Opinie o Skanska S.A. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Kielce

sanio

jest tam u frycow tyle polakow ze nie potrzeba tak znac ale jak szprechasz to latwiej ja u nich 25 lat nie bylem wiele slowek zapomnialem ale w ostatecznosci jeszcze sie z mnimy zgadalem jak cos nie wiedzialem to kumpel co fryc gada i juz idzie sien dalej nie jest zle aby sie niebac mam chec jeszcze ze 2 miechy jechac porobic a zapewnie jest to duzy zastrzyk finansowy po cholere kredyc jakis brac utopia by byla

nachuj

panowie z karben nasz zajebisty majster wrócił oczywiście majster jabłonski 11kilo chudszy chyba kobita mu jeść nie dawała alkoholu nie mógł pić teraz panowie lizodupy reklamówki w ruch do netto i do jabka kolejka niech się ustawia i pierwsza zmiana będzie

robol

coś w tym odziele zbytni się dobrze nie dzieje skoro pracownicy tak narzekaja i odchodza z tamtad odchodzą.

@robol

dzis dzwonilem gdyz widzialem ogloszenie w necie tokarza potrzebuja gosc bardzo chetnie ze mna rozmawial jak tam jest robota podobno w okolicy siegen w ubieglym roku tez w kirschundem pracowalem ale z sgencji trafilem na typowego esesmana a h,,, mu w d ,,, agencja placila 10e nnetto kasa niezla wyszla z tego do reki mialem 2200e a jak skanska placi

@robol

Karben

eeee ty noc teraz to jest (usunięte przez administratora) nie dobrze a na czele tego gówna stoi palacz z kotłowni pseudo kierownik dudek facet z blizną na mózgu

Inżynier Budowy

Pierwszy etap telefoniczny

Pytania o to co jest w CV plus ile chciałbym zarabiać, następnie negocjację czy podejmę się tej pracy za 2500 zł bo tyle tylko mają, po stanowczym nie koniec rozmowy i rekrutacji

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Karben

a ja wam powiem tak pan kierownik Stojanowski szacun pełny to był kierownik nic dodać nic ująć klasa pełną gębą panie kierowniku bardzo pana tu brakuje kierownicy de fakto powinni być po szkole jak pan kierownik Stojanowski nic do zarzucenia tej wielkiej osobie pozdrowienia kierowniku od brygady z Karben

stary

BYŁY Ja jestem stary siedze tu dlugo chyba za dlugo i chyba juz jestem za stary uwierz kazdy z nich czyli ci majstrowie sa tacy sami czy j. czy r. czy p. to jest ta sama szkola o nazwie EXBUD. A pan t. opinia ostatnia chyba trafiona przez odwaznego pan majster 2 lewe rece do roboty dobrze ze jak gacie mu opadaja to umie sobie je podciagnac taki czlowiek do niczego grajacy na dwa fronty.

robotnik

panowie a czy idzie zarobić jako suwnicowy

odważny

ja się podpisuję pod tym nie jestem starym pracownikiem ale wystarczająco długo jestem żeby zobaczyć co tu się dzieje masz rację w 100% ze wszystkim psycha siada jeszcze w dodadku mamy jamniczka terca za jabłońskiego karty minutowe już rozdał dudkowi w (usunięte przez administratora) włazi bez mydła taka wsza nie miła nie ma co mu się dziwić musi zapier...bo go baba do domu nie wpuści a baba nie pójdzie do roboty bo z jeleniem ma dobrze i robi co chce lepiej niech się tercu kolegów z miechowa zapyta jak jego niunia się prowadzi

