Opinie o Pauloadriani w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pauloadriani. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pauloadriani o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pauloadriani w Toruń

Rozczarowana

Absolutnie wystrzegajcie się!!! Dużo by pisać! Moje sugestie dla Pauloadriani: Nieuczciwi. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Widzieć człowieka w pracownikach.

Pracowanik

Nie wiem dlaczego w opisie jest Pauloadriani - Toruń skoro w Toruniu nie mamy salonu Pauloadriani. Ale jakby ktoś chciał wiedzieć to ja pracuję w Pauloadriani od 6ciu lat i jest mi tu bardzo dobrze. Podstawy są na poziomie znacznie wyższym niż minimalna krajowa i rosną wraz ze stażem. U nas praktycznie ZAWSZE są realizowane plany a co za tym idzie mamy premie które podwajają a nawet POTRAJAJĄ nasze wynagrodzenie. Jest dużo nauki i pracy ale za to jest do tego ADEKWATNE WYNAGRODZENIE i WSZYSTKO NA UMOWĘ O PRACĘ a właśnie o to chyba chodzi!!! Wiem, że aktualnie prowadzone są rekrutacje w Łodzi i Rzgowie a w Poznaniu od września będzie drugi salon – uważam, że warto zainteresować się ofertą Pauloadriani – Pierre Cardin

magda
@Pracowanik

mowisz o wypracowaniu planu po trupach ? np w krakowie ... kierowniczce która lubi obgadywac za plecami ? nie podlizujesz sie jej i nie donosisz wiec nie jestes ulubiona/ulubiony ?! prosze cie.....

m
@magda

zgadzam sie w 100 % !!! Pracowalam w tym salonie kilka lat temu i do teraz dobrze nie wspominam.... nie wiem czy dalej ta sama kierowniczka ? Pani M.L

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Pauloadriani? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

Flower

Ja jestem pracownikiem firmy i szczerze jestem w stanie napisać,że pracownicy dostają umowę o pracę,dobrà podstawę i jeszcze fajniejsze premie. Nadgodziny-każda nadgodzina jest wypłacana (nie ma obiecanek,ze zapłacimy,ani co gorsza oddamy w kolejnym mcu) i stawka jest bardzo dobra.Atmosfera w moim salonie jest bardzo sprzyjająca pracy,szanujemy siebie nawzajem. Pauloadriani jest uczciwym pracodawcą-wynagrodzenia zawsze na czas i są przejrzyste. Wiemy ile otrzymamy-sami na to pracujemy.

@monia widzę, że jesteś zadowolona z pracy w firmie. Z tego co mówisz, to też dobrze się w niej odnajdujesz. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o możliwościach jakie daje praca w Pauloadriani? Na stronie internetowej firmy w treści oferty pracy widzę, że wśród warunków oferowanych sprzedawcom jest również możliwość rozwoju w strukturach firmy. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tej możliwości? Jak to wygląda w praktyce?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Pauloadriani? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
monia

Czytam i czytam....opinie są na prawdę popadające w skrajność :-) ja pracuje na stanowisku sprzedawcy już ponad 2 lata i nie narzekam.. praca jak praca!! Oczywiście że są wymagane pewne standardy i znajomość materiałów ale to akurat tylko pomaga w sprzedaży...jeśli ktoś się tym interesuje to taka praca to tylko przyjemność :-) Jeśli jesteś osoba która chce stać i podawać tylko rozmiar z wieszaka to wyślij cv tam gdzie płaca najniższą krajową. Ja uważam że firma jest na wysokim poziomie a pnie się tylko wyżej. Zarobki są adekwatne do stażu ale można wyciągnąć tyle co kierownik w innym niszowym salonie a tj napisałam wcześniej jestem sprzedawca tylko 2 lata.... Wystarczy chcieć.

Dołączam się do pytania @Kola. Do końca dzisiejszego dnia można aplikować na to stanowisko. Ktoś z Was już uczestniczył w procesie rekrutacji i mógłby opowiedzieć o tym, czego można się spodziewać podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Takie informacje mogą być bardzo istotne dla osób, które właśnie na swoją rozmowę o pracę czekają.

