Opinie o INTER-MIREX w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie INTER-MIREX. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w INTER-MIREX o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTER-MIREX w Katowice

GaGa

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie, oszustki, wyzyskiwaczki, kierownik myśli ze wszystkie rozumy pozjadal, nierowne traktowanie (tylko lizuski nie musza sie niczego obawiac!) praca po godzinach! Omijac szerokim lukiem!

aero

Nigdy nie wiadomo co tam knuja i spiskuja. Jedna lepsza od drugiej choć niedługo je znalam to nic dobrego nie moge powiedzieć. Powinien się ktoś temu przyjrzeć jakiś pip czy Us bądź zus .w tej firmie nie szanują i nie wierzą nikomu.

wykorzystana
@aero

Masz całkowitą rację, powinna się nimi zająć jakaś instytucja np. PIP albo inna która zajmuje się pracą, choćby nawet z takiego powodu, aby kolejne osoby które szukają tam pracy nie marnowały swojego czasu, nie były oszukane, nie wchodziły w to " (usunięte przez administratora) quot;, bo inaczej nie da się określić pracy w tej "firmie".

wykorzystana

Ktokolwiek napisał ten komentarz - nie pisz tak krzywdzących i fałszywych słów, bo czytając to żałuje, że nie zgłosiłam sprawy do PIP-u. Odpowiem przy okazji na pytanie z wcześniejszego komentarza: "czym zajmuje się firma Inter Mirex ?" - KŁAMSTWAMI PRZEDE WSZYSTKIM!!!...w tym są najlepsi...w tej firmie pracują osoby bez charakteru i sumienia...

bania

Nie szanują nikogo i tu jest problem . Fałszywosc to atut tych pan.

Doradca Klienta

Rekrutacja w Silesi w salonie. Krótka ale rzeczowa, raczej na luzie bo blondynka z którą miałam rozmowę od razu przedstawiła się, była uśmiechnięta i miła więc zero stresu. Wszystko ładnie, pięknie ale szukają kogoś na cały etat. Przynajmniej nie owijała w bawełnę z "odezwiemy się", tylko szczerze powiedziała,że szkoda mojego i jej czasu na naukę kogoś kto po wakacjach podziękuje jej za współpracę.

To były rzeczowe pytania, bo dziewczyna przestudiowała sobie moje doświadczenie z CV. Pyt. o dyspozycje, czy nie mam problemu z nawiązywaniem rozmowy z klientem? Czy nie będę się wstydzić do nich podchodzić? Jakie mam plany na przyszłość?

jg

Zero szacunku ze strony pan b. Dla osób tam pracujących . (usunięte przez administratora)

Alfa
@jg

Dziękuję za info, o mało nie zrobila bym największego głupstwa, czyli zatrudniła się w tej firmie.

cda

Juz niedługo ani w sklepie nie będzie tak tam miał kto robić ani w biurze .są granice wytrzymałości tych dziewczyn

Inter Miex

INTER-MIREX SP.ZO.O. KOM sklepy Lee Wrangler Mikołów, Katowice Silesia, Bytom Agora, Czeladź M1, Betty Barclay Katowice: NIE POLECAM pracy w tej firmie! Pracownik jest, był i będzie traktowany jak śmieć, zero szacunku, wszystko co zrobi i tak będzie nie takie jak powinno być, nawet jak bardzo będzie się starał. Rotacja w sklepach jest olbrzymia. Wykorzystywanie, ani jednego pozytywnego słowa nie usłyszycie od SZEFOWEJ!

Jeżeli ktoś się zastanawia, czy tam pracować, to odpowiedź jest jedna: NIGDY W ŻYCIU!!! Więcej szacunku zaznacie szorując toalety niż tam.

sss

w biurze

ad

zalezy gdzie bedziesz pracowac.?

sss

jak uważacie czy p. b.....ie są uczciwe?chcę tam podjąć pracę

zołza

oszustki, uwazac na nie, ladnie mowia a sa wredne obie

gg

Tam nikt szanujący się nie będzie pracował dłużej niż 2 miesiące .

o widzę że p. B znowu się odezwały he he

jola

No i jak na biuro dość dziwna atmosfera .kobieta z dzieckiem.

PanienkaZokienka
@jola

No właśnie! radia nie można słuchać bo się człowiek rzekomo nie skupi na pracy, (usunięte przez administratora)

gd

Tam czy Ania czy Hania to i tak zawsze będzie źle. Po prostu paniom nie pasuje nikt i nic.one ja przecież niedawno zwolnić chciały ale gdzie znajdą takiego drugiego jelenia który jest tak posłuszny jak ona. Nie obrażając tej dziewczyny bo trzeba ja podziwiać.

zosia samosia

JS napisałą prawde

kinga???????

czyż by Ani w końcu się poszczęściło i je zostawiła?szkoda dziewczyny

ad

te opinie są na poziomie ludzi z zawodówki...nie obrażając ludzi z tych szkół.

co tak panie B?ucichły? nagle pozytywne opinie zginęły?he he miałam racje jak łatwo je podpuścić

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-MIREX - Katowice

• Jak się pracuje w INTER-MIREX?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-MIREX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER-MIREX?

Kandydaci do pracy w INTER-MIREX napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER-MIREX