Opinie o Skanska S.A. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Kielce

baczny kos

Menadżerowie i kierownicy rozkradli ta firmę zawyżaniem faktur to najprostszy sposób na wyprowadzenie gotówki z firmy. Firma porządna tylko zarządzający PM do bani Potworzyły się kliki i klepią się po plecach. Ale czas już dobiega końca zanim ich zwolnią to Szwed rozliczy ich równo..... Z drugiej strony nie mieści mi się w glowie,ze można kraść tak powszechnie,nie majac zadnych skrupow,bo inaczej tego nazwać nie można,:większość z nas słyszała o zamawiania materiałów na prywatne budowy i inne obciążanie budów itp. I z tego wzięła się zapaść tej Firmy,było przyzwolenie z góry na czyste złodziejstwo.powiedzcie,jak młodzi ludzie po studiach, ktorzy przychodzą do tej Firmy zdobywać doświadczenie, pełni pozytywnej energii i nastawienia, mają nie zrazić się do takiego stylu zarządzania całym binesem budowlanym?

józek
@baczny kos

Co to za firma budowlana co nie zayrudnia ani jednego budowlańca fachowca (fizycznego) Same inżynierki i podwykonawcy.

Maja

@as a co w tych gazetach jest napisane na temat firmy Skanska S.A.? @bystre oko nie mam pojęcia, ale też Twoja wypowiedź jest chaotyczna i ciężko z niej się czegoś dowiedzieć. Czy nikt ze Szwecji nie nie kontroluje polskiego oddziału firmy Skanska S.A. skoro piszecie o tych niezgodnościach?

AND
@Maja

Czy są już informacje na temat zwolnień grupowych w Oddziale Exbud Skanska i sprzedaży WKS-u ?w ślad za informacjami na forum W-wa Skanska?

Benek

Co wy ta Maję tak karmicie? Dajcie jej spokój...

Maja

@bystre oko co dokładnie chciałbyś przekazać innym użytkownikom o pracy w firmie Skanska S.A.? Twoja wypowiedź jest na tyle chaotyczna, że niewiadomo o co Ci chodzi. A forum jest dla użytkowników, żeby wiedzieli co się dzieje w firmie, dlatego wypowiadajcie się w sposób merytoryczny.

as
@Maja

co ty Maja gazet nie czytasz?

Inżynier Budowy

Pierwszy etap telefoniczny

Pytania o to co jest w CV plus ile chciałbym zarabiać, następnie negocjację czy podejmę się tej pracy za 2500 zł bo tyle tylko mają, po stanowczym nie koniec rozmowy i rekrutacji

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
alphonsio

I skończyło się żniwo. W Kielcach tylko Anna Bud zostało ale nie wszystkich nas tam zatrudnia!!!

orzeł 22

No i co Szwed robi kolejna czystkę . Dla drogowców Skanska to już koniec . Kończy się czas dojenia ludzi i podwykonawców przez PM mów Panów BC i PJ . Dla pracowników nie ma podwyżek a w innych firmach stawki wysokie aż ciepło się robi ..a tu kolejne redukcje . Morison niech rozliczy tych PM co oferowali ostatnie kontrakty za grosze a teraz straty straty straty . Oszukiwali Szweda cały czas że będzie dobrze na budowach wynik na plus aż tu w końcu dyszel się urwał od tego wozu i Szwed dopłaca do interesu .. a tu PM każą sobie płacić haracze za podwykonawstwo .......Panie Morison przeglądnij Pan sobie umowy podwykonawcze ..głowa mała .