Kola

Czy mógłby ktoś napisać kilka słów w temacie pracy sprzedawcy? Jakie zarobki można wyciagnąć? Dzięki

Fiona

Praca w tej firmie nie jest szczytem marzeń, przeciętna płaca tak na prawdę uzależniona od tego czy zrealizujesz swój budżet wyznaczony na dany miesiąc - tak zwany Wyścig Szczurów i to jest wyznacznik tego czy jesteś odpowiednim pracownikiem i realizujesz plany, atmosfera ogólnie przeciętna w miejscu pracy, przemiał pracowników niesamowity, ogłoszenia o prace wiszą cały rok a to o czymś świadczy!!!!! Osoby które tam pracują dłuższy czas a zostało ich ostatnimi czasy kilka na krzyż, chyba poszły po rozum i odeszły. Zarząd typu poszczęściło się w Życiu, ogólnie nie szanujący ludzi - brak słów, Pan S.... ma niesamowitą satysfakcję odpytując pracowników z standardów, ma wtedy taką wyższość swojej osoby nad przeciętnym pracownikiem, kręci Go widok przerażonego sprzedawcy...! Ogólnie to co usłyszysz na rozmowie to super scenariusz ale z czasem okazuje się że trochę mija się z tym co jest w rzeczywistości. Umowa - umową ale jak brakuje ludzi do pracy i tyrasz nadgodziny to nakazują podpisać dodatkowe umowy zlecenia aby nie mieli nie przyjemność z PIP. Dobre czasy zarabiania minęły jak zimy w Polsce haha Ogólnie stracony czas i szkoda zdrowia psychicznego!!!!

tolo

Pracujesz w Rzeszowie Pracowanik'? Ja wlasnie widzialem wczesniej ogłoszenie na stanwoisko sprzedawcy, wiesz czyjeszcze jest wolne? il laikowi dadzą na początek? szkolenia są jakieś?

Makiscos

Jeżeli pracodawcy będzie zależało na budowaniu trwalszych relacji z pracownikami to na pewno temat podwyżek będzie poruszany. Jeżeli jednak nie to będą następowały rotacje. W Toruniu jest sporo młodych osób mających chrapkę na taką pracę w takiej firmie, ale poniżej pewnego standardu nie powinno się schodzić.

ola

ale ktoś powyzej pisał o możliwości zarobku za większe stawki....Może z czasem wynagrodzenie wzrasta i nie jest najgorzej?! Zresztą gdzie teraz zarabia się dobrze-wiadomo jak jest, a jak ktoś lubi i chce realizować się w tej dziedzinie to jego decyzja. A był ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej w Pauloadriani i może się podzielić wrażeniami?

aga

do lancer-bzdura, pracowałam w kilku salonach z modą męska jako sprzedawca i wszędzie marnie płacili czyli w granicach 1300-1400 na rękę + ewen. premia. Napisz gdzie tak dobrze płacą, bardzo jestem ciekawa.

coco

do lancer, ja pracowałam w kilku sklepach z odzieża męską jako sprzedawca i nigdy nie miałam podstawy wyższej niż 1500 zł. Napisz gdzie tak super płacą

lancer

Zarobki w wysokości 1900 w modzie męskiej to jest bardzo mało, są firmy które płacą po 4000 i więcej. Wiem bo pracuje w takiej.

EWA

Hej jako sprzedawca zarabia się 1500zł. Po roku 1900 zł na rękę. W Poznaniu ogłoszenie na sprzedawcę jest na pracuj.pl od listopada 2013. Do dnia dzisiejszego nie znaleźli odpowiedniego pracownika. :) Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej(mam wyższe wykształcenie, znajomość języków obcych, doświadczenie w handlu). Powiedziano mi, że nie spełniam ich wymagań. Cz coś jeszcze mam napisać:) Pozdrawiam

@EWA

Witaj Ewa. Otóż znaleziono już pracowników na początku lutego - takich, którzy się nadają... wyższe wykształcenie nie definiuje dobrego pracownika, a jeżeli chodzi o kasę to pewnie nie zdążyłaś się przekonać ile się zarabia. Pozdrawiam.

magda
@:)

aha czyli taki którym mozna manipulowac ? pracowałam w tej firmie i na szczescie szybko sie ocknełam :D

mati

ile się zarabia jako sprzedawca w pauloadriani ?może ktoś napisze ?pozdrawiam

ONA

NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!! JEDEN WIELKI BURDEL!!!! ZARABIA SIE NAPRAWDE MARNIE..WYRZUCAJA, JAK SIE NIE SPODOBASZ PO MIESIACU.. SZCZERZE ODRADZAM

slonce

witam, ile się zarobi na stanowiku sprzedawcy w salonach pauloadriani?????

Zostaw merytoryczną opinię o Pauloadriani - Toruń

• Jak się pracuje w Pauloadriani?

Zobacz opinie na temat firmy Pauloadriani tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pauloadriani?

Pauloadriani
3.3/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Matejki 9
    91-402 Toruń