Pauloadriani

Toruń

Opinie o Pauloadriani

slonce 2010-09-13 11:51:02
witam, ile się zarobi na stanowiku sprzedawcy w salonach pauloadriani?????
ONA 2013-01-16 18:17:54
NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!! JEDEN WIELKI BURDEL!!!! ZARABIA SIE NAPRAWDE MARNIE..WYRZUCAJA, JAK SIE NIE SPODOBASZ PO MIESIACU.. SZCZERZE ODRADZAM
mati 2013-02-20 20:41:29
ile się zarabia jako sprzedawca w pauloadriani ?może ktoś napisze ?pozdrawiam
EWA 2014-02-23 16:36:14
Hej jako sprzedawca zarabia się 1500zł. Po roku 1900 zł na rękę.
W Poznaniu ogłoszenie na sprzedawcę jest na pracuj.pl od listopada 2013.
Do dnia dzisiejszego nie znaleźli odpowiedniego pracownika. :)
Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej(mam wyższe wykształcenie, znajomość języków obcych, doświadczenie w handlu). Powiedziano mi, że nie spełniam ich wymagań.
Cz coś jeszcze mam napisać:)
Pozdrawiam
:) 2014-03-27 19:20:59
Witaj Ewa. Otóż znaleziono już pracowników na początku lutego - takich, którzy się nadają...
wyższe wykształcenie nie definiuje dobrego pracownika, a jeżeli chodzi o kasę to pewnie nie zdążyłaś się przekonać ile się zarabia. Pozdrawiam.
lancer 2014-06-06 09:44:08
Zarobki w wysokości 1900 w modzie męskiej to jest bardzo mało, są firmy które płacą po 4000 i więcej. Wiem bo pracuje w takiej.
coco 2014-07-14 13:26:11
do lancer, ja pracowałam w kilku sklepach z odzieża męską jako sprzedawca i nigdy nie miałam podstawy wyższej niż 1500 zł. Napisz gdzie tak super płacą
aga 2014-09-11 15:20:49
do lancer-bzdura, pracowałam w kilku salonach z modą męska jako sprzedawca i wszędzie marnie płacili czyli w granicach 1300-1400 na rękę + ewen. premia. Napisz gdzie tak dobrze płacą, bardzo jestem ciekawa.
ola 2015-01-19 14:17:39
ale ktoś powyzej pisał o możliwości zarobku za większe stawki....Może z czasem wynagrodzenie wzrasta i nie jest najgorzej?! Zresztą gdzie teraz zarabia się dobrze-wiadomo jak jest, a jak ktoś lubi i chce realizować się w tej dziedzinie to jego decyzja. A był ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej w Pauloadriani i może się podzielić wrażeniami?
Makiscos 2015-03-24 03:09:29
Jeżeli pracodawcy będzie zależało na budowaniu trwalszych relacji z pracownikami to na pewno temat podwyżek będzie poruszany. Jeżeli jednak nie to będą następowały rotacje. W Toruniu jest sporo młodych osób mających chrapkę na taką pracę w takiej firmie, ale poniżej pewnego standardu nie powinno się schodzić.
Pracowanik 2016-07-17 10:57:13
Nie wiem dlaczego w opisie jest Pauloadriani - Toruń skoro w Toruniu nie mamy salonu Pauloadriani. Ale jakby ktoś chciał wiedzieć to ja pracuję w Pauloadriani od 6ciu lat i jest mi tu bardzo dobrze.
Podstawy są na poziomie znacznie wyższym niż minimalna krajowa i rosną wraz ze stażem. U nas praktycznie ZAWSZE są realizowane plany a co za tym idzie mamy premie które podwajają a nawet POTRAJAJĄ nasze wynagrodzenie.
Jest dużo nauki i pracy ale za to jest do tego ADEKWATNE WYNAGRODZENIE i WSZYSTKO NA UMOWĘ O PRACĘ a właśnie o to chyba chodzi!!!
Wiem, że aktualnie prowadzone są rekrutacje w Łodzi i Rzgowie a w Poznaniu od września będzie drugi salon – uważam, że warto zainteresować się ofertą Pauloadriani – Pierre Cardin
tolo 2016-07-17 11:04:44
Pracujesz w Rzeszowie Pracowanik'? Ja wlasnie widzialem wczesniej ogłoszenie na stanwoisko sprzedawcy, wiesz czyjeszcze jest wolne? il laikowi dadzą na początek? szkolenia są jakieś?
Zostaw swoją opinię o Pauloadriani - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pauloadriani