Apokalipsy czas

Firma przynosi straty, bo za dużo w niej polskiego czynnika, który myśli tylko o czubku własnego nosa. O tym, jak oszukać i okraść, żeby się Szwecja nie zorientowała. Jak ukryć straty, żeby premia dla PMa się zgadzała. Taksóweczki, hoteliki i kolacje na koszt firmy, bo przecież to nie moje pieniądze, więc co się będę szczypał. To są szanowny Panie przyczyny tak ogromnych strat. I wiem, że prawda w oczy kole, a najwygodniej zrzucić to wszystko na „oszukańczy zagraniczny kapitał”. Niestety większość winy jest nasza, naszego braku szacunku do cudzego pieniądza i wszechobecnego krętactwa i matactwa. Byle nachapać się jak najwięcej „bo firma przecież nie zbiednieje”. PM ze świętokrzyskiego Dyrektor PJ i słynny BC drenują koszty jak tylko się da bo to już ostatni dzwonek żeby jeszcze pod przykrywka podwykonawców coś lewego wpadło . Szwedzi byliście ślepi i głusi a teraz to już zostaje muł na dnie tylko ale w mętnej wodzie to ryby się łowi lepiej .. Morison prześwietl sobie za jaka kasę robią teraz podwykonawcy ( a kto podpisuje umowy PM ) ILE TY TERAZ DOKŁADASZ DO INTERESU CORPO SKANSKIEJ ty płacisz za błędy w ostatnich przetargach które na siłę chcieli wygrać PM ze świętokrzyskiego rynku ZANIŻYLI WYCENY ofert żeby tylko przedłużyć sobie stołki o 2 lata a minus to Skanska ma brać na siebie .Ludziom podwyżek nie było ani 1 zł a kasa na lewizny podwykonawcze płynie jak ta woda w mętnej rzece. Panie Morison trzeba szybko wnioski wyciągać i tych pozostałych PM na bruk ALE WCZEŚNIEJ PO PIERWSZE ROZLICZYĆ CO DO ZŁOTÓWKI ICH.........przecież macie do tego odpowiednie instrumenty w corpo..

zibi bud

To już koniec i nie ma już nic .. Czas zwolnień już nadszedł światła gasić już czas .. widać że pracownik jest potrzebny tylko do czasu .. a potem radź sobie już sam.. nie warto się poświęcać dla firmy bo zapłata taka jak czarny ZONG z teleturnieju

bystre oko

Maja ty jesteś oderwana od rzeczywistości nie łapiesz niczego co się dzieje w Skanskiej nie znasz się na polityce budownictwa i nie rozumiesz prostego tekstu ...

bystre oko

zbliża się Walenty w lutym tuz tuż , a tu słuchy chodzą że w tedy dupnie coś w Skanskiej . zwolnienia zwolnienia i zwolnienia 3x Z zima dobrze robić czystki i tak robota na pół gwizdka idzie a ludziom trzeba płacić i jeszcze nadgodziny wybierają Magnus wgłębia się w rozliczenia budów PM co tam ukryli a co obiecali na koniec budowy jaki wynik teraz jest i o jakich ryzykach zagrożeń wyniku końcowego nie chcą mówić Wwie .... MINUS MINUS MINUS 3 X M nastał czas na czyszczenie starego gniazda tych układzików ....starej sitwy... PMI nowy szeryf was i tak prześwietlił i już ma was na świeczniku teraz tylko zdmuchnie i wio ze Skanskiej ... IDZIE NOWE IDZIE NOWE IDZIE NOWE 3 x IN

bociek 3

ale jazda znowu zwolnienia w Skanska , kadra zgrzyta......... Magnus na zgliszczach zbuduje nową czystą od skaz rasę pracowników Skanksa. PIEMI nie znacie dnia ani godziny ....... tak jak PJ z Wwy poleciał tak czystka w lutym dosięgnie kolejnych PJ i BC ITD ....czas lodów kręcenie się skończy...... czas na szafot

Maja

@AND a skąd wiesz, że dużo się dzieje w firmie Skanska S.A.? Jesteś jej pracownikiem? Jeżeli tak to może Ty się wypowiesz na ten temat? @kornik 2 a co znaczy na boku? W sensie w czasie swojej pracy wykonują gdzieś indziej dodatkowe usługi?

kornik 2

Panie Magnus Person weź Pan sobie dobrego tłumacza polskiego języka i weź Pan w obroty PMów swoich z małopolski i świętokrzyskiego . Trzeba wyplenić ten zgniły smród ........z tej Skanskiej ......... Popytaj ludzi z budowy to ci wszystko powiedzą jaką kasę trzepią na boku................ ile trzeb odpalić aby dobre ceny dostać na podwykonawstwie....... Poczytaj Magnus umowy jakie naprodukowali ci PMi to głowa mala ponaciągane ...że hej..... a kaska leci ........dolka ... dolka...

AND

A co tu taka cisza nic nie ma na temat WKS -Kielce. A tyle przecież się dzieje w Skanska S.A.

