Opinie o INTER-MIREX w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie INTER-MIREX. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w INTER-MIREX o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTER-MIREX w Katowice

sia

ja tam pracowałam niewiele ale wiem nie mało o tej firmie.(usunięte przez administratora) ludzi przemiał w kazdym sklepie co chwile to kto inny... w biurze tez tam bylo pare dam w tym czasie jak pracowalam. jedna, Ania pracuje tam dluzej - a dziwie sie jej bo nie glupia dziewczyna, ale pewnie niedlugo i ona sie pozna na nich i odejdzie bo nikt kto jest normalny tam dlugo nie popracuje. nie szanuja ludzi, uwazaja ich za baranow, malo inteligentnych ktorzy maja im sluzyc. ale przyjdzie kryska na matyska jak to sie mowi. powodzenia wszystkim tam pracujacym . ja juz mam to za soba.

wiiia

tam się dopiero teraz zacznie dziać!

wazne
@wiiia

prosimy o wiecej informacji WIIIA

Trzymajcie się lepiej z daleka od tej firmy. Ja po kilku miesiącach pracy leczę się na depresję lekową.

gosc

Ta sama sytuacja jest również w inter-mirex lee wrangler w innych miejscowościach. Częste zmiany w grafiku, a co za tym idzie również zmiany progów przy których jest uznawana premia za paragony indywidualne i wiązane. Premia jest odejmowana w wysokości 30% tylko dlatego, że ktoś pracuje tam pierwszy miesiąc, 20% za drugi i 10% przy trzecim miesiącu. Na stawce można się bardzo zawieść, żeby dostać umowę o pracę z najniższą krajową (10zł brutto) na początku pracuję się na umowę zlecenie za 8,35 brutto (o stawce nie jest się od razu poinformowanym) przez czas nieokreślony. Dodatkowo jest ograniczenie wiekowe, gdyż szefowa chce tylko osoby do 26. roku życia (najlepiej osoby uczące się), osoby starsze z góry są odrzucane. Poza tym szefowa odwiedzając sklep sieje pogrom wśród pracowników. Jednym słowem nie polecam.

Doradca Klienta

Rekrutacja w Silesi w salonie. Krótka ale rzeczowa, raczej na luzie bo blondynka z którą miałam rozmowę od razu przedstawiła się, była uśmiechnięta i miła więc zero stresu. Wszystko ładnie, pięknie ale szukają kogoś na cały etat. Przynajmniej nie owijała w bawełnę z "odezwiemy się", tylko szczerze powiedziała,że szkoda mojego i jej czasu na naukę kogoś kto po wakacjach podziękuje jej za współpracę.

To były rzeczowe pytania, bo dziewczyna przestudiowała sobie moje doświadczenie z CV. Pyt. o dyspozycje, czy nie mam problemu z nawiązywaniem rozmowy z klientem? Czy nie będę się wstydzić do nich podchodzić? Jakie mam plany na przyszłość?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Pracownica

ja też cieszyłam się że odchodzę, a teraz żałuję , bo w nowej firmie jest jeszcze gorzej:( Yazaki Automotive Poland - nie polecam . W ogóle w tym naszym kraju ze znalezieniem NORMALNEJ PRACY jest do niczego... Nic tylko wyjechać gdzieś za granicę!!!!

Zarówno właścicielka firmy, jej córka (usunięte przez administratora), to osoby, które nie nauczyły się podstawowych zasad kultury i poszanowania innego człowieka. (usunięte przez administratora) Do osób tam pracujących mam tylko 1 radę: uwolnienie się z tego miejsca sprawi, że odetchniecie "pełną piersią", a z dobrym nastawieniem znajdziecie pracę.

ssss

pracowałam tam trochę wiem jaki jest przemiał pracowników - tych w biurze tez.idziesz na L4 jestes zwalniana ale cieszę sie bardzo ze mnie juz tam nie ma. zwalniają,(usunięte przez administratora) NIE UMIEJĄ SZANOWAĆ LUDZI!!!! OBIE SĄ TAKIE SAME-TO NIE LUDZIE!

eeee:)
@ssss

Ja też pracowałam w biurze , byłam na L4 i nie zostałam z tego powodu zwolniona:) Chyba nie najlepiej się Pani bądź Pan wykazała :) Najłatwiej jest narzekać i zwalać winę na kogoś innego ale wina chyba zazwyczaj jest po obu stronach . Pozdrawiam niezadowolonych:) i już niepracujących :)

Karo15

Ja niedawno zaczęłam pracę , czytałam wcześniej te opinie ...Średnio zachęcające ale o pracę jest ciężko więc próbuję. Jak będzie tak jak piszecie to się zwolnię i tyle . Na razie nie narzekam, nie jest aż tak strasznie , ale zobaczymy ...

czeladz

wiele rzeczy, nie parę;)*

Widzę, że od lat nic się nie zmieniło w tej firmie...

monika

można wpaść w chorobę nerwową i niski poziom swojej wartości mając do czynienia z tą kobietą. Ona zawsze jest niewinna i wszystko wie najlepiej.