widzę, że forum znów ruszyło ale jak zawsze w złym kierunku , no cóż ciężko znaleźć dobry. Byłem pracownikiem na kontrakcie w Karben podobno źle trafiłem bo pod skrzydła majstra J. do chcących wyjeżdżać masz nerwy ze stali jedziesz tylko na jeden kontrakt chcesz troszkę odłożyć powtórzę troszkę, ponieważ reszta pieniędzy pójdzie na Twoje leczenie po kontrakcie :) psycholog, psychiatra możesz jechać zobaczyć, ale jeśli masz alternatywę no to raczej nie jedź, ogólnie czas stracony niczego się nie nauczysz chyba że chlać i się oszukiwać tekstem w przyszłym miesiącu będzie lepiej. Majster dobry jeśli umiesz nosić ciężkie reklamówki lub masz chipa do automatu od kawy naładowanego na full wtedy wszystko załatwisz ogólnie wszystkie dobra mile widziane. Najlepsze - listy wyjazdowe śmiechu warte tylko na pierwszej zmianie jak przydupasy są w pracy, a potem już niema i jesteś wstawiany na wyjazd kiedy jemu pasuje bo przecież to nie twój urlop tylko jego :) on wie lepiej kiedy masz jechać do domu do rodziny. Elita może co miesiąc jeździć po kiełbase do Polski a Ty no cóż jak dobrze sie ułoży to co 2 miechy powtórze jak dobrze sie ułoży. Ogólnie wypłata co tu pisać dla nie których dobra ( na wóde wystarcza ch.... z rodziną ) a dla tych którzy wyjeżdżają po pieniądze bo mają jakiś cel to tak nie bardzo jest jeszcze jedna sfera wśród pracowników swoich nie oszukamy ktoś musi przekazywać co się dzieje na zakładzie. Tyle cała krótka prawda mały wycinek, pewnie więcej osób by sie wpisało i podpisało pod tym ale albo im sie nie chce albo nadal sie boją.

Johny

Tak, właśnie zostawcie młodego dudka niech chlopak przyjedzie znowu beda luzy na nocy alkohol tez sie znajdzie ponabija sie ojca zeby kolegom sie przypodobac ogolnie pozytyw

daf

eee tak źle z młodym nie jest ostatnio jak był to nas na chate do ojca zaprosił oczywiście ojciec był w Polsce młody lubi się napić i zajarać zioło a potem jest niezła beka dawał czadu łeb ma zjechany ale to po ojcu nawet mnie to nie dziwi

ALI

warunki na kontrakcie w Karben są bardzo szkodliwe po pierwsze pracujesz z chorym psychicznie Dudkiem który nie ma kompletnie wiedzy na temat pracy z cywilizowanymi ludźmi traktuje każdego gorzej niż psa po drugie bardziej szkodliwe warunki są w lato jak młody Dudek przyjeżdża na wakacje do pracy zarobić więc jednego mamy na pierwszej zmianie a drugiego na nocy i ten młody szczela z ucha tatusiowi wszystko co się dzieje więc zapalić nie można iść na kawę nie można do kibla za często też nie można ale synusiowi wszystko wolno nawet ubliżać starszym panom bo tatuś kierownik jeden warty drugiego mnie by było wstyd mieć takiego ojca nie przyznawałbym się do niego

Rekrutant

Skanska być może jest dobrym pracodawca. Ale exbud nie koniecznie. Fizol jedIe na kontrakt za 9.5-10 brutto. Na POLSKIM ubzpieczeniu, czyli L4 jest od sredniej krajowej 4055 bruto, a powinno byc przy sredniej netto z 3 miesiecy. To sa te benefity? Obecnie w swietokrzyskim sa najslabiej placącą firma na wyjazdach. I ten garak, do rekrutacji, smierdzący kitel i rekawice po kims. Komedia. Ja nie polecam

hjkjnu

fejsbóg jesteś typową ofiarą specjalistów od wizerunku firmy, którzy dla SKANSKA robią dobrą robotę. Zarobki są poniżej przeciętnej w branży. Firma wszystko robi jak najtańszym kosztem. Benefity to karta Benefit sport i modicower czyli dają to samo co co kasjerkom w sieciówkach. brak jakichkolwiek dodatków socjalnych i premii. Ich akademia do korporacyjne szkolenia mające na celu wypranie Twojego mózgu żebyś pracował za darmo i miał wielkie wyobrażenie o firmie. Ta korporacja doi Cię a w razie czego wyrzuca. Na Twoje miejsce przyją nowi naiwniacy.