Maja

@prawy nie znam atmosfery w firmie Skanska S.A., bo nie pracuję tam. Ale chcę Wam jak najlepiej doradzić i mam dobre intencje. Nie chcę nikomu z Was zaszkodzić, ale pomóc. Myślę, że nigdy nie ma opcji do stracenia, dlatego ja bym próbowała. Nie mogę mieć doświadczenia w budowlance, ale w pracy w firmie jakiejkolwiek mam.

prawy

Do Maji Widac ze nie znasz sie na czym polegaja zwolnienia w Skanska . Twoje odczucia sa bledne ...... jak mozesz wiedziec co jest merytoryczne a co prawdziwe w wypowiedziach nie znajac atmosfery i zycia budowlancow.. kierujesz sie intuicja ....i to w twoim wydaniu slaba strona twego zycia....i brak obeznania tematow i cienko cienko z doswiadczeniem twoim...

Maja

@Ślązak i inni mam wrażenie, że bierzecie mnie za pracownika firmy Skanska S.A. Jesteście w błędzie, bo w żaden sposób nie ma z nią związku. Jestem moderatorem forum gowork.pl, co znaczy, że też tego wątku. Chcę pilnować, żeby dyskusja była merytoryczna, prawdziwa i przede wszystkim nie łamała regulaminu. Dlatego też nie mogę odpowiedzieć Wam na pytania, co ze zwolnieniami i jakie mam odczucia wobec firmy. Może Ci pracownicy się nie sprawdzali i dlatego zostali zwolnieni? Nie wiem co może być innym powodem zwolnień. Jeżeli uczciwie pracujecie to nie powinniście się martwić na zapas.

sprawiedliwy01

W maju napisałem do komitetu Etyki Skanska o naruszeniu Kodeksu Postepowania Skanska przez kierownictwo oddziału w Ostaszewie sprawa dotyczy wyasfaltowania placu przed domem na prywatnej posesji kierownika .Sprawa do tej pory nie jest rozwiązana ,,jak to się mówi etyka kierownika nie tyka''

Sprawiedliwy02
@sprawiedliwy01

To że ktoś coś ma nie znaczy że ukradł. Może poprostu legalnie kupił.

oko w oko

Masz racje co napisałeś szczery do bólu ...... To jest ten dramat demograficzny, o którym pisałem z miesiąc temu. Pozwalniano starszych, doświadczonych fachowców, pozostała przeambicjonowana smarkateria z jednym celem w głowie - dorobić się. Od tysięcy lat skutecznie funkcjonował schemat, że młody uczył się od starego, a jak już się nauczył - to dopiero wtedy zmieniał. Tak rozwijały się wielkie cywilizacje. W Sk. jest tak, że najpierw się zmienia coś dobrze fukcjonującego, a potem jest płacz i zgrzytanie zębów, także trochę kaski na boku. Dzień świstaka przemija PJ odcinaj kupony twój czas w Skanska dobiega końca .......

wyrobnik ale szczery

Jestem podwykonawcą na budowie Skanska. Chciałem napisać swój komentarz, bo jestem zażenowany współpracą, ale przy okazji widzę że firma gnije od środka i to widać na budowie. Powiem jedno- tragedia. Na nic nie ma kasy, nawet na przegarnięcie błota z dojazdu, nie mówiąc już o podstawowych robotach dodatkowych, gdzie żaden GW nie ma z tym problemu. Nadzór budowy zajmuje się pierdołami, nie potrafi sprawnie i logicznie kierować pracami. Do tego realizują swoje prywatne wojny z podwykonawcami, najważniejsze jest pokazać siłę i dopier.. się bezzasadnie. Nikt nie myśli o udostępnianiu frontów, koordynacji i tym czym kur.. powinien się zajmować GW!! a robota leży. Ja się pytam, po co ta firma i nadzór istnieje. Kogo wy zatrudniacie?? Same nadęte smarkacze po 25 lat, bez doświadczenia, którzy nie mają od nikogo dobrego wzoru i nie rozumieją na czym polega praca na budowie i po co w ogóle tu są. Gdzie jacyś doświadczeni budowlańcy?? Pracując z Warbudem, Budimexem nie ma takich problemów, tam nadzorowi zależy na budowie nie awanturach. Szwed już jest w Polsce robi powoli czystkę więc Piemi z małopolski i świętokrzyskiego pora ze dwora...... dosyć cwaniactwa ....

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skanska S.A.?

Kandydaci do pracy w Skanska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skanska S.A.