Pauloadriani

Toruń

Opinie o Pauloadriani

slonce 2010-09-13 11:51
witam, ile się zarobi na stanowiku sprzedawcy w salonach pauloadriani?????
ONA 2013-01-16 18:17
NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!! JEDEN WIELKI BURDEL!!!! ZARABIA SIE NAPRAWDE MARNIE..WYRZUCAJA, JAK SIE NIE SPODOBASZ PO MIESIACU.. SZCZERZE ODRADZAM
mati 2013-02-20 20:41
ile się zarabia jako sprzedawca w pauloadriani ?może ktoś napisze ?pozdrawiam
EWA 2014-02-23 16:36
Hej jako sprzedawca zarabia się 1500zł. Po roku 1900 zł na rękę.
W Poznaniu ogłoszenie na sprzedawcę jest na pracuj.pl od listopada 2013.
Do dnia dzisiejszego nie znaleźli odpowiedniego pracownika. :)
Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej(mam wyższe wykształcenie, znajomość języków obcych, doświadczenie w handlu). Powiedziano mi, że nie spełniam ich wymagań.
Cz coś jeszcze mam napisać:)
Pozdrawiam
:) 2014-03-27 19:20
Witaj Ewa. Otóż znaleziono już pracowników na początku lutego - takich, którzy się nadają...
wyższe wykształcenie nie definiuje dobrego pracownika, a jeżeli chodzi o kasę to pewnie nie zdążyłaś się przekonać ile się zarabia. Pozdrawiam.
lancer 2014-06-06 09:44
Zarobki w wysokości 1900 w modzie męskiej to jest bardzo mało, są firmy które płacą po 4000 i więcej. Wiem bo pracuje w takiej.
coco 2014-07-14 13:26
do lancer, ja pracowałam w kilku sklepach z odzieża męską jako sprzedawca i nigdy nie miałam podstawy wyższej niż 1500 zł. Napisz gdzie tak super płacą
aga 2014-09-11 15:20
do lancer-bzdura, pracowałam w kilku salonach z modą męska jako sprzedawca i wszędzie marnie płacili czyli w granicach 1300-1400 na rękę + ewen. premia. Napisz gdzie tak dobrze płacą, bardzo jestem ciekawa.
ola 2015-01-19 14:17
ale ktoś powyzej pisał o możliwości zarobku za większe stawki....Może z czasem wynagrodzenie wzrasta i nie jest najgorzej?! Zresztą gdzie teraz zarabia się dobrze-wiadomo jak jest, a jak ktoś lubi i chce realizować się w tej dziedzinie to jego decyzja. A był ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej w Pauloadriani i może się podzielić wrażeniami?
Makiscos 2015-03-24 03:09
Jeżeli pracodawcy będzie zależało na budowaniu trwalszych relacji z pracownikami to na pewno temat podwyżek będzie poruszany. Jeżeli jednak nie to będą następowały rotacje. W Toruniu jest sporo młodych osób mających chrapkę na taką pracę w takiej firmie, ale poniżej pewnego standardu nie powinno się schodzić.
Pracowanik 2016-07-17 10:57
Nie wiem dlaczego w opisie jest Pauloadriani - Toruń skoro w Toruniu nie mamy salonu Pauloadriani. Ale jakby ktoś chciał wiedzieć to ja pracuję w Pauloadriani od 6ciu lat i jest mi tu bardzo dobrze.
Podstawy są na poziomie znacznie wyższym niż minimalna krajowa i rosną wraz ze stażem. U nas praktycznie ZAWSZE są realizowane plany a co za tym idzie mamy premie które podwajają a nawet POTRAJAJĄ nasze wynagrodzenie.
Jest dużo nauki i pracy ale za to jest do tego ADEKWATNE WYNAGRODZENIE i WSZYSTKO NA UMOWĘ O PRACĘ a właśnie o to chyba chodzi!!!
Wiem, że aktualnie prowadzone są rekrutacje w Łodzi i Rzgowie a w Poznaniu od września będzie drugi salon – uważam, że warto zainteresować się ofertą Pauloadriani – Pierre Cardin
tolo 2016-07-17 11:04
Pracujesz w Rzeszowie Pracowanik'? Ja wlasnie widzialem wczesniej ogłoszenie na stanwoisko sprzedawcy, wiesz czyjeszcze jest wolne? il laikowi dadzą na początek? szkolenia są jakieś?
Fiona 2016-12-31 20:38
Praca w tej firmie nie jest szczytem marzeń, przeciętna płaca tak na prawdę uzależniona od tego czy zrealizujesz swój budżet wyznaczony na dany miesiąc - tak zwany Wyścig Szczurów i to jest wyznacznik tego czy jesteś odpowiednim pracownikiem i realizujesz plany, atmosfera ogólnie przeciętna w miejscu pracy, przemiał pracowników niesamowity, ogłoszenia o prace wiszą cały rok a to o czymś świadczy!!!!! Osoby które tam pracują dłuższy czas a zostało ich ostatnimi czasy kilka na krzyż, chyba poszły po rozum i odeszły.
Zarząd typu poszczęściło się w Życiu, ogólnie nie szanujący ludzi - brak słów, Pan S.... ma niesamowitą satysfakcję odpytując pracowników z standardów, ma wtedy taką wyższość swojej osoby nad przeciętnym pracownikiem, kręci Go widok przerażonego sprzedawcy...!
Ogólnie to co usłyszysz na rozmowie to super scenariusz ale z czasem okazuje się że trochę mija się z tym co jest w rzeczywistości.
Umowa - umową ale jak brakuje ludzi do pracy i tyrasz nadgodziny to nakazują podpisać dodatkowe umowy zlecenia aby nie mieli nie przyjemność z PIP.
Dobre czasy zarabiania minęły jak zimy w Polsce haha
Ogólnie stracony czas i szkoda zdrowia psychicznego!!!!
magda 2017-05-30 21:34
aha czyli taki którym mozna manipulowac ? pracowałam w tej firmie i na szczescie szybko sie ocknełam :D
magda 2017-05-30 21:39
mowisz o wypracowaniu planu po trupach ? np w krakowie ... kierowniczce która lubi obgadywac za plecami ? nie podlizujesz sie jej i nie donosisz wiec nie jestes ulubiona/ulubiony ?! prosze cie.....
Admin 2017-06-12 14:07
Ja też pracowałam w tej firmie w salonie w Lublinie, praca do ciężkich nie należy, bogatych klientów salon ma sporo, plany są do wyrobienia ale kierowniczka pozbawiona kręgosłupa moralnego, mam wrażenie że szuka wśród klientów sponsora. Jak nie kablujesz to znajduje na ciebie haka, dzwoni do centrali i zaczyna snuc podstawy do zwolnienia ciebie. Po miesiącu już ciebie nie ma. I tak raz w miesiącu upatruje sobie osobę na której będzie się mscic. Psychicznie kilka miesięcy można wytrzymać, po tym czasie kozetka u dobrego psychologa .... :-( głową długo nie wytrzyma
Kola 2017-06-25 17:43
Czy mógłby ktoś napisać kilka słów w temacie pracy sprzedawcy? Jakie zarobki można wyciagnąć? Dzięki
Karolina 2017-07-19 15:04
Dołączam się do pytania @Kola. Do końca dzisiejszego dnia można aplikować na to stanowisko. Ktoś z Was już uczestniczył w procesie rekrutacji i mógłby opowiedzieć o tym, czego można się spodziewać podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Takie informacje mogą być bardzo istotne dla osób, które właśnie na swoją rozmowę o pracę czekają.
Zostaw swoją opinię o Pauloadriani - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pauloadriani