kot

panowie chciałem się dowiedzieć czy warunki na kontrakcie w karben są szkodliwe

kot

panowie chciałem się dowiedzieć czy warunki na kontrakcie w karben są szkodliwe

Jarod

Witam końcem listopada zjechałem z kontraktu okolice Ingolstadt.Zarobki marne za 192 godz 1370 euro,praca na 2 zmiany od 6-10 oraz 14-18.Teraz same kwiatki,na dzień dobry poubierali nas jak komediantów w szmaty xxxl brygada w 4 kolorach,wiem co to ubranie robocze naprawde ale to to był śmiech na sali,nr obuwia mam 40 dostałem 42.Nowy kontrakt prefabrykacja,zero organizacji ,kierownik bez wiedzy teoretycznej i praktycznej całkowita nieznajomość technologii betonu.Konkrety brak listy obecności na kontrakcie.brak pasków finansowych,najlepsze samochód firmowy którym pracownicy nie mogą jeżdzić do kościoła bo kierownik jest zatwardziałym heretykiem niewierzącym w kościół katolicki.Do tego zatwardziały komunista słynne powiedzenie cyt pisz pan podanie,człowiek całkowicie niekompetentnyz którym nic nie można załatwić.Ponadto chłopaki mający rodziny i dzieci mocno się zdziwili kiedy zostali zakwalifikowani na 100% w klasie podatkowej.ogólnie zdrowomyślącym nie polecam firmy komedia z rekrutacją oczywiście nadal,człowiek odnosi wrażenie że pana boga za nogi złapał takie to wszystko profesionalne.Kontrakt niewypał ,jak tak dalej będzie to szybko się sypnie ,firma niczym się nie interesuje a takie podejście szybko zniechęca.Do tego Gandalf kierownik który nic niewie niczym się nie interesuje i nic nie rozumie reasumując gość z którym nieda się nic załatwić .O wszystko trzeba się prosić,i nie piszcie że jestem jakimś nierobem któremu nie chce się robić

jaaaa

czy mogę uzyskać nr kontaktowy do kogoś kto odpowiada za wyjazdy z kielc do neunkirchen? czy ktoś pomoże?

sebo

witam panowie pracujacy w karben interesuje mnie jakie są teraz stawki żeby się dostać na kontrakt do karben? bo wiem ze kiedyś stawka była jedna wyplata ale teraz jak tam się zarabia tylko1200 euro to podobno trzeba dać temu łysemu oprawcy z kotłowni 2000 tyś. euro no chyba że się ma większe plecy od niego albo jest się jego osobistym donosicielem albo pośrednim też to łyknie no i jest jeszcze trzecia opcja przyjazdu na "kontrakt" lizanie tej suchej (usunięte przez administratora) i włażenie mu do niej bez mydła.Ale jestem w takim dołku że chyba zapłacę temu gnojowi który poniża ludzi i pojadę tam tylko nie wem ile tej mendzie trzeba dać?

nemo

właśnie zjechałem bo zarobki skandaliczne w naszym kraju też mogę zarobić 4000 tysie i jestem co tydzień w domu z rodziną a nie w polskim (usunięte przez administratora) pod kierunkiem robaka

Lucjan

Zgadzam sie , ten Dudek to bydle jakiego nie spotkasz nigdzie , a jesli dodasz jego (usunięte przez administratora)to dla normalnego pracownika nie ma tam miejsca , oszustwo zlodziejstwo ponizanie tego sie tam mozna spodziewac

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skanska S.A.?

Kandydaci do pracy w Skanska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skanska S.A.