś nie chce pracować, pracowac nie będzie. Co do zarobków jest dobrze atmosfera w porządku jeśli robisz swoje, wszystko jest dobrze a liderzy to doceniają co pózniej ma wpływ na wypłaty. Ludzie co pisza takie opinie negatywne to podejrzewam albo pracy nie lubieja albo była to pierwsza ich praca bo jeśli zachowują sie jak w szkole tez są tak traktowani. Bogaty socjal.

Ale beka
@Jaaa

"nie lubieją" hahaha

polonistka
@Jaaa

A ci co lubieją maja lepiej ?Tacy inteligenci jak Ty tam pracują ? Nie zazdroszczę..

Bo jestes leserem

Pracownik Yazaki w Bułgarii
@Justa

Koleżanki i koledzy ludzie którzy pojechali do pracy na Bułgarię zachowują się bynajmniej niesmacznie..opinie które"przyjeżdżają z zagranicy obejmują wszystkich którzy tam pracują nie ważne czy zachowujesz się dobrze czy źle opinia o polskich..idzie na cały świat w firmie Yazaki każdy ma łatkę przypietą jest mi wstyd że muszę na to patrzeć...????????

Ktoś
@Justa

Zgadzam się z tym u nas na zmianie była taka Ewa mówili na nią góralka ino co chwilę o seksie że ona jest (usunięte przez administratora) mama i wgl a Mateusz B. I reszta to cpali jak się dało o tym. Pracuje gdzie i dziej i jestem zadowolony a na yazaki leje ciepłym moczem

hehe
@Justa

racja ....duzo ludzi o bardzo niskiej inteligencji...zostalo pracowac w kabelkach!!!!!

@Justa

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Zdarzają sie wyjatki, ale to nie znaczy, ze wszyscy sa tacy

pan j

Pracowałem w tej firmie. Kierownictwo to ludzie bez kultury osobistej. Ludzie o urlop prosić się muszą z wyprzedzeniem najlepiej 2 miesięcznym, jak potrzebujesz urlop za tydzień lub dwa to możesz liczyć na humor lidera lub urlop na żądanie. Ludzie bez wyobraźni. Postoje. Jeśli komuś odpowiada mobbing, krzyki oraz średni zarobek 2,5 tys na rękę to życzę powodzenia i miłej pracy, ale przede wszystkim wytrwałości psychicznej.

Mann
@pan j

Zgadzam sie w 200 % kierownictwo bez kultury i WYKSZTAŁCENIA

@pan j

Masz racje. Urlopy i przepustki dla wybrancow

Ty#ka

Witam. Jak obecnie praca wygląda na Maserati. Jak się pracuje. Są nadal postoje.???

Joanna
@Ty#ka

Widzę, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w YAZAKI AUTOMOTIVE. Zdecydowałeś się aplikować czy jeszcze się zastanawiasz? Jeśli byłeś już może na rozmowie w tym miejscu, to napisz proszę tutaj na forum, jak taka rozmowa przebiega, OK?

Tyśka
@Joanna

Witam. Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Yazaki. Chciałam się czegoś dowiedzieć o pracy na Maserati. Jak wygląda praca, na jakie zmiany się pracuje. Czy praca jest na Lini, czy na stołach stacjonarnych. Pilnie czekam na odpowiedź.

@Tyśka

Daruj sobie skladanie cv. Mnie wyrzucili po 12 latach

Śmiechu warta fabryka

To moja 3 praca w fabryce ale takiego mobbingu tak chamskich kierowników nie było nigdzie. Wszystko załatwiane krzykiem lub groźba zwolnienia. Mszczenie (dość łagodne słowo) się za l4 nawet te najpoważniejsze. I teraz najgorsze, jak kierownik szanowany gość około 50 lat wzywa dziewczyne do biura i drze po niej jape. Ja rozumiem reprymende ale takie coś?? (usunięte przez administratora) i troglodyta

@Śmiechu warta fabryka

To chyba w innej firmie byłas!

Byla pracownica

Niestety to prawda. Ja pomylilam sie ( kazdemu sie zdarzy) to uslyszalam, ze nawet na sprzataczke w tej firmie sie nie nadaje. I to mowil Pan kierownik

Zostaw merytoryczną opinię o YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.) - Mikołów

• Jak się pracuje w YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.)
2.4/5 Na podstawie 115 ocen.

YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. (Cablelettra Poland Sp. z o.o.)