Opinie o Skanska S.A. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Kielce

ślązak nr 2

Maju co zaniemówiłaś czy tez pakujesz kartoniki lub kupony sobie odcinasz ...idą święta a ludzie w niepokoju pracują.... CO IM OBIECASZ POD CHOINKĘ ............ Ale byle do nowego roku bo podobnież ma coś pierd ......... w Skanska i nowe rządy będą Przyjeżdżają Szwedzi i zrobią rewolucje .... Maju pakuj zabawki ...... ludzie powiedzą co kto jest wart i jakie lody kręcili Piemi ....... z małopolski i świętokrzyskiego....i resztki śląskiego Czas wasz jest już bliski ........

Ślązak

Maju porozmawiajmy szczerze - kiedy zwolnienia bo kiedyś się skończą pracownicy którym nie przedłuża się umów . Jestem zadowolony z pracy w Skanska choć nie jest to lekki kawałek chleba jednak jeżeli słyszy się ciągle ż ten odszedł ,tamten odszedł imjeszcze że forkasty na minusie to jak tu nie stracić zapału do pracy .Może powodem tych wszystkich wylewanych tu frustracji jest brak jasnego przekazu co do dalszej przyszłości firmy .Chyba nic złego nie ma w tym że ludzie chcą wiedzieć co ich czeka. Mają rodziny , kredyty itd. W Katowicach w biurze zostały tylko kartony ,może czas powiedzieć wprost że nie jest dobrze i przedstawić plan naprawczy a nie wciskać ludziom kit o pasjach po godzinach

Maja

@oczy oczy szeroko otwarte upominam Cie o przestrzeganiu regulaminu forum: https://www.gowork.pl/regulamin Słownictwo jakiego używasz i innych obrażasz jest niedopuszczalne. @Juz nie pracownik dozoru Czemu firm Skanska S.A. nie płaci podwykonawcom? Przecież to najbardziej rozpoznawalna firma budownicza w Polsce.

Luźny
@Maja

Ta firma jest tak rozpoznawalna jak ty w swojej wsi pod remiza. Upominam cię byś choć raz napisała tak od siebie jak nikt nie patrzy co tam klecisz a ty czujesz sie wolna i piszesz co myślisz. Fajne uczucie wierz mi.

Juz nie pracownik dozoru

Teraz ta Skanska teraz to tylko kukła pusta .... Nic z niej nie zostało juz nic ...PI Emi tylko ciągną stare kontrakty wygrane bardzo nisko poniżej rozsądku ..... po prostu zachłamią Skanska zleceniami z 2016 r podwójnie teraz zgrzytanie zębami ze minus na budowie jest zarabiamy jak z Rzeszowa do Kielc ... I jeszcze PI Emi ze swietokrzyskiego startują w przetargach u kieleckiego inwestora żeby mogli Dyrektorzy jeszcze się nachlapac na swoich stokach. . Kto nie płaci z podwykonawcow ten nie dostanie roboty na budowie ...... A Szwed ślepy i nie widzi że Skanska juz nie będzie nigdy ta Skanska w Polsce z przed 7 lat .....czas kostuchy nastał. ..

Inżynier Budowy

Pierwszy etap telefoniczny

Pytania o to co jest w CV plus ile chciałbym zarabiać, następnie negocjację czy podejmę się tej pracy za 2500 zł bo tyle tylko mają, po stanowczym nie koniec rozmowy i rekrutacji

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Maja

@Pracownik skańska wie i nic z tym nie zrobi? Przecież oni zagrażają sobie jak i innym. Nie boi się, że te osoby mogą spowodować jakiś wypadek? Wtedy to on będzie odpowiedzialny.

Maja

@Pracownik skańska a zgłaszałeś przełożonemu, że potrzebujecie takich i takich rzeczy do pracy? Może wystarczy się upomnieć. I czy zgłaszałeś, że pracownicy przychodzą do pracy pijani?

Pracownik skańska
@Maja

Maja, a komu mam się upomnieć? Jak się upomisz to od razu na czarnej liście jesteś. A co do pijaków to majster o tym wie.

