Opinie o INTER-MIREX w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie INTER-MIREX. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w INTER-MIREX o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTER-MIREX w Katowice

była

Pracowałam-WYMAGAJĄ- taki jest cel szefowej- ciagle idzie do przodu-TERAZ TO MI PROCENTUJE-NA wielu rzeczach jestm najlepsza w aktualnej firmie- więc chyba nie końca są takie ZŁE te szefowe......więc jak tam JESZCZE pracujecie -to zastanówcie się czy w nastepnej firmie szkoła życia zdobyta w Inter- mirex przypadkiem nie nie wychodzi na dobre,............

Trochę was zaskoczę ja pracowałem i dobrze tą pracę wspominam . Nie zawsze było różowo ale bez przesady!!!! Wyobraźnia niektórych nie zna granic...

konczita

ze sklepu exkluziw też niedługo odejda wszystkie, ale dobrze bo kazda z nas tam pracujaca uwazala za glupia.

jk

Ja pracowałam w sklepie ale słyszałam że roboty w biurze jest dużo a mają tylko jedna osobę tego co chwile to inna bo tam pracy dużo i ciężko .

Doradca Klienta

Rekrutacja w Silesi w salonie. Krótka ale rzeczowa, raczej na luzie bo blondynka z którą miałam rozmowę od razu przedstawiła się, była uśmiechnięta i miła więc zero stresu. Wszystko ładnie, pięknie ale szukają kogoś na cały etat. Przynajmniej nie owijała w bawełnę z "odezwiemy się", tylko szczerze powiedziała,że szkoda mojego i jej czasu na naukę kogoś kto po wakacjach podziękuje jej za współpracę.

To były rzeczowe pytania, bo dziewczyna przestudiowała sobie moje doświadczenie z CV. Pyt. o dyspozycje, czy nie mam problemu z nawiązywaniem rozmowy z klientem? Czy nie będę się wstydzić do nich podchodzić? Jakie mam plany na przyszłość?

TaKiJeDeN

Wita, czy ktoś pracował w biurze na Osikowej?

hh

Skoro one mało co po sklepach jeżdżą wcale ich nie pilnują to pretensje fi siebie powinny mieć ze w dziejach die dzieje co chce . Mój szef jest ciągle w sklepie gdzie pracuje dlatego wszystko gra .

kinga???????

oszukują ludzi, obgadują i knują obie są po jednych pieniądzach

wrangler

kinga???????

bytom agora, silesia, mikołów, czeladz(obecnie remont) i sosnowiec , w galeriach

mmm

pzrepraszam a te panie jakie maja salony i gdzie ?

zizi

Ja tez tam pracowałam i obiecuje wszystkim tam ponizonym ze tak tego nie zostawię.

przekonałam się na własnej skórze o uczciwości pań. Burzyńskich, one czytają te opinie i sie dziwią dlaczego są takie złe, he he śmiech mnie ogarnia

hehe skarga nic w tm nie dała :P słabo sie postarałęs /as

haha
@:)

a skąd to niby masz wiedzieć skoro jesteś pseudo kierowniczka.... podnóżki dowiadują się na końcu...

dyszl
@:)

sfrustrowane i zakompleksione - dokładnie tak, szczerze współczuje :)

qqq

zazdrość? a czego niby zazdrościć? tej pracy za marne grosze z odtrącaniem pieniędzy za wolne,urlop czy nie wypracowane progi, albo obciązanie za kradzież w sklepie? a moze zazdrosc szefowym? im nalezy wspolczuc bo przy takim traktowaniu ludzi zostana same i beda same sprzedawac spodnie.

zołza

hmm, jednak myślę że dużo złośliwości jest w gronie pewnych osób, a i zazdrość przez nie przemawia

ZOŁZA NUMBER 1

przykład? przykładów pełno tam można podawać ale po co? (usunięte przez administratora)

zołza

co te Panie wam takiego zrobiły, że tak im (usunięte przez administratora) obrabiacie w necie? ktoś poda konkretny przykład ?

aaaa

no niedługo nawet pies z kulawą nogą tam nie będzie chciał pracować.Co tu dużo gadać (usunięte przez administratora) .

wiia

Norin mylisz pojęcia!!! donosi się jak ma się na co i na kogo!! a donoszenie z nudów i z byle powodów tylko wnosi zamieszanie a tym samym wyłącznie straty dla pracodawcy!!!

wiiia

no (usunięte przez administratora) chyba juz tam nie pracuje, a co do Pani z biura, to nie znam na tyle dobrze ale ''wlascicielkom'' dawniej nie bardzo pasowała, Czyżby się to zmieniło? nie wierze.

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-MIREX - Katowice

• Jak się pracuje w INTER-MIREX?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-MIREX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER-MIREX?

Kandydaci do pracy w INTER-MIREX napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER-MIREX