Aga

Nie polecam tam pracy nikomu-opinie poprzedników są PRAWDZIWE!!!

100krota

nie polecam nikomu pracy u tej pani ... zero szacunku !

Katarzyna

Podpisuje się pod wypowiedziami poprzedników. Nie warto tak pracować dla własnego zdrowia psychicznego! Szefowie powinni nauczyć się szanować swoich pracowników, (usunięte przez administratora) i uwzględniać fakt, iż pracownik również musi mieć godne pieniądze żeby przeżyć.

Opinie wręcz z pierszych rąk :) Na temat i na czasie :) Podziwiam bezradnością pewnych pracowników którzy są mało ambitni i nie potrafią zmienić pracy tylko pozawalają szefowej na ponieżanie. Bo uwiżcie nie ma tam osoby ktora chce być tak traktowana, są tylko bezradni być może wynikająca z pewnych trudnych sytuacji, bądz z przyzwyczajenia i lęku przed nowymi wyzwaniami :) Kartka z ogłoszeniem o pracę wysi juz od tak dawna że śmieszy sama w sobie. Pozdrawiam przybywających na tą stronę którzy popracowały miesiąc i chcę się podzielić wrażeniami :)

Niezależny

Witam bardzo serdecznie, w odniesieniu do Pani stwierdzenie, że ktoś jest na okresie wypowiedzenia, to wiadomym jest, że średnio 1-2 na miesiąc kogoś zwalniacie. A czemu się ten ktoś nie zwolnił? Bo takie kobietki jak Ty wiedzą o tym, że z pracą jest trudno. Dlatego bierzecie i wyzyskuje ludzi, którzy z chęcią i zaangażowanie [wiedząc jaka jest sytuacja na rynku pracy] przychodzą do pracy. Dodatkowo stwierdzanie na forach lub portalach dot. pracy, że jest Pani na wypowiedzeniu, świadczy o TWOJEJ głupocie. Kto normalny potwierdza takie zdarzenia. Strzela sobie Pani sama w kolano. Ktoś jest rozgoryczony? To wy łapiecie się sztuczek, które pozwalają wam na to żeby trochę przyoszczędzić PRYWACIARZE LAT 90'. Kiedyś było dobrze bo, każdego (usunięte przez administratora) szło sprzedać. A teraz jak jest konkurencja, biznesy rozwijają się znacznie szybciej... Szukacie winy w pracownikach i usprawiedliwienia spadku sprzedaży. Ale jakby się (usunięte przez administratora) spięło i ruszyło trochę łbem i eleganckimi nóżkami, to nie było by problemu. Jednak lepiej jest oszczędzać na pracownikach, niż szanować ich - bo wiadomym jest, że to pracownik na Ciebie zarabia a nie ty na niego, dlatego pracownikowi szacunek się należy. Jest taka metodyka nazywa się Kaizen, mówi ona o ciągłym doskonaleniu swojej osoby "zawodowo". A pracownik? No ja no będzie następny... Wy też wydaje mi się będzie następni, (usunięte przez administratora)

ONA

Z tego co mi wiadomo to jest Pani na okresie wypowiedzenia stad ta negatywna opinia. Ciekawe tylko dlaczego pracowałaś skoro bylo tak bardzo bardzo źle i sama nie wręczyłaś wypowiedzenia lecz musiał to zrobić pracodawca. Hmmm straciła Pani pracę i stąd to rozgoryczenie.

wykorzystana

zgadzam się w zupełności... na maxa wykorzystuje swoich pracowników...jest tragiczna i wszystko robi kosztem pracowników... patrzy tylko na pieniądze i jak zrobic aby najmniej zapłacic swoim pracownikom którzy tyrają jak woły..(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-MIREX - Katowice

• Jak się pracuje w INTER-MIREX?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-MIREX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER-MIREX?

Kandydaci do pracy w INTER-MIREX napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER-MIREX