Maja

@pracownik lojalny juz nie.... mogłabym prosić o jeszcze raz nową wypowiedź? Niestety ta aktualna nie jest czytelna, a chodzi nam, żeby na forum znajdowały się tylko merytoryczne i czytelne wypowiedzi o Skanska. Osoby zainteresowane pracą zachęcam do przeczytania wywiadu (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,24318,wywiad-katarzyna-skorupkapodziewska). Może odpowiedź na wasze pytania są właśnie zawarte w nim.

karolS

witam czy jedzie ktoś może na kontrakt do Neunkirchen w ten weekend ?

kandydat

Witam potrzebuje informacji o kontrakcie w Schwerte .

exbudowiec

Czytam te opinie i jestem trochę wkur......Pracuje w Exbudzie jako zbrojarz już ponad 10 lat i jakoś nie mam na co narzekać.Wiadomo wszędzie trzeba pracować, ale chociaż tu nie muszę codziennie podpisywać 8 godz. po przepracowaniu 10-11 godz. Za 10 godzin dzienne mam 1700e bez sobót. Jak wejdą ze dwie soboty to mam 1800e chyba ,że kierownik zadecyduje o sobocie do odbioru-bo i tak się zdarza, ale chociaż nie pracuje się w soboty za darmo jak u poniektórych. To co wypisuje @daleko od skanska już dawno nie ma miejsca, jest zwrot podatku i nie trzeba płacić żadnych składek.@kolejorz - sfustrowany pseudokibic Lecha Poznań, wyrzucili go za ćpanie i nie wracanie na czas z urlopów na hali nie potrafił nic więcej zrobić jak proste ściany a teraz wylewa gorzkie żale w internecie . Jakby było tak źle w Exbudzie to by odszedł sam i się cieszył ,że już nie musi pracować w tym jak to nazywa obozowisku a tym czasem jest mu żal ,że stracił dobrą robotę i próbuje się odegrać. Wiadomo parę rzeczy mogło by być lepiej bo nigdzie nie jest idealnie ale byłem na kilku innych kontraktach i powiem wam ,że naprawdę może być gorzej. Podsumowywując : pracujesz jak należy, potrafisz coś zrobić, nie stwarzasz problemów - pracujesz i zarabiasz. Nie chce ci się pracować, pijesz, ćpasz, popadasz w konflikty jesteś zwalniany. Pozdrowienia dla starej załogi.

byly
@exbudowiec

Człowieku o czym ty piszesz,trzeźwy jesteś jakie 1800!!! Zwrot podatku masz na pierwszej klasie podatkowej czyli wyjdzie ci po potraceniu około 1400 może mniej,a skanska proponuje trzecią klasę na której nie ma zwrotu podatku,a po przepracowaniu pełnego roku kończy się doplatą. Pracujesz ponad 10 lat a jesteś pusty na temat podatku w Niemczech,i jeszcze ci zabiorą z pensji 200 euro na twoje ubezpieczenie. Czyli krutko robią z ciebie dalej barana,wcześniej zabierali ci podatek,jak nie podpisales to nie pojechales,a teraz robią to na legalu i nic z tym nie zrobisz

jak
@exbudowiec

A może bądź człowiekiem?...

daleko od skanska

Dla potomnych podam że firma Exbud Skanska zatrudnia pracowników do pracy na terenie Niemiec na polskich warunkach a to oznacza że jestem zatrudniony w Polsce a do Niemiec tylko oddelegowany. Płace wyglądają różnie ja mam po roku czasu 9,20 euro jednak dlatego że pracownicy którzy byli tam wcześniej wystrajkowali podwyżki ze stawki 6,40 euro nie wiem jak jest na innych kontraktach Exbudu. Stosowana jest taktyka wymuszenia warunków pracy przez różnego rodzaju aneksy to znaczy jeśli chcesz pracować w Niemczech musisz pogodzić się ze stratą podatku który odpowiednim aneksem jest zabierany przez Exbud . podpisując umowę nie czytasz jej a jest wyraźnie napisane że podatek płaci pracodawca z własnych środków i tym sposobem podatek jest przelany na twoje konto w banku do którego nie masz dostępu bo upoważniasz Exbud czyli Exbud pod twoim nazwiskiem na twoje konto wykonuje swoje operacje finansowe i najwidoczniej jest to zgodne z prawem bo ta sytuacja została wymuszona no tobie w zamian za zatrudnienie więc zapomnij o zwrocie podatku z niemiec. Co składek zdrowotnych pisze w umowie że wynagrodzenie jest wynagrodzeniem netto nie zawierającym składek na ubespieczenia społeczne ale odpowiednim aneksem Exbud wymusza płacenie składki zdrowotnej przez ciebie w kwocie której nikt nie jest w stanie wyliczyć bo jest bardzo zróżnicowana odnośnie nawet takich samych zarobków kilku pracowników jest ona potrącana z twojego wynagrodzenia netto odgórnie i średnio wynosi 100 euro miesięcznie a potwierdzeniem jest zwykły paseczek wydrukowany komputerowo więc jest nie mała kwota przy obecnym kursie euro a otrzymując pit do rozliczenia ze skarbówką podana jest kwota ok 2500 zł. rocznie na ubezpieczenie zdrowotne i jakoś nikt tego nie rozumie i nikt się tym nie przejmuje bo każdy chce pracować za granica więc nawet jakby umowa o pracę wymagałaby od ciebie kastracji też byś się zgodził. To tyle o Exbud Skanska wybór należy do ciebie

wiesiek w domu

Polecam plastiki szczególnie w lecie , darmowa sauna gwarantowana i to skrobanie tzw hasiaków :)) poezja panowie , a tempo pracy jest idealnie obliczone żebyś się nie musiał nudzić na maszynie ... i zawsze pomocny mistrz wydzialu ;) moja ocena jest jak najbardziej pozytywna zachęcam wszystkich żeby spróbowali tutaj w neunkirchen praca na zachodzie hahhaha

Maja

@Kolejorzrozumiem, że wynagrodzenie nie zawsze zgadzało się z przepracowanymi godzinami pracy. Często występowały takie sytuacje?

Kolejorz

Tylko człowiek zdesperowany, spod kielckich wsi, gdzie ptaki lataja na plecach bo nie ma co osrać, moze tam pracować. U Begla w Bachausen, na obozie z baraków miszka i pracuje mafia zdegenerowanych alkoholików, którzy siedzą tam po 15/20 lat i każdy kto pojawi sie tam nowy, moze byc pewien ze bedzie traktowany jak kosmita i długo tam nie po siedzi. Majster Andrzejek, głąb kapusciany, roboty zero- jest majstrem bo umie niemiecki. Robak, kierownik... Co tu gadać. Człowiek pokroju TUSKA. Złodziej, krętacz, alibabka. Dziwna umowa, dziwne aneksy, dziwne wypłaty. Oszustwo na urlopach, na godzinach, na wszystkim. Ja po zjeździe poinformowwałem PiP, którego kontrola w siedzibie wykryła takie rzeczy choćby jak zanizane urlopy. Zaraz po kontroli przesłano mi 210 E wyrównania. Dodam ze pracował em tam tylko 5 miesięcy. To ile sie jest w plecy za caly rok? :) totalne dno. Mocno przestrzegam. Nie podejmujcie tam pracy. Ps. Robal pokój posprzątales? :) LPH

Pracownik skańska
@Kolejorz

Tam na wyjeździe to sami złodzieje są i tak jak piszesz alkoholizm, którzy powinni być zwolnieni dydcyplinarnie z pracy, ponieważ są nietrzeźwi w pracy i majster andrzejek też bywa nietrzeźwy. A ja się pytam, gdzie PIP? Na godziny rolują,temperatura pow 25 stopni a tu wody do picia nie ma, okres zimowy - brak odzieży zimowej. Można by tu książkę napisać odnośnie nieprzestrzegania przepisów bhb i kodeksu pracy.

Maja

@q jeśli chcesz, opowiedz o swojej pracy oraz zakresie obowiązków na zajmowanym stanowisku. Długo już pracujesz w Skanska S.A.?

Maja

@Mareo jak wygląda wyjazd integracyjny w Skanska? Chętnie usłyszymy więcej również na temat socjalu o którym wspomniałeś.

q
@Maja

A gdzie pytanie o zakres obowiazków ? Do pracy chodzi sie po to, by pracować.

Mareo

Skanska S.A. oddział w Kielcach. Po jakimś czasie do atmosfery można się przyzwyczaić. Najgorsze jednak są kiepskie zarobki i niepłatne nadgodziny. Jest to praca, w której da się wytrzymać właśnie dzięki ludziom. Co więcej dobry socjal, mało szkoleń (jak już są jakieś to o niczym konkretnym), raz do roku wyjazd integracyjny. No cóż jeżeli chodzi o Kielce to nie wypadają najgorzej.

Maja

@JUR możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy w firmie Skanska S.A.? Co sprawia, że tak oceniasz firmę? W wywiadzie, którego udzieliła nam Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi podkreśla ona, że bardzo ważni są dla firmy pracownicy. Firma również zdobywa tytuły najlepszego pracodawcy. Co takiego działo się w filii w Lublinie?

q
@Maja

""W wywiadzie, którego udzieliła nam Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi podkreśla ona, że bardzo ważni są dla firmy pracownicy."" O święta naiwności... Poczytaj forum warszawskie. Porozmawiaj z kimś ze Sk w cztery oczy.

firma slaba
@Maja

prosze udac sie na forum SKANSKA S.A. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,14069 tam jest wiedza o porazce calej firmy.

JUR

Filia w Lublinie, oddział drogowy, to jakaś porażka, kierownicy i pm-i to załupieni buce, płaca marna, odradzam.

lobos

dostalem propozycje pracy w skanska i moze ktos szczerze powiedziec jak jest naprawde na rozmowie tel powiedzieli ze 1600 euro sie zarobi i jest zwrot podatku z gory dzieki

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skanska S.A.?

Kandydaci do pracy w Skanska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skanska